Animonda Carny Kitten 200g Bezobilné mokré krmivo pro koťata s hovězím, kuřecím a králičím masem

124,49 Kč

Cenový hit
v celostátním srovnání

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Tuftuf | Kousky masa v omáčce – 100 g – Bezobilná lahůdka – Hovězí maso – Mokré krmivo pro kočky
Tuftuf | Kousky masa v omáčce – 100 g – Bezobilná lahůdka – Hovězí maso – Mokré krmivo pro kočky
216,70 Kč/1kg
21,67 Kč
5% od 10 ks
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
66,35 Kč/1kg
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Superfood s kachním masem – 100 g kachního masa
Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Superfood s kachním masem – 100 g kachního masa
389,60 Kč/1kg
38,96 Kč
5% od 10 ks
Prodejce: Bult-Store
Obrázek produktu pro Whiskas Adult 40x85g Drůbeží delikatesy Mokré krmivo pro dospělé kočky 4 příchutě v želé
Whiskas Adult 40x85g Drůbeží delikatesy Mokré krmivo pro dospělé kočky 4 příchutě v želé
163,89 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
589,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Anemone Carni 400 g
Anemone Carni 400 g
819,12 Kč/1kg
327,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Animonda Carny Kitten 200g Bezobilné mokré krmivo pro koťata s telecím, kuřecím a krůtím masem
Animonda Carny Kitten 200g Bezobilné mokré krmivo pro koťata s telecím, kuřecím a krůtím masem
885,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
177,14 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Animonda Carny PB Kitten Rind, Kalb + Huhn 85g
Animonda Carny PB Kitten Rind, Kalb + Huhn 85g
800,00 Kč/1kg
68,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro ANIMONDA Cat Carny Kitten Cocktail s drůbeží - vlhká kočka krmiva - 400 g
ANIMONDA Cat Carny Kitten Cocktail s drůbeží - vlhká kočka krmiva - 400 g
728,11 Kč/1kg
327,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro animonda Vom Feinsten, Kotě, Hovězí, 100 g
animonda Vom Feinsten, Kotě, Hovězí, 100 g
509,09 Kč/1kg
56,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Animonda Carny Kitten 400g Mokré krmivo pro koťata s hovězím a krůtím masem
Animonda Carny Kitten 400g Mokré krmivo pro koťata s hovězím a krůtím masem
111,97 Kč
-5,83 Kč
106,14 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Carny Kitten Variation | 12x200g
Carny Kitten Variation | 12x200g
242,17 Kč/1kg
581,21 Kč
Prodejce: TR8
Obrázek produktu pro animonda Carny 4017721836999, Kotě, Jakékoli plemeno, Hovězí, Kuřecí maso, Telecí maso, 200 g
animonda Carny 4017721836999, Kotě, Jakékoli plemeno, Hovězí, Kuřecí maso, Telecí maso, 200 g
222,50 Kč/1kg
267,00 Kč
Prodejce: Eoshop
Obrázek produktu pro animonda 4017721834490, Dospělý jedinec, Drůbež, 200 g
animonda 4017721834490, Dospělý jedinec, Drůbež, 200 g
72,49 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro MjAMjAM 1104M1, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, Mrkev, Kuřecí maso, Srdce, Dýně, 400 g, Bez obilovin
MjAMjAM 1104M1, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, Mrkev, Kuřecí maso, Srdce, Dýně, 400 g, Bez obilovin
404,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Sheba Kitten, výběr příchutí, 40x85g. Kompletní vlhké krmivo pro koťata s lososem a kuřetem v omáčce
Sheba Kitten, výběr příchutí, 40x85g. Kompletní vlhké krmivo pro koťata s lososem a kuřetem v omáčce
195,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 28
662,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
215,94 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 25
970,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Animonda Carny Adult 400g mokré krmivo pro kočky s krůtou a jehněčím masem
Animonda Carny Adult 400g mokré krmivo pro kočky s krůtou a jehněčím masem
384,02 Kč/1kg
153,61 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro ANIMONDA Carny Adult Hovězí a krůtí - mokrá krmiva pro kočky - 85g
ANIMONDA Carny Adult Hovězí a krůtí - mokrá krmiva pro kočky - 85g
167,27 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Animonda Vom Feinsten Raffinesse Kitten 24x85g Mixpack Mokré krmivo pro koťata v omáčce
Animonda Vom Feinsten Raffinesse Kitten 24x85g Mixpack Mokré krmivo pro koťata v omáčce
45,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
369,41 Kč
Prodejce: velmontask

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Animonda Carny Kitten 200g Bezobilné mokré krmivo pro koťata

s hovězím, kuřecím a králičím masem

Dbejte na to, aby první měsíce života vašeho malého masožravce byly plné chuti čerstvého masa a energie nezbytné k poznávání světa. Carny Kitten je plnohodnotné krmivo nejvyšší kvality, vytvořené speciálně pro koťata v jejich prvním, klíčovém roce života. Receptura založená výhradně na čerstvých masových surovinách byla přizpůsobena jemným tlamičkám – malé, měkké kousky usnadňují jedení a dělají z každého jídla skutečnou hostinu pro rostoucí kočku.

Proč je Carny Kitten s hovězím, kuřecím a králičím masem ideální volbou?

Čistá příroda (100% čerstvých surovin): Použití pouze vysoce kvalitního masa a vnitřností zaručuje autentickou chuť, která formuje zdravé stravovací návyky od nejmladšího věku.

Vznešená kombinace chutí: Jemnost kuřecího masa, syté hovězí maso a lehce stravitelné králičí maso tvoří kompozici bohatou na plnohodnotné bílkoviny, nezbytné pro budování silných svalů.

Podpora vitality a rozvoje (Rybí a rostlinný olej): Speciálně vybraná směs olejů (řepkový, rybí a z ostropestřce mariánského) dodává Omega mastné kyseliny, podporuje vývoj mozku, zraku a pečuje o bez vzhled první srsti.

Bezobilná bezpečnost: Složení bez obilovin, sóji a přidaného cukru chrání citlivý trávicí systém koťat před podrážděním a zbytečnou zátěží.

Složky pro zdravé srdce a zářivé oči:

- Nezbytný taurin: Krmivo je přirozeně bohaté na taurin, který u koček odpovídá za správnou funkci srdce a ostrost vidění, což je klíčové ve fázi intenzivního růstu.

- Ideální struktura pro juniory: Malé masové kousky jsou přizpůsobeny možnostem mladých koček žvýkat, což je povzbuzuje k samostatnému příjmu potravy a podporuje ústní hygienu.

- Žádné umělé přísady: Absence zesilovačů chuti a barviv je zárukou, že váš mazlíček dostává krmivo v souladu se svou biologickou podstatou.

Složení: 30 % hovězího (plicí, maso), 30 % kuřecího (játra, maso, srdce), 5 % králičích vnitřností

Rostlinné a olejové přísady: Minerální látky, Řepkový olej, Rybí olej, Olej z ostropestřce mariánského

Bílkoviny 10,5 %, Tuk 6,5 %, Vláknina 0,3 %, Popel 1,8 %, Vlhkost 80 %, Taurin (celkový) 0,6 g/kg (přídavek: 290 mg/kg)

Vitamíny a minerály (na kg) Vit. D3: 200 IU, Zinek: 16 mg, Mangan: 2 mg, Jod: 0,4 mg, Měď: 2 mg

Doporučené dávkování pro koťata – Denní dávka:

Věk kotěte | Hmotnost kočky 4 kg | Hmotnost kočky 6 kg

2-3 měsíce | 150 - 195 g | 170 - 230 g

4-8 měsíců | 235 - 270 g | 285 - 340 g

9-12 měsíců | 280 - 305 g | 350 - 365 g



Kompletní krmivo pro rostoucí kočky


Carny&reg- Kitten &ndash- z čerstvých masitých surovin &ndash- představuje vyváženou, chutnou a zdravou výživu na nejvyšší úrovni pro rostoucí kočky v prvním roce jejich života. Koťata si velmi brzy vytvoří své první chuťové preference. Krmivo Carny Kitten s chutnými, pro koťata vhodnými malými masovými kousky je speciálně vyvinuto tak, aby splňovalo nutriční požadavky rostoucích koček.


Složení:

složení: 27 % hovězí maso (plíce, maso), 24 % kuřecí maso (játra, maso, srdce), 12 % králičí vnitřnosti, minerální látky, řepkový olej, rybí olej, světlicový olej

Analytické složky:

Hrubý protein 10,5 %, hrubý tuk 6,3 %, hrubá vláknina 0,3 %, hrubý popel 1,8 %, vlhkost 80 %, taurin 0,6 g/kg

Přídatné látky:

200 IU 3a671, 0,4 mg 3b202, 2 mg 3b503, 16 mg 3b605, 2 mg 3b406

Krmný návod:


Hmotnost kočky / věk kočky / g na den- 0,9 kg / 3. měsíc / 170 g- 1,5 kg / 3. měsíc / 250 g- 1,8 kg / 5. měsíc / 215 g- 3 kg / 5. měsíc / 325 g- 2,6 kg / 7. měsíc / 240 g- 4,3 kg / 7. měsíc / 340 g



Konzerva s hovězím, kuřecím a králičím masem pro koťata. Kompletní krmivo pro koťata. Obsahuje 100% čerstvé suroviny, taurin a je bezlepková. Krmný návod: viz tabulka na obale. Složení: 33% hovězí maso (plíce, srdce, maso, ledviny, vemeno), 20% kuřecí játra, 12% králičí maso, uhličitan vápenatý. Jakostní znaky: hrubé proteiny 11%, vlhkost 80%, hrubé oleje a tuky 6%, hrubé popeloviny 1,7%, hrubá vláknina 0,3%, vitamin D3 200 m.j./ kg, taurin 0,8 g / kg, jód 0,2 mg´/ kg, mangan 1,5 mg / kg, zinek 10 mg / kg. Metabolizovatelná energie ve 100 g: 0,42 MJ.

  • Velikost: 200 g
  • Váha: 0.2000


Kompletní krmivo pro rostoucí kočky


Carny® Kitten - z čerstvých masitých surovin - představuje vyváženou, chutnou a zdravou výživu na nejvyšší úrovni pro rostoucí kočky v prvním roce jejich života. Koťata si velmi brzy vytvoří první chuťové preference. Carny Kitten s chutnými, pro koťata vhodnými, malými masovými kousky je speciálně přizpůsobeno výživovým požadavkům rostoucích koček.


Rozměry
767
Hmotnost
200 g
Objem
1.2 l
Model
Carny Kitten wołowina, kurczak i królik
Obsah vlhkosti
NA
Prodejní název
animonda
Složení krmiva
Dodržujte pokyny výrobce.
Druh krmiva
Mokré krmivo
Vhodné druhy zvířat
Kot
Doplňkové látky
33% hovězí maso (plíce, srdce, maso, ledviny, vemeno), 20% kuřecí játra, 12% králičí maso, uhličitan vápenatý.
Počet kusů
1
Obsah balení
0,2
Kód EAN
4017721839679
Číslo produktu
160951
Výrobce
animonda
Schvalovací číslo
NA

Rozměry
767
Hmotnost
200 g
Objem
1.2 l
Model
Carny Kitten wołowina, kurczak i królik
Obsah vlhkosti
NA
Prodejní název
animonda
Složení krmiva
Dodržujte pokyny výrobce.
Druh krmiva
Mokré krmivo
Vhodné druhy zvířat
Kot
Doplňkové látky
33% hovězí maso (plíce, srdce, maso, ledviny, vemeno), 20% kuřecí játra, 12% králičí maso, uhličitan vápenatý.
Počet kusů
1
Obsah balení
0,2
Kód EAN
4017721839679
Číslo produktu
160951
Výrobce
animonda
Schvalovací číslo
NA
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro animonda Carny 83962, Kotě, Jakékoli plemeno, Hovězí, Kuřecí maso, 200 g, Bez obilovin, Bez sóji
animonda Carny 83962, Kotě, Jakékoli plemeno, Hovězí, Kuřecí maso, 200 g, Bez obilovin, Bez sóji
1 254,96 Kč/1kg
301,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Anemone Carni 400 g
Anemone Carni 400 g
819,12 Kč/1kg
327,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Animonda Carny Kitten 200g Bezobilné mokré krmivo pro koťata s telecím, kuřecím a krůtím masem
Animonda Carny Kitten 200g Bezobilné mokré krmivo pro koťata s telecím, kuřecím a krůtím masem
885,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
177,14 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro ANIMONDA Cat Carny Kitten Cocktail s drůbeží - vlhká kočka krmiva - 400 g
ANIMONDA Cat Carny Kitten Cocktail s drůbeží - vlhká kočka krmiva - 400 g
728,11 Kč/1kg
327,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Animonda Carny PB Kitten Rind, Kalb + Huhn 85g
Animonda Carny PB Kitten Rind, Kalb + Huhn 85g
800,00 Kč/1kg
68,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Animonda Carny PB Kitten Rind & Geflügel 85g
Animonda Carny PB Kitten Rind & Geflügel 85g
800,00 Kč/1kg
68,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Carny Kitten Variation | 12x200g
Carny Kitten Variation | 12x200g
242,17 Kč/1kg
581,21 Kč
Prodejce: TR8
Obrázek produktu pro Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
Fontána pro kočky Fontána pro kočky bezdrátová se senzorem
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 76
1 203,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce
Obrázek produktu pro Samočistící zásobník na stelivo s velkou kapacitou, automatický zásobník na stelivo v otevřeném provedení pro více koček s bezpečnostní ochranou
Samočistící zásobník na stelivo s velkou kapacitou, automatický zásobník na stelivo v otevřeném provedení pro více koček s bezpečnostní ochranou
388,81 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 65
5 449,00 Kč
-200,00 Kč
5 249,00 Kč
Prodejce: Delgeo
Obrázek produktu pro Sheba Kitten, výběr příchutí, 40x85g. Kompletní vlhké krmivo pro koťata s lososem a kuřetem v omáčce
Sheba Kitten, výběr příchutí, 40x85g. Kompletní vlhké krmivo pro koťata s lososem a kuřetem v omáčce
195,00 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 28
662,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ANIMONDA konzerva CARNY Kitten - telecí + kuřecí + krůta 400g
ANIMONDA konzerva CARNY Kitten - telecí + kuřecí + krůta 400g
819,12 Kč/1kg
327,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Animonda Carny Kitten Geflügel & Rind - 400g
Animonda Carny Kitten Geflügel & Rind - 400g
724,89 Kč/1kg
326,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Josera 30001654, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g, Bez obilovin
Josera 30001654, Kotě, Jakékoli plemeno, Kuřecí maso, 85 g, Bez obilovin
7 825,88 Kč/1kg
665,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE
Obrázek produktu pro Animonda Carny Kitten 400g Mokré krmivo pro koťata s hovězím a krůtím masem
Animonda Carny Kitten 400g Mokré krmivo pro koťata s hovězím a krůtím masem
111,97 Kč
-5,83 Kč
106,14 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro Royal Canin FHN Kitten Instinctive 12x85g Mokré krmivo v rosolu pro koťata do 12 měsíců věku
Royal Canin FHN Kitten Instinctive 12x85g Mokré krmivo v rosolu pro koťata do 12 měsíců věku
483,81 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 8
493,49 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
animonda Carny 83825, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, Losos, 400 g, Bez obilovin, Bez sóji, Bez umělých barviv
215,94 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro animonda Vom Feinsten, Kotě, Hovězí, 100 g
animonda Vom Feinsten, Kotě, Hovězí, 100 g
509,09 Kč/1kg
56,00 Kč
Prodejce: STREFA
Obrázek produktu pro Animonda Carny Kitten 200g Bezobilné mokré krmivo pro koťata s drůbežím a hovězím masem
Animonda Carny Kitten 200g Bezobilné mokré krmivo pro koťata s drůbežím a hovězím masem
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
177,14 Kč
Prodejce: Dragtek-com
Obrázek produktu pro MjAMjAM 1104M1, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, Mrkev, Kuřecí maso, Srdce, Dýně, 400 g, Bez obilovin
MjAMjAM 1104M1, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Hovězí, Mrkev, Kuřecí maso, Srdce, Dýně, 400 g, Bez obilovin
404,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
971,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Purina One Sterilcat Mix Smaków – Mokré krmivo pro kočky – 12 x 85 g
Purina One Sterilcat Mix Smaków – Mokré krmivo pro kočky – 12 x 85 g
479,44 Kč/1kg
575,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální stelivo pro kočky | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l
Calitti - Silikátové stelivo pro kočky | Antibakteriální stelivo pro kočky | Sada 16 balení 16 x 3,8 l = 60 l
27,96 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 61
1 700,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Home-and-Fashion
Obrázek produktu pro Škrabadlo pro kočky Dominik 144 cm
Škrabadlo pro kočky Dominik 144 cm
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 482
1 023,00 Kč
-93,00 Kč
930,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake
Obrázek produktu pro GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
GOURMET 12321177, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Králík, Losos, 85 g
190,30 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 25
970,52 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
CAT’S BEST ÖkoPlus, 17,2 kg, 40 l, Papírová taška
21,59 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 28
863,58 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
WHISKAS Junior Drůbež v želé - mokrá kočka krmivo - 40 x 85 g
124,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
475,77 Kč
Prodejce: velmontask
Obrázek produktu pro Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
Sheba Sauce Collection sáčky s rybími příchutěmi 40x85g Kompletní mokré krmivo pro dospělé kočky v omáčce
258,59 Kč/1kg
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 14
879,20 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
Podestýlka FEANDREA, s víkem, pro kočky do 15 kg, teplá šedá barva ovesných vloček
317,94 Kč/1kg
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 43
1 080,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Obrázek produktu pro 8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
8x 3,8 l Mersjo Silikátové stelivo pro kočky Sensitive – Kočkolit, bez parfemace a barviv, hypoalergenní
17,27 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 22
525,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: SHOPPINGROOM
Obrázek produktu pro Vitakraft 14035, Granule, 2,2 kg, 5 l, Modrá, Zelená, Bílá
Vitakraft 14035, Granule, 2,2 kg, 5 l, Modrá, Zelená, Bílá
146,98 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
734,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Automatický napájecí fontánka pro kočky a psy, objem 2 litry, s uhlíkovým filtrem a dávkovačem vody. Fontánka pro kočky, napájecí fontánka, miska na vodu, Retoo
Automatický napájecí fontánka pro kočky a psy, objem 2 litry, s uhlíkovým filtrem a dávkovačem vody. Fontánka pro kočky, napájecí fontánka, miska na vodu, Retoo
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 81
453,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Retoo

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí
Felix Countryside Selection 120x85g mokré krmivo pro dospělé kočky v želé mix příchutí
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 582,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 582,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
Purina Gourmet Gold 96x85g Mokré krmivo pro kočky Směs příchutí v omáčce s hovězím, lososovým, krůtím a kuřecím masem
1 679,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 48 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
1 007,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
50,60 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
Krmivo pro kočky – Mokré krmivo pro kočky – Konzerva s kachním masem – 400 g kachního masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – paštika s kachnou – 82 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 12 × 400 g – paštika s krůtím masem – 83 % vlhkosti – mokré krmivo
323,63 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,42 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 24 × 400 g – 83 % vlhkosti – mleté maso s krůtím masem – mokré krmivo
632,90 Kč
Prodejce: Bult-Store
65,93 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – sada 36 × 415 g – směs příchutí – 81 % vlhkosti – kousky masa pro kočky
754,66 Kč
Prodejce: Bult-Store
50,51 Kč/1kg
Obrázek produktu pro TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
TufTuf | Krmivo pro kočky s telecím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
161,94 Kč
Prodejce: Bult-Store
67,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
Tuftuf | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 415 g – směs příchutí – kousky masa – mokré krmivo pro kočky
262,75 Kč
Prodejce: Bult-Store
52,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
Tuftuf | Hydratační krmivo pro kočky – 24 × 415 g – kousky masa s rybou – mokré krmivo pro kočky – v omáčce
494,10 Kč
Prodejce: Bult-Store
49,61 Kč/1kg
Obrázek produktu pro krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s kuřecími srdíčky – 400 g kuřecí srdíčka – krmivo pro kočky
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
Krmivo pro kočky TufTuf – vlhké krmivo pro kočky – konzerva s krůtím masem – 400 g krůtího masa
26,54 Kč
Prodejce: Bult-Store
66,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – směs příchutí – 30 × 400 g – 77 % vlhkosti – mokré krmivo pro kočky
1 046,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Bult-Store
87,24 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
Krmivo pro kočky – vlhké krmivo pro kočky – Daily Meal hovězí a kuřecí – 400 g sterilizovaného krmiva pro kočky
56,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
142,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
BULTI | Krmivo pro kočky s lososem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
Bulti | Mokré krmivo pro kočky – 12 × 400 g – 65 % masa – 15 % krůtího masa – mokré krmivo pro kočky
423,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
88,22 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
BULTI | Krmivo pro kočky s hovězím masem – sada 6 plechovek mokrého krmiva pro kočky po 400 g – krmivo pro kočky v plechovkách
244,98 Kč
Prodejce: Bult-Store
102,07 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem krůtího masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
BULTI Luncheon Meat s vysokým obsahem kachního masa pro kočky 85 g
19,48 Kč
Prodejce: Bult-Store
229,18 Kč/1kg