4,9



Na základě 9 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 12% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2




3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1





5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1






5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2

Další informace o reklamě
CB12 Ústní voda, 500 ml roztok838,21 Kč/1kg
478,62 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Ústní voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnímu kazu a citlivým zubům - Mátová příchuť441,98 Kč/1l
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Ústní voda - Kompletní péče, bez fluoridu, 400 ml | LAVERA1 222,30 Kč/1l
488,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Vademecum Med, koncentrát ústní vody, 75 ml2 343 250,06 Kč/1kg
187,46 Kč
Prodejce: apohealth

Odol med 3 žvýkačky plus a ústní voda bez alkoholu 125ml
514,69 Kč/1kg
164,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Antiseptická ústní voda s Chlorhexidinem, 500 ml
484,46 Kč/1l
242,23 Kč
Prodejce: apohealth

Odol-med 3 Mundwasser extra frisch, 125ml, 4er Pack (4 x 125 ml)
1 199,86 Kč/1l
599,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Odol extra fresh koncentrát pro péči o ústní dutinu, 125 ml roztok
8 859,92 Kč/1l
1 107,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ústní voda Odol Breath Clear Plus Original Concentrate 125 ml, balení 2 ks
1 505,52 Kč/1l
376,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ústní voda Odol Plus, 40 ml
2 020,25 Kč/1l
80,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Odol 3102966 Odol ZAHNFLEISCH+ Mundspülung 125 ml
1 820,96 Kč/1l
227,62 Kč
Prodejce: M_plus_L

Ústní voda Odol Breath Clear (1x125ml láhev)
1 936,00 Kč/1l
242,00 Kč
Prodejce: Store-Germany

Odol 5423 Odol ZISSSCH EXTRA FRESH Mundspray 15 ml
3 059,68 Kč/1kg
94,85 Kč
Prodejce: apohealth

LISTERINE® 5783103001 LISTERINE® COOL MINT ANTI-BAKTERIELL Mundspülung 500 ml
118,81 Kč/1l
178,21 Kč
Prodejce: apohealth

Odol med 3 Antibakteriální ústní voda 500ml
280,34 Kč/1l
140,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ústní voda Breath Fresh 500 ml
678,38 Kč/1l
339,19 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Ústní voda Listerine Clean & Fresh 500ml 30585
285,04 Kč/1l
142,52 Kč
Prodejce: LAVONIO

The Breath CO Mundspülung jemná máta 500 ml
399,96 Kč/1l
199,98 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Curasept Biosmalto Sensitive – přípravek na citlivé zuby, ústní voda, 300 ml
1 830,70 Kč/1l
549,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Listerine Fresh Burst ústní voda Mouthwash 500 ml
260 859,99 Kč/1kg
130,43 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Odol med 3 Breath Clear ústní voda Original Concentrate Fresh Breath 125ml
Synonymum pro svěží dech: Odol! Ústní voda působí i v místech, kam se zubní kartáček nedostane. Bojuje proti bakteriím, a tím i proti zápachu z úst hluboko v krku. Příjemná příchuť má osvěžující účinek a váš dech se stává příjemně čistým a příjemným.
Upozornění: Nevhodné pro děti do 6 let. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě nesnášenlivosti přestaňte používat. Nepoužívejte, pokud je poškozeno těsnění.
Odol Mouthwash Breath Clear +, koncentrát ústní vody bez alkoholu, 125 ml
Ústní voda Odol Breath Clear (1x125ml láhev)
Odol Mundwasser Original 125 ml - prezentace: ústní voda - předmět: zubní pasty, ústní vody, výplachové roztoky
- Hmotnost
- 125 g
- Objem
- 125 ml
- Výrobce
- Odol
- Počet kusů
- 15
- Kód EAN
- 5054563125187
- Číslo produktu
- 09634456
- Hmotnost
- 125 g
- Objem
- 125 ml
- Výrobce
- Odol
- Počet kusů
- 15
- Kód EAN
- 5054563125187
- Číslo produktu
- 09634456
K tomu se hodí také

LISTERINE® 5783103001 LISTERINE® COOL MINT ANTI-BAKTERIELL Mundspülung 500 ml
118,81 Kč/1l
178,21 Kč
Prodejce: apohealth

Lenor Rinse 200 Wash 5L Spring Awakening vůně modrá
72,25 Kč/1l
361,24 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

grillas® podpalovač 10 kg krbový podpalovač dřevitá vlna podpalovač na grilování podpalovač na dřevo podpalovač na oheň
121,70 Kč/1kg
1 217,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Plastové ozdoby na vánoční stromeček 45 kusů - růžové - nerozbitné vánoční ozdoby nerozbitné - ozdoby na vánoční stromeček
389,33 Kč
Prodejce: Special-trends

Hořčice Bautzen středně pálivá krémová pikantní vyvážená jemná 1000ml
70,60 Kč/1kg
79,78 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Odol med 3 žvýkačky plus a ústní voda bez alkoholu 125ml
514,69 Kč/1kg
164,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Antiseptická ústní voda s Chlorhexidinem, 500 ml
484,46 Kč/1l
242,23 Kč
Prodejce: apohealth

Odol-med 3 Mundwasser extra frisch, 125ml, 4er Pack (4 x 125 ml)
1 199,86 Kč/1l
599,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Odol extra fresh koncentrát pro péči o ústní dutinu, 125 ml roztok
8 859,92 Kč/1l
1 107,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ústní voda Odol Breath Clear Plus Original Concentrate 125 ml, balení 2 ks
1 505,52 Kč/1l
376,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Orální sprej Odol med3 s osvěžující chutí, 15 ml
6 534,00 Kč/1l
98,01 Kč
Prodejce: apohealth

AREBOS Lehký hliníkový rolátor | Skládací cestovní rolátor s nastavitelnou výškou do 6 poloh | s držákem na hůl a nákupní taškou | Pomůcka pro chůzi černá
2 184,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Ústní voda Odol Plus, 40 ml
2 020,25 Kč/1l
80,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

URGENT Dámská pracovní obuv 214 S1 Bezpečnostní polobotky s ocelovou špičkou vel. 39
699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ProTrade

Skleněná konvice Ecosa s nastavením teploty | 40 °C - 100 °C | 1,8 l | 2200 W | LCD displej | LED osvětlení | Vysoce kvalitní nerezová ocel
722,03 Kč
Prodejce: Enstore

LED dárkové krabičky s časovačem sada 3 ks - ČERVENÉ - vánoční dekorace krabičky teplé bílé svítící na baterie s časovačem
779,97 Kč
Prodejce: Special-trends

Kryt na gril Vodotěsný kryt pro Weber Q1000 Q2000 series black
1 081,39 Kč/1m²
363,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

Mon Cheri 15 jemných jednotlivě balených piemontských třešňových pralinek 157g
1 752,48 Kč/1kg
275,14 Kč
Prodejce: somnia24

Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
2 307,40 Kč/1l
1 153,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Originální napájecí adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel napájecí nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
339,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
853,15 Kč/1kg
614,27 Kč
Prodejce: somnia24

Akumulátorová sekačka na trávu, Ruční sekačka na trávu se 2 bateriemi a 4 noži, Ruční akumulátorová sekačka na trávu 21V
970,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: hatservice

Nescafe frappe ledová káva chladná kávová směs nápojový prášek 275g
50,15 Kč/1kg
116,32 Kč
-6,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
110,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Philips Sonicare Optimal White HX6068/13 Standardní hlavice sonického kartáčku, 8 kusů, Černá, Střední
1 087,65 Kč
Prodejce: esiteo

Odol med 3 žvýkačky a ústní voda bez alkoholu 125ml balení po 2 kusech
1 510,68 Kč/1l
377,67 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

ZMH LED stolní lampa na baterie Dotykové stmívatelné kouřově šedé noční lampičky Stolní lampa moderní pro ložnici Obývací pokoj Kancelář
1 011,99 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: ZMH

Stropní ventilátor Jayseuw Ø 50 cm LED stropní světlo s osvětlením a dálkovým ovládáním Stropní světlo
2 355,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SA-WLONG

Beko BBIM12300X, Střední, Elektrická trouba, 72 l, 2500 W, 72 l, Kombinovaná pára
6 413,31 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Eoshop

COSTWAY 3v1 přenosná klimatizace 75 W, klimatizační jednotka se 3 stupni, včetně dálkového ovladače, 6l nádrž, 8hodinový časovač a 2 chladicí vložky, zvlhčovač vzduchu, čistička vzduchu, ventilátor, ochlazovač vzduchu
Použité
2 408,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Mramorovaný set květináčů Rose Gold Metallic Line 15 kusů Berlinger Haus BH 1224N
4 444,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%11% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
11%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 18. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nákup a používání ODOL
ODOL jsem ještě neotevřel a nezačal používat. Dochází mi staré obaly. Ale vzhledem k mým zkušenostem se mi zdá, že je vše v pořádku, a to jak z hlediska hygieny, tak vůně oděvu atd. atd. Přesněji se vyjádřím za pár dní, až otevřu toto nové balení, V tuto chvíli jsem spokojená.
Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Všechno v pořádku. Produkt byl dobře zabalený. Dodací lhůta odpovídala uvedené. Rádi si u vás znovu něco objednáme.
Ohodnoceno dne 31. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Odol – stará skleněná láhev
Skvěle zabalené A rychle doručené Konečně můj pravý Odol
Ohodnoceno dne 6. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Odol
Vše v pořádku díky
Ohodnoceno dne 26. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající, rychlé dodání
Podle očekávání o.k.
Ohodnoceno dne 12. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Originální Odol ve sklenici
S výrobkem Odol ve sklenici jsme velmi spokojeni. Naštěstí ještě není v plastu.
Ohodnoceno dne 29. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 15. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ultraDEX ústní voda, 500 ml roztok



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
431,15 Kč
Prodejce: apohealth
737,01 Kč/1kg

CB12 jemná mátová/mentolová ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth

CB12 Ústní voda, 500 ml roztok



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
478,62 Kč
Prodejce: apohealth
838,21 Kč/1kg

Biomed Natural Whitening přírodní jemná bělící ústní voda (500ml), 104498
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

Biomed Gum Health přírodní ústní voda s multiminerálním aktivním komplexem (500ml), 104497
162,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
325,98 Kč/1l

GUM 6863127, 120 ml, 1 kusů
305,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
2 549,92 Kč/1l

GUM AftaCLEAR, Sprej, 15 ml, Sprej
279,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Ústní voda Biorepair - 500 ml - S MicroRepair - Proti zubnímu kazu a citlivým zubům - Mátová příchuť
220,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
441,98 Kč/1l

CB12 ochrana ústní vody proti zápachu z úst po dobu 12 hodin, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 026,96 Kč/1kg

CB12 Ústní voda, 250 ml roztok
300,90 Kč
Prodejce: apohealth
1 006,35 Kč/1kg

Ústní voda - Kompletní péče, bez fluoridu, 400 ml | LAVERA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
488,92 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 222,30 Kč/1l

Ústní voda Lacer bez alkoholu
670,61 Kč
Prodejce: VogueVista

Listerine, Cool Mint, ústní voda, 500 ml
281,92 Kč
Prodejce: Serica
281 919,99 Kč/1l

Bílý úsměv po bělení 1Spr



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
412,33 Kč
Prodejce: Jasado

Colgate Total ústní voda 500 ml
393,80 Kč
Prodejce: SuperMerchant

20 kusů ústní vody, přenosná, jemná mátová vůně, osvěžuje dech, péče o ústní dutinu, čištění zubů, ústní voda
518,30 Kč
Prodejce: Ladenza
2 073,20 Kč/1kg

Kloktadlo Sun 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
577,64 Kč
-34,97 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
542,67 Kč
Prodejce: apohealth
977,78 Kč/1kg

Jemný ústní výplach pro citlivé dásně 300 ml
318,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 063,30 Kč/1l

Dentální nit 340 balení mezizubních tyčinek ve tvaru Y modrozelená barva
1 097,13 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Čistič jazyka měděný 2 kusy pro svěží dech a lepší ústní hygienu
1 106,22 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion