5,0



Na základě 1 hodnocení
Délka:
10 m- 10 m
- 15 m
Podobné produkty

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET341
957,50 Kč/1l
1 915,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-20mb, rohy-6ks, manžety 3ks, LEVEL+ SETB3
776,00 Kč/1kg
776,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-15mb, B05-4m, Podložka-2m, Rohy-3ks, Manžety 3ks, LEVEL+ SETB2
690,00 Kč/1kg
1 035,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B01-10mb, rohy-4ks, manžety 2ks, LEVEL+ SETB11
42,70 Kč/1m
427,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B01-10mb, rohy-6ks, manžety-4ks, LEVEL+ SETB13
57,60 Kč/1m
576,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 50 m Hydroizolace koupelny Balkón Terasa B01 Level+
20,44 Kč/1m
1 022,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí manžeta pro hydroizolaci 120x120mm Ø16 Flexibilní zóna 1 ks. Koupelna Balkon Terasa B04 SE Level+
58,33 Kč/1kg
35,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Sada pro hydroizolaci sprchového koutu, těsnicí páska G05 10 m, 4 ks rohů, 2 ks manžet. Level+ SETEZ1
51,80 Kč/1m
518,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Vnější hydroizolační roh 5 ks Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa G02 Level+
2 410,00 Kč/1kg
241,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí manžeta 100 ks pro hydroizolaci 120mm/Ø 10 Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa G01 Level+
3 236,00 Kč/1kg
3 236,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Vnější hydroizolační roh 1 ks Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa B04 Level+
2 600,00 Kč/1kg
52,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí manžeta pro hydroizolaci 120mm/Ø 16 10 ks. Hydroizolace koupelny balkonu terasy G05 SE LEVEL+
5 030,00 Kč/1kg
503,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolace vnitřní roh 100 ks Hydroizolace koupelna balkon terasa G02 Level+
2 363,00 Kč/1kg
4 726,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Vnější těsnicí roh pro hydroizolaci 10 kusů Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa G01 Level+
2 310,00 Kč/1kg
462,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7kg Těsnicí páska 5mb - LEVEL+ SET05
145,40 Kč/1l
727,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí manžeta pro hydroizolaci 250x250mm Ø45 Pružná zóna 10 ks. Koupelna Balkon Terasa B04 SE Level+
1 525,00 Kč/1kg
915,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Perforovaná těsnicí manžeta 1ks pro hydroizolaci 350x350mm PL3 DICHTMANCHETTE HALBAU HN04
1 920,00 Kč/1kg
96,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Vnější hydroizolační roh 1 ks Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa B01 Level+
2 350,00 Kč/1kg
47,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Vnější těsnicí roh pro hydroizolaci 5 ks Hydroizolace Koupelna Balkon Terasa HS01 HALBAU
1 185,00 Kč/1kg
237,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí manžeta pro hydroizolaci 250x250mm Ø45 Pružná zóna 1 ks. Koupelna Balkon Terasa B04 SE Level+
161,67 Kč/1kg
97,00 Kč
Prodejce: Izosklep
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
VNITŘNÍ A VENKOVNÍ HYDROIZOLAČNÍ SADA L+ SETB15
Profesionální sada pro hydroizolaci balkonů, teras, koupelen, sprchových koutů, van, sprchových vaniček a dalších vnitřních i venkovních ploch vystavených trvalému působení vody a vlhkosti na svislých i vodorovných plochách.
Poznámka: Pokud si přejete jinou konfiguraci rohů, než je nabízena v této sadě (4 kusy), informujte nás o tom písemně při objednávce. Pokud taková informace nebude, provedeme objednávku podle níže uvedené sady.SADA OBSAHUJE:
- Těsnicí páska L+B04 -10 mb - Vnitřní těsnicí roh L+B04 - 4 ks - Těsnicí manžeta L+B04 SE 120x120mm - 2 ks.TĚSNICÍ PÁSKA PRO HYDROIZOLACI PL3 TPEPDM DICHTBAND 120/120 L+B04
Třívrstvá elastomerová páska 100%
VLASTNOSTI VÝROBKU
- VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - PRO BAZÉNY, SAUNY A FONTÁNY - VODNÍ NÁDRŽE - PRO KOUPELNY A SPRCHY - PRO KUCHYNĚ A PRÁDELNY - PRO DILATAČNÍ SPÁRY - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ - PRO BALKONY A TERASY - POD KERAMICKÉ OBKLADY - VODOTĚSNÁ - MRAZUVZDORNÁ - VELMI PRUŽNÁ - ODOLNÁ PROTI ROZTRŽENÍ - VYZTUŽENÁ POLYESTEROVOU VLOŽKOU - ODOLNÁ PROTI PLÍSNÍM A HOUBÁM - SNADNO SE UVOLŇUJE.POUŽITÍ
Páska L+B04 je určena především k utěsnění míst zvláště vystavených trvalému působení vody a vlhkosti v hydroizolačních systémech v místech, jako jsou: bazény, sauny, fontány, jezírka, jiné vodní nádrže, a k hydroizolaci na balkonech a terasách. Páska je ideální pro hydroizolaci v místech, jako jsou koupelny, sprchy, toalety, kuchyně, prádelny a sklepy. Pásku lze použít k utěsnění všech spojů mezi stěnou a podlahou, rohů stěn (spár) na svislých plochách nebo stěn a podlah na vodorovných plochách v systémech utěsnění pod dlažbou. Doporučuje se také k utěsnění dilatačních spár (obvodových, montážních, zónových a kontrolních) na vodorovných a svislých plochách a na jejich styku uvnitř i vně budov, v místnostech vystavených dočasnému nebo trvalému působení vlhkosti a vody. Páska je určena pro použití ve spojení se všemi tekutými polymerními a polymercementovými tmely LEVEL+®. Pásku nepoužívejte na stavební spáry.VNITŘNÍ A VNĚJŠÍ TĚSNICÍ ROHY PL3 DICHTECKE L+B04
Třívrstvá elastomerová páska 100%
VLASTNOSTI VÝROBKU
- VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - PRO BAZÉNY, SAUNY A FONTÁNY - PRO VODNÍ NÁDRŽE - PRO KOUPELNY A SPRCHY - PRO KUCHYNĚ A PRÁDELNY - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ - PRO BALKONY A TERASY - POD KERAMICKOU DLAŽBU - 3D TECHNOLOGIE - BEZE ŠVŮ A LEPIDEL - 100% VODOTĚSNÁ - MRAZUVZDORNÁ - VYSOCE FLEXIBILNÍ - VYZTUŽENÁ POLYESTEROVOU VLOŽKOU.APLIKACE
Vnitřní a vnější rohy L+B04 jsou určeny především k hydroizolaci míst vystavených trvalému působení vody a vlhkosti v hydroizolačních systémech v místech, jako jsou: bazény, sauny, fontány, jezírka, jiné vodní nádrže, a také k hydroizolaci balkonů a teras. Jsou ideální pro hydroizolaci míst, jako jsou koupelny, sprchy, toalety, kuchyně, prádelny a sklepy. Rohy lze použít k utěsnění všech spojů mezi stěnou a podlahou, rohů (spár) stěn na svislých plochách nebo stěn a podlah na vodorovných plochách v systémech těsnění pod dlažbou. Rohy jsou určeny k použití ve spojení se všemi tekutými polymerními a polymercementovými tmely LEVEL+®.TĚSNICÍ MANŽETA S ELASTICKOU ZÓNOU PL3ECO DICHTMANCHETTE L+B04 SE
Stěnová manžeta 120 mm / Ø10
VLASTNOSTI VÝROBKU
- 100% TERMOPLASTICKÝ ELASTOMER - VODOTĚSNÝ - MRAZUVZDORNÝ - VYSOCE PRUŽNÝ - ODOLNÝ PROTI ROZTRŽENÍ - ODOLNÝ PROTI HOUBÁM A PLÍSNÍM - VYNIKAJÍCÍ PŘILNAVOST K HYDROIZOLACI - PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ.POUŽITÍ
Těsnicí manžeta L+B04 SE je určena k utěsnění všech druhů otvorů kolem prostupů instalačních trubek stěnami a podlahami. Manžety lze použít v místech instalace bazénového zařízení, sloupků zábradlí a k utěsnění podlahových vpustí a průchodů sanitárního potrubí stěnami a podlahami v systémech těsnění pod podlahou. Těsnicí manžetu lze použít v místech, jako jsou koupelny, sprchy, kuchyně, prádelny, bazény, sauny, fontány, sklepy, a k hydroizolaci balkonů a teras. Pro použití v kombinaci se všemi tekutými polymerními a polymercementovými těsnicími materiály značky LEVEL+®.NÁVOD K MONTÁŽI TĚSNICÍHO PŘÍSLUŠENSTVÍ PL3 L+B04
Montáž začíná rohy a stěnovými nebo podlahovými těsnicími manžetami. Po jejich prvotním umístění odměřte další rovné délky pásky a nezapomeňte přidat minimálně 40 mm přesahu ve spojích pásky a pásky s rohy nebo manžetami. Na zakrývaný povrch se nanese tenká vrstva hydroizolační hmoty značky LEVEL+® a na ni se položí rohy a rovné úseky pásky, přičemž je třeba dbát na jejich rovnoměrné umístění. Po položení se páska shora přitlačí do podkladu měkkým válečkem, špachtlí nebo hladítkem a shora se dodatečně stěrkuje těsnicí hmotou. Dbejte na to, aby byly pásky pečlivě spojeny (pomocí těsnicí hmoty) mezi sebou a s páskami v rozích. POZNÁMKA: Při spojování pásek a rohů dbejte na to, abyste nezakryli střední část (cca 20 mm) pásky a stejnou šířku podkladu pod ní těsnicí hmotou. Takto instalovaná páska se oboustranně zašpiní hydroizolační hmotou LEVEL+®, a to minimálně ve dvou vrstvách, přičemž střední část pásky (minimálně 20 mm) se ponechá nezatížená. Při utěsňování dilatačních spár pomocí dilatačních šňůr použijte šňůru příslušného průměru, abyste těsně vyplnili celou dilatační spáru a dokonale přitlačili pásku ke stěnám uvnitř. POZOR: Při instalaci pásek a rohů je naprosto zakázáno používat ostré nástroje. Další stavební práce provádějte až po zaschnutí těsnicí hmoty.TECHNICKÉ ÚDAJE VÝROBKŮ PL3 L+B04
- BARVA - Modrá - BAREVNÝ MATERIÁL - Netkaný polypropylen PP - TĚSNICÍ ZÓNA - PÁSKA - Termoplastický elastomer TPE - CELKOVÁ ŠÍŘKA - 120 mm - TĚSNICÍ ZÓNA ROZŠÍŘENÍ (ELASTOMER) -. 120mm - ŠÍŘKA ROZŠÍŘENÉ ZÓNY (PP Vlákno) - 120mm - TEPLOTA VZDUCHU A PODKLADU PŘI ZAPEČENÍ - +5°C až +25°C - CELKOVÁ TLOUŠŤKA - cca 0,60mm +/- 0,1mm - DÉLKA NA ŠÍŘKU - 100% - DÉLKA PO ŠÍŘCE - 150% - TEPLOTNÍ ODOLNOST - od -30°C do +90°C - Tlak pružiny - 1,50bar - ZÓNOVÁ ODOLNOST - 500h - TEPLOTA VZDUCHU A PŮDY PŘI MONTÁŽI - od +5°C do +25°CSKLADOVÁNÍ A PŘEPRAVA
Výrobky by měly být chráněny před přímým slunečním zářením a skladovány mimo dosah zdrojů tepla a otevřeného ohně. Výrobky jsou citlivé na teploty pod bodem mrazu. Přepravujte a skladujte v originálních uzavřených obalech, v suchu při teplotách nad +5°C.POZOR
Práce provádějte v souladu s technickými podmínkami, pokyny výrobce, normami a příslušnými předpisy o bezpečnosti práce. Technické údaje a informace o použití jsou uvedeny pro teplotu 25 °C ± 2 °C a relativní vlhkost 55-60 %. Za jiných podmínek se doba schnutí nebo tuhnutí a aplikace a instalace mohou lišit. Výrobky uchovávejte mimo dosah dětí. V případě zasažení očí je okamžitě vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékaře. Výrobce neručí za škody vzniklé v důsledku nesprávného nebo nevhodného použití výrobku. Před použitím si přečtěte podrobné podmínky použití výrobku. UPOZORNĚNÍ: K recyklaci jsou vhodné pouze zcela vyprázdněné a vyčištěné obaly! V případě jakýchkoli pochybností se obraťte na výrobce.- Délka
- 10 m
- Hmotnost
- 500 g
- Barva
- Modrá
- Kód EAN
- 4251659223272
- Číslo produktu
- SET_B15
- Výrobce
- Hangato GmbH
- Délka
- 10 m
- Hmotnost
- 500 g
- Barva
- Modrá
- Kód EAN
- 4251659223272
- Číslo produktu
- SET_B15
- Výrobce
- Hangato GmbH
K tomu se hodí také

Hydroizolační sada Páska B04-15mb, Podložka-2m, Rohy-4ks, Manžety 2ks, LEVEL+ SETB17
56,07 Kč/1m
841,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Rohož 2mb Základní nátěr 2l Koupelnová sprcha - LEVEL+ SET341
957,50 Kč/1l
1 915,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-20mb, rohy-6ks, manžety 3ks, LEVEL+ SETB3
776,00 Kč/1kg
776,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-15mb, B05-4m, Podložka-2m, Rohy-3ks, Manžety 3ks, LEVEL+ SETB2
690,00 Kč/1kg
1 035,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-10mb, Podložka-1m, Rohy-4ks, Manžety 2ks, LEVEL+ SETB16
60,80 Kč/1m
608,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada pásky B04-10mb, B05-2m, rohy-2ks, manžety 2ks, LEVEL+ SETB7
51,80 Kč/1m
518,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační páska 120/70 Hydroizolační páska 50 m Hydroizolace koupelny Balkón Terasa B01 Level+
20,44 Kč/1m
1 022,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B01-10mb, rohy-4ks, manžety 2ks, LEVEL+ SETB11
42,70 Kč/1m
427,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B04-10mb, rohy-3ks, manžety 2ks, LEVEL+ SETB4
38,80 Kč/1m
388,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Páska B01-10mb, rohy-6ks, manžety-4ks, LEVEL+ SETB13
57,60 Kč/1m
576,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 10mb Základní nátěr 2L Rohož 2mb Level+ SET42
750,00 Kč/1l
1 500,00 Kč
Prodejce: Izosklep

YARDIN 20ks zapuštěných bodových světel LED Spot Set Stropní zapuštěná světla Stropní zapuštěná světla IP21 ABS Umělý materiál pro obývací pokoj Koupelna Ložnice Předsíň (studená bílá)
650,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: BojiaHome

Těsnicí fólie Oddělovací rohož Těsnicí fólie Těsnicí rouno Polyetylová směs Oranžová 1x15 m role Vodotěsná ochrana Sprcha Koupelna Kuchyně
64,52 Kč/1m
967,73 Kč
Prodejce: Markt-Bau

SONNI Rohový sprchový kout ŠxHxV: 90x100x185 cm Rohový vstup Dvojité posuvné dveře Sprcha Jednokřídlé bezpečnostní sklo Funkce rychlého uvolnění Ochrana proti stříkající vodě
9 871,99 Kč
-1 008,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 863,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

Těsnicí manžeta pro hydroizolaci 120x120mm Ø16 Flexibilní zóna 1 ks. Koupelna Balkon Terasa B04 SE Level+
58,33 Kč/1kg
35,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 7 kg Těsnicí páska 5mb Základní nátěr Sprcha v koupelně - LEVEL+ SET302
806,00 Kč/1l
806,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 20kg Těsnicí páska 20mb Základní nátěr 5L Rohož 2mb Level+ SET45
494,40 Kč/1l
2 472,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Těsnicí fólie Oddělovací rohož Těsnicí fólie Těsnicí rouno Polyetylová směs Oranžová 1x30 m role Vodotěsná ochrana Sprcha Koupelna Kuchyně
1 452,81 Kč/1m
1 452,81 Kč
Prodejce: Markt-Bau

SONNI Sprchový kout Posuvné dveře Dveře do niky Sprchové dveře 120 x 185cm Sprchové dveře Sklo ESG 5mm
7 366,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

DECCART | Stropní panely | Pěnové nástěnné panely | Lamely na desce | Stěnové akustické | Hladké bílé P08 | 100 cm x 16,7 cm | 0,16 m²
31,38 Kč/1m
31,38 Kč
Prodejce: Homeek

SONNI SMC Sprchové vaničky pro koupelny 90x120cm Super plochá obdélníková sprchová vanička vzhled černého kamene včetně odtokové soupravy
6 877,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

UISEBRT 20X3W bodové zapuštěné LED bodové stropní bodové zapuštěné stropní bodové světlo (20X3W, teplá bílá)
926,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: BojiaHome

Dekorační schod pro chodník 51x38 cm MULTY HOME EU5000130
3 117,54 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Patka sprchové vaničky MEPA BW ECO pro ocelové a akrylátové sprchové vaničky
1 199,18 Kč
Prodejce: haustechnikpartner24

LuxeBath bezokrajové závěsné WC krátké 49 cm bílé lesklé s nano povrchem, závěsné WC, klozet s odnímatelným sedátkem Soft-Close Soft-Close
3 438,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ECD-Germany

EMKE sprchový žlab 50 cm nerezový podlahový odtokový sifon se zápachovou uzávěrkou okrajové odtokové sítko na vlasy velmi plochý odtokový žlab kompletní sada
1 494,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMKE

Hydroizolační sada Těsnicí malta 2K 10kg Základní nátěr 1l Páska B04 10m Rohy LEVEL+SET27
1 166,00 Kč/1l
1 166,00 Kč
Prodejce: Izosklep

Hydroizolační sada Tekutá fólie 12kg Těsnicí páska 20mb Podkladový nátěr Koupelnový sprchový kout - LEVEL+ SET321
822,00 Kč/1l
1 644,00 Kč
Prodejce: Izosklep

SONNI sprchový kout 120 x 200 cm walk in 8 mm NANO skleněný sprchový kout včetně 120 cm stabilizátoru
9 124,99 Kč
-490,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8 634,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24

EMKE Sprchová vanička Plochý čtverec 90x90 cm Sprchová vanička s protiskluzovou strukturou ve vzhledu černého kamene
3 175,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EMKE
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. listopadu 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Délka 10 m
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

CERESIT CL152 Těsnicí páska Vodotěsná páska 50 m
4 591,35 Kč
Prodejce: MasterBau

Schlüter Kerdi Keba 100/125 Dichtband 30m



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 214,86 Kč
Prodejce: bauschnell
73,83 Kč/1m

Schlüter KERDI200 1x30m Verbundabdichtungsbahn



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 249,63 Kč
Prodejce: bauschnell
924,96 Kč/1kg

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna D 9x7,5mm 100m Bílé těsnění dveří Těsnicí páska na okna Gumové těsnění Samolepicí izolace EPDM



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 425,37 Kč
Prodejce: KOTARBAU
14,25 Kč/1m

KOTARBAU® Kartáčové těsnění 1 m, dveřní těsnění 45 mm, samolepicí, ochrana proti průvanu pro dveře, PVC, černé, ochrana proti hmyzu, praktické a odolné



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(22)Počet hodnocení: 22
248,63 Kč
Prodejce: KOTARBAU
248,63 Kč/1m

SPAX® 4000009186419 SPAX® Terrassen-Tape Gewebeband schwarz 87,0 mm x 30,0 m 1 St.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 163,24 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
775,49 Kč/1kg

Šrouby Etanco pro sendvičové panely s EPDM těsněním, určené pro ocel do tloušťky 6 mm, barva RAL 7016 (antracitová šedá), rozměr 5,5 x 135 mm, balení 100 kusů.
1 280,80 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
582,18 Kč/1kg

Šrouby Etanco pro sendvičové panely s EPDM těsněním, určené pro ocelové desky do tloušťky 6 mm, pozinkované, rozměr 5,5 x 135 mm, balení 100 kusů.
1 159,86 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
527,21 Kč/1kg

Remmers BIT 1K Bitumendickbeschichtung 30l Bitumenabdichtung 1K



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 775,97 Kč
Prodejce: bauschnell
59,20 Kč/1l

Purenit HEAVY 15 cm/120 cm TERMO těsnění prahu garážových vrat
2 263,74 Kč
Prodejce: SuperMerchant

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna D 9 x 7,5 mm 30 m Bílé těsnění dveří Těsnicí páska pro okna Gumové těsnění Samolepicí izolace EPDM



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
504,76 Kč
Prodejce: KOTARBAU
16,83 Kč/1m

KOTARBAU® kartáčové těsnění k přišroubování, 1 m, těsnění dveří, 60 mm, ochrana proti průvanu, hliníková lišta s kartáčovým těsněním, ochrana proti hmyzu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
444,35 Kč
Prodejce: KOTARBAU
444,35 Kč/1m

Okenní lišty Gumové těsnění pro Toyota Land Cruiser Prado 120, rok výroby 2003–2009
1 417,20 Kč
Prodejce: maXpeedingrodsOfficialStore
1 816,92 Kč/1m

KOTARBAU® Těsnicí páska pro dveře okna E 9 x 4 mm 20 m Bílé těsnění dveří Weatherstrip Těsnění oken Gumové těsnění Samolepicí EPDM Izolace



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
388,78 Kč
Prodejce: KOTARBAU
19,44 Kč/1m

SucceBuy 16,5 FT těsnicí pás pro prahy garážových vrat, univerzální PVC ochrana proti povětrnostním vlivům, vylepšené lepidlo, DIY podlahové těsnění, černá barva



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
842,99 Kč
-165,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
677,99 Kč
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU
134,79 Kč/1m

Orion | Těsnění pro tlakové hrnce - 18 cm - silikonové - náhradní těsnění - těsnicí kroužek
126,00 Kč
Prodejce: Vilde
1 260,00 Kč/1kg

KOTARBAU® kartáčové těsnění k přišroubování, 1 m, těsnění dveří, 45 mm, ochrana proti průvanu, hliníková lišta s kartáčovým těsněním, ochrana proti hmyzu



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
335,62 Kč
Prodejce: KOTARBAU
335,62 Kč/1m

KOTARBAU Těsnicí páska pro dveře okna E 9 x 4 mm 15m Bílé těsnění dveří Weatherstrip Těsnění oken Gumové těsnění Samolepicí EPDM Izolace



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
328,37 Kč
Prodejce: KOTARBAU
21,89 Kč/1m

Umyvadlová baterie RAK Ceramics Feeling, světle modrá, matná
Použité
2 748,00 Kč
Prodejce: ScorpionElektro
109,92 Kč/1m

KOTARBAU® Těsnicí páska na dveře Okna E 8 x 3 mm 10 m Černá Těsnicí páska na dveře Těsnicí páska na okna Gumové těsnění Samolepicí izolace EPDM



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
313,87 Kč
Prodejce: KOTARBAU
196 168,75 Kč/1kg