5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
ARDEX X 7 G Plus Flexmörtel Fliesenkleber 25 kg Sack970,76 Kč/1kg
24 268,96 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
BAUMIT Quellmörtel QM 120 25kg Verguss- & Füllmörtel545,22 Kč/1kg
13 630,39 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg170,35 Kč/1kg
3 407,08 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
vdw 850 plus 2K-Fugenmörtel 25kg selbstverdichtend Basalt86,62 Kč/1kg
2 165,46 Kč
Prodejce: bauschnell

Fischer Injektážní chemická malta FIS V Plus 300 T
231,80 Kč
Prodejce: SABTRADE

fischer FIS VL 300 T montážní malta
7 407,05 Kč/1kg
4 622,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Injekční malta FISCHER FIS V Zero 300 T
1 700,40 Kč/1kg
1 054,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

fischer vysoce výkonná malta FIS V Plus 300 T
3 618,10 Kč/1kg
2 138,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Fischer FIS V Plus 360 S Montagemörtel
3 642,36 Kč/1l
1 311,25 Kč
Prodejce: PolisElectro

Injekční malta Fischer FIS V Zero 150 C TC
3 725,77 Kč/1kg
1 291,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

fischer Injekční malta FIS RC II 360 S
3 239,22 Kč/1l
1 166,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

FISCHER FIS AB 300 T Injektážní malta 300 ml s hodnocením pro beton a zdivo
3 486,10 Kč/1l
1 045,83 Kč
Prodejce: Di-Life

Ponal PN4RF Ponal Fugenfüller Holzleim 280,0 ml, 1 St.
1 805,46 Kč/1l
505,53 Kč
Prodejce: somnia24

Montážní malta - Minomet 150 C #519547
5 691,66 Kč/1kg
825,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Fischer 518825, Tablety, 10 kusů
2 126,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FTT_Distribution_GmbH

Směšovač Fischer FIS MR E, 1 kus
3 454,55 Kč/1kg
38,00 Kč
Prodejce: Hornbach

Sopro Racofix 8700 Schnellmontagemörtel 15kg
45,37 Kč/1kg
680,49 Kč
Prodejce: bauschnell

tubag Trasszement TZ-o original 40 Liter 25kg
12,61 Kč/1kg
315,29 Kč
Prodejce: bauschnell

Sopro No.1 404 Flexkleber schnell 25kg
52,57 Kč/1kg
1 314,24 Kč
Prodejce: bauschnell

Spenner Portlandzement Screed20 CEM I 52,5 N Zementestrich 20kg
7,20 Kč/1kg
143,92 Kč
Prodejce: bauschnell
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Injekční malta fischer FIS AB 300 T CL je univerzálně použitelná kompozitní malta pro bezpečné a trvalé upevnění v betonu a zdivu. Speciální receptura zajišťuje vysokou únosnost a spolehlivé spojení i v náročných aplikacích. Díky balení v kartuších v sadě pro vlastní montáž je malta obzvláště uživatelsky přívětivá a okamžitě připravená k použití. S FIS AB 300 T CL lze efektivně a v souladu s normami zpracovávat závitové tyče, kotevní pouzdra a další upevňovací prvky – ideální pro profesionální použití ve stavebnictví a instalatérství.
Detaily:
- Číslo výrobce: 511962
Montážní malta Fischer FIS AB 300 T-CL je univerzální všestranné řešení pro všechny standardní aplikace. Ke zpracování není zapotřebí žádná speciální injekční pistole. Injektážní malta boduje také díky schváleným systémovým komponentům, jako jsou kotevní tyče, kotvy s vnitřním závitem a injekční kotevní pouzdra pro upevnění do popraskaného betonu, pórobetonu a zdiva v interiéru i exteriéru. Injektážní malta Fischer FIS AB se používá také se schválenými systémovými komponenty pro spoje výztuže a s distančním instalačním systémem Thermax.
Montážní malta Fischer FIS AB 300 T-CL je univerzální všestranné řešení pro všechny standardní aplikace. Ke zpracování není zapotřebí žádná speciální injekční pistole. Injektážní malta boduje také díky schváleným systémovým komponentům, jako jsou kotevní tyče, kotvy s vnitřním závitem a injekční kotevní pouzdra pro upevnění do popraskaného betonu, pórobetonu a zdiva v interiéru i exteriéru. Injektážní malta Fischer FIS AB se používá také se schválenými systémovými komponenty pro spoje výztuže a s distančním instalačním systémem Thermax.
- Hmotnost
- 0.48 kg
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 1 kus
- Kód EAN
- 4048962111491
- Číslo produktu
- 511962
- Výrobce
- Hmotnost
- 0.48 kg
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- 1 kus
- Kód EAN
- 4048962111491
- Číslo produktu
- 511962
- Výrobce
K tomu se hodí také

EGLO SEGOVIA, E27, 220-240 V, Černá
1 552,87 Kč
Prodejce: JOGISEsvietidla

ATIKA ASP 8 N-2 Štípač dřeva Hydraulický štípač palivového dřeva | 400V | 8 tun
23 443,65 Kč
-3 232,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
20 211,06 Kč
Prodejce: Katomix

Seltmann Weiden Liberty Golden Rose Hip jídelní talíř 27,5 cm
620,60 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

GLOBO 48448-48SH, LED, 6051 lm, IP20
6 118,07 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Feim-SK

Gabionový sloup, čtvercový 22 cm x 22 cm, 80 cm vysoký, MW 5 cm x 5 cm
914,06 Kč
Prodejce: Gabiona

Eglo 900475 VERDELLO LED nástěnné/stropní svítidlo 5W 600x60mm černá mosaz bílá regulovatelná barva světla IP44
1 705,35 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: JOGISEsvietidla

GAH-Alberts 469375, Hliník, Obdélníkový, 1 kusů, 100 cm, 1,5 cm
324,75 Kč/1m
324,75 Kč
Prodejce: Alberts

EXIT Stone rámový bazén ø360, nadzemní bazén, s filtračním čerpadlem, kulatý, šedý
12 490,00 Kč
-1 672,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
10 818,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ScorpionElektro

Alu L profil, chrom design, 25x15x1,5mm, 1m
499,75 Kč/1m
549,61 Kč
-49,86 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
499,75 Kč
Prodejce: Alberts

Profesionální catering - GSW - JUMBO - 30 cm - 17 l - Indukce - Nerezová ocel
1 838,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FlatPrime

Segula 55123, 5,8 W, 26 W, E27, 260 lm, 20000 h, Teplá bílá
2 737,44 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: KupZarovky

Ložní povlečení z čistého mikrovlákna 200 X 200 cm + 2- 80 X 80 cm Elegance prošívané záhyby zelené
990,04 Kč
Prodejce: Dekbeddengoed

Hela Tische, křeslo, jídelní židle Susanne - směs materiálů tkanina+mikrovlákno samet šedá - pavoučí rám černý nosnost 120 kg -360° otočný
4 988,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

GLOBO 54802S-4, Černá, Kov, IP20, I, E14, LED
957,70 Kč
Prodejce: Feim-SK

Reisenthel loopshopper L, Kabelka, Zelená, Hliník, Vzorovaný, Tečkovaný, 25 l
1 140,08 Kč
Prodejce: Ambiente-3000

Puky 4146, 2 rok/roky, 2 kolo/kola, Černá, Zelená
3 977,09 Kč
Prodejce: M_plus_L

beko Silicon pro4 Premium 310 ml 20 Zementgrau
781,48 Kč/1l
242,26 Kč
Prodejce: bauschnell

Komoda SANAYI III Artisan dub / černá
4 420,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lukmebel_de

Rotho Albula, 25 l, Obdélníkový, Antracit, 235 mm, 400 mm, 340 mm
454,61 Kč
Prodejce: Eoshop

80x240 cm Běhoun Wolly Ultra 106228 Cream z kolekce Elle
3 449,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mujkoberec

LotusGrill G34 U PU, Grilování, Dřevěné uhlí (palivo), 32 cm, Plast, Nerezová ocel, Ocel, Kotlík, Rošt
4 363,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Láhev na pití NINJA "Thirsti"
4 834,10 Kč
Prodejce: G-Electronics

NI186FLNIGU, flexibilní kuchyňská baterie, nerezová ocel, kartáčovaný povrch/světle šedá barva, s hadicí s povrchem Soft-Touch
2 000,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

TESA 55195-00003-00, 1200 mm, 1500 mm, Antracit
6 934,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Netkaná tapeta Laura Ashley Elderwood 1000 x 52 cm
306,99 Kč/1m²
1 604,33 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Globo 33379319, E27, Ip20
2 789,70 Kč
-90,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 699,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Feim-SK

Paulmann LED vestavné světlo Calla základní sada otočná
4 062,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: KupZarovky

KESPER Skládací Schůdek Bílá/Šedá 70533
510,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: homerci

SONGMICS Stojící regál, regál na knihy, úložný regál, 5 polic, kuchyňský regál, police, 30 x 75 x 150 cm, nosnost do 650 kg, nastavitelné police GLR030B01
1 122,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 27. srpna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější




Doprava zdarma
Doprava zdarma

Doprava zdarma








PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Anthrazit



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 023,85 Kč
Prodejce: bauschnell
80,95 Kč/1kg

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Beige



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 023,85 Kč
Prodejce: bauschnell
80,95 Kč/1kg

ARDEX X 7 G Plus Flexmörtel Fliesenkleber 25 kg Sack



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
24 268,96 Kč
Prodejce: bauschnell
970,76 Kč/1kg

Fischer 12x vysoce výkonná malta FIS V Plus 360 S / DMS HWK G - 560029
7 958,18 Kč
Prodejce: BKTechnik24_de
735,51 Kč/1kg

Sopro Rapidur M5 SchnellEstrichMörtel 25kg
16 043,09 Kč
Prodejce: bauschnell
641,72 Kč/1kg

POSH asfalt za studena 500 kg asfaltové hmoty 0-8 mm, 20 x 25 kg
13 999,00 Kč
Prodejce: Posh
28,00 Kč/1kg

tubag Trass-Fugenmörtel TFP 25kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
630,51 Kč
Prodejce: bauschnell
25,22 Kč/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
7 055,54 Kč
-555,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
6 499,99 Kč
Prodejce: Posh
26,00 Kč/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 407,08 Kč
Prodejce: bauschnell
170,35 Kč/1kg

Izopress Easy – ruční maltařská pumpa, lis na maltu, maltařská pumpa, stříkačka na maltu
3 383,10 Kč
Prodejce: MasterBau
3 383,10 Kč/1kg

Tradiční Mexický Molcajete (kompaktní / malá velikost) 3 kg
4 577,76 Kč
Prodejce: LaProve
1 525,92 Kč/1kg

Romex ROMPOX® D1 Pflasterfugenmörtel 2K Basalt 25kg
2 579,99 Kč
Prodejce: bauschnell
103,20 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Anthrazit 25kg



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(9)Počet hodnocení: 9
2 432,64 Kč
Prodejce: bauschnell
97,31 Kč/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Steingrau 25kg



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 433,24 Kč
Prodejce: bauschnell
97,33 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 19 Basalt 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 47 Anthrazit 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 335,90 Kč
Prodejce: bauschnell
467,18 Kč/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 22 Sandgrau 5 kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 336,57 Kč
Prodejce: bauschnell
467,31 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Sand 25kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 189,83 Kč
Prodejce: bauschnell
87,59 Kč/1kg

tubag Pflasterfugenmörtel PFF Basalt 25kg Eimer



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
2 189,83 Kč
Prodejce: bauschnell
87,59 Kč/1kg