5,0



Na základě 3 hodnocení
Už jen 1 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA2 308,45 Kč/1kg
461,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g481,82 Kč/1kg
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
NESTLE CINI-MINIS Cerealien 625g342,85 Kč/1kg
214,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kölln Knusper čokoládovo-karamelové ovesné müsli, křupavé celozrnné, 450 g253,11 Kč/1kg
113,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
973,09 Kč/1kg
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Čokoládový polštářek - lískooříšková náplň 300g
480,17 Kč/1kg
144,05 Kč
Prodejce: taleoo

Bauck Mühle 328728, Ovesná kaše, 225 g, Čokoláda
447,29 Kč/1kg
100,64 Kč
Prodejce: taleoo

Kukuřičné vločky s tmavou čokoládou – kukuřičné vločky s čokoládovou polevou, 250 g | TURTLE
857,80 Kč/1kg
214,45 Kč
Prodejce: taleoo

Oero Oðs
2 193,09 Kč/1kg
767,58 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Medové kuličky z kukuřičných vloček, příchuť medu, 300g | TURTLE
323,80 Kč/1kg
105,33 Kč
-8,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Hafer Crunchy – Čokoládová příchuť, 325 g | BAUCK MÜHLE
336,34 Kč/1kg
109,31 Kč
Prodejce: taleoo

Kellogg's Honey Pops Loops Snídaňové cereálie 330 g – křupavé medové kroužky
579,97 Kč/1kg
191,39 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Snídaňové cereálie Kellogg's Honey Pops, 330 g, křupavé a sladké
579,97 Kč/1kg
191,39 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Quaker Cruesli Cookies & Smetanové müsli 450 g – křupavá snídaně
472,69 Kč/1kg
212,71 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

B - Müsli Beere Hafer 375g | ANTERSDORFER
265,52 Kč/1kg
130,10 Kč
-30,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
99,57 Kč
Prodejce: taleoo

Barnhouse 136237, Ovesná kaše, 375 g
1 044,26 Kč/1kg
396,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Płatki śniadaniowe Lubella Cookie 200 g
321,85 Kč/1kg
64,37 Kč
Prodejce: Katomix

Kölln Haferfleks® Honey, 375g
945,12 Kč/1kg
354,42 Kč
Prodejce: Store-Germany

Schoko Müsli demeter, 375 g | SPIELBERGER MÜHLE
259,04 Kč/1kg
130,10 Kč
-32,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Quaker - Cruesli čokoláda - 900 g
354,79 Kč/1kg
319,31 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Krupičky Nerano Honey Rings Jerry, bezlepkové, veganské, 375g
Proč si vybrat krupičky Nerano Honey Rings Jerry?
Krupičky Nerano Honey Rings Jerry jsou ideální kombinací sladké chuti, křupavosti a přírodní kvality. Jsou veganské, bezlepkové a neobsahují umělé přísady. Jemná medová chuť zajišťuje harmonickou vůni, která potěší jak děti, tak dospělé. Jsou ideální pro všechny, kteří si chtějí dopřát sladkou chuť a zároveň dbát na zdravou stravu.
Nerano Honey Rings Jerry – podrobnější informace
Každé balení obsahuje 375 gramů zlatavých medových kroužků, vyrobených z vybraných rostlinných surovin. Jemná vůně medu a křupavá textura dělají z tohoto produktu opravdový zážitek při snídani. Krupičky Nerano Honey Rings Jerry jsou bohaté na vlákninu, dodávají energii a skvěle se hodí do vyvážené stravy.
Pro koho jsou krupičky Nerano Honey Rings Jerry vhodné?
Tato bezlepková snídaňová cereálie je ideální pro rodiny, děti, sportovce a všechny, kteří chtějí začít den s úsměvem. Ať už s mlékem, rostlinnými nápoji nebo samotná – Nerano Honey Rings Jerry jsou všestranná, chutná a zaručují dobrou náladu u snídaňového stolu.
Nejlepší způsoby použití
Jako klasická snídaně s mlékem nebo rostlinnými alternativami
Jako přísada do jogurtu nebo misky s ovocem
Jako svačina – sladká, lehká a prostě chutná
Kupte si nyní Nerano Honey Rings Jerry
Začněte den sladce, vědomě a plní energie. Objednejte si nyní bezlepkovou veganskou snídaňovou cereálii Nerano Honey Rings Jerry o hmotnosti 375 g a vychutnejte si přirozenou chuť medu v té nejlepší podobě.
Kupte si ji nyní a zažijte zlatý okamžik u snídaně!
S Gluten Out Jerry Honey Rings jste našli bezlepkové obiloviny ve formě kroužků.
Obsah: 375 g
Obsah: 375g
Vlastnosti: Složení obsahuje: 1:
| Složení | Obiloviny 68 % (kukuřičná krupice, rýžová krupice), cukr, řepkový olej, med 3 %, sůl, aroma, emulgátor: sójový lecitin |
| Pokyny pro skladování | Skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte před přímým slunečním zářením. |
| zodpovědná potravinářská společnost | UEdla Nerano Group Sp. z.o.o. ul. Rysia 61/2, 05-270 Marki, Polsko |
| Výživové hodnoty na 100 g | |
| Kalorická hodnota | 1657 kJ / 392 kcal |
| Tuk | 5,3 g |
| - z toho nasycené mastné kyseliny | 1,0 g |
| Sacharidy | 79 g |
| - z toho cukr | 25 g |
| Vláknina | 3,1 g |
| Bílkoviny | 5,5 g |
| Sůl | 0,54 g |
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- ZBOŽÍ 68 % (kukuřičná krupice, rýžová krupice), cukr, rýžový sirup, řepkový olej, med 3 %, sůl, aroma, emulgátor: slunečnicový lecitin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1657 kJ/392 kcal Tuky: 5,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g Sacharidy: 79 g, z toho cukr: 25 g Bílkoviny: 5,5 g Sůl: 0,54 g
- Alergeny
- ŽádnéSójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 375 g
- Potravinářský podnik
- Nerano Group Sp.zo.o.ul.Rysia 61/2 05-270 Marki Polen
- Prodejní název
- Bezlepkové obilné křupky s medovou příchutí.
- Výrobce
- Gluten Out
- Označení množství
- 375 g
- Číslo produktu
- JR0005
- Kód EAN
- 5904954645445
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- ZBOŽÍ 68 % (kukuřičná krupice, rýžová krupice), cukr, rýžový sirup, řepkový olej, med 3 %, sůl, aroma, emulgátor: slunečnicový lecitin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie 1657 kJ/392 kcal Tuky: 5,3 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 1 g Sacharidy: 79 g, z toho cukr: 25 g Bílkoviny: 5,5 g Sůl: 0,54 g
- Alergeny
- ŽádnéSójové boby a výrobky z nich
- Hmotnost
- 375 g
- Potravinářský podnik
- Nerano Group Sp.zo.o.ul.Rysia 61/2 05-270 Marki Polen
- Prodejní název
- Bezlepkové obilné křupky s medovou příchutí.
- Výrobce
- Gluten Out
- Označení množství
- 375 g
- Číslo produktu
- JR0005
- Kód EAN
- 5904954645445
K tomu se hodí také

Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
973,09 Kč/1kg
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
190,35 Kč/1kg
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
97,34 Kč
Prodejce: taleoo

Čokoládový polštářek - lískooříšková náplň 300g
480,17 Kč/1kg
144,05 Kč
Prodejce: taleoo

Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
1 039,49 Kč/1kg
389,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Schär Pausa Ciok bezlepkový plněný piškotový řez (35g), 33081
372 609,98 Kč/1kg
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

KuchenMeister jahodová roláda s krémem a ovocnou náplní 400g
198,85 Kč/1kg
79,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gluténmentes Alaska Tej Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42390
13 899,45 Kč/1kg
250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Mramorovaný dort s polevou z plnotučného mléka, 100g | HAMMERMÜHLE
1 217,40 Kč/1kg
121,74 Kč
Prodejce: taleoo

Bezlepkové a šťastné - ovesné a citronové kudrlinky 100g
696,80 Kč/1kg
87,10 Kč
Prodejce: taleoo

Marshmallow Crunchies – cereálie z celozrnné ovesné a rýžové mouky s marshmallows, 300g | TURTLE
445,50 Kč/1kg
133,65 Kč
Prodejce: taleoo

Gluténmentes Alaska Kakaós Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42387
13 899,45 Kč/1kg
250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Mama Bezlepková instantní polévka s rýžovými nudlemi s příchutí dušeného hovězího masa (55g), 102152
462,00 Kč/1l
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

ZBOŽÍ SE STRAWBERRY CREAM, BEZLEPKOVÉ 18 g - BALILA
353,89 Kč/1kg
6,37 Kč
Prodejce: LAVONIO

Pestrobarevné míčky, dětské, 100 ks
466,00 Kč
-139,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
326,20 Kč
Prodejce: Kokiska

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
163,38 Kč/1l
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nuss Creme Ecken – oříšková a kakaová náplň, 30g | MOGLI
1 374,33 Kč/1kg
41,23 Kč
Prodejce: taleoo

Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
1 428,79 Kč/1kg
400,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Bonomi Salviardi originální italské dámské prsty na čaj 400g
246,72 Kč/1kg
98,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schär Pitas 150g
121 989,99 Kč/1kg
189,09 Kč
-67,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
121,99 Kč
Prodejce: taleoo

Nerano Strawberry Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
1 039,49 Kč/1kg
389,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Coppenrath koření speculoos kořeněná klasická vánoční pochoutka 600g
126,73 Kč/1kg
76,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkové preclíky 45g
1 382,75 Kč/1kg
55,31 Kč
Prodejce: taleoo

Nerano Choco Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
1 039,49 Kč/1kg
389,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Přírodní
343,80 Kč/1kg
137,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g
190,08 Kč/1kg
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kukuřičné vločky s tmavou čokoládou – kukuřičné vločky s čokoládovou polevou, 250 g | TURTLE
857,80 Kč/1kg
214,45 Kč
Prodejce: taleoo

Medové kuličky z kukuřičných vloček, příchuť medu, 300g | TURTLE
323,80 Kč/1kg
105,33 Kč
-8,19 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
97,14 Kč
Prodejce: taleoo

Bauck Mühle 328728, Ovesná kaše, 225 g, Čokoláda
447,29 Kč/1kg
100,64 Kč
Prodejce: taleoo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
lahodná skořicová příchuť křupavá bez lepku
bezlepkové skořicové ceriály se v německu těžko shánějí. tyhle jsem si už několikrát objednala znovu. jsou vynikající a v mléce zůstávají křupavé!
Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 24. března 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Granola kokosowo-ciasteczkowa 400 g
518,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 102,81 Kč/1kg

Jablečná granola se skořicí 400 g
518,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 295,80 Kč/1kg

Kaszka gryczana biała ekspandowana 4 x 100 g
426,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 066,85 Kč/1kg

Nerano Vanilla Balls Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,09 Kč/1kg

JABLEČNÉ ROLETY BEZ PŘIDANÉHO CUKRU, BEZ LEPKU 30 g - BOB SCHNECKE
402,17 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 405,67 Kč/1kg

MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
461,69 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 308,45 Kč/1kg

Nerano Cinnamon Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
389,81 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 039,49 Kč/1kg

GRANOLA COCONUT KETO200 g - DIET-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
477,23 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 386,15 Kč/1kg

Jablečno-skořicové müsli 1kg Brat.pl
316,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
309,26 Kč/1kg

Dr. Oetker Vitalis KnusperPlus Double Choc křupavé müsli balení 420g
139,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
332,60 Kč/1kg

KETOGRANOLA 200 g - DIETNÍ POTRAVINA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
426,48 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 132,40 Kč/1kg

SCHWARZE JOHANNISBEERE GRANOLA KETO200 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
419,92 Kč
Prodejce: superbrandshop
2 099,60 Kč/1kg

Nerano Choco Smiles Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,28 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,08 Kč/1kg

Nerano Choco Shells Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
190,35 Kč/1kg

Nerano Honey Rings Jerry Snídaňové cereálie Bez lepku Vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
189,47 Kč/1kg

Nerano Choco Balls Jerry snídaňové cereálie bez cukru vegan 375g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
90,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
241,84 Kč/1kg

Ovomaltine křupavé müsli z ječného sladu a kakaa 450g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
216,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
481,82 Kč/1kg

Kellogg Tresor mléčná čokoláda s křupavými cereálními polštářky 410g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
458,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 118,17 Kč/1kg

Treets Choco Peanut müsli s arašídy a kukuřičnými lupínky 400g balení
107,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
269,15 Kč/1kg

Ovesné vločky s kávou a bílými moruškami bez přidaného cukru, 70 g – zcela příběh
477,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
6 828,43 Kč/1kg