5,0



Na základě 4 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml1 255,00 Kč/1l
1 255,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Alterna, Caviar Anti-Aging Multiplying Volume, Caviar Extract, Hair Conditioner, For Volume, 250 ml3 217,60 Kč/1l
804,40 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Kevin Murphy Plumping Rinse Densifying Conditioner 1000 ml1 996,74 Kč/1l
1 996,74 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Kondicionér pro poškozené vlasy Visible Repair (Conditioner), 1000 ml
579,09 Kč/1l
579,09 Kč
Prodejce: somnia24

Londa Professional Color Radiance Conditioner 1000 ml
290,19 Kč/1l
290,19 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Deep Moisture kondicionér pro ženy 250 - Londa Professional
636,00 Kč/1l
185,90 Kč
-26,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Londa Professional Velvet Oil Conditioner vyživující kondicionér pro všechny typy vlasů 250 ml
806,28 Kč/1l
218,90 Kč
-17,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
201,57 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Visible Repair Leave-In Conditioning Balm bezoplachový kondicionér pro velmi suché a poškozené vlasy 250 ml
636,00 Kč/1l
174,64 Kč
-15,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Ženy, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Silné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, 1000 ml
493,71 Kč/1l
792,71 Kč
-299,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
493,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional P.U.R.E Conditioner 1000 ml
491,00 Kč/1l
491,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Color Radiance Mléko pro Barvené Vlasy, Výživná péče, 250ml
806,28 Kč/1l
201,57 Kč
Prodejce: MANADA

Zklidňující kondicionér Calm (Soothing Condititioner), 250 ml
639,76 Kč/1l
194,85 Kč
-34,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,94 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Nutricurls Waves & Curls Detangling Conditioner 1000 ml
945,42 Kč/1l
945,42 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Tigi Ego Boost, Všechny vlasy, Hydratující, Lesklý, 200 ml, Pumpovacíc lahvička, Ovocný, Water (Aqua/Eau), Glycerine, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, PEG-8 Methicone, Phenyl...
1 325,55 Kč/1l
265,11 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Lakme Teknia Deep Care Conditioner 300 ml
960,00 Kč/1l
288,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Lakme Teknia Deep Care Conditioner 1000 ml
628,58 Kč/1l
628,58 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Sebastian Professional Penetraitt Conditioner 250 ml
2 004,20 Kč/1l
501,05 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Sebastian Professional Hydre Moisturizing-Conditioner 250 ml
2 160,00 Kč/1l
540,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Sebastian Professional Hydre Hydratační kondicionér 250 ml
2 346,12 Kč/1l
586,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kondicionér pro suché vlasy Deep Moisture uhlazuje vlasy a tím usnadňuje jejich rozčesávání. Regeneruje vlasy a hloubkově je hydratuje. Výsledkem jsou hebké vlasy s dokonalým leskem.
Okamžitě hydratuje suché a lámavé vlasy. Pro větší lesk a lepší rozčesatelnost.
[Použití]
vmasírujte do vlhkých vlasů po dobu 1-3 minut a poté důkladně opláchněte.
Složení
Aqua, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Quaternium-18, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Hydroxypropyl Guar, Parfum, Oleyl Alcohol, Glyceryl stearát, Methylparaben, Propylparaben, Polysorbát 60, Edta, Kyselina citronová, Propylenglykol, Linalool, Hexyl cinnamal, Citronellol, Mangifera indica fruit extract Mel, Ethylparaben, Butylparaben
Kondicionér Londa Deep Moisture 1000 ml
Dodává suchým a lámavým vlasům okamžitou hydrataci, pružnost a lesk.
Použití:
Vmasírujte do vlhkých vlasů. nechte působit 1-3 minuty. Pečlivě opláchněte.
Hloubková hydratace
S medem a výtažkem z manga Vlivy okolního prostředí a častý styling v teple mohou rychle vyčerpat zásoby vlhkosti ve vlasech. Vlasy pak vypadají matně a bez života a postrádají přirozený lesk, který jim dodává zdravý vzhled. Mikrojehly Radialux a speciální směs hydratačních složek doplňují zásoby vlhkosti ve vlasech a okamžitě jim dodávají hedvábný lesk, pružnost a pružnost.
Kondicionér Londa Deep Moisture 1000ml
- okamžitě hydratuje suché, lámavé vlasy a dodává jim pružnost a lesk.
- zlepšuje rozčesatelnost.
Typ vlasů:
Suché, lámavé vlasy poškozené tepelným stylingem a vlivy prostředí.
Složení:
Složení: Med a výtažek z manga
Použití:
- Vmasírujte do vlhkých vlasů
- nechte působit 1-3 minuty
- důkladně opláchněte
Londa Professional Deep Moisture Conditioner 1000 ml je intenzivně hydratační kondicionér, který poskytuje suchým a dehydratovaným vlasům okamžitou a dlouhotrvající hydrataci. Díky obohacení o výtažky z medu a manga vlasy vyživuje, zjemňuje a zanechává je hladké, lesklé a snadno rozčesatelné.Vlastnosti:Obsahuje výtažky z medu, které vlasy vyživují a zjemňujíObohacený o mango, které dodává vlasům hydrataci a hebkostUsnadňuje rozčesávání a chrání vlasy před lámánímNemastné složení vhodné pro každodenní použitíVelké balení ideální pro dlouhodobé použití doma nebo v salonuKlíčové benefity:Intenzivně hydratuje a vyživuje suché vlasyZanechává vlasy jemné, lesklé a hebké na dotekUsnadňuje úpravu a předchází lámání vlasůVhodný pro všechny typy vlasů, zejména suché a namáhanéProfesionální péče, která dodá vlasům zdravý vzhledPoužití:Po umytí vlasů šamponem naneste přiměřené množství kondicionéru na vlhké vlasy.Soustřeďte se na délky a konečky, vyhněte se pokožce hlavy.Nechte působit 1–3 minuty.Důkladně opláchněte vodou.Tip: Pro dosažení maximální hydratace kombinujte s šamponem a maskou z řady Londa Professional Deep Moisture.
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Londa Professional z kolekce Deep Moisture byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Londa Professional Deep Moisture Nawilżająca odżywka do włosów, 1000ml
Kondicionér Londa Deep Moisture 1000ml
Londa Professional Hloubkově hydratační kondicionér 1000 ml
- Rozměry
- 1 L
- Model
- Deep Moisture
- Hmotnost
- 1077 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- AQUA, CETYL ALCOHOL, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, STEARYL ALCOHOL, QUATERNIUM-18, BIS-AMINOPROPYL DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, HYDROXYPROPYL GUAR, PARFUM, OLEYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, POLYSORBATE 60, EDTA, CITRIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, MANGIFERA INDICA FRUIT EXTRACT, MEL, ETHYLPARABEN, BUTYLPARABEN
- Výrobce
- Kód EAN
- 8005610604299
- Číslo produktu
- 10584
- Rozměry
- 1 L
- Model
- Deep Moisture
- Hmotnost
- 1077 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- AQUA, CETYL ALCOHOL, STEARAMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE, STEARYL ALCOHOL, QUATERNIUM-18, BIS-AMINOPROPYL DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, BENZYL ALCOHOL, CETEARYL ALCOHOL, HYDROXYPROPYL GUAR, PARFUM, OLEYL ALCOHOL, GLYCERYL STEARATE, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, POLYSORBATE 60, EDTA, CITRIC ACID, PROPYLENE GLYCOL, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, MANGIFERA INDICA FRUIT EXTRACT, MEL, ETHYLPARABEN, BUTYLPARABEN
- Výrobce
- Kód EAN
- 8005610604299
- Číslo produktu
- 10584
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Deep Moisture Shampoo 1000 ml
302,00 Kč/1l
302,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Toneplex Pearl Blonde Shampoo 1000 ml
326,00 Kč/1l
326,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Obnovující šampon s keratinem pro poškozené vlasy Fiber Infusion (Shampoo), 1000 ml
567,06 Kč/1l
567,06 Kč
Prodejce: somnia24

Londa Professional maska pro obnovu vlasových vláken, 750 ml
673,33 Kč/1l
505,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Velvet Oil Lightweight Oil 100 ml
2 137,40 Kč/1l
218,73 Kč
-4,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,74 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Deep Moisture Intensive Mask 200 ml
1 210,00 Kč/1l
242,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kondicionér pro poškozené vlasy Visible Repair (Conditioner), 1000 ml
579,09 Kč/1l
579,09 Kč
Prodejce: somnia24

Londa Professional Impressive Volume Szampon zwiększający objętość włosów, 1000ml
237,60 Kč/1l
260,93 Kč
-23,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
237,60 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Color Radiance Conditioner 1000 ml
290,19 Kč/1l
290,19 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Scalp Vital Booster Shampoo 1000 ml
237,60 Kč/1l
237,60 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Color Radiance Intensivmaske 200 ml
1 979,95 Kč/1l
395,99 Kč
Prodejce: EasoMagno

Londa Professional Visible Repair Conditioner 1000 ml
349,00 Kč/1l
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Fiber Infusion Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 750 ml
1 984,85 Kč/1l
1 488,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 750 ml
564,00 Kč/1l
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional C.A.L.M Marula Oil Shampoo ochranný šampon pro citlivou pokožku hlavy 1000 ml
313,56 Kč/1l
313,56 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Velvet Oil Shampoo 1000 ml
352,00 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Specialist Intensive Cleanser Shampoo 1000 ml
331,00 Kč/1l
331,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vysoušeč nehtů LED UV lampa na nehty HIGH POWER LCD displej Zařízení pro vytvrzování světla Nástroj pro vytvrzování nehtů Vhodný pro všechny gelové nehty
228,89 Kč
Prodejce: Retoo

Londa Professional Expand It Strong Hold Mousse 200 ml
706,00 Kč/1l
150,00 Kč
-8,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
141,20 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Ruhhy 135 Digitální kapesní váha 200g/0,01g
124,00 Kč
Prodejce: FDC

Makita Adventskalender 24 Türchen
2 214,12 Kč
Prodejce: doenges1903

Philips Sonicare Optimal White HX6068/13 Standardní hlavice sonického kartáčku, 8 kusů, Černá, Střední
1 087,65 Kč
Prodejce: esiteo

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Londa Professional Velvet Oil In-Salon Treatment 750 ml
506,67 Kč/1l
380,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

Londa Professional Visible Repair Shampoo 1000 ml
290,00 Kč/1l
290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Fiber Infusion Shampoo 1000 ml
331,00 Kč/1l
331,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro blond a šedivé vlasy Toneplex (Pearl Blonde Shampoo), 250 ml
531,68 Kč/1l
152,90 Kč
-19,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
132,92 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Rekonstrukční kúra s keratinem pro poškozené vlasy Fiber Infusion (5 Minute Treatment) 100 ml
2 580,00 Kč/1l
258,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků



















Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 6. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 17. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 27. září 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg