Sklenice s jablkovo-borůvkovou příkrmem Demeter, 190 g | HOLLE BABYFOOD

31,28 Kč

164,63 Kč / 1kg

plus 320,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Hohner AZ1618 Obal pro akordeon
Hohner AZ1618 Obal pro akordeon
5 179,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUZIKER
Obrázek produktu pro Áengus Keyboard Soft-Bag - brašna na klávesy s 61 klávesami
Áengus Keyboard Soft-Bag - brašna na klávesy s 61 klávesami
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
570,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Aqua8Products
Obrázek produktu pro DřevěnýPolyuretankožený kryt držáku rákosového pouzdra 2 vrstvy úložného boxu pro 40 kusů hobojových rákosů
DřevěnýPolyuretankožený kryt držáku rákosového pouzdra 2 vrstvy úložného boxu pro 40 kusů hobojových rákosů
998,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Stagg ACB-320 Obal pro akordeon
Stagg ACB-320 Obal pro akordeon
1 058,99 Kč
Prodejce: MUZIKER
MARCHEW - ZIEMNIAK BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE OD 5 MIESIĄCA DEMETER BIO 190 g (SŁOIK) - HOLLE
Holle 7640230492294, 190 g, Mrkev, Brambor, Bezlepkový
165,32 Kč/1kg
31,41 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Holle 7640230492928, 190 g, Dýně, Bezlepkový
Holle 7640230492928, 190 g, Dýně, Bezlepkový
146,79 Kč/1kg
27,89 Kč
Prodejce: taleoo
KASZKA RYŻOWA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA OD 5 MIESIĄCA BIO 250 g - HOLLE
Getreidebrei - Reis 250g | HOLLE BABYFOOD
353,14 Kč/1kg
77,69 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Holle 181901, 200 g, Jablko, Banánový, Švestka
Holle 181901, 200 g, Jablko, Banánový, Švestka
388,45 Kč/1kg
77,69 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Malinowy Nosek– ovesná kaše s lyofilizovanými malinami
Malinowy Nosek– ovesná kaše s lyofilizovanými malinami
491 000,01 Kč/1kg
73,59 Kč
-33%
49,10 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
Obrázek produktu pro Glas - Demeter Boloňské špagety 220g
Glas - Demeter Boloňské špagety 220g
198,09 Kč/1kg
43,58 Kč
Prodejce: taleoo
JABŁKO - ŚLIWKA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE OD 6 MIESIĄCA DEMETER BIO 190 g (SŁOIK) - HOLLE
Holle 7640230492904, 190 g, Jablko, Švestka, Bezlepkový, 1 kusů
165,32 Kč/1kg
31,41 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Holle 186504, 190 g, Brambor, Špenát, Bezlepkový
Holle 186504, 190 g, Brambor, Špenát, Bezlepkový
164,95 Kč/1kg
31,34 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro BoboVita Kaszka Mleczna Jabłko Śliwka 210 g
BoboVita Kaszka Mleczna Jabłko Śliwka 210 g
595,14 Kč/1kg
130,93 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Polotukový tvaroh Piątnica 250 g
Polotukový tvaroh Piątnica 250 g
190,08 Kč/1kg
76,30 Kč
-35%
49,42 Kč
Prodejce: Megasam24PL
BATONIK JABŁKO - BANAN OD 1 ROKU BIO 25 g - HOLLE
Holle 157501, 25 g
782,00 Kč/1kg
19,55 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Nestle 7613031557066, 230 g, Suché cereálie
Nestle 7613031557066, 230 g, Suché cereálie
539,46 Kč/1kg
129,47 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro BoboVita Mléčná kaše 7 obilovin Jahoda Banán od 8. měsíce 210 g
BoboVita Mléčná kaše 7 obilovin Jahoda Banán od 8. měsíce 210 g
595,14 Kč/1kg
130,93 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Krupicová kaše s banány a broskvemi pro děti Bobovita po 4 měsících 210 g
Krupicová kaše s banány a broskvemi pro děti Bobovita po 4 měsících 210 g
479,27 Kč/1kg
158,10 Kč
-52,66 Kč
105,44 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro nafoukaná špalda – 100 g, zdravá svačinka pro děti
nafoukaná špalda – 100 g, zdravá svačinka pro děti
552 400,01 Kč/1kg
67,45 Kč
-18%
55,24 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

FOLDING
jablka** 90 %, borůvky* 10 % (*organické složky, **biodynamické složky).


POPIS Dezert na bázi jablek a borůvek.
Potravina určená pro kojence a malé děti od 5 měsíců.


PŘÍPRAVA Před konzumací zamíchejte. Začněte s malým množstvím a podle potřeby množství zvyšujte. Nepoužívejte kovové lžičky.






VÝŽIVOVÉ HODNOTY VE 100 g Energetická hodnota: 216 kJ/51 kcal Tuky: 0,1 g včetně nasycených mastných kyselin: 0 g Sacharidy: 11,7 g včetně cukrů:





bílkoviny: 0,2 g Sůl: 0,03 g Sodík: 0,01 g DOPORUČENÉ PODMÍNKY SKLADOVÁNÍ Skladujte na suchém místě, mimo dosah tepla. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů.



Ovocný příkrm pro zvláštní výživu dětí od ukončeného 5. měsíce, pokud lékař neurčí jinak. Chutná přesnídávka s jablkem a borůvkami bez přidaného cukru.

Složení: Jablko* 90 %, borůvky** 10 %. * Zdynamického zemědělství, ** zzemědělství. 1Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry. Bez LEPKU.

Výživové údaje na 100 g: Energie 216/51 kJ/kcal; tuky 0,1 g; z toho nasycené mastné kyseliny 0 g; sacharidy 11,7 g, z toho cukry 9,7 g; bílkoviny 0,2 g; sůl 0,03 g; sodík 0,01 g.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Neohřátou část skladujte po otevření v ledničce a spotřebujte do 2 dnů.

Výrobce/distributor: Holle Baby Food AG / Babys. r. o.



Obsahuje ovoce. 100 % čisté ovoce pro čistou chuť a možnost poznat nové druhy ovoce. Jemné pyré z dětské výživy skvěle chutná jako dezert nebo svačina.

Holle Apple & Blueberry 190 g - prezentace: kaše - předmět: konzervy, kaše
Číslo produktu
167604
Potravinářský podnik
HOLLE BABYFOOD
Výrobce
HOLLE BABYFOOD
Seznam přísad
Jablka** 90 %, borůvky* 10 % *z ekologického zemědělství, **Demeter (z biodynamického zemědělství).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 216 kJ / 51 kcalTuky: 0,1z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 gSacharidy: 11,7z toho cukry: 9,7 gBílkoviny: 0,2 gSůl: 0,03 gStanovení výživových hodnot podle: Výpočet
Prodejní název
Sklenice s jablkovo-borůvkovou příkrmem Demeter, 190 g | HOLLE BABYFOOD
Skladování a použití
Skladujte na suchém místě, mimo dosah tepla. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů.
Hmotnost
0.19 kg
Kód EAN
7640230490825

Číslo produktu
167604
Potravinářský podnik
HOLLE BABYFOOD
Výrobce
HOLLE BABYFOOD
Seznam přísad
Jablka** 90 %, borůvky* 10 % *z ekologického zemědělství, **Demeter (z biodynamického zemědělství).
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 216 kJ / 51 kcalTuky: 0,1z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 gSacharidy: 11,7z toho cukry: 9,7 gBílkoviny: 0,2 gSůl: 0,03 gStanovení výživových hodnot podle: Výpočet
Prodejní název
Sklenice s jablkovo-borůvkovou příkrmem Demeter, 190 g | HOLLE BABYFOOD
Skladování a použití
Skladujte na suchém místě, mimo dosah tepla. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů.
Hmotnost
0.19 kg
Kód EAN
7640230490825
K tomu se hodí také
MARCHEW - ZIEMNIAK BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE OD 5 MIESIĄCA DEMETER BIO 190 g (SŁOIK) - HOLLE
Holle 7640230492294, 190 g, Mrkev, Brambor, Bezlepkový
165,32 Kč/1kg
31,41 Kč
Prodejce: taleoo
MARCHEW - ZIEMNIAK - WOŁOWINA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE OD 5 MIESIĄCA DEMETER BIO 190 g (SŁOIK) - HOLLE
Glas – Dětská výživa Demeter: Mrkev, brambory a hovězí maso, 190 g | HOLLE BABYFOOD
178,11 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: taleoo
MARCHEW BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA OD 5 MIESIĄCA DEMETER BIO 125 g (SŁOIK) - HOLLE
Glas – Mrkev Demeter, 125 g | HOLLE BABYFOOD
200,16 Kč/1kg
25,02 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Mepal Thermoflasche flip- up campus 350ml - námořníci
Mepal Thermoflasche flip- up campus 350ml - námořníci
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
873,30 Kč
Prodejce: Luxentu
Obrázek produktu pro Mepal Termoska flip- up campus 350ml - květiny a motýli
Mepal Termoska flip- up campus 350ml - květiny a motýli
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 117,14 Kč
Prodejce: ksiegarniainternetowa-de
Obrázek produktu pro MyProtein Impact Whey Isolate 2500 g vanilka natural / Syrovátkové izoláty / Lahodný 90% syrovátkový izolát s minimálním obsahem cukru a tuku
MyProtein Impact Whey Isolate 2500 g vanilka natural / Syrovátkové izoláty / Lahodný 90% syrovátkový izolát s minimálním obsahem cukru a tuku
1 554,94 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
3 972,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU
Obrázek produktu pro Maska pro každodenní použití pro blond a zesvětlené vlasy Bleach Blondes (Everyday Care Treatment) 200 ml
Maska pro každodenní použití pro blond a zesvětlené vlasy Bleach Blondes (Everyday Care Treatment) 200 ml
1 980,00 Kč/1l
396,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal
Obrázek produktu pro Iceberg Change The Flow for Him EDT 50 ml M
Iceberg Change The Flow for Him EDT 50 ml M
7 260,00 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
363,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz
MIESZANKA DO WYPIEKU BUŁEK OWSIANYCH BEZGLUTENOWA DEMETER BIO 350 g - BAUCK HOF
Bauck Mühle 315437, Chléb, 350 g, 366 kcal, 1540 kJ, 8,7 g, 0,8 g
254,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
88,90 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Grundig HD 2200, Černá, Stříbrná, Jednobarevný, Poutko k zavěšení, 1,8 m, 1200 W, 1 kusů
Grundig HD 2200, Černá, Stříbrná, Jednobarevný, Poutko k zavěšení, 1,8 m, 1200 W, 1 kusů
357,96 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 28
639,32 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Medela Keep Cool – Bezšvová podprsenka pro těhotenství a kojení bez kostic – 2 kusy
Medela Keep Cool – Bezšvová podprsenka pro těhotenství a kojení bez kostic – 2 kusy
901,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Bauck Mühle 315637, Chléb, 350 g, 399 kcal, 1669 kJ, 15 g, 15 g
Bauck Mühle 315637, Chléb, 350 g, 399 kcal, 1669 kJ, 15 g, 15 g
237,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
83,17 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Medela Keep Cool – Bezšvová podprsenka pro těhotenství a kojení bez kostic – 2 kusy
Medela Keep Cool – Bezšvová podprsenka pro těhotenství a kojení bez kostic – 2 kusy
947,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Eucerin Hyaluron-Filler denní krém + 3x Effect Day Cream SPF 30 50 ml
Eucerin Hyaluron-Filler denní krém + 3x Effect Day Cream SPF 30 50 ml
911 579,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
911,58 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Obrázek produktu pro Tangle Teezer The Ultimate Detangler Thick & Curly Purple Passion kartáč na vlasy
Tangle Teezer The Ultimate Detangler Thick & Curly Purple Passion kartáč na vlasy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
315,22 Kč
-6,68 Kč
308,54 Kč
Prodejce: MANADA
Obrázek produktu pro Eichhorn 100005865, Chlapec/děvče, Zelená
Eichhorn 100005865, Chlapec/děvče, Zelená
927,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Ravensburger 11547, 72 kusů, 6 rok/roky
Ravensburger 11547, 72 kusů, 6 rok/roky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 004,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Aspekto
Obrázek produktu pro Medela Keep Cool – Bezšvová podprsenka pro těhotenství a kojení bez kostic – 2 kusy
Medela Keep Cool – Bezšvová podprsenka pro těhotenství a kojení bez kostic – 2 kusy
1 068,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Ardell Demi Wispies, Páskové řasy, Černá, Ženy, 2 kusů
Ardell Demi Wispies, Páskové řasy, Černá, Ženy, 2 kusů
104,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
Obrázek produktu pro SILK'N Face Mask LED obličejová maska
SILK'N Face Mask LED obličejová maska
8 483,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
2 604,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cybertec24
Obrázek produktu pro Hape E12804, 1 rok/roky, Zvuky, Nutné baterie, Vícebarevný
Hape E12804, 1 rok/roky, Zvuky, Nutné baterie, Vícebarevný
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 122,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy
Obrázek produktu pro Medela Keep Cool Ultra: Bezšvová podprsenka pro těhotenství a kojení bez kostic – s
Medela Keep Cool Ultra: Bezšvová podprsenka pro těhotenství a kojení bez kostic – s
1 458,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Medela Keep Cool – Bezšvová podprsenka pro těhotenství a kojení bez kostic – 2 kusy
Medela Keep Cool – Bezšvová podprsenka pro těhotenství a kojení bez kostic – 2 kusy
849,64 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Bettina Barty Lila Vanilla koupelový a sprchový gel 500 ml
Bettina Barty Lila Vanilla koupelový a sprchový gel 500 ml
216,00 Kč/1l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 7
108,00 Kč
Prodejce: Store-Germany
Obrázek produktu pro Medela Keep Cool Ultra: Bezšvová podprsenka pro těhotenství a kojení bez kostic – s
Medela Keep Cool Ultra: Bezšvová podprsenka pro těhotenství a kojení bez kostic – s
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 347,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Sada na krmení 4m+ 8 ks
Sada na krmení 4m+ 8 ks
549,00 Kč
Prodejce: Bambino
Obrázek produktu pro Ravensburger - Puzzle 1000 Pokemon Showdown - Ravensburger 17453 - (Spielwaren / Merch Brett-/Kartenspiele, Puzzle)
Ravensburger - Puzzle 1000 Pokemon Showdown - Ravensburger 17453 - (Spielwaren / Merch Brett-/Kartenspiele, Puzzle)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
410,00 Kč
Prodejce: MagicalGames
Obrázek produktu pro Medela Keep Cool Sleep Bezešvé těhotenské a kojící poprsenky - podprsenka bez kostic s prodyšnými zády a jemnou tkaninou na dotek Černá M
Medela Keep Cool Sleep Bezešvé těhotenské a kojící poprsenky - podprsenka bez kostic s prodyšnými zády a jemnou tkaninou na dotek Černá M
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 068,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Parní čistič Leifheit CleanTenso Power
Parní čistič Leifheit CleanTenso Power
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 186
1 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland
Obrázek produktu pro Dobrodružství Ravensburger 20298
Dobrodružství Ravensburger 20298
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 10
535,31 Kč
Prodejce: M_plus_L

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro puffovaný amarant 100 g – bezlepková, zdravá svačina pro děti
puffovaný amarant 100 g – bezlepková, zdravá svačina pro děti
67,45 Kč
-18%
55,24 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
552 400,01 Kč/1kg