5,0



Na základě 1 hodnocení
12 x De Luxe Beet Shot koncentrovaná šťáva z červené řepy pro podporu vytrvalosti Activlab
10%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 11. října
Poukaz je aktivovanýPouze do 11. října
Slevu poskytuje Activlab_Official_Store
Slevu poskytuje Activlab_Official_Store
504,44 Kč
Cena bez poukazu: 504,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
454,00 Kč-9%
235,72 Kč / 1kg
plus 170,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Zein Pharma koenzym q10, 100 mg, 240 tobolek 138047 330,35 Kč/1l
1 466,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Červený jetel kapsle 500mg, 120 kapslí9 544,02 Kč/1kg
925,77 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Glukóza v prášku Activlab Pharma287,47 Kč/1kg
21,56 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Vitamaze OPC extrakt z hroznových jader vysoká dávka + vitamin C, 180 kapslí3 927,34 Kč/1l
620,52 Kč
Prodejce: apohealth

De Luxe Beet Shot koncentrovaná šťáva z červené řepy pro podporu vytrvalosti Activlab
551,00 Kč/1l
44,08 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

CANEA Pharma Červená řepa v kapslích, 60 kapslí
5 063,00 Kč/1kg
303,78 Kč
Prodejce: apohealth

Swanson červený jetel 430 mg (90 tobolek) 7232
258 309,99 Kč/1l
258,31 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

NutriMax Hořčík 1000mg Magnesium + Vitamin B6 100 kapslí Únava Svaly
4 619,64 Kč/1l
517,40 Kč
Prodejce: Michato

Zein Pharma granátové jablko, 500 mg, 90 kapslí 13788
3 083,45 Kč/1l
616,69 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Extrakt z hroznových jader OPC kapsle, 90 kapslí
4 647,24 Kč/1kg
404,31 Kč
Prodejce: apohealth

ANTHOZYM PETRASCH bezalkoholová tekutina pro posílení červené řepy, 500 ml roztok
1 175,98 Kč/1l
587,99 Kč
Prodejce: apohealth

HERBADIREKT OPC 300 mg, kapsle s extraktem z jader hroznů, 120 kapslí
3 642,45 Kč/1kg
371,53 Kč
Prodejce: apohealth

Tribuactiv B6 pro podporu hormonální rovnováhy a vitality Activlab
2 187,60 Kč/1kg
218,76 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Extrakt z granátového jablka 4000 mg, 60 tobolek
220 979,99 Kč/1l
220,98 Kč
Prodejce: FITS

Červená řepa 400 mg, 90 tablet
6 350,00 Kč/1l
381,00 Kč
Prodejce: FITS

Extrakt ze semen fenyklu 480 mg, 60 tobolek
175 259,99 Kč/1l
175,26 Kč
Prodejce: FITS

Elektrolyty s vitamínem C pro podporu imunity, chuť citronu, 20 šumivých tablet.
541,67 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

SHOT pro imunitu jablko - zázvor - kurkuma200 ml - BEUTELSBACHER
389,75 Kč/1l
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Morosil extrakt z krvavého pomeranče - 60 kapslí 30g
20 475,33 Kč/1kg
614,26 Kč
Prodejce: taleoo

extrakt z jádra grapefruitu 50ml
8 212,80 Kč/1l
410,64 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
DE LUXE BEET SHOT je doplněk stravy ve formě nápoje, který obsahuje koncentrovanou šťávu z červené řepy s přídavkem citrulinu. Jeden shot obsahuje v průměru 400 mg přírodních dusičnanů, které jsou prekurzory oxidu dusnatého (NO). Tento plynný hormon výrazně zvyšuje tréninkovou kapacitu. Dusičnany byly zařazeny do skupiny A doplňků stravy, jako nejlepší volba pro sportovce, protože jejich účinnost a bezpečnost byla potvrzena řadou studií.
Účinek složek DE LUXE BEET SHOT:
Koncentrovaná šťáva z červené řepy je zdrojem přírodních dusičnanů (dusitanů). Každá láhev jich obsahuje přibližně 400 mg. Tělo je využívá k produkci oxidu dusnatého (NO), který má vazodilatační účinek na cévy, usnadňuje průtok okysličené krve do pracujících svalů a podporuje tak odstraňování metabolických produktů, jako je laktát nebo amoniak, ze svalů. Mnohé studie potvrdily, že zvýšená produkce NO v těle vede ke zvýšení výkonnosti při aktivitě, nižší spotřebě kyslíku a lepší regeneraci.
Šťáva z červené řepy obsahuje také velkou dávku betainu (trimethylglycinu), derivátu glycinu, který má podle posledních studií protizánětlivé a antioxidačnívlastnosti. Důležité je, že užívání betainu chrání mitochondrie před poškozením volnými radikály. Mitochondrie jsou buněčné organely, v nichž se z glukózy a mastných kyselin vyrábí energie.Citrulin (z l-citrulin malátu a l-citrulinu) je jednou z nebílkovinných aminokyselin, která hraje důležitou roli jako prekurzor argininu, z něhož se v cévách tvoří oxid dusnatý (NO). Jedná se o druhou z cest syntézy NO v těle. Užívání citrulinu před cvičením může zlepšit výkonnost a snížit pocit únavy.
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.
- Objem
- 960 ml
- Seznam přísad
- Koncentrovaná šťáva z červené řepy (Beta vulgaris) (97 %), L-citrulin malát, L-citrulin. z 500 g červené řepy bylo získáno 80 ml koncentrované šťávy.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V grafice
- Hmotnost
- 2140 g
- Potravinářský podnik
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kła
- Prodejní název
- De Luxe Beet Shot
- Výrobce
- Activlab
- Počet kusů
- 12
- Doporučená spotřeba
- vypijte 1 láhev o objemu 80 ml pomalu během přibližně 10 minut hodinu před plánovaným tréninkem.
- Číslo produktu
- U0300/D
- Kód EAN
- 5907368853697
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.
- Objem
- 960 ml
- Seznam přísad
- Koncentrovaná šťáva z červené řepy (Beta vulgaris) (97 %), L-citrulin malát, L-citrulin. z 500 g červené řepy bylo získáno 80 ml koncentrované šťávy.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V grafice
- Hmotnost
- 2140 g
- Potravinářský podnik
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kła
- Prodejní název
- De Luxe Beet Shot
- Výrobce
- Activlab
- Počet kusů
- 12
- Doporučená spotřeba
- vypijte 1 láhev o objemu 80 ml pomalu během přibližně 10 minut hodinu před plánovaným tréninkem.
- Číslo produktu
- U0300/D
- Kód EAN
- 5907368853697
Bezpečnostní pokyny
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

De Luxe Beet Shot koncentrovaná šťáva z červené řepy pro podporu vytrvalosti Activlab
551,00 Kč/1l
44,08 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Curcuma Caps pro protizánětlivé čištění a podporu vymývání mozku Activlab
2 285,17 Kč/1kg
137,11 Kč
Prodejce: Katomix

Posilovací stroj ProfiGym 2000 24808, černý, 135 x 103 x 201 cm
10 195,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Remington H5600, Černá, Růžová, Purpurová, 20 kusů, 600 s
1 192,44 Kč
Prodejce: Elektrochram

Lattafa Pride Fakhar Black EDP 100 ml M
5 695,00 Kč/1l
569,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Rabenhorst Rotbäckchen originální roztok s obsahem železa pro tvorbu krve, 330 ml roztoku
303,88 Kč/1l
100,28 Kč
Prodejce: apohealth

Jago Stojací lampa se stativem, Ø 45 cm, 145 cm
2 084,00 Kč
-416,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 667,20 Kč
Prodejce: Kokiska

Aktivní Sila - Výživový doplněk ve formě kapslí od Activlab
4 142,86 Kč/1kg
290,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Afnan - 9 pm EDP 100ml
7 800,00 Kč/1l
780,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

BCAA Nápoj s Pomerančovou Příchutí, 330 ml
49,09 Kč/1l
16,20 Kč
Prodejce: RealPharm

Skládací běžecký pás pro domácnost, 1400w Běžecký pás elektrický běžecký pás 1-12km/hSkládací nakloněný stojan Bluetooth reproduktor, LED displej, kancelářský
5 341,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: mindsupply

100% Isolate De Luxe Czekolada, 700g
908,56 Kč/1kg
635,99 Kč
Prodejce: RealPharm

Čalouněná postel Marbella 300152, rám postele s prošívaným čelem, lamelovým roštem a velkým postelovým boxem, 180 x 200 cm
6 887,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

BRÜDER MANNESMANN M29066, 400 mm, 275 mm, 265 mm, 155 kusů
2 810,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Ashwagandha 03g - Potravinový doplněk s 60 kapslemi pro podporu aktivního životního stylu
2 841,80 Kč/1l
284,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ARFA7

Vlahé Černé Rybízové Bobule Sušené, 300g
1 050,83 Kč/1kg
315,25 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab ISOACTIVE ZERO Sport Drink 225g, Neobsahuje sacharidy (cukry), elektrolyty, vitamíny skupiny B - Grapefruit
256,69 Kč
-111,71 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
144,98 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Energetický gel Run&Bike Jahodový - rychlá energie pro sportovce
797,27 Kč/1kg
35,08 Kč
Prodejce: medpak_shop

12* 3D nástěnný panel bílé PVC tapety nástěnné dekorace stropní dlaždice 12 "x 12" nástěnné panely DIY tapety čtvercové bílé
660,00 Kč
Prodejce: Easybuy

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Bono 05, 160 cm, bílá/bílá se zrcadlem
7 689,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

7zónová ergonomická matrace 140 × 200, tvrdost H2 / H3, špičková kvalita
2 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 26. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mimořádně rychlý servis, skvělý poměr cena/výkon
Hmotnost 2,14 kgPočet kusů 12
Skvělé
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Glikotril – 300 kapslí (5x60) s vysokým dávkováním – originální receptura ze Švýcarska – veganské a rostlinné s vitamíny a minerály – balení po 5 kusech



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 080,00 Kč
Prodejce: VitaminTrade
10 807,02 Kč/1kg

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
932,38 Kč
Prodejce: apohealth
8 476,18 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 185,28 Kč
Prodejce: apohealth
32 034,59 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 457,49 Kč
-62,35 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 395,14 Kč
Prodejce: apohealth
6 906,63 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Pure Encapsulations Jód a tyrosin kapsle, 60 ks kapslí
1 027,77 Kč
Prodejce: apohealth
15 339,85 Kč/1kg

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
828,18 Kč
Prodejce: apohealth
1 489,53 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 180,15 Kč
Prodejce: apohealth
14 392,07 Kč/1kg

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 563,66 Kč
Prodejce: apohealth
8 834,24 Kč/1kg

Carmol kapky pro zlepšení stavu při nevolnosti, 160 ml roztoku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
495,05 Kč
Prodejce: apohealth
3 094,06 Kč/1l

Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsle, 180 ks.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 457,02 Kč
-81,69 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 375,33 Kč
Prodejce: apohealth
6 367,27 Kč/1l

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 475,37 Kč
Prodejce: apohealth
7 376,85 Kč/1kg

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
973,47 Kč
Prodejce: apohealth
16 224,50 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 004,17 Kč
Prodejce: apohealth
9 921,63 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 992,92 Kč
Prodejce: apohealth
9 226,48 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

RIVIERA Original Schwedenbitter, bylinný likér, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
667,98 Kč
Prodejce: apohealth
1 335,96 Kč/1l

Dekristolvit D3 2000 I.U. tablety na podporu imunitního systému, 90 tablet



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
296,44 Kč
Prodejce: apohealth
5 593,21 Kč/1kg

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
961,26 Kč
-25,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
935,80 Kč
Prodejce: apohealth
707,87 Kč/1kg