5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml2 137,77 Kč/1l
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Philip Kingsley, Re-Moisturizing, Hair Conditioner, For Hydration, 1000 ml1 232,95 Kč/1l
1 232,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml1 714,65 Kč/1l
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Sebastian Professional Hydre Hydratační kondicionér 250 ml
2 346,12 Kč/1l
586,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sebastian Professional Penetraitt Conditioner 250 ml
2 004,20 Kč/1l
501,05 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sebastian Professional Trilliance Conditioner 250 ml
2 123,84 Kč/1l
530,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 342,24 Kč/1l
1 006,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Sebastian Professional Hydre Moisturizing-Conditioner 250 ml
2 160,00 Kč/1l
540,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sebastian kondicionér Sebastian Foundation Hydre Conditioner 50ml
3 868,00 Kč/1kg
232,08 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Dark Oil kondicionér Lightweight Conditioner 1000 - Sebastian Professional
1 909,98 Kč/1l
1 909,98 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Londa Professional P.U.R.E Conditioner 1000 ml
491,00 Kč/1l
491,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Hydration kondicionér pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 723,16 Kč/1l
1 723,16 Kč
Prodejce: Tersorte

Fusion kondicionér pro ženy 1000 - Wella Professionals
949,80 Kč/1l
949,80 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Xpel Argan Oil Conditioner 300 ml
486,67 Kč/1l
146,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Deep Moisture kondicionér pro ženy 250 - Londa Professional
636,00 Kč/1l
185,90 Kč
-26,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Oil Reflections kondicionér pro ženy 200 - Wella Professionals
1 772,30 Kč/1l
1 047,95 Kč
-693,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
354,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
251,23 Kč/1kg
251,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Professional kondicionér Nourishing pro ženy 500 - Kallos Cosmetics
555,04 Kč/1l
277,52 Kč
Prodejce: somnia24

NutriCurls kondicionér Cleansing Conditioner pro ženy 250 - Wella Professionals
2 675,04 Kč/1l
668,76 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SebastianHydre | Hydratační kondicionér pro suché vlasy 1000ml
Kondicionér Sebastian Hydre je hydratační kondicionér pro suché vlasy, který dokonale vyživuje suché, matné a drsné prameny. Dodává vlasovým vláknům maximální vlhkost, uzavírá kutikulu, uhlazuje prameny a dodává jim zdravý a přitažlivý vzhled. Vlasy jsou hladké, lesklé a hebké, snadno se rozčesávají a jejich úprava je potěšením. Kondicionér Sebastian Hydre pečuje o vlasy nejen zvenčí, ale posiluje je a vyživuje i zevnitř. Složení kosmetického přípravku obsahuje hydrolyzované hedvábí, olej z rýžových klíčků a jojobový olej. Tyto složky zázračně uhlazují prameny, uzavírají kutikulu, zjemňují je a dodávají jim lesk. Výsledek: vyživené, silné a lesklé vlasy s maximální vlhkostí. Zapomeňte na hrubé, lámavé a matné vlasy! Kondicionér Sebastian Hydre je váš zachránce.obsah1000 ml
- Naneste malé množství na šamponem umyté a mírně vlhké vlasy.
- Rovnoměrně rozdělte do délek.
- Nechte několik minut působit a poté důkladně opláchněte.
Sebastian Hydre Conditioner hydratační kondicionér. Intenzivně vyživující složení, které hydratuje suché, chemicky ošetřené a krepaté vlasy pro obnovený, hedvábně jemný objem a pružnost. Vytlačte z vlasů přebytečnou vodu. Rozdělte přípravek na vlasy, zejména na konečky. Nechte působit dvě až tři minuty. Pečlivě opláchněte.
Inhaltsstoffe: kyselina glutamová, benzylalkohol, fenoxyethanol, parfum/fragrance, methylparaben, propylparaben, propylenglykol, quaternium-80, Edta, Linalool, Citronensäure, Natriumchlorid, Oryza sativa (Reis)-Kleieöl, Simmondsia chinensis (Jojoba)-Samenöl, hydrolysierte Seide, Bht, Astragalus gummifer gum, Kaliumsorbat, Natriumbenzoat
HYDRE Hydratační a vyživující kondicionér 1000 ml
Kondicionér Sebastian Hydre je hydratační kondicionér pro suché vlasy, který dokonale vyživuje suché, matné a drsné prameny. Dodává vlasovým vláknům maximální vlhkost, uzavírá kutikulu, uhlazuje prameny a dodává jim zdravý a přitažlivý vzhled. Vlasy jsou hladké, lesklé a hebké, snadno se rozčesávají a jejich úprava je potěšením. Kondicionér Sebastian Hydre pečuje o vlasy nejen zvenčí, ale posiluje je a vyživuje i zevnitř. Složení kosmetického přípravku obsahuje hydrolyzované hedvábí, olej z rýžových klíčků a jojobový olej. Tyto složky zázračně uhlazují prameny, uzavírají kutikulu, zjemňují je a dodávají jim lesk. Výsledek: vyživené, silné a lesklé vlasy s maximální vlhkostí. Zapomeňte na hrubé, lámavé a matné vlasy! Kondicionér Sebastian Hydre je váš zachránce.obsah1000 ml
- Naneste malé množství na šamponem umyté a mírně vlhké vlasy.
- Rovnoměrně rozdělte do délek.
- Nechte několik minut působit a poté důkladně opláchněte.
Kondicionér Sebastian Hydre je intenzivní hydratační přípravek pro suché, poškozené nebo chemicky ošetřené vlasy. Hluboce účinné vyživující složení poskytuje vlasům intenzivní hydrataci a zajišťuje jim znatelně větší pružnost, vitalitu a elasticitu.
Zároveň chrání barvu vlasů - pro zdravý a lesklý vzhled. -
Hydratační kondicionér - Posiluje a obnovuje - Rozplétá vlasy - Ideální pro chemicky ošetřené vlasy [Použití] Vymačkejte z vlasů přebytečnou vodu a naneste kondicionér Sebastian Hydre na vlasy, přičemž zvláštní pozornost věnujte konečkům.
Důkladně opláchněte Složení Aqua/Water/Eau, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Glutamic Acid, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Parfum/Fragrance, Methylparaben, Propylparaben, Propylene Glycol, Quaternium-80, EDTA, Linalool, Kyselina citronová, Chlorid sodný, Olej z rýžových otrub Oryza Sativa (Rice), Olej ze semen Simmondsia Chinensis (Jojoba), Hydrolyzované hedvábí, BHT, Guma Astragalus Gummifer, Sorban draselný, Benzoan sodný.
Vyživující kondicionér pro suché vlasy
SEBASTIAN Hydre Conditioner 1000 ml
Sebastian Hydre Conditioner hydratační kondicionér. Intenzivně vyživující složení, které hydratuje suché, chemicky ošetřené a krepaté vlasy pro obnovený, hedvábně jemný objem a pružnost. Vytlačte z vlasů přebytečnou vodu. Rozdělte přípravek na vlasy, zejména na konečky. Nechte působit dvě až tři minuty. Pečlivě opláchněte.
Inhaltsstoffe: kyselina glutamová, benzylalkohol, fenoxyethanol, parfum/fragrance, methylparaben, propylparaben, propylenglykol, quaternium-80, Edta, Linalool, Citronensäure, Natriumchlorid, Oryza sativa (Reis)-Kleieöl, Simmondsia chinensis (Jojoba)-Samenöl, hydrolysierte Seide, Bht, Astragalus gummifer gum, Kaliumsorbat, Natriumbenzoat
HYDRE Hydratační a vyživující kondicionér 1000 ml
- Hmotnost
- 1100 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- V popisu
- Výrobce
- PADU
- Kód EAN
- 4064666317410
- Hmotnost
- 1100 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- V popisu
- Výrobce
- PADU
- Kód EAN
- 4064666317410
K tomu se hodí také

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml
1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lakmé Lak-2 Instant Hair Conditioner bezoplachový kondicionér pro hebkost a lesk vlasů 300 ml
941,27 Kč/1l
282,38 Kč
Prodejce: Tersorte

Kondicionér Redken Extreme 1000 ml
1 169,00 Kč/1l
1 169,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Alfaparf Milano Lisse Design Easy Lisse Treatment 500ml
6 282,90 Kč/1l
3 141,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

CHI Ionic Color Illuminate Conditioner tónovací kondicionér pro oživení barvy Platinum Blonde 251 ml
1 146,41 Kč/1l
317,00 Kč
-29,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
287,75 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Moroccanoil - Hydration All In One Leave-In Conditioner 160ml
4 193,75 Kč/1l
671,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner kondicionér pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
612,52 Kč/1l
612,52 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sel Artistic Flair Dvoufázový Kondicionér 450Ml
447,93 Kč/1l
306,02 Kč
-104,45 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
201,57 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Revlon Orofluido Radiance Argan, Ženy, Profesionální kondicionér, Všechny vlasy, Všechny barvy, Rozplétání vlasů, Hydratující, Oprava, Lesklý, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml
390,43 Kč/1l
390,43 Kč
Prodejce: MANADA

Kevin Murphy - Leave-in.Repair Nourishing Leave-in Treatment 200ml
5 196,85 Kč/1l
1 039,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč/1l
1 387,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Kevin Murphy Killer.Curls Rinse Nourishing Curl Conditioner 1000 ml
1 987,53 Kč/1l
1 987,53 Kč
Prodejce: Glamperfeu

System Professional Color Save Bi-Phase Conditioner bezoplachový kondicionér pro barvené vlasy 185 ml
2 694,86 Kč/1l
509,95 Kč
-11,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
498,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Wella SP Luxe Oil - Vlasový Rekonstrukční Elixír, 100 ml
1 401 650,04 Kč/1kg
280,33 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Hydration kondicionér pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 723,16 Kč/1l
1 723,16 Kč
Prodejce: Tersorte

L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Professional Conditioner 750 ml
938,67 Kč/1l
704,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

GK Hair Deep Conditioner vyživující kondicionér pro velmi poškozené vlasy 1000 ml
1 631,00 Kč/1l
1 631,00 Kč
Prodejce: Tersorte

Schwarzkopf Professional BlondMe Bond Repair Purple Spray Conditioner bezoplachový kondicionér pro blond vlasy 150 ml
2 358,20 Kč/1l
353,73 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Pantene Intensive Repair kondicionér na vlasy 800 ml
275,36 Kč/1l
220,29 Kč
Prodejce: LAVONIO

TENAX SPA 8004395280025, Vosk na vlasy, 125 ml, Pánské, Dávkovač, Fixační, Aqua (Water/Eau), Ceteareth-20, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PEG-7 Glyceryl Cocoate,...
2 327,52 Kč/1l
290,94 Kč
Prodejce: TR8

Maria Nila Head & Hair Heal Conditioner ochranný kondicionér pro citlivou pokožku hlavy 1000 ml
1 287,55 Kč/1l
1 287,55 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sprej na každodenní rozcuchávání vlasů Tangle Teezer - Rozemelovač 150ml
2 889,87 Kč/1l
433,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

RevitaLash Thickening Conditioner 250 ml
2 720,40 Kč/1l
680,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: THE-SMART-VALUE-SHOP

Šlehačka, kondicionér ve formě pěny pro vlasy, pro hydrataci, 200 ml
1 409,55 Kč/1l
304,00 Kč
-22,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
281,91 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Depot, 200 Hair Treatments No. 202, Botanical Complex, Hair Leave-In Conditioner, 100 ml
649,50 Kč/1kg
324,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BeautyDepotGroup

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml
314,00 Kč/1l
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Sebastian Professional Potion 9 Wearable-Styling Treatment 150 ml
5 517,73 Kč/1l
827,66 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Posilující kondicionér proti padání vlasů Anaphase+ (Strengthening Conditioner for Hair Loss), 200 ml
2 109,15 Kč/1kg
421,83 Kč
Prodejce: Pharmacygreek

Londa Professional Deep Moisture Conditioner 1000 ml
348,00 Kč/1l
348,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Matrix Food For Soft Conditioner kondicionér pro suché a lámavé vlasy 1000 ml
591,00 Kč/1l
591,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg