5,0



Na základě 7 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Aptamil Profutura DuoAdvance Pre 800g1 063,61 Kč/1kg
957,25 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Aptamil Pronutra PRE | od narození (800 g)684,01 Kč/1kg
663,67 Kč
-56,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
606,72 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
APTAMIL HA 1 SYNEO, 800 g PUL798,69 Kč/1kg
708,44 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
startovní mléko - PRE 400g | HOLLE BABYFOOD706,62 Kč/1kg
282,65 Kč
Prodejce: apohealth

Hipp Zuigelingenmilch Combiotik 1, 800g - vysoce kvalitní počáteční mléko s probiotiky
1 198,62 Kč/1kg
958,90 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nutrilon Volledige Zuigelingenvoeding 1, 800 g – kojenecké mléko pro novorozence, vyvážené a bohaté na živiny, Kaufland Německo
1 198,62 Kč/1kg
958,90 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Aptamil antirefluxní zahušťovadlo na plivání a říhání, 135 g prášku
2 222,39 Kč/1kg
362,25 Kč
Prodejce: apohealth

Nestlé NAN OPTIPRO 1 Kojenecké mléko 2 x 325 g
724,27 Kč/1kg
710,20 Kč
-174,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
535,96 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Hipp Geitenmilch kojenecká výživa 1, 400 g - přírodní kozí mléko pro kojence
1 835,00 Kč/1kg
734,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Nestlé Mleko następne NAN OPTIPRO 2 po 6. miesiącu życia 2 x 325 g
741,31 Kč/1kg
704,80 Kč
-126,58 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
578,22 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Nestlé BEBA EXPERT HA PRE Trinkfertig, 32X90 ml FLU
335,37 Kč/1kg
1 207,33 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

kojenecká mléčná výživa – 3, 600 g | HOLLE BABYFOOD
471,47 Kč/1kg
282,88 Kč
Prodejce: taleoo

Bebivita formula 1 od narození (500 g)
1 380,50 Kč/1kg
690,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Nutrilon 1 počáteční mléko 800 g
1 273,75 Kč/1kg
1 019,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Nutrilon Omneo 1 počáteční mléko 800g – kojenecká výživa pro kojence
1 525,09 Kč/1kg
1 220,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nutrilon Profutura Duobiotik 3 batolecí mléko 800 g
1 545,94 Kč/1kg
1 236,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Nutrilon A.R. 1 počáteční mléko 800g, antirefluxní, lehce stravitelné, kojenci od narození
1 525,09 Kč/1kg
1 220,07 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nutrilon Duobalans 1 počáteční mléko 0-6 měsíců, 800 g dětské výživy pro vývoj
1 511,76 Kč/1kg
1 209,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Nutrilon 5 Advanced batolecí mléko 800 g
1 283,59 Kč/1kg
1 026,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tato kojenecká výživa je vhodná pro speciální výživu od narození, pokud není možné kojit, nebo pokud kojení není dostatečné.
Obsahuje kozí mléko vkvalitě Demeter:
- Kozám musí být po celý rok zajištěn přístup k čerstvému vzduchu.*
- Jsou krmeny 100% organickým krmivem, přičemž alespoň polovina z něj je v kvalitě Demeter, přímo z farmy nebo z regionu.
- Mohou si ponechat rohy: jsou to jejich smyslové a komunikační orgány.
* podle nařízení EU o produkci
- Obsah balení
- Odměrka
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Kód EAN
- 7640230492058
- Výrobce
- HOLLE BABYFOOD
- Hmotnost
- 0.4 kg
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 mlVýživové hodnoty vztažené na připravený výrobekEnergetická hodnota kJ / kcal: 277 kJ / 66 kcalObsah balení: 30Tuky: 3,3z toho nasycené mastné kyseliny: z toho mononenasycené mastné kyseliny: 1,5Z toho polynenasycené mastné kyseliny: 0,6 gSacharidy: 7,8Z toho cukry: 7,8Z toho laktóza: 7,8 gBílkoviny: 1,3 gStanovení nutričních hodnot podle: Analýza
- Potravinářský podnik
- HOLLE BABYFOOD
- Seznam přísad
- CELÉ KOZÍ MLÉKO**¹, LAKTÓZA*, CELÉ KOZÍ MLÉKO v prášku**¹, rostlinné oleje* (slunečnicový olej*, řepkový olej*), uhličitan vápenatý, cholin bitartrát, olej z mikrořas Schizochytriumsp.², olej z Mortierella Alpina, citrát sodný, citrát draselný, L-tyrosin, vápenaté soli kyseliny ortofosforečné, vitamin C, L-tryptofan, L-cystin, síran železnatý, síran zinečnatý, uhličitan hořečnatý, kyselina pantotenová, niacin, vitamin E, síran měďnatý, vitamin A, vitamin B6, síran manganatý, kyselina listová, Seleničitan sodný, vitamín K1, vitamín B1, jodid draselný, biotin, vitamín D, vitamín B12¹100 g sušeného mléka pro kojence je vyrobeno z 316 ml plnotučného mléka² obsahuje DHA (omega-3, zákonem vyžadovaná pro kojeneckou výživu)Kozí mléko přirozeně obsahuje bílkovinu A2. DHAv tomto výrobku je rostlinného původu (získává se z řas místo rybího oleje).obsahuje následující alergenní složky: Mléko* z ekologického zemědělství **Demeter (z biodynamického zemědělství)
- Prodejní název
- počáteční mléko – PRE, z kozího mléka, vhodné od narození, 400 g | HOLLE BABYFOOD
- Obsah balení
- Odměrka
- Alergeny
- Mléko a výrobky z něj (včetně laktózy)
- Kód EAN
- 7640230492058
- Výrobce
- HOLLE BABYFOOD
- Hmotnost
- 0.4 kg
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 mlVýživové hodnoty vztažené na připravený výrobekEnergetická hodnota kJ / kcal: 277 kJ / 66 kcalObsah balení: 30Tuky: 3,3z toho nasycené mastné kyseliny: z toho mononenasycené mastné kyseliny: 1,5Z toho polynenasycené mastné kyseliny: 0,6 gSacharidy: 7,8Z toho cukry: 7,8Z toho laktóza: 7,8 gBílkoviny: 1,3 gStanovení nutričních hodnot podle: Analýza
- Potravinářský podnik
- HOLLE BABYFOOD
- Seznam přísad
- CELÉ KOZÍ MLÉKO**¹, LAKTÓZA*, CELÉ KOZÍ MLÉKO v prášku**¹, rostlinné oleje* (slunečnicový olej*, řepkový olej*), uhličitan vápenatý, cholin bitartrát, olej z mikrořas Schizochytriumsp.², olej z Mortierella Alpina, citrát sodný, citrát draselný, L-tyrosin, vápenaté soli kyseliny ortofosforečné, vitamin C, L-tryptofan, L-cystin, síran železnatý, síran zinečnatý, uhličitan hořečnatý, kyselina pantotenová, niacin, vitamin E, síran měďnatý, vitamin A, vitamin B6, síran manganatý, kyselina listová, Seleničitan sodný, vitamín K1, vitamín B1, jodid draselný, biotin, vitamín D, vitamín B12¹100 g sušeného mléka pro kojence je vyrobeno z 316 ml plnotučného mléka² obsahuje DHA (omega-3, zákonem vyžadovaná pro kojeneckou výživu)Kozí mléko přirozeně obsahuje bílkovinu A2. DHAv tomto výrobku je rostlinného původu (získává se z řas místo rybího oleje).obsahuje následující alergenní složky: Mléko* z ekologického zemědělství **Demeter (z biodynamického zemědělství)
- Prodejní název
- počáteční mléko – PRE, z kozího mléka, vhodné od narození, 400 g | HOLLE BABYFOOD
K tomu se hodí také

HiPP Jabłka Banany Biszkopty EKO dla Dzieci po 6 miesiącu 190 g
193 999,99 Kč/1kg
96,73 Kč
-39%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
58,20 Kč
Prodejce: Megasam24PL

startovní mléko – 1, vyrobené z kozího mléka, 400 g | HOLLE BABYFOOD
926,70 Kč/1kg
370,68 Kč
Prodejce: apohealth

Vysoce kvalitní dětská matrace a matrace pro děti | 60 x 120 cm | extra potah šetrný k pokožce | DREAMSTAR Ergo Kids
897,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TBFurnitureGmbH

Aptamil Pronutra PRE | od narození (800 g)
684,01 Kč/1kg
663,67 Kč
-56,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
606,72 Kč
Prodejce: apohealth

moovkee Skládací dětská vanička 80 cm šedá s teploměrem a polštářem – Bezpečná dětská vanička pro novorozence
970,18 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Amzteam-pro

Dětská ohrádka Ohrádka 150 x 150 cm Centrum aktivit s protiskluzovou základnou, prodyšné síťované bezpečnostní hřiště, šedá barva
1 033,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop

TolleTour 180cm skládací zábrana postele, 180 stupňů otočná zábrana postele pro batolata, výškově nastavitelná, vzdušná síťovina, pro dětskou postýlku, šedá barva
1 091,72 Kč
-56,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 035,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Dětská židlička 2v1 Baby Vivo Design - Oscar Tyrkysová
1 830,00 Kč
-131,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 699,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MA-Trading

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Fisher-Price FXC66, Vydra - hračka, 0 rok/roky, Interaktivní, Zvuky, AA, Baterie
1 056,99 Kč
Prodejce: Easytoys

Sada na výrobu těhotenského bříška
559,11 Kč/1kg
717,90 Kč
Prodejce: Westerwald-Shop

Oboustranná skládací pěnová podložka 180 x 120 x 1 cm - Enchanted Forest/Autumn Streets - boho
788,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HyperMotion

Vodní hračka Baby Water Mat Nafukovací vodní hrací podložka XXL Sensory Water Play Mat Růstová aktivita Nástroj Tummy Time Retoo
232,62 Kč
-135,93 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
96,69 Kč
Prodejce: Retoo

Tefal XL Force C38508, Kulatý, Univerzální pánev, Černá, Titanová, 175 °C, Hliník
1 345,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PlanetHappy

BabyMatex Dětský polštář 60x36 Aero Wedge bílý
702,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

ADGO® Stojanový skládací sušák na prádlo XXL 3-stupňový Šedá
759,00 Kč
Prodejce: ADGOshop

Zvlhčovač vzduchu Aroma difuzér Ultrazvukový LED Olejový difuzér Vonná lampa Aromaterapie Pokoj Kancelář Jóga Čisté aroma Světlo Dřevo Hnědý Retoo
238,99 Kč
Prodejce: Retoo

Lionelo Thermup Go ohřívač kojeneckých lahví, přenosný multifunkční sterilizátor kojeneckých lahví, ohřívač a ohřívač dětské stravy, růžový
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Merax dětská postel 140x200 s Dac a ochranou proti pádu, domácí postel dřevěná postel se 2 zásuvkami a úložnou policí, jednolůžko bílá+přírodní, bez matrace
8 461,99 Kč
-515,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
7 946,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX

Kojenecká vozíček Caretero Toyz - Nel, hnědá
1 063,80 Kč
Prodejce: IKS2

By Kilian Angels' Share EDP 100 ml UNISEX
72 719,90 Kč/1l
7 271,99 Kč
Prodejce: PerfumTraders

EMS trenažér břicha EMS tréninkový přístroj trenažér břicha pro muže Přístroj pro stimulaci břišních svalů EMS břišní svalový pás Retoo
283,99 Kč
Prodejce: Retoo

Šátek na nošení Baby novorozenec s přední kapsou vč. tašky Baby Wrap Carrier a návodu – dlouhá elastická látka nošení pro včasné a novorozence - Černá
610,00 Kč
Prodejce: MamiMode

Dětská matrace KOKOS 60x120 cm s prošívaným potahem z aloe vera, výška 10 cm, dětská matrace dětská matrace 60 x 120 kokosová matrace do dětské postýlky nebo kolébky
1 704,83 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HomeCollective

Mobilní telefon Fisher-Price 3 v 1 s medvědem snů
1 058,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

roba dětské hnízdečko Seashells Oyster pro dětské postýlky 60 x 120 cm až 70 x 140 cm - Organická bavlna - Certifikováno podle Oeko Tex Standard 100 - Bílá barva
827,07 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: kidtini_GmbH

Matrace 160x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace s jádrem H3/H4
5 099,99 Kč
Prodejce: hatservice

slunečník s LED osvětlením Dopravní světlo Slunečník 350 cm Zahradní slunečník Pavilon - antracitový
3 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

Voděodolný chránič matrace 90x200 od Mister Sandman
859,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků


































Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 17. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 11. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 13. července 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 29. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 28. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

APTAMIL HA 1 SYNEO, 800 g PUL
708,44 Kč
Prodejce: apohealth
798,69 Kč/1kg

Aptamil Profutura DuoAdvance Pre 800g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
957,25 Kč
Prodejce: apohealth
1 063,61 Kč/1kg

Aptamil Profutura DuoAdvance 1 800g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
938,51 Kč
Prodejce: apohealth
1 173,14 Kč/1kg

Aptamil Pronutra PRE | od narození (800 g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
663,67 Kč
-56,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
606,72 Kč
Prodejce: apohealth
684,01 Kč/1kg

startovní mléko - PRE 400g | HOLLE BABYFOOD
282,65 Kč
Prodejce: apohealth
706,62 Kč/1kg

Aptamil Pronutra 1 | od narození (800 g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
663,67 Kč
-56,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
606,72 Kč
Prodejce: apohealth
680,18 Kč/1kg