Dětská výživa
285 výsledků
Další informace o reklamě

Paluszki Ezerki, ovesné sušenky s příchutí zlatého papriky, 70g
486,63 Kč
Doprava zdarmaDoručení čt 1. – pá 2. října
Prodejce: SuperMerchant
Další informace o reklamě

Aptamil Profutura DuoAdvance 1 800g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
938,51 Kč
plus 145,99 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: apohealth
1 173,14 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Aptamil Profutura DuoAdvance Pre 800g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
957,25 Kč
plus 145,99 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: apohealth
1 063,61 Kč/1kg

Nutrilon Profutura DUO Biotik 2 kojeneck mln viva - 800g
625,75 Kč
-177,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
448,61 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: MadiHealth
560,76 Kč/1kg

Sušené plnotučné mléko Golden Goat - vysoce kvalitní plnotučné mléko ze 100% kozího mléka 1x 400g
383,71 Kč
plus 89,00 Kč za dopravuDoručení st 30. září – čt 1. října
Prodejce: BioCare
737,90 Kč/1kg

Rýžová kaše pro kojence od 4 měsíců věku 160 g
72,17 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Katomix
451,06 Kč/1kg

počáteční mléko – PRE, z kozího mléka, vhodné od narození, 400 g | HOLLE BABYFOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
413,62 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
1 034,05 Kč/1kg
Naše nejlepšínabídky
Dětská strava a mnoho dalšího
Začít šetřit
Aptamil Pronutra 1 | od narození (800 g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
663,67 Kč
-56,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
606,72 Kč
plus 145,99 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: apohealth
680,18 Kč/1kg

Bebivita formula 1 od narození (500 g)
690,25 Kč
Doprava zdarmaDoručení út 6. – čt 8. října
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
1 380,50 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Aptamil Pronutra PRE | od narození (800 g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
663,67 Kč
-56,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
606,72 Kč
plus 145,99 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: apohealth
684,01 Kč/1kg
Další informace o reklamě

APTAMIL HA 1 SYNEO, 800 g PUL
708,44 Kč
plus 145,99 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: apohealth
798,69 Kč/1kg

Holle Zeleninov salt 190 g
241,16 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: MadiHealth
1 269,26 Kč/1kg

Sklenička – Brambory Demeter s hráškem a cuketou, 190 g | HOLLE BABYFOOD
27,89 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
146,79 Kč/1kg

Sklenice s jablkovo-borůvkovou příkrmem Demeter, 190 g | HOLLE BABYFOOD
31,28 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
164,63 Kč/1kg

Glas – Dětská výživa Demeter: Mrkev, brambory a hovězí maso, 190 g | HOLLE BABYFOOD
33,84 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
178,11 Kč/1kg

Sklenice s jablkovo-meruňkovou výživou Demeter, 190 g | HOLLE BABYFOOD
31,28 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
164,63 Kč/1kg

Sklenice s dětskou výživou Glas – Demeter jablko a banán s meruňkou, 190 g | HOLLE BABYFOOD
31,28 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
164,63 Kč/1kg

Holle 147704, 220 g, Kuskus
41,14 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
187,00 Kč/1kg

BoboVita Kaszka Ryżowa z Bananem dla Niemowląt od 4. miesiąca 180 g
118,76 Kč
-5,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
113,62 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Katomix
210,41 Kč/1kg

Kaszka ryżowa o smaku malinowym dla dzieci 180 g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
110,69 Kč
plus 364,38 Kč za dopravuDoručení st 7. – pá 9. října
Prodejce: Katomix
582,58 Kč/1kg

Glas –dýňová kaše s kuřecím masem, 190 g | HOLLE BABYFOOD
33,84 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
178,11 Kč/1kg

Sklenice - Demeter hruška čistá 125g
24,11 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
192,88 Kč/1kg

3 X Plasmon Homogenizovan krt maso 2 x 80 g
300,53 Kč
-9,61 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
290,92 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: MadiHealth
606,08 Kč/1kg

6x Plasmon rýžový krém, 200 g + Italian Gourmet dužina 400 g
113,20 Kč
plus 139,98 Kč za dopravuDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: Avanti_Shop
94,33 Kč/1kg

Holle Organic Crunchy Snack Millet, Vegetable snacks, 25 g, Millet, 372 kcal, Obdélníková taška
23,20 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: taleoo
928,00 Kč/1kg

Sklenice s dětskou výživou HOLLE: Brambory, dýně a cukety, 190 g
28,97 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
152,47 Kč/1kg

sušenky pro kojence - špalda, 150g | HOLLE BABYFOOD
80,10 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení pá 2. – st 7. října
Prodejce: taleoo
534,00 Kč/1kg

Glas - Rýžové rizoto s zeleninou Demeter, 220g | HOLLE BABYFOOD
249,28 Kč
Doprava zdarmaDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: MadiHealth
1 133,09 Kč/1kg

Olvarit Bloemkool dětská kaše 125g - květáková kaše bohatá na živiny od 4 měsíců
60,80 Kč
plus 314,08 Kč za dopravuDoručení so 10. – čt 15. října
Prodejce: Pantry_Intl
486,40 Kč/1kg

CHICCO Pás stahovací po porodu L
721,96 Kč
plus 79,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – út 6. října
Prodejce: egenta-shop
721 959,97 Kč/1kg

Baby Fabric Softener ATTITUDE Pěkný Medový Nektar pear nectar
194,10 Kč
plus 179,00 Kč za dopravuDoručení st 7. – po 12. října
Prodejce: GUGITA
194,10 Kč/1l

Glas - Demeter Boloňské špagety 220g
43,58 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
198,09 Kč/1kg

Čočková zelenina s telecím masem 220g
77,95 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
354,32 Kč/1kg

Glas – Ovesná kaše s břízou Demeter, 220g | HOLLE BABYFOOD
33,84 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
153,82 Kč/1kg

Holle 7640230492928, 190 g, Dýně, Bezlepkový
27,89 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
146,79 Kč/1kg

Holle 150204, Jablko, Kokosová, Mango, 100 g, Dávkovač, 8 měsíc/ů, Itálie, 278 kJ
41,18 Kč
-35%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
26,57 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení čt 1. – po 5. října
Prodejce: taleoo
265,70 Kč/1kg

HOLLEMoje úplně první kaše, ovesná 250 g (5m+)
104,02 Kč
plus 320,00 Kč za dopravuDoručení so 3. – čt 8. října
Prodejce: taleoo
416,08 Kč/1kg
Další informace o reklamě

Aptamil Pronutra 1 | od narození (800 g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
663,67 Kč
-56,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
606,72 Kč
plus 145,99 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: apohealth
680,18 Kč/1kg
Další informace o reklamě

startovní mléko - PRE 400g | HOLLE BABYFOOD
282,65 Kč
plus 145,99 Kč za dopravuDoručení čt 1. – út 6. října
Prodejce: apohealth
706,62 Kč/1kg
Dodávka
- Rychlé dodání (1-3 dny)
- Doprava zdarma
Výrobce
- HOLLE BABYFOOD
- nestl
- Nestlé
- Hipp
- BlauerPlanet
- Adventure Menu
- ALMIRÓN
- Attitude One
- Beba
- Bebiko
- Bebilon
- BOBO FRUT
- BOBOVITA
- bv
- CARUNO
- Chicco
- Danone
- Danone Deutschland GmbH
- DAW
- Ella's Kitchen
- Erdbär
- Ezerki
- Gerber
- Good Goutu
- HAMANEK
- Haya Labs
- HEALTH & HAPPINESS FRANCE
- Holle
- Kendamil
- Kubus
- NOVALAC
- Nutricia Milupa GmbH
- Nutrilon
- OEM
- Olvarit
- Plasmon
- PLAYIN CHOC LTD
- Reckitt Benckiser
- Selgros
- Suavinex
- Winoszarnia
- YVY Maté
- Zesso
Cena
- Do 60 Kč
- 60 – 100 Kč
- 100 – 500 Kč
- 500 – 1 000 Kč
- Více než 1 000 Kč
–
- Nabídky
Kategorie
- Dětská strava
- Počáteční kojenecká výživa
- Hotová jídla pro miminko
- Dětské kaše
- Dětské nápoje
Zákaznické recenze
a další
Doporučený věk
- do 2 let
- 2–4 roky