4,9



Na základě 42 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy13 159,72 Kč/1l
3 289,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna, Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, Caviar Extract, Hair Conditioner, For Volume, 250 ml3 180,80 Kč/1l
795,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Bond Odżywka wzmacniająca do włosów osłabionych, 200ml1 574,65 Kč/1l
314,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Hydratující, Vyživující, Oprava, Lesklý, Změkčující, Posilující, 250 ml
3 206,40 Kč/1l
801,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratační, Ochana, Oprava, Změkčující, 100 ml
6 066,30 Kč/1l
606,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No 5P Blonde Enhancer Tonizační kondicionér 1000ml
1 439,10 Kč/1l
1 439,10 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Nº.5P Blonde Enhancer Toning Conditioner, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Šedá, Bílá, Ochrana proti žloutnutí, Ochara barvy, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 805,40 Kč/1l
494,00 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner For Fine Hair 1000 ml
1 287,00 Kč/1l
1 287,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Colorplex No. 1 - 500ml Bond Perfector Bond Creator Profesionální péče o vlasy Systém opravy vlasů Olaplex Repair Hair Damage
2 232,94 Kč/1l
1 116,47 Kč
Prodejce: FiberSpa

Olaplex N°.5FINE Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Jemné vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratační, Vyživující, Oprava, Vyhlazující, Posilující, 250 ml
1 648,00 Kč/1l
412,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 212,33 Kč/1l
909,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Intenzivně pečující kondicionér Acidic Bonding Concentrate (Conditioner), 300 ml
2 166,67 Kč/1l
650,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Hair Pro-Tox Leave-In Conditioner 250 ml
696,00 Kč/1l
174,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bezoplachová péče pro posílení vlasů Acidic Perfecting Concentrate (Leave-in Treatment) 150 ml
3 874,29 Kč/1kg
678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Milk_Shake Spray Přírodní péče Bezoplachový kondicionér
1 845,71 Kč/1l
646,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

Moroccanoil Repair Moisture Repair Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
1 383,92 Kč/1l
1 383,92 Kč
Prodejce: Tersorte

Hydration kondicionér pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 723,16 Kč/1l
1 723,16 Kč
Prodejce: Tersorte

L'Oreal Professionnel Absolut Repair Vlasový Balzám 500ml
1 833,86 Kč/1l
916,93 Kč
Prodejce: MANADA

Dvoufázový kondicionér pro výživu a hydrataci Equave Instant Beauty (Hydro Nutritive Detangling Conditioner), 500 ml
1 416,76 Kč/1l
708,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
Dodatečně opravuje a zabraňuje krepatění vlasů
První kondicionér s 8násobně patentovanou originální účinnou látkou OLAPLEX® "Bis-Aminopropyl Diglycol Dimaleate" pro silné, zdravé a lesklé vlasy.
- Opravuje vlasy a pomáhá předcházet roztřepeným konečkům
- Dodává vlasům intenzivní lesk
- Nezatěžuje vlasy
- Hydratuje vlasy
- Pro každodenní použití
- Pro všechny typy vlasů
Použití:
- Pro dosažení optimálních výsledků používejte všechny produkty Olaplex.
- 1. Před mytím vlasů šamponem je ošetřete přípravkem No.3 Hair Perfector.
- 2. Poté na vlasy naneste šampon Bond Maintenance Shampoo č. 4, napěňte a důkladně opláchněte
- 3. Nakonec použijte kondicionér Bond Maintanance č. 5
O přípravku Olaplex
"Často zapomínáme, že vlivy prostředí, jako jsou UV záření, chlór a mořská voda, stejně jako horké fény a žehličky, poškozují naše vlasy, vysušují je a vedou k jejich lámání
a tím pádem vedou k lámavosti vlasů," říká Matthias Herzberg, lektor společnosti Olaplex. Proto je tak důležitá pravidelná péče s účinnou látkou Olaplex, a to i mezi návštěvami kadeřníka doma.
Olaplex změnil svět vlasů a vytváří zcela nový zážitek z barvení vlasů, který vlasy ozdravuje, místo aby je poškozoval a namáhal. Vlasy jsou posíleny a lehkost čerstvě nabarvených vlasů je zintenzivněna a prodloužena. Vlasoví profesionálové, jako jsou Tracy Cunningham a Guy Tang, jsou již fanoušky přípravku Olaplex a používají jej u svých klientů z řad celebrit, jako jsou Kim Kardashian a Jennifer Lopez.
Voda, cetearyl alkohol, PPF-3 benzyl ether myristát, kaprylový/kaprový triglycerid, cetyl alkohol, oktyldodecyl ricinoleát, kvaternium-91, kopolymer divinyldimethicon/dimethicon, cetrimonium chlorid, Glycerin, isododekan, cetylester, behentrimonium chlorid, panthenol, vonná látka, fenoxyethanol, fosfolipidy, hydroxypropylguar, dimetikon PEG-7 isostearát, glycinový sójový olej, PEG-7 amodimethicone, PEG-45M, amodimethicone, disodium EDTA, polysilicone-15, camellia sinensis seed oil, C11-15 pareth-7, sodium polyacrylate, C12-13 pareth-3, C12-13 pareth-23, vitis vinifera (grape seed oil), Persea sima (avokádový) olej, Crambe Abyssinica Seed Oil, Laureth-9, Trideceth-12, Butylene Glycol, Citric Acid, Ahnfeltiopsis Concinna Extract, Iodopropynyl Butylcarbamate, Kyselina octová, octan sodný, tokoferyllinoleát/oleát, fermentační filtrát oleje ze semen Pseudozyma Epicola/Camellia Sinensis, fermentační filtrát oleje ze semen Pseudozyma Epicola/Argania Spinosa, Kyselina hyaluronová, Helianthus Annuus (slunečnicový) olej, quaternium-95, propanediol, extrakt ze semen Helianthus Annuus (slunečnice), PEG-8, bis-aminopropyl diglykol dimaleát, extrakt z Punica granatum, Extrakt z plodů Morinda citrifolia, kopolymer PEG-8/Smdi, extrakt z plodů Euterpe Oleracea, palmitoylmyristylserinát, BHT, oxid křemičitý, benzoan sodný, sorban draselný, tokoferol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Biotin, Citral, Hexyl Cinnamal, Limonene, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Chlorphenesin, Propylene Glycol, Sodium Dehydroacetate, PEG-4-Laurate, PEG-4-Dilaurate, PEG-4, Etidronic Acid
Olaplex doplňuje kolekci Bond Maintenance tímto kondicionérem a doplňkovým šamponem. Tento kondicionér je vhodný pro všechny typy vlasů a zajišťuje lesklé, krásné a zdravé vlasy. Jedinečné složení obnovuje a hydratuje vaše vlasy, ať už máte kudrnaté nebo poškozené vlasy. Protože neobsahuje žádné škodlivé látky, jako jsou sulfáty a parabeny, vaši pokožku hlavy spíše vyživuje, než poškozuje. Závěrečný krok v péči o vlasy Olaplex tak zajišťuje silné a zdravé vlasy.
Nejdůležitější složky tohoto kondicionéru:
- Bis-Aminoprophyl Diglycol Dimaleate: opravuje disulfidové vazby, které byly poškozeny chemickým ošetřením. Co to znamená? Pokud byly vaše vlasy poškozeny odbarvovačem, peroxidem, trvalou ondulací a chemickým narovnáváním, tento šampon vaše vlasy opraví a ochrání. Tyto látky poškozují vlasy na molekulární úrovni, takže jsou náchylnější k zauzlování a lámání.
- Fytenso: rychle působící pro dlouhotrvající hydrataci a pružnost. Tento přírodní rostlinný extrakt poskytuje ochranu barvy.
- Avokádový olej: vyživuje a hydratuje.
- Výtažek z bobulí acai: tato superpotravina je plná antioxidantů, díky nimž jsou vlasy zdravé. Extrakt posiluje vlasy od kořínků a podporuje jejich růst.
Kondicionér Olaplex No. 5
VÝHODY:
- Regeneruje vlasy a pomáhá předcházet roztřepeným konečkům
- Dodává vlasům intenzivní lesk
- Nezatěžuje vlasy
- Hydratuje
- Pro každodenní použití
- Pro všechny typy vlasů
- Dodává vlasům lesk
- Ochrana barvy
- bez sulfátů,parabenů, lepku, fosfátů, ftalátů a ořechů
- 100% veganský
- Netestováno na zvířatech
POUŽITÍ:Aplikujte do konečků a délek vlhkých vlasů. nechte působit 3 minuty. Opláchněte a upravte jako obvykle.
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml je hydratační a regenerační kondicionér obohacený o patentovanou technologii bis-aminopropyl diglykol dimaleát, která obnovuje narušené disulfidové můstky ve vlasech. Tento kondicionér intenzivně hydratuje, posiluje a zlepšuje texturu vlasů, aniž by je zatěžoval. Je vhodný pro všechny typy vlasů, včetně barvených, chemicky ošetřených a tepelně namáhaných.Vlastnosti:Obnovuje a posiluje vlasová vlákna díky technologii Olaplex Bond BuildingIntenzivně hydratuje a uzavírá vlasovou kutikuluZanechává vlasy hebké, lesklé a snadno upravitelnéChrání vlasy před lámáním a krepatěníObsahuje patentovanou technologii Olaplex Bond BuildingKlíčové benefity:Vlasy vypadají zdravěji, jsou pevnější a pružnějšíRedukuje lámavost a usnadňuje rozčesáváníVhodný pro každodenní použití bez zatížení vlasůProdlužuje životnost barvy vlasů a chrání před vnějšími vlivyProfesionální výsledky v pohodlí domovaPoužití:Po umytí vlasů šamponem (doporučuje se Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo) naneste přiměřené množství kondicionéru na délky a konečky vlasůNechte působit 3–5 minut, aby účinné látky mohly proniknout do vlasůDůkladně opláchněte vlažnou vodouPoužívejte pravidelně pro maximální obnovu a hydrataci vlasů
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Olaplex z kolekce Bond Maintenance byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Olaplex No.5 Bond Maintenance Cond. 1L Olaplex No.5 Bond Maintenance Cond. 1L
Olaplex N5 Bond Maintenance Conditioner 1L Neu
- Model
- Olaplex
- Hmotnost
- 1195 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- WATER (AQUA/EAU) ,CETEARYL ALCOHOL,PPG-3 BENZYL ETHER MYRISTATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE , CETYL ALCOHOL,OCTYLDODECYL RICINOLEATE, QUATERNIUM-91 , CETRIMONIUM CHLORIDE, DIVINYLDIMETHICONE/DIMETHICONE COPOLYMER , BEHENTRIMONIUM CHLORIDE , GLYCERIN , ISODODECANE CETYL ESTERS , BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE , PANTHENOL , PHOSPHOLIPDS, DIMETHICONE PEG-7 ISOSTEARATE, HYDROXYPROPYL GUAR, GLYCINE SOYA (SOYBEAN) OIL, PEG-45M, PEG-7 AMODIMETHICONE, AMODIMETHICONE, C12-13 PARETH-23, C12-13 PARETH-3, DISODIUM EDTA, POLYSILICONE-15, CAMELLIA SINENSIS SEED OIL, C11-15 PARETH-7, SODIUM POLYASPARTATE, HYDROXYPROPYL CYCLODEXTRIN, CRAMBE ABYSSINICA SEED OIL, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, LAURETH-9, TRIDECETH-12, BUTYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, AHNFELTIOPSIS CONCINNA EXTRACT, SILICA, ACETIC ACID, ETIDRONIC ACID, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM ACETATE, PEG-4 LAURATE PEG-4 DILAURATE, BHT, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, PEG-4, PSEUDOZYMA EPICOLA/CAMELLIA SINENSIS SEED OIL FERMENT EXTRACT FILTRATE, PSEUDOZYMA EPICOLA/ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL FERMENT FILTRATE, TOCOPHERYL LINOLEATE/OLEATE, HELIANTHUS ANNUS (SUNFLOWER) SEED OIL, QUATERNIUM-95, PROPANEDIOL, HELIANTHUS ANNUS (SUNFLOWER) SEED EXTRACT, PEG-8, PUNICA GRANATUM EXTRACT, MORINDA CITRIFOLIA FRUIT EXTRACT , EUTERPE OLERACEA FRUIT EXTRACT, PEG-8/SMDI COPOLYMER, PALMITOYL MYRISTYL SERINATE, SODIUM, POLYACRYLATE, TOCOPHEROL, BIOTIN, PHENOXYETHANOL , CHLORPHENESIN, SODIUM DEHYDROACETATE, IODPROPYNYL BUTYLCARBAMATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, FRAGRANCE (PARFUM) , CITRAL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 0850018802451850018802451
- Číslo produktu
- 48418
- Model
- Olaplex
- Hmotnost
- 1195 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- WATER (AQUA/EAU) ,CETEARYL ALCOHOL,PPG-3 BENZYL ETHER MYRISTATE, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE , CETYL ALCOHOL,OCTYLDODECYL RICINOLEATE, QUATERNIUM-91 , CETRIMONIUM CHLORIDE, DIVINYLDIMETHICONE/DIMETHICONE COPOLYMER , BEHENTRIMONIUM CHLORIDE , GLYCERIN , ISODODECANE CETYL ESTERS , BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE , PANTHENOL , PHOSPHOLIPDS, DIMETHICONE PEG-7 ISOSTEARATE, HYDROXYPROPYL GUAR, GLYCINE SOYA (SOYBEAN) OIL, PEG-45M, PEG-7 AMODIMETHICONE, AMODIMETHICONE, C12-13 PARETH-23, C12-13 PARETH-3, DISODIUM EDTA, POLYSILICONE-15, CAMELLIA SINENSIS SEED OIL, C11-15 PARETH-7, SODIUM POLYASPARTATE, HYDROXYPROPYL CYCLODEXTRIN, CRAMBE ABYSSINICA SEED OIL, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) OIL, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, LAURETH-9, TRIDECETH-12, BUTYLENE GLYCOL, CITRIC ACID, AHNFELTIOPSIS CONCINNA EXTRACT, SILICA, ACETIC ACID, ETIDRONIC ACID, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM ACETATE, PEG-4 LAURATE PEG-4 DILAURATE, BHT, HYDROLYZED HYALURONIC ACID, PEG-4, PSEUDOZYMA EPICOLA/CAMELLIA SINENSIS SEED OIL FERMENT EXTRACT FILTRATE, PSEUDOZYMA EPICOLA/ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL FERMENT FILTRATE, TOCOPHERYL LINOLEATE/OLEATE, HELIANTHUS ANNUS (SUNFLOWER) SEED OIL, QUATERNIUM-95, PROPANEDIOL, HELIANTHUS ANNUS (SUNFLOWER) SEED EXTRACT, PEG-8, PUNICA GRANATUM EXTRACT, MORINDA CITRIFOLIA FRUIT EXTRACT , EUTERPE OLERACEA FRUIT EXTRACT, PEG-8/SMDI COPOLYMER, PALMITOYL MYRISTYL SERINATE, SODIUM, POLYACRYLATE, TOCOPHEROL, BIOTIN, PHENOXYETHANOL , CHLORPHENESIN, SODIUM DEHYDROACETATE, IODPROPYNYL BUTYLCARBAMATE, SODIUM BENZOATE, POTASSIUM SORBATE, FRAGRANCE (PARFUM) , CITRAL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE.
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 0850018802451850018802451
- Číslo produktu
- 48418
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Olaplex Salon Intro Kit sada pro velmi poškozené vlasy 3 x 525 ml
1 742,17 Kč/1l
6 141,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
319,78 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
4 960,00 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilující, Láhev
16 533,33 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hloubková intenzivní péče o vlasy N°.0 (Intensive Bond Building Hair Treatment) 155 ml
236,52 Kč/1l
366,60 Kč
Prodejce: esiteo

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 828,00 Kč/1l
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bond Smoother krém na vlasy No. 6 pro ženy 100 - Olaplex
7 860,70 Kč/1l
786,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Olaplex No.4P Blonde Enhancer - Čisticí a oživující šampon pro světlé vlasy - 250ml
2 584,24 Kč/1l
646,06 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Č.9 Vlasové Sérum s Ochrannou Vazbou, 90 ml
9 504,00 Kč/1l
855,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
35 019,20 Kč/1l
1 750,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.9 Bond Protector, Vlasové sérum, 90 ml, Unisex, Všechny vlasy, Vyživující, Ochana, Lesklý, Pumpovacíc lahvička
5 488,89 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml
1 341,00 Kč/1l
1 341,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No 5P Blonde Enhancer Tonizační kondicionér 1000ml
1 439,10 Kč/1l
1 439,10 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No 4P Blonde Enhancer Tonizující šampon 1000ml
1 628,06 Kč/1l
1 628,06 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Zacuchané vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
6 506,20 Kč/1l
650,62 Kč
Prodejce: VISO

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Olaplex Maske Olaplex Rich Hydration Mask 200ml
4 005,55 Kč/1l
801,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No.7 Bonding Oil 60 ml
13 950,00 Kč/1l
837,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hloubkově čisticí šampon No.4C (Bond Maintenance Clarifying Shampoo), 250 ml
12 109,60 Kč/1kg
605,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Nº.5P Blonde Enhancer Toning Conditioner, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Šedá, Bílá, Ochrana proti žloutnutí, Ochara barvy, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 805,40 Kč/1l
494,00 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex Lotion Step No.2 Bond Perfector
4 654,80 Kč/1l
9 309,59 Kč
Prodejce: VogueVista

Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 272,00 Kč/1l
1 272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner For Fine Hair 1000 ml
1 287,00 Kč/1l
1 287,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml
2 778,38 Kč/1l
1 096,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
95% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
95%2% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
2%2% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
2%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý kondicionér
Už dva roky používáme kondicionér Olaplex a jsme s ním velmi spokojeni. Můžeme ho jen doporučit.
Ohodnoceno dne 1. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mega!
Mega kondicionér od Olaplexu ve velikosti, kterou máte velmi dlouhou, co z toho 1000ml ! Dodání bylo super rychlé .
Ohodnoceno dne 18. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá cena, rychlé dodání
Produkty Olaplex používám již nějakou dobu. Špičkový produkt pro péči o mé vlasy. Zde za skvělou cenu
Ohodnoceno dne 6. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Rychlé dodání, velmi dobrá nabídka
Olaplex je celkově velmi dobrý produkt.
Ohodnoceno dne 18. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Velmi se mi líbí
Ohodnoceno dne 24. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super!
Super článek za dobrou cenu!
Ohodnoceno dne 31. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kondicionér
U jemných vlasů nelze používat každý den
Ohodnoceno dne 28. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 289,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 159,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 142,33 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 934,65 Kč/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
8 399,30 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

Milk_Shake Silver Shine Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
804,30 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
804,30 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg