Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 l

Jednorázové

3 689,95 Kč

688,42 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 14. – út 20. října

Bezplatné vrácení zboží – 14 dní

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Sirup pro SodaStream Citrus Mix 440ml, 1 kus
Sirup pro SodaStream Citrus Mix 440ml, 1 kusJednorázové
179,55 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
79,00 Kč
Prodejce: Planeo
Obrázek produktu pro YUZU Zázvor 1000 g
YUZU Zázvor 1000 gJednorázové
399,00 Kč/1l
618,00 Kč
-219,00 Kč
399,00 Kč
Prodejce: Yuzu
Obrázek produktu pro YUZU Yuzu 1000 g
YUZU Yuzu 1000 gJednorázové
399,00 Kč/1l
618,00 Kč
-219,00 Kč
399,00 Kč
Prodejce: Yuzu
Obrázek produktu pro Yurami Yuzu 550 g
Yurami Yuzu 550 gJednorázové
452,73 Kč/1l
249,00 Kč
Prodejce: Yuzu
Obrázek produktu pro Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná směs do koktejlů
Monin Fruit Smoothie Cocktail Mix Jahoda 1000 ml – Ovocná směs do koktejlůJednorázové
379,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 12
478,74 Kč
-99,74 Kč
379,00 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí perníků, ideální do teplých nápojů, aromatický, 250 ml
Monin, sirup s příchutí perníků, ideální do teplých nápojů, aromatický, 250 mlJednorázové
483,28 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
120,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 ml
Sirup Monin Blue Curacao bez alkoholu, ideální do koktejlů, 250 mlJednorázové
479,24 Kč/1l
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
119,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Monin Frucht Püree mix Yuzu Grapefruit Zitrone Mandarinen 1000ml
Monin Frucht Püree mix Yuzu Grapefruit Zitrone Mandarinen 1000mlJednorázové
678,71 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
916,26 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro MONIN Ananasové pyré – 1 l
MONIN Ananasové pyré – 1 lJednorázové
284,49 Kč/1kg
366,99 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea
Obrázek produktu pro Sirup Monin Maracuja intenzivnější a kyselejší chuť 1000 ml
Sirup Monin Maracuja intenzivnější a kyselejší chuť 1000 mlJednorázové
144,70 Kč/1kg
264,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MONIN Borůvkové pyré – 1 l
MONIN Borůvkové pyré – 1 lJednorázové
429,97 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
521,34 Kč
-91,37 Kč
429,97 Kč
Prodejce: OxoBubbleTea
Obrázek produktu pro Amaretto Sirup
Amaretto SirupJednorázové
727,81 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
509,47 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Fruttamax Hroznový sirup 500ml
Fruttamax Hroznový sirup 500mlJednorázové
379,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
189,50 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Syrop cynamonowy Teisseire 700 ml
Syrop cynamonowy Teisseire 700 mlJednorázové
505,18 Kč/1kg
681,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Monin Zimt-Barkeeper-Sirup 250 ml
Monin Zimt-Barkeeper-Sirup 250 mlVratné
681,57 Kč/1l
477,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Malinový sirup Teisseire 700 ml
Malinový sirup Teisseire 700 mlJednorázové
967,13 Kč/1l
676,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Teisseire pistáciový sirup 700 ml
Teisseire pistáciový sirup 700 mlJednorázové
505,92 Kč/1kg
682,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
Obrázek produktu pro Pomerančový sirup Herbapol 680 ml
Pomerančový sirup Herbapol 680 mlJednorázové
502,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
125,57 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Monin Schokoladenkeks-Sirup - 700 ml
Monin Schokoladenkeks-Sirup - 700 mlVratné
717,54 Kč/1l
527,43 Kč
-25,15 Kč
502,28 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Monin pyré jahodové 1l
Monin pyré jahodové 1lJednorázové
661,45 Kč/1l
860,28 Kč
-198,83 Kč
661,45 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Monin Ovocné pyré směs malina 4 x 1 litrový karton

Malina je jedním z lahodných druhů ovoce, které báječně chutná po létě; s Monin FruchtPüree Mix si nyní můžete tento letní pocit vykouzlit na zmrzlinových pohárech nebo ho přimíchat do krémových mléčných koktejlů.

Monin jako světová jednička na trhu

Lze použít kdekoli

Monin je v gastronomii nepostradatelný; zkušení restauratéři na výrobky Monin přísahají. Kávové speciality lze obohatit sirupem Monin, zmrzlina a dezerty i snídaňový bufet dostanou ovocnou korunu s ovocným pyré Monin Fruit Puree Mix Raspberry! Vysoce kvalitní omáčku od společnosti Monin můžete použít také k vylepšení vzhledu dezertů s lahodným ovocným pyré Monin Raspberry Puree Mix a dodat dezertům nádhernou malinovou chuť.

* pro jakýkoli dezert nebo zmrzlinu

* ovocný a osvěžující

* exotická chuť

* pET láhev o objemu 1 litr

Objednejte si nyní Monin Fruit Puree Mix Raspberry 1 litr a vykouzlete letní sezónu s lahodným malinovým pyré na svém zmrzlinovém menu! Proč si nevybrat několik různých příchutí, abyste svým hostům nabídli skvělý výběr?

Objem
4 l
Seznam přísad
Cukr, koncentrované malinové pyré, voda, barvivo: antokyany, přírodní aroma, okyselující látka: kyselina citronová, zahušťovadlo: pektin, konzervant: sorban draselný. Obsahuje 50 % malinového pyré.
Deklarovaná nutriční hodnota
Na 100 ml: Kcal - 265; kj -1127; bílkoviny v g - 0,5; sacharidy v g - 65,1, z toho cukr - 65,1; tuk v g - 0,3; sůl v g - 0,0.
Hmotnost
5360 g
Potravinářský podnik
Monin Deutschland GmbH, Jakobstr. 8, 54290 Trier, Deutschland
Prodejní název
Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 l
Výrobce
Kód EAN
3052910433130

Objem
4 l
Seznam přísad
Cukr, koncentrované malinové pyré, voda, barvivo: antokyany, přírodní aroma, okyselující látka: kyselina citronová, zahušťovadlo: pektin, konzervant: sorban draselný. Obsahuje 50 % malinového pyré.
Deklarovaná nutriční hodnota
Na 100 ml: Kcal - 265; kj -1127; bílkoviny v g - 0,5; sacharidy v g - 65,1, z toho cukr - 65,1; tuk v g - 0,3; sůl v g - 0,0.
Hmotnost
5360 g
Potravinářský podnik
Monin Deutschland GmbH, Jakobstr. 8, 54290 Trier, Deutschland
Prodejní název
Monin FruchtPüree Mix Himbeere 4 x 1 l
Výrobce
Kód EAN
3052910433130
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro 6x sirup pro SodaStream Isotonic 440ml
6x sirup pro SodaStream Isotonic 440mlJednorázové
247,16 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 10
652,49 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 ml
Monin, sirup s příchutí levandule, vhodný do kávy, limonád a ledového čaje, jemná chuť, 1000 mlJednorázové
266,52 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 11
266,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Slush sirup party set 6 příchutí 250 ml 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrátJednorázové
304,74 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 79
457,11 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05l
Monin sirup KÁVOVÝ SYRUP SET 5x0,05lJednorázové
2 374,68 Kč/1l
593,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 ml
Pepsi bez cukru s příchutí třešní 440 mlJednorázové
373,94 Kč/1kg
3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5Počet hodnocení: 11
186,97 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Hamdard Rooh Afza 800 ml
Hamdard Rooh Afza 800 mlJednorázové
105,90 Kč/1l
84,72 Kč
Prodejce: CasteloStore
Obrázek produktu pro Teisseire Nápojový sirup Orange Spritz 0% 600ml - Koktejly (1 balení)
Teisseire Nápojový sirup Orange Spritz 0% 600ml - Koktejly (1 balení)Jednorázové
664,37 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 5
461,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro NOVINKA Oshee Drop In Set 3x500ml Magnesium Vitamins Zero Sugar Hydration
NOVINKA Oshee Drop In Set 3x500ml Magnesium Vitamins Zero Sugar HydrationJednorázové
357,41 Kč/1l
536,11 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Herbapol Sirup s pomerančovou příchutí 420 ml
Herbapol Sirup s pomerančovou příchutí 420 mlJednorázové
76,83 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Neera Detoxikační balíček - Sedmidenní kůra + Aktivátor
Neera Detoxikační balíček - Sedmidenní kůra + AktivátorJednorázové
1 065 039,95 Kč/1kg
1 065,04 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Mango sirup bez cukru 440 ml
Mango sirup bez cukru 440 mlJednorázové
430,68 Kč/1l
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
189,50 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 g
Open Food 4019313014228, 600 ml, e131, e202, 92 kcal, 22 g, 0,04 g, 22 gJednorázové
165,30 Kč/1l
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 27
99,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Van Gilse – originální cukrový sirup – 600 g
Van Gilse – originální cukrový sirup – 600 gVratné
176,85 Kč/1l
106,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litru
Johns Natural Cordial Lime Juice Sirup Flasche mit 0,7 litruJednorázové
138,31 Kč/1l
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
96,82 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Bacanhakokosový sirup 400 ml - francouzská příchuť v každé lahvi
Bacanhakokosový sirup 400 ml - francouzská příchuť v každé lahviJednorázové
834,55 Kč/1l
333,82 Kč
Prodejce: NutraBestBG
Obrázek produktu pro Darbo ovocný sirup z granátového jablka k míchání se sodou 500ml
Darbo ovocný sirup z granátového jablka k míchání se sodou 500mlJednorázové
478,04 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
239,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro MONIN® 161313 MONIN®  Le Sirop de Salted Caramel Sirup, 1,0 l
MONIN® 161313 MONIN® Le Sirop de Salted Caramel Sirup, 1,0 lJednorázové
607,82 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
607,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo
Obrázek produktu pro Le Sirop de Monin LAVENDEL 0,7l
Le Sirop de Monin LAVENDEL 0,7lJednorázové
942,30 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
659,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Sirup s příchutí třešní, ovocný, aromatický, chutný, jemný, 600 ml
Sirup s příchutí třešní, ovocný, aromatický, chutný, jemný, 600 mlJednorázové
209,50 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
125,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Fruttamax Višňový sirup (500ml), 47878
Fruttamax Višňový sirup (500ml), 47878Jednorázové
379,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
189,50 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Sonnentor Bio Chai Sirup 250ml
Sonnentor Bio Chai Sirup 250mlJednorázové
0,92 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
230,00 Kč
Prodejce: Covitar
Obrázek produktu pro YO SYRUP ovocný sirup malina 700ml
YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,54 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro APERITIVOSIRUP PRO NÁPOJE A KOKTEJLY 500 ml - HOLLINGER
APERITIVOSIRUP PRO NÁPOJE A KOKTEJLY 500 ml - HOLLINGERJednorázové
472,26 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
369,47 Kč
-133,34 Kč
236,13 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Tymbark Jablečno-bezový sirup, 500 ml, sirup na nápoje, 2 kusy
Tymbark Jablečno-bezový sirup, 500 ml, sirup na nápoje, 2 kusyJednorázové
328,65 Kč/1l
328,65 Kč
Prodejce: esiteo
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik Schoko sirup, 300ml Flasche
Nestlé Nesquik Schoko sirup, 300ml FlascheJednorázové
411,78 Kč/1kg
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 7
182,83 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Pediacid - Omega 3, 125 ml SIR
Pediacid - Omega 3, 125 ml SIR
3 952,64 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
662,00 Kč
-167,92 Kč
494,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Riemerschmid Maracuja, 700 ml
Riemerschmid Maracuja, 700 mlJednorázové
930 942,89 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
651,66 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250ml
Monin vanilkový sirup s vanilkovou příchutí a jemným aroma 250mlJednorázové
1 379,48 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 13
344,87 Kč
Prodejce: AllYouNeed
Obrázek produktu pro Darbo ovocný sirup s malinovou příchutí a vysokým obsahem ovoce 500ml
Darbo ovocný sirup s malinovou příchutí a vysokým obsahem ovoce 500mlJednorázové
672,54 Kč/1l
336,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro PUSHAIR malinový a šípkový koncentrát 500ml
PUSHAIR malinový a šípkový koncentrát 500mlJednorázové
290,00 Kč/1kg
145,00 Kč
Prodejce: DomoDomo

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Ice Bär Slush s příchutí jahod 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
Rainbow slush sirup třešeň 5 litrů 1:5 AZO bez bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí coly, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
Rainbow sirup na slush jahoda 5 litrů koncentrát 1:5 pro slush nápoje
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
Rainbow Slush Syrup 5L AZO FREE | Waldmeister | Koncentrát pro výrobníky zmrzliny Slush Machines Zmrzlinové stroje Nápoje 1:5
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär sirup na slush třešeň 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup modrá malina 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush citron 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
Ice Bär Slush sirup výrazná modrá borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup vodní meloun 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí Blue Energy, 5 l, ředění 1:5, bez azobarviv a glycerinu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí Red Energy, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
Sirup Rainbow Slush s příchutí jablka, 5 l, ředění 1:5, bez AZO barviv a glycerinu
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup broskev 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup jablko kiwi 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup svízel vonný 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Ice Bär Slush sirup cola 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 49
625,97 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
125,19 Kč/1l
Obrázek produktu pro Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
Rainbow sirup na slush borůvka 5 litrů 1:5 bez AZO bez glycerinu koncentrát
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 120
601,84 Kč
Jednorázové
Prodejce: Hopser-Funfood
120,37 Kč/1l
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
Monin Ananasový sirup, přírodní aroma, ovocná chuť, 1000 ml
264,80 Kč
Jednorázové
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
264,80 Kč/1l