Už jen 3 ks za tuto cenu
Bebivita formula 1 od narození (500 g)
690,25 Kč
1 380,50 Kč / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Aptamil Profutura DuoAdvance Pre 800g1 063,61 Kč/1kg
957,25 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Aptamil Pronutra 1 | od narození (800 g)680,18 Kč/1kg
663,67 Kč
-56,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
606,72 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
APTAMIL HA 1 SYNEO, 800 g PUL798,69 Kč/1kg
708,44 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
startovní mléko - PRE 400g | HOLLE BABYFOOD706,62 Kč/1kg
282,65 Kč
Prodejce: apohealth

počáteční mléko – PRE, z kozího mléka, vhodné od narození, 400 g | HOLLE BABYFOOD
1 034,05 Kč/1kg
413,62 Kč
Prodejce: taleoo

Nutrilon Volledige Zuigelingenvoeding 1, 800 g – kojenecké mléko pro novorozence, vyvážené a bohaté na živiny, Kaufland Německo
1 198,62 Kč/1kg
958,90 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Almiron Almiron Profutura 1 Startermilch 800g
1 527,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Nutrilon 3 Batolecí mléko 12+ 800 g
1 283,59 Kč/1kg
1 026,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Kendamil Premium 1 (600 g)
706,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Mleko początkowe dla niemowląt od urodzenia 800 g
565,73 Kč/1kg
668,55 Kč
-165,05 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,50 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Aptamil antirefluxní zahušťovadlo na plivání a říhání, 135 g prášku
2 222,39 Kč/1kg
362,25 Kč
Prodejce: apohealth

Nutrilon Profutura Duobiotik 3 batolecí mléko 800 g
1 545,94 Kč/1kg
1 236,75 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Nutrilon 4 Advanced batolecí mléko 1 kg, 24+
1 019,00 Kč/1kg
1 019,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Modifikované mléko Bebilon Advance 1 pro děti od narození 2x500g
649,67 Kč/1kg
899,20 Kč
-200,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
698,39 Kč
Prodejce: Megasam24PL

HiPPKaszka dla dzieci manna z mlekiem 190 g
235,70 Kč/1kg
70,71 Kč
Prodejce: Katomix

Mleko modyfikowane Bebiko Junior 5 po 2,5 roku życia 600 g
530,75 Kč/1kg
463,26 Kč
-118,27 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
344,99 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Novalac Ac 800g
1 434,31 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe

Nutrilon 5 Advanced batolecí mléko 800 g
1 283,59 Kč/1kg
1 026,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Nutrilon Duobalans 1 počáteční mléko 0-6 měsíců, 800 g dětské výživy pro vývoj
1 511,76 Kč/1kg
1 209,41 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Olvarit Bloemkool Kalkoen Aardappel dětská kaše 15 měsíců+ 250 g, bohatá na živiny
381,80 Kč/1kg
95,45 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Bebivita formula 1 od narození (500 g)
- Potravinářský podnik
- Bebivita GmbH D-85276 REISGANG
- Výrobce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty Průměrné výživové údaje na 100 ml výrobku připraveného k přímé spotřebě Kalorická hodnota 281 kJ / 67 kcal Tuk 3,6 g z toho nasycené mastné kyseliny 1,5 g z toho mononenasycené mastné kyseliny 1,6 g z toho polynenasycené mastné kyseliny 0,5 g z toho kyselina linolová 0,4 g z toho kyselina arachidonová 13,4 mg z toho kyselina alfa-linolenová 0,06 g z toho kyselina dokosahexaenová (DHA) 13,4 mg Sacharidy 7,3 g z toho laktóza 6,1 g
- Číslo produktu
- 1116-03
- Hmotnost
- 0.5 kg
- Prodejní název
- Bebivita Kojenecká výživa 1 od narození, 0,5 kg Počáteční kojenecká výživa
- Seznam přísad
- Složení: ODTUČENÉ MLÉKO, SYROVÁTKA, rostlinné oleje (palmový olej*, řepkový olej, slunečnicový olej), LAKTÓZA, škrob, RYBÍ OLEJ (1), chlorid draselný, uhličitan vápenatý, cholin, citrát sodný, olej z Mortierella alpina, fosforečnan vápenatý, L-tyrosin, seleničitan sodný, vitamín C, síran zinečnatý, uhličitan hořečnatý, L-tryptofan, síran železitý, jodid draselný, niacin, vitamín E, kyselina pantothenová, síran manganatý, síran měďnatý, vitamín B1, vitamín A, vitamín B6, kyselina listová, vitamín K, vitamín D, biotin. (1) Obsahuje DHA (povinný obsah v kojenecké výživě). DHA patří do skupiny omega-3 mastných kyselin. *z udržitelného zemědělství
- Kód EAN
- 4018852026655
- Potravinářský podnik
- Bebivita GmbH D-85276 REISGANG
- Výrobce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty Průměrné výživové údaje na 100 ml výrobku připraveného k přímé spotřebě Kalorická hodnota 281 kJ / 67 kcal Tuk 3,6 g z toho nasycené mastné kyseliny 1,5 g z toho mononenasycené mastné kyseliny 1,6 g z toho polynenasycené mastné kyseliny 0,5 g z toho kyselina linolová 0,4 g z toho kyselina arachidonová 13,4 mg z toho kyselina alfa-linolenová 0,06 g z toho kyselina dokosahexaenová (DHA) 13,4 mg Sacharidy 7,3 g z toho laktóza 6,1 g
- Číslo produktu
- 1116-03
- Hmotnost
- 0.5 kg
- Prodejní název
- Bebivita Kojenecká výživa 1 od narození, 0,5 kg Počáteční kojenecká výživa
- Seznam přísad
- Složení: ODTUČENÉ MLÉKO, SYROVÁTKA, rostlinné oleje (palmový olej*, řepkový olej, slunečnicový olej), LAKTÓZA, škrob, RYBÍ OLEJ (1), chlorid draselný, uhličitan vápenatý, cholin, citrát sodný, olej z Mortierella alpina, fosforečnan vápenatý, L-tyrosin, seleničitan sodný, vitamín C, síran zinečnatý, uhličitan hořečnatý, L-tryptofan, síran železitý, jodid draselný, niacin, vitamín E, kyselina pantothenová, síran manganatý, síran měďnatý, vitamín B1, vitamín A, vitamín B6, kyselina listová, vitamín K, vitamín D, biotin. (1) Obsahuje DHA (povinný obsah v kojenecké výživě). DHA patří do skupiny omega-3 mastných kyselin. *z udržitelného zemědělství
- Kód EAN
- 4018852026655
K tomu se hodí také

Dětské povlečení s jelenem 100x135 cm 100% bavlna
346,01 Kč
Prodejce: VISO

Apple iPhone 15 128 GB černý
19 385,28 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Morelenet

Univerzální kojicí polštář s mikroperličkami - šedý
680,47 Kč
Prodejce: Geheimshop-de

Flieks dětská postel podlahová postel dřevěná postel s ochranou proti vypadnutí a dvířky, hrací postel dvojlůžko pro děti 140x200cm, šedá
5 447,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop

Sportovní kočárek MoMi ESTELLE černý 2021
3 008,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Dětský Modulární Šatník Šatní skříň - Zelený pohádka
890,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fodymski

LIONELO Pascal dětské hopsadlo a lehátko s funkcí vibrace - Šedá
1 379,99 Kč
-150,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 229,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Chůzička Twinky® v růžové barvě | Chůzička s herní sadou a příslušenstvím pro bezpečné a hravé učení | včetně podložky a madla
1 999,99 Kč
Prodejce: Twinky

Aptamil Pronutra 1 | od narození (800 g)
680,18 Kč/1kg
663,67 Kč
-56,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
606,72 Kč
Prodejce: apohealth

Lionelo Bianka 3v1 Kočárek, autosedačka, skládací, cestovní systém Opěrka zad nastavitelná 360o Čalounění kol, stříška XXL-černá
7 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo

Hrací deka MoMi PASTEL
1 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CPA

Lionelo Aurora 3v1 - společné spaní, kolébka, volně stojící postýlka - s matrací, s přenosnou postýlkou, plynulé nastavení výšky - do 9 kg - béžová barva
6 408,31 Kč
Prodejce: Dragtek-com

KlarsteinJet Set, sušička prádla, sušička, 1020 W, , 3 kg, 50 cm, bílá
8 192,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je G.
Prodejce: Klarstein

Dětská postel 80×160 s ochrannou zábranou proti pádu a roštem, domečková postel – dětská postel 90×200 pro děti – domečková dětská postel 80×160 bílá
3 454,07 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: ecoMI

Dětská ohrádka Ohrádka 150 x 150 cm Centrum aktivit s protiskluzovou základnou, prodyšné síťované bezpečnostní hřiště, šedá barva
1 033,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Magictop

160 x 230 cm koberec s vysokým vlasem obývací pokoj kožešinový koberec z umělé kožešiny chlupatý neklouzavý šedý
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: minhgoring

Gorenje GS643C90X, Stojací, Plná velikost (60 cm), Stříbrná, Dotyk, 3 košík/košíky, Vrchní
15 352,68 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Prodejce: Dragtek-com

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Herlitz UltraLight Plus Butterfly Paradise, Pouzdro na tužky, Pencil pouch, Taška do školy, Sportovní taška, Dívka, První stupeň základní školy, Batoh, 16 l, Přední kapsa, Postranní kapsa
3 209,02 Kč
Prodejce: M_plus_L

iGlobal Dětská postýlka 2 v 1 s matrací Výškově nastavitelná, přestavitelná na postel pro mladší děti Zásuvka pod postelí bílá 120x60 cm
6 250,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Alinco

Modulární Šatní Skříň Xxl Šatní Skříň Bílá
1 270,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: TimeTrade

Polštář do postele 140x75x20 cm, těhotenský polštář, potah ze 100% bavlny, pratelný, sleepling
850,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sleepling

Šatní skříň s posuvnými dveřmi Figo 19 Šatní skříň (bílá/bílá)
5 939,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24

PLAYSHOES (601003-white) Moskytiéra na dětskou postýlku Barva: bílá
1 636,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Samsung Galaxy A16, 17 cm (6.7"), 1080 x 2340 px, 4 GB, 128 GB, 50 MP, Černá
4 372,23 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: Dragtek-com

Golfový kočárek MoMi AKIRA zelený 2024
2 590,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CPA

Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
11 280,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

COSTWAY kombinovaný kočárek do 30 kg, skládací sourozenecký kočárek, kočárek s opěrkou zad a stříškou, kočárek pro dvojčata od 6 měsíců, šedý
3 943,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Strážce dveří 0-180 cm Strážce dveří pro psy Strážce dětských schodů, zatahovací, černý
940,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop

Dětská autosedačka FableKids MIKARůžová | 76-150 cm | Od 15 měsíců | ECE R129/03
1 698,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

APTAMIL HA 1 SYNEO, 800 g PUL
708,44 Kč
Prodejce: apohealth
798,69 Kč/1kg

Aptamil Profutura DuoAdvance Pre 800g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
957,25 Kč
Prodejce: apohealth
1 063,61 Kč/1kg

Aptamil Profutura DuoAdvance 1 800g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
938,51 Kč
Prodejce: apohealth
1 173,14 Kč/1kg

Aptamil Pronutra PRE | od narození (800 g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
663,67 Kč
-56,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
606,72 Kč
Prodejce: apohealth
684,01 Kč/1kg

startovní mléko - PRE 400g | HOLLE BABYFOOD
282,65 Kč
Prodejce: apohealth
706,62 Kč/1kg

Aptamil Pronutra 1 | od narození (800 g)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
663,67 Kč
-56,95 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
606,72 Kč
Prodejce: apohealth
680,18 Kč/1kg