5,0



Na základě 2 hodnocení
Objem:
250 ml- 100 ml
- 250 ml
Olaplex N°.5FINE Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Jemné vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratační, Vyživující, Oprava, Vyhlazující, Posilující, 250 ml
412,00 Kč
1 648,00 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy13 131,72 Kč/1l
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Kevin Murphy Repair-Me Rinse Reconstructing Strengthening Conditiner 1000 ml1 950,41 Kč/1l
1 950,41 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Olaplex No 5P Blonde Enhancer Tonizační kondicionér 1000ml1 439,10 Kč/1l
1 439,10 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 828,00 Kč/1l
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratační, Ochana, Oprava, Změkčující, 100 ml
4 956,60 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner For Fine Hair 1000 ml
1 287,00 Kč/1l
1 287,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.5P Blonde Enhancer Toning Conditioner, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Blonďaté vlasy, Šedé vlasy, Blonďatá, Šedá, Bílá, Ochrana proti žloutnutí, Ochara barvy, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 805,40 Kč/1l
494,00 Kč
-42,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
451,35 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Schwarzkopf Bonacure, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Oprava, 1000 ml
564,31 Kč/1l
564,31 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Macadamia Weightless Moisture, Ženy, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratační, Hydratující, Vyživující, Oprava,..., 300 ml, Láhev
1 771,40 Kč/1l
531,42 Kč
Prodejce: somnia24

Revlon UniqOne Curls, Unisex, Profesionální kondicionér, Kudrnaté vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Vyživující, Ochana, Oprava, Lesklý, Změkčující, 230 ml
1 121,96 Kč/1l
258,05 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

L'Occitane Aromachologie Intensive Repair, Unisex, Neprofesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Oprava, Lesklý, Změkčující, Posilující, 250 ml
4 313,04 Kč/1l
1 078,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Revlon Equave Color, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Barevné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Rozplétání vlasů, Hydratující, 200 ml
1 295,00 Kč/1l
259,00 Kč
Prodejce: Anteros

KERASILK 4021609850564, Ženy, Suché vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Oprava, 200 ml, Láhev
4 522,40 Kč/1l
904,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Revlon Orofluido Radiance Argan, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratující, Oprava, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, 250 ml
715,04 Kč/1l
178,76 Kč
Prodejce: MANADA

Melvita 86Z0005, Unisex, Neprofesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Vyživující, Vyhlazující, 150 ml
1 672,07 Kč/1l
250,81 Kč
Prodejce: taleoo

KERASILK 4021609850632, Ženy, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Kudrnaté vlasy, Všechny barvy, Vyhlazující, Změkčující, 200 ml, Láhev
4 220,00 Kč/1l
844,00 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Revlon Orofluido Radiance Argan, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratující, Oprava, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml
390,43 Kč/1l
390,43 Kč
Prodejce: MANADA

KERASILK 4021609850496, Ženy, Všechny vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, 200 ml, Láhev
2 870,00 Kč/1l
574,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

RAUSCH 15864, Ženy, Neprofesionální kondicionér, Padání vlasů, Všechny barvy, Proti ztrátě vlasů, Posilující, 200 ml
2 069,35 Kč/1l
413,87 Kč
Prodejce: apohealth
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
- Vhodné pro:
- Unisex
- Model:
- Profesionální kondicionér
- Vhodné pro tyto typy vlasů:
- Jemné vlasy
- Vhodné pro vlasy barvy:
- Všechny barvy
- Kondicionér efekt:
- Rozplétání vlasů, Hydratační, Vyživující, Oprava, Vyhlazující, Posilující
- Objem:
- 250 ml
- Složení:
- AQUA/WATER/EAU, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, GLYCERIN, POLYQUATERNIUM-37, C13-15 ALKANE, BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM/FRAGRANCE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, LECITHIN, ISOPROPYL ALCOHOL, POLYESTER-11, SCLEROTIUM GUM, CHLORPHENESIN, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) SEED EXTRACT, TRIPEPTANOIN, PANTHENOL, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POLYIMIDE-1, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN EXTRACT, NIACINAMIDE, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, 1,2-HEXANEDIOL, SARCOSINE, HYDROLYZED QUINOA, CITRIC ACID, DILINOLEIC ACID/BUTANEDIOL COPOLYMER, PISUM SATIVUM (PEA) SEED EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) EXTRACT, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, SODIUM HYALURONATE, ETHYL LAUROYL ARGINATE HCL, ARGININE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, CASTOR OIL/IPDI COPOLYMER, POTASSIUM SORBATE, CAESALPINIA SPINOSA FRUIT EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SPROUT EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, AMARANTHUS CAUDATUS SEED EXTRACT, JOJOBA ESTERS, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX, POLYGLYCERYL-3, YELLOW 5 (CI 19140), YELLOW 6 (CI 15985)
- Počet kusů v balení:
- 1 kusů
Tento lehký kondicionér pro objem jemných vlasů posiluje, opravuje a zabraňuje budoucímu poškození způsobenému každodenními stresory, stylingem nebo kadeřnickými službami. Dokonale hydratuje, vyživuje a usnadňuje rozčesávání a zanechává vlasy hladké a silné, aniž by je zatěžoval.
Tento lehký kondicionér pro jemné vlasy dodává objem, posiluje, opravuje a chrání před budoucím poškozením způsobeným každodenními vlivy prostředí, stylingem nebo salonními procedurami s klinicky prokázanou účinností.* Ideální kondicionér pro jemné vlasy dodává objem a sílu. No.5FINE optimálně hydratuje jemné vlasy, vyživuje je a rozčesává, takže zůstávají hebké a silné, aniž by je zatěžoval, a dodává jim objem, který vydrží po celý den.
*Při použití se šamponem No.4FINE Bond Maintenance®.
Použití:
Po umytí vlasů šamponem No.4FINE BOND MAINTENANCE® naneste na střední délky a konečky vlasů. Nechte působit 1–3 minuty. Opláchněte.
Olaplex No.5 Fine Bond Maintenance Conditioner 250 ml je objemový kondicionér pro jemné vlasy, který poskytuje lehkou hydrataci, vyživuje vlasová vlákna a usnadňuje jejich rozčesávání, aniž by je zatěžoval. Pečující složení pomáhá posilovat vlasy, podporuje jejich přirozený objem a zanechává je hebké, pružné a zdravě vypadající. Je vhodný pro každodenní péči o jemné a oslabené vlasy. Vlastnosti objemový kondicionér pro jemné vlasyhydratuje a vyživuje vlasová vláknausnadňuje rozčesávání bez zatíženípodporuje objem a pružnost vlasůvhodný pro pravidelné používáníKlíčové benefity zanechává vlasy hebké, lehké a poddajnépomáhá udržet přirozený objem vlasůpodporuje zdravě vypadající vzhled vlasůomezuje zacuchávání a usnadňuje stylingvhodný pro jemné a oslabené vlasyPoužití naneste kondicionér do délek a konečků umytých vlasůrovnoměrně rozetřete a jemně vmasírujtenechte působit 1–3 minutydůkladně opláchněte vodoupro nejlepší výsledky používejte společně se šamponem Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance Shampoo
Olaplex kondicionér Olaplex Step No.5 Fine Bond Maintenance Conditioner 250ml nyní AKCE v Beauty Plaza.
Olaplex No.5 Kondicionér pro udržení jemných vazeb 250ml
- Model
- Olaplex
- Hmotnost
- 277 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, GLYCERIN, POLYQUATERNIUM-37, C13-15 ALKANE, BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM/FRAGRANCE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, LECITHIN, ISOPROPYL ALCOHOL, POLYESTER-11, SCLEROTIUM GUM, CHLORPHENESIN, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) SEED EXTRACT, TRIHEPTANOIN, PANTHENOL, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POLYIMIDE-1, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN EXTRACT, NIACINAMIDE, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, 1,2-HEXANEDIOL, SARCOSINE, HYDROLYZED QUINOA, CITRIC ACID, DILINOLEIC ACID/BUTANEDIOL COPOLYMER, PISUM SATIVUM (PEA) SEED EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) EXTRACT, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, SODIUM HYALURONATE, ETHYL LAUROYL ARGINATE HCL, ARGININE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, CASTOR OIL/IPDI COPOLYMER, POTASSIUM SORBATE, CAESALPINIA SPINOSA FRUIT EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SPROUT EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, AMARANTHUS CAUDATUS SEED EXTRACT, JOJOBA ESTERS, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX, POLYGLYCERIN-3, YELLOW 5 (CI 19140), YELLOW 6 (CI 15985).
- Výrobce
- Kód EAN
- 0850056933612850056933612
- Číslo produktu
- 40302141
- Model
- Olaplex
- Hmotnost
- 277 g
- Objem
- 250 ml
- Složení
- AQUA/WATER/EAU, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CETYL ALCOHOL, PROPANEDIOL, GLYCERIN, POLYQUATERNIUM-37, C13-15 ALKANE, BIS-AMINOPROPYL DIGLYCOL DIMALEATE, PHENOXYETHANOL, PARFUM/FRAGRANCE, GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, LECITHIN, ISOPROPYL ALCOHOL, POLYESTER-11, SCLEROTIUM GUM, CHLORPHENESIN, GLYCINE SOJA (SOYBEAN) SEED EXTRACT, TRIHEPTANOIN, PANTHENOL, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN, POLYIMIDE-1, ORYZA SATIVA (RICE) BRAN EXTRACT, NIACINAMIDE, VITIS VINIFERA (GRAPE) SEED OIL, 1,2-HEXANEDIOL, SARCOSINE, HYDROLYZED QUINOA, CITRIC ACID, DILINOLEIC ACID/BUTANEDIOL COPOLYMER, PISUM SATIVUM (PEA) SEED EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) EXTRACT, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT, TOCOPHEROL, SODIUM HYALURONATE, ETHYL LAUROYL ARGINATE HCL, ARGININE, TETRASODIUM GLUTAMATE DIACETATE, SODIUM BENZOATE, BENZYL ALCOHOL, CASTOR OIL/IPDI COPOLYMER, POTASSIUM SORBATE, CAESALPINIA SPINOSA FRUIT EXTRACT, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SPROUT EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, AMARANTHUS CAUDATUS SEED EXTRACT, JOJOBA ESTERS, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED WAX, POLYGLYCERIN-3, YELLOW 5 (CI 19140), YELLOW 6 (CI 15985).
- Výrobce
- Kód EAN
- 0850056933612850056933612
- Číslo produktu
- 40302141
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Olaplex N°.4FINE Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Všechny barvy
1 592,00 Kč/1l
398,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Hair Perfector No. 3 balzám na vlasy pro ženy 250 - Olaplex
8 644,40 Kč/1l
2 161,10 Kč
Prodejce: Rareparfum

Olaplex Nº.4 Bond Maintenance, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Lámavé vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy
1 976,00 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy
2 242,80 Kč/1l
560,70 Kč
Prodejce: VISO

Olaplex Nº.6 Bond Smoother, Prostředek na zjemnění vlasů, 100 ml, Unisex, Kudrnaté vlasy, Nepoddajné vlasy, Proti kudrnacení, Vyhlazující, Pumpovacíc lahvička
4 960,00 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex 4-in-1 Iintensywnie regenerująca maska do włosów, 370ml
4 375 050,11 Kč/1kg
1 750,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.9 Bond Protector, Vlasové sérum, 90 ml, Unisex, Všechny vlasy, Vyživující, Ochana, Lesklý, Pumpovacíc lahvička
5 488,89 Kč/1l
494,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex Nº.5 Bond Maintenance, Unisex, Profesionální kondicionér, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Zacuchané vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Vyživující, Oprava, Lesklý, Posilující, 250 ml
1 828,00 Kč/1l
457,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Hydratační, Hydratující, Vyživující, Oprava, Lesklý, Změkčující, Posilující, 250 ml
2 808,80 Kč/1l
702,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Olaplex No. 8 Bond Intense Moisture Mask 100 ml
8 216,90 Kč/1l
821,69 Kč
Prodejce: M_plus_L

Olaplex Intensive Bond Building Hair Treatment uhlazující a obnovující péče pro poškozené vlasy No.0 155 ml
319,78 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Matrace ze studené pěny 90 x 200 cm - výška 15 cm - H2 a H3 - ergonomická, prodyšná a bodově elastická
2 409,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Olaplex No.4 Fine Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 272,00 Kč/1l
1 272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hloubková intenzivní péče o vlasy N°.0 (Intensive Bond Building Hair Treatment) 155 ml
236,52 Kč/1l
366,60 Kč
Prodejce: esiteo

Olaplex Nº.7 Bonding Oil, Olej na vlasy, 30 ml, Ženy, Suché vlasy, Oprava, Posilující, Láhev
16 533,33 Kč/1l
496,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Profiparfemy_cz

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex Nº.5 Leave-In Moisturize & Mend, Unisex, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Rozplétání vlasů, Hydratační, Ochana, Oprava, Změkčující, 100 ml
4 956,60 Kč/1l
495,66 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Olaplex Č.9 Vlasové Sérum s Ochrannou Vazbou, 90 ml
9 504,00 Kč/1l
855,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Bond Smoother krém na vlasy No. 6 pro ženy 100 - Olaplex
7 860,70 Kč/1l
786,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovací láhev, Hruška, Růže, Pižmo
9 680,00 Kč/1l
726,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Philips Sonicare For Kids for Kids Mini HX6034/33 Kompaktní kartáčkové hlavice, 2 kusů, Tyrkysová, Střední, Guma
758,75 Kč
Prodejce: esiteo

Olaplex Maske Olaplex Rich Hydration Mask 200ml
4 005,55 Kč/1l
801,11 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Samsung EP-TA20, Vnitřní, USB, Bílá
320,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

TAB Samsung Galaxy Tab A7 Lite WiFi 32 GB stříbrný
10 877,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: G-Electronics

Olaplex No 4P Blonde Enhancer Tonizující šampon 1000ml
1 628,06 Kč/1l
1 628,06 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Akumulátorový stojanový vysavač Rowenta RH6545Wh Air Force Light - Barva: černá lesklá - 14,4 V (lithium-iontová technologie)
2 834,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.4C Bond Maintenance Clarifying Shampoo 1000 ml
1 341,00 Kč/1l
1 341,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Objem 0,25 l
Pro mé jemné vlasy,
Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Posilující kondicionér pro poškozené vlasy Extreme (Fortifier Conditioner For Distressed Hair), 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
642,70 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 142,33 Kč/1l

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg