Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner For Fine Hair 1000 ml
1 287,00 Kč
1 287,00 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy13 159,72 Kč/1l
3 289,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Color Výživný balzám pro barvené vlasy, 1000ml / - Vyživující balzám pro intenzivní péči o barvené vlasy, 1000ml. Pro zachování barvy a lesku, s certifikovanými složkami.720,93 Kč/1l
720,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml1 714,65 Kč/1l
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 828,00 Kč/1l
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex N°.5FINE Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Jemné vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratační, Vyživující, Oprava, Vyhlazující, Posilující, 250 ml
1 648,00 Kč/1l
412,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratační, Ochana, Oprava, Změkčující, 100 ml
4 956,60 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex No 5P Blonde Enhancer Tonizační kondicionér 1000ml
1 439,10 Kč/1l
1 439,10 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Nº.5P Blonde Enhancer Toning Conditioner, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Šedá, Bílá, Ochrana proti žloutnutí, Ochara barvy, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 805,40 Kč/1l
494,00 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kondicionér Guhl Bond and Repair 200ml
1 201,25 Kč/1l
240,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sachajuan Hair Repair Treatment 220 ml
2 309,09 Kč/1l
508,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Joico JoiFull Volumizing Conditioner 250 ml
1 216,00 Kč/1l
304,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

S.U.N.D.A.Y Volume Conditioner 350 ml
380,00 Kč/1l
133,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Dualsenses Bond Pro posilující kondicionér 1000 ml
2 093,22 Kč/1l
2 093,22 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sachajuan Scalp Conditioner 100 ml
3 490,00 Kč/1l
349,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Joico K-PAK Reconstructing Conditioner 250 ml
1 340,00 Kč/1l
335,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Keratin Therapy Lisse Design Maintenance Conditioner 250 ml
1 496,00 Kč/1l
374,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

NISHMAN PRO-HAIR CONDITIONER 02 400ml kondicionér na vlasy
343,75 Kč/1l
137,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

Kondicionér - Repair 200ml
906,50 Kč/1l
181,30 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner for Fine Hair 1000 ml je špičkový kondicionér pro jemné vlasy, který kombinuje technologii obnovy vlasových vazeb (bond‑building) s ultra lehkým složením. Je navržen tak, aby dodal hydrataci, sílu a objem, aniž by zatěžoval jemné vlasy. Vlastnosti Technologie Olaplex bond‑building pro posílení struktury vlasuLehká, nezatěžující textura vhodná pro jemné vlasyHydratuje bez přetíženíZlepšuje rozčesatelnost a zanechává vlasy hladkéUltra lehké složení pro jemné vlasyKlíčové benefity Posiluje vlasy zevnitř a lámavostDodává objem a pružnost, aniž by vlasy splihlyZajišťuje hladký povrch a zlepšenou strukturu vlasůUsnadňuje každodenní péči a stylingOchrana proti poškození při chemických úpravách a tepelné stylizaciPoužití Po použití šamponu naneste kondicionér do délek a konečkůNechte působit 1–3 minutyDůkladně opláchnětePoužívejte pravidelně při každém mytí vlasůPro optimální efekt kombinujte s řadou Olaplex (např. No.4 šamponem)
nyní Olaplex kondicionér Olaplex Stap No.5 Fine Bond Maintenance Conditioner 1000ml na Beauty Plaza.
Olaplex No.5 Kondicionér pro udržení jemných vazeb 1000ml
nyní Olaplex kondicionér Olaplex Stap No.5 Fine Bond Maintenance Conditioner 1000ml na Beauty Plaza.
Olaplex No.5 Kondicionér pro udržení jemných vazeb 1000ml
- Model
- Olaplex
- Hmotnost
- 1079 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, GLYCERIN, POLYQUATERNIUM-37, C13-15 ALKANE, BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE PHENOXYETHANOL, PARFUM/FRAGRANCE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, LECITHIN, ISOPROPY ALCOHOL, POLYESTER-11, SCLEROTIUM GUM, CHLORPHENESIN, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) SEED EXTRACT, TRIHEPTANOIN, PANTHENOL, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POLYIMIDE-1, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN EXTRACT, NIACINAMIDE, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, 1,2-HEXANEDIOL, SARCOSINE, HYDROLYZED QUINOA, CITRIC ACID, DILINOLEIC ACID BUTANEDIOL COPOLYMER, PISUM SATIVUM (PEA) SEED EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, HELIANTHUS ANNUS (SUNFLOWER) EXTRACT, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, SODIUM HYALURONATE, ETHYL LAUROY ARGINATE HCI, ARGININE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, CASTOR OPDI COPOLYMER, POTASSIUM SORBATE, CAESALPINIA SPINOSA FRUIT EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SPROUT EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, AMARANTHUS CAUDATUS SEED EXTRACT JOJOBA ESTERS, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX, POLYGLYCERIN-3, YELLOW 5 (CI 19140), YELLOW 6 (CI 15985).
- Výrobce
- Kód EAN
- 0850056933629850056933629
- Číslo produktu
- 59370
- Model
- Olaplex
- Hmotnost
- 1079 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, GLYCERIN, POLYQUATERNIUM-37, C13-15 ALKANE, BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE PHENOXYETHANOL, PARFUM/FRAGRANCE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, LECITHIN, ISOPROPY ALCOHOL, POLYESTER-11, SCLEROTIUM GUM, CHLORPHENESIN, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) SEED EXTRACT, TRIHEPTANOIN, PANTHENOL, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POLYIMIDE-1, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN EXTRACT, NIACINAMIDE, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, 1,2-HEXANEDIOL, SARCOSINE, HYDROLYZED QUINOA, CITRIC ACID, DILINOLEIC ACID BUTANEDIOL COPOLYMER, PISUM SATIVUM (PEA) SEED EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, HELIANTHUS ANNUS (SUNFLOWER) EXTRACT, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, SODIUM HYALURONATE, ETHYL LAUROY ARGINATE HCI, ARGININE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, CASTOR OPDI COPOLYMER, POTASSIUM SORBATE, CAESALPINIA SPINOSA FRUIT EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SPROUT EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, AMARANTHUS CAUDATUS SEED EXTRACT JOJOBA ESTERS, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX, POLYGLYCERIN-3, YELLOW 5 (CI 19140), YELLOW 6 (CI 15985).
- Výrobce
- Kód EAN
- 0850056933629850056933629
- Číslo produktu
- 59370
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 272,00 Kč/1l
1 272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Olaplex No.7 Bonding Oil 60 ml
13 950,00 Kč/1l
837,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Maske Olaplex Rich Hydration Mask 200ml
4 005,55 Kč/1l
801,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratační, Ochana, Oprava, Změkčující, 100 ml
4 956,60 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Profesionální zastřihovač vlasů T-Blade Beard Trimmer Elektrický zastřihovač vlasů Holicí strojek na vlasy Muži Děti Retoo
315,99 Kč
Prodejce: Retoo

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
4 960,00 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 828,00 Kč/1l
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml
2 778,38 Kč/1l
1 096,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilující, Láhev
16 533,33 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Zacuchané vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
6 506,20 Kč/1l
650,62 Kč
Prodejce: VISO

Hloubková intenzivní péče o vlasy N°.0 (Intensive Bond Building Hair Treatment) 155 ml
236,52 Kč/1l
366,60 Kč
Prodejce: esiteo

Olaplex Salon Intro Kit sada pro velmi poškozené vlasy 3 x 525 ml
1 742,17 Kč/1l
6 141,16 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml
1 341,00 Kč/1l
1 341,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Bezoplachová péče pro posílení vlasů Acidic Perfecting Concentrate (Leave-in Treatment) 150 ml
3 874,29 Kč/1kg
678,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
319,78 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex No.4P Blonde Enhancer - Čisticí a oživující šampon pro světlé vlasy - 250ml
2 584,24 Kč/1l
646,06 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Bond Smoother krém na vlasy No. 6 pro ženy 100 - Olaplex
7 860,70 Kč/1l
786,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Goldwell 6 EFFECTS SERUM, Vlasové sérum, 100 ml, Ženy, Normální vlasy, Proti cuchání, Lesklý, Pumpovacíc lahvička
3 466,70 Kč/1l
377,93 Kč
-31,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
346,67 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

De’Longhi PAC ES72 Classic, Jednodílná přenosná klimatizace, Chlazení, Zbavování vlhkosti, Ventilátor, 8300 BTU/h, 2100 W, 2,1 l/h, 65 dB
Použité
8 528,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: ScorpionElektro

K18 Professional Molecular Repair Hair Mask posilující maska pro velmi suché a poškozené vlasy 150 ml
16 249,67 Kč/1l
2 437,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex N°.5FINE Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Jemné vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratační, Vyživující, Oprava, Vyhlazující, Posilující, 250 ml
1 648,00 Kč/1l
412,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

CHI Luxury kondicionér Black Seed Oil Leave-In Conditioner pro ženy 118 - Farouk Systems
3 384,41 Kč/1l
399,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Olaplex Č.9 Vlasové Sérum s Ochrannou Vazbou, 90 ml
9 504,00 Kč/1l
855,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.9 Bond Protector, Vlasové sérum, 90 ml, Unisex, Všechny vlasy, Vyživující, Ochana, Lesklý, Pumpovacíc lahvička
5 488,89 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 289,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 159,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 142,33 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
986,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 934,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
839,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
839,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
877,24 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
692,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
692,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg