4,8



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml979,91 Kč/1l
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Goldwell Dualsenses Color Conditioner 1000 ml629,93 Kč/1l
629,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Alterna Caviar Multiplying Volume Conditioner 1000 ml1 003,00 Kč/1l
1 270,00 Kč
-267,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 003,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
Philip Kingsley, Re-Moisturizing, Hair Conditioner, For Hydration, 1000 ml1 232,95 Kč/1l
1 232,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Londa Professional Deep Moisture Conditioner 1000 ml
348,00 Kč/1l
348,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kondicionér pro poškozené vlasy Visible Repair (Conditioner), 1000 ml
579,09 Kč/1l
579,09 Kč
Prodejce: somnia24

Londa Professional Color Radiance Mléko pro Barvené Vlasy, Výživná péče, 250ml
806,28 Kč/1l
201,57 Kč
Prodejce: MANADA

Color Radiance kondicionér pro ženy 250 - Londa Professional
736,80 Kč/1l
184,20 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Ženy, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Silné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, 1000 ml
493,71 Kč/1l
792,71 Kč
-299,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
493,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Deep Moisture kondicionér pro ženy 250 - Londa Professional
636,00 Kč/1l
185,90 Kč
-26,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Londa Professional Velvet Oil Conditioner vyživující kondicionér pro všechny typy vlasů 250 ml
806,28 Kč/1l
218,90 Kč
-17,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
201,57 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Visible Repair Leave-In Conditioning Balm bezoplachový kondicionér pro velmi suché a poškozené vlasy 250 ml
636,00 Kč/1l
174,64 Kč
-15,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
159,00 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Londa Professional P.U.R.E Conditioner 1000 ml
491,00 Kč/1l
491,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alfaparf Milano Semi di Lino Diamond Illuminating Conditioner 1000 ml
651,00 Kč/1l
651,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Professionals Nutricurls Waves & Curls Conditioner kondicionér pro vlnité a kudrnaté vlasy 200 ml
5 703,50 Kč/1l
1 140,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fanola - Nourishing Conditioner 1000ml
251,23 Kč/1kg
251,23 Kč
Prodejce: Glamperfeu

Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Leave-in Conditioner 1000 ml
659,00 Kč/1l
659,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Absolut Repair kondicionér Professional Conditioner pro ženy 750 - L'Oréal Professionnel
1 342,24 Kč/1l
1 006,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YourFragrance

Keune Care Tinta Color Conditioner 250 ml
2 351,60 Kč/1l
587,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Joico K-PAK Color Therapy Color-Protecting Conditioner 250 ml
1 560,00 Kč/1l
390,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Dosáhněte déle trvající a lesklé barvy barvených vlasů s kondicionérem Londa Professional Color Radiance. Okamžitě posiluje vlasy a pomáhá je chránit před vyblednutím a změnou barvy. Kondicionér Londa pro barvené vlasy byl obohacen o výtažek z mučenky a lipidy z pomerančové kůry, které udržují a obnovují přirozený lesk vlasů. Kondicionér Color Radiance zanechává vlasy posílené a s dlouhotrvající zářivou barvou.
Výhody: Složení pro barvené vlasy je vhodné pro všechny typy barev:- Profesionální kondicionér Londa pro barvené vlasy
- Poskytuje ochranu barvy pro dlouhotrvající výsledky barvení
- Kondicionér Londa zanechává vlasy silnější a lesklejší
- Obohacený o výtažek z mučenky a lipidy z pomerančové kůry
- Londa kondicionér exkluzivně pro kadeřnické salony
barvené vlasy
Použití: Vhodný pro vlasy s dlouhými vlasy:Vmasírujte kondicionér Colour Radiance do vlhkých vlasů na 1-3 minuty a důkladně opláchněte.
Kondicionér Color Radiance okamžitě chrání barvené vlasy před vyblednutím a změnou barvy. Pro viditelně lesklejší, déle trvající a zářivé barvy. Pro silné a lesklé vlasy.
[Použití]
vmasírujte do vlhkých vlasů po dobu 1-3 minut a poté důkladně opláchněte.
Složení
Aqua, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Stearyl Alcohol, Quaternium-18, Bis-Aminopropyl Dimethicone, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Cetearyl Alcohol, Parfum, Oleyl Alcohol, Hydroxyethylcellulose, Glyceryl Stearate, Methylparaben, PEG-2M, Propylparaben, Polysorbát 60, EDTA, kyselina citronová, linalool, benzylsalicylát, propylenglykol, geraniol, citronellol, oxid křemičitý, extrakt z plodů Passiflora Edulis, Citrus Aurantium Dulcis Peel Cera, benzoan sodný, sorban draselný, sorban sodný BHT, methylchloroisothiazolinon
Kondicionér Londa Care Color Radiance chrání barvené vlasy před vyblednutím a změnou barvy. Zažijte viditelně lesklejší, dlouhotrvající a zářivé barvy.
Použití kondicionéru Londa Care Colour Radiance Conditioner
Naneste na ručníkem vysušené vlasy. nechte působit 1-3 minuty a důkladně opláchněte.
| Množství | 1000 ml |
|---|---|
| Název značky | Londa |
| Typ výrobku | Kondicionér |
| Typ vlasů | barvené vlasy |
| Účinek | Ochrana barvy, Vyživující, Ochranný |
| EAN | 8005610604381 |
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Kondicionéry značky Londa Professional z kolekce Color Radiance byly vytvořeny pro barvené vlasy speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 1000 ml.
Londa Color Radiance Conditioning Spray 1000 ml náplň s extraktem z mučenky a lipidy z pomerančové kůry Mikrojehličky Radialux a ochranné polymery zajišťují okamžitý lesk a zdravý vzhled vlasů zářivý lesk a zářivou barvu, která vydrží S extraktem z mučenky a lipidy z pomerančové kůry. Barvené vlasy vyžadují speciální péči, aby barva zůstala stejně svěží a zářivá jako první den. Pokud nejsou barvené vlasy chráněny a vystaveny slunci, vodě nebo teplu, mohou se stát porézními. Výsledek: barva bledne a lesk se . Pouze pokud vlasy rovnoměrně odrážejí světlo, krásně září a zachovávají si svěží a zářivou barvu po dlouhou dobu. Mikroionty a ochranné polymery Radialux zajišťují okamžitý lesk a zdravý vzhled vlasů. Výsledek: zářivý lesk a zářivá barva, která vydrží.
Londa Color Radiance kondicionér 1000ml
Londa Professional Color Radiance Conditioner 1000 ml
- Hmotnost
- 1100 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 8005610604381
- Číslo produktu
- 10559
- Hmotnost
- 1100 g
- Objem
- 1000 ml
- Složení
- Viz popis
- Výrobce
- Kód EAN
- 8005610604381
- Číslo produktu
- 10559
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživující šampon pro suché a poškozené vlasy 1000 ml
240,77 Kč/1l
240,77 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Velvet Oil Lightweight Oil 100 ml
2 137,40 Kč/1l
218,73 Kč
-4,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
213,74 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Color Radiance Intensivmaske 200 ml
1 979,95 Kč/1l
395,99 Kč
Prodejce: EasoMagno

Londa Professional Layer Up Flexible Hold Spray 500 ml
450,00 Kč/1l
225,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Color Radiance Leave-In Conditioning Spray 250 ml
896,00 Kč/1l
224,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 750 ml
564,00 Kč/1l
423,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kondicionér pro poškozené vlasy Visible Repair (Conditioner), 1000 ml
579,09 Kč/1l
579,09 Kč
Prodejce: somnia24

Londa Professional Specialist Intensive Cleanser Shampoo 1000 ml
331,00 Kč/1l
331,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional Visible Repair Conditioner 1000 ml
349,00 Kč/1l
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Londa Professional C.A.L.M Marula Oil Shampoo ochranný šampon pro citlivou pokožku hlavy 1000 ml
313,56 Kč/1l
313,56 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Szampon do włosów farbowanych, 1000ml
298,29 Kč/1l
298,29 Kč
Prodejce: Tersorte

Londa Professional Deep Moisture Conditioner 1000 ml
348,00 Kč/1l
348,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Coarse, Ženy, Profesionální kondicionér, Barevné vlasy, Silné vlasy, Všechny barvy, Ochara barvy, Vyživující, 1000 ml
493,71 Kč/1l
792,71 Kč
-299,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
493,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Dramatize It X-Strong Hold Mousse 500 ml
552,00 Kč/1l
276,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Wella Professionals Oil Reflections, Olej na vlasy, 100 ml, Unisex, Všechny vlasy, Vyživující, Ochana, Lesklý, Sprej
4 938,20 Kč/1l
493,82 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Londa Professional Expand It Strong Hold Mousse 200 ml
706,00 Kč/1l
150,00 Kč
-8,80 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
141,20 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Velvet Oil Shampoo 1000 ml
352,00 Kč/1l
352,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Special Blonde pro ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
209,93 Kč
-18,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Impressive Volume Szampon zwiększający objętość włosów, 1000ml
237,60 Kč/1l
260,93 Kč
-23,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
237,60 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Londa Professional Protect It Volumizing Heat Protection Spray 150 ml
2 012,13 Kč/1l
301,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Philips Optimal White HX6068/12 Standardní hlavice sonického kartáčku, 8 kusů, Bílá
2 043,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Londa Professional Deep Moisture Shampoo 250 ml
740,00 Kč/1l
185,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Obnovující šampon s keratinem pro poškozené vlasy Fiber Infusion (Shampoo), 1000 ml
567,06 Kč/1l
567,06 Kč
Prodejce: somnia24

Mario Kart 8 Deluxe Nintendo Switch
1 901,31 Kč
Prodejce: somnia24

Gorenje RK4182PS4, 269 l, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Přihrádka Fresh Zone, Šedá, Metalická
9 410,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop

Sada elektrických zubních kartáčků na cesty se svorkou, nástěnným držákem, 3 kusy, vhodná na cesty
852,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Londa Professional Fiber Infusion Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 750 ml
1 984,85 Kč/1l
1 488,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Londa Professional Color Radiance Shampoo Šampon pro barvené vlasy 250 ml
2 008,04 Kč/1l
502,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Londa Professional Color Radiance Post-Color Treatment 1000 ml
264,00 Kč/1l
284,72 Kč
-20,72 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
264,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%15% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
15%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 10. července 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše v pořádku
Objem 1 l
Vše v nejlepším způsobem, dobrý produkt, super cena, rád znovu
Ohodnoceno dne 14. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělý kondicionér
Objem 1 l
Velmi spokojen
Ohodnoceno dne 30. listopadu 2021 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Kosmetika Kadeřnické výrobky
Objem 0,25 l
Líbí se mi tento článek.
Ohodnoceno dne 23. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 26. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 22. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 3. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 1 l
Ohodnoceno dne 20. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,25 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Olaplex | Sada péče o vlasy - Šampon a kondicionér č. 4 250 ml - Intenzivně regenerační - Pro poškozené vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(216)Počet hodnocení: 216
3 282,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
13 131,72 Kč/1l

Redken Extreme Conditioner vyživující kondicionér pro poškozené vlasy 300 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
641,33 Kč
Prodejce: PerfumTraders
2 137,77 Kč/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživující kondicionér pro ochranu a lesk vlasů 250 ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
797,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 714,05 Kč/1kg

Plantur 39 Color Blond Colour Conditioner pro teplé blond barvy 150 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
232,89 Kč
Prodejce: apohealth
1 552,60 Kč/1l

Kevin Murphy Smooth.Again Anti-Frizz Treatment 200 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 007,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
5 039,65 Kč/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro Posilující kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
769,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
769,93 Kč/1l

TRESemme Silky&Smooth kondicionér pro kudrnaté vlasy 828 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
389,99 Kč
-130,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

TRESemme hydratační krém s vitaminem E 828ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
259,99 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
253,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
306,75 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
867,91 Kč/1l

Matrix Total Results Mega Sleek, Ženy, Profesionální kondicionér, Zacuchané vlasy, Nepoddajné vlasy, Všechny barvy, Proti kudrnacení, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující, 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
664,93 Kč/1l

Arkemusa | Kondicionér na vlasy Repair Plex - 500 ml - regenerační - hloubková regenerace - intenzivní péče
96,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
193,84 Kč/1l

Tresemmé | Kondicionér na vlasy Rich Moisture - 1,15 l - Hydratační - S kyselinou hyaluronovou - Tepelná ochrana
344,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
299,99 Kč/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
650,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
650,93 Kč/1l

Loreal Vitamino Color Spectrum kondicionér 750ml
790,93 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,91 Kč/1l

OLORCHEE Deep Repair Hloubková regenerační kúra pro péči o vlasy 1000 ml
1 387,36 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 387,36 Kč/1l

Matrix Glow Mania kondicionér pro matné barvené vlasy (1000 ml)
545,02 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
545,02 Kč/1l

TRESemmé Keratin Smooth kondicionér 828ml | Vyhlazující kondicionér anti-frizz s tepelnou ochranou
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
314,00 Kč/1l

Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 1000 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(42)Počet hodnocení: 42
1 255,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
1 255,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 200 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(16)Počet hodnocení: 16
389,62 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Alfaparf Keratin Therapy Lisse Design Easy Brushing Cream, 150 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
447,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 239,65 Kč/1kg