5,0



Na základě 1 hodnocení
Objem:
500 ml- 200 ml
- 500 ml
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Olaplex 4-in-1 Moisture Mask 370 ml2 778,38 Kč/1l
1 096,00 Kč
-68,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 028,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
OLORCHEE vlasové sérum pro poškozené konečky, 30 ml17 032,67 Kč/1l
510,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Fanola No More The Styling Mask vyživující maska pro všechny typy vlasů 750 ml1 787,91 Kč/1l
1 340,93 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Další informace o reklamě
Chantal Prosalon Protein Therapy Odbudowująca maska do włosów, 1000g326 658,32 Kč/1kg
391,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

KERASILK Specialists Strenghtening Mask 500 ml
1 936,00 Kč/1l
968,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

KERASILK Specialists Smoothing Mask 500 ml
2 888,64 Kč/1l
1 444,32 Kč
Prodejce: VISO

ARGANICARE Obnovující maska na vlasy s keratinem pro všechny typy vlasů, 500 ml
1 013,56 Kč/1l
506,78 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Keratinová maska pro všechny typy vlasů s hedvábím - 250 ml
1 374 813,53 Kč/1kg
405,57 Kč
Prodejce: somnia24

Maska pro všechny typy vlasů Specifique Masque Hydra-Apasaint - objem: 500 ml
5 051,60 Kč/1l
2 525,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Fanola Nourishing Restructuring Mask 500 ml
514,00 Kč/1l
257,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Gliss 4-in-1 Maska nadająca blasku, 400ml
539 239,97 Kč/1kg
269,62 Kč
Prodejce: MANADA

Farmavita Arganová regenerační maska pro vlasy, 250 ml
900,40 Kč/1l
225,10 Kč
Prodejce: MANADA

Apivita Keratin Nourish & Repair Hair Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 200 ml
3 297,85 Kč/1kg
659,57 Kč
Prodejce: somnia24

Regenerační maska na vlasy Shecare (Repair Mask), 250 ml
1 024,00 Kč/1l
256,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kallos Aloe Vera Moisture Repair Shine Hair Mask 1000 ml
188,00 Kč/1l
188,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

KÉRASTASE Premiére Masque Réparateur 200 ml
8 742,85 Kč/1l
1 748,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

We Are Paradoxx Detox regenerační maska na vlasy 200ml
2 160,60 Kč/1l
432,12 Kč
Prodejce: NutraBestBG

ARGANICARE Restrukturalizační a vyživující maska na vlasy, 500 ml
3 342,90 Kč/1l
1 671,45 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Milva chininová maska 250 ml
640,00 Kč/1l
160,00 Kč
Prodejce: Milva
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kerasilk regenerační maska 500 ml
Intenzivní regenerační a regenerační maska na vlasy
Kerasilk Regenerating Mask je maska pro intenzivní hloubkovou regeneraci s Biomimetic SIlk a Hyaloveil. Stoprocentně veganské složení účinně obnovuje suché a poškozené struktury vlasů a poskytuje jim intenzivní hydrataci - až o 97 % větší odolnost.
Vlastnosti:
- Regeneruje strukturu vlasů a zvyšuje odolnost až o 97 %
- Až o 97 % méně lámavých vlasů
- Intenzivní hloubková hydratace vlasového vlákna bez jeho zatížení
- Poskytuje dlouhotrvající hydrataci až po dobu 5 umytí vlasů
Použití: Vhodný pro vlasy s dlouhou životností:
Vmasírujte do vlasů. nechte působit 5 minut nebo déle. Opláchněte.
Speciální vlastnosti:
- neutrální vůči klimatu a kompenzovaný CO2
- veganské složení
- bez složek živočišného původu
- 94,7 % složek je přírodního původu a 99,3 % je biologicky odbouratelných
- bez silikonů, sulfátů, barviv, mikroplastů a minerálních olejů
O společnosti Kerasilk Specialists:
Řada Kerasilk Specialists se skládá ze speciálních produktů pro výraznou optimalizaci struktury vlasů. Kerasilk Specialists jsou silné špičkové produkty s mnohostrannými účinky, které přivádějí vlasy do špičkové formy. Intenzivní pečující masky, spreje na vlasy, balzámy na vlasy a přípravky pro péči o pokožku hlavy posilují strukturu vlasů a zajišťují jejich zdravý vzhled.
O značce Kerasilk:
- Nevěříte, že vaše vlasy mohou být takové, jaké jste si vždy přáli? Kerasilk vám to dokáže. Díky exkluzivnímu složení a inovativním biotechnologiím zajišťují výrobky Kerasilk zdravě vypadající vlasy plné síly, pružnosti, elasticity a lesku. Všechny výrobky Kerasilk jsou 100% veganské, jako uhlíkově neutrální a neobsahují mikroplasty a UV filtry.
Voda/Aqua/Eau, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Dipropylene Glycol, Polyquaternium-37, Panthenol, Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexylglycerin, Lauryl Glucoside, Hydroxypropyltrimonium hyaluronát, kyselina mléčná, tetrasodium glutamát diacetát, extrakt Saccharomyces Cerevisiae, tokoferol, ferment Lactobacillus, hydroxid sodný, fenoxyethanol, vůně/Parfum, hexyl skořice.
Dopřejte vlasům intenzivní regeneraci a hydrataci s péčí Kerasilk Specialists Recovery. Regenerační maska je ideálním řešením pro poškozené, suché a namáhané vlasy, které potřebují obnovit svou pevnost a strukturu.
Díky technologii SILK+ s biomimetickým veganským hedvábím maska efektivně zlepšuje strukturu vašich vlasů, vyhlazuje je a dodává jim přirozený lesk.
Regenerační maska vlasy hloubkově hydratuje, revitalizuje vlasové vlákno a lámavost vlasů až o 97%*. Masku lze použít i na jemné a zplihlé vlasy, jelikož intenzivně hydratuje bez zanechávání mastného či těžkého pocitu. Vaše vlasy budou po použití masky revitalizované, krásné a odolnější proti dalšímu poškození.
*účinnost byla prokázána ve srovnání s nepoužitím žádné masky.
Veganská maska je většinově složena z přírodních látek a neobsahuje silikony, sulfáty, barviva, mikroplasty, minerální oleje ani parabeny.
- vhodné pro poškozené, lámavé a suché vlasy
- intenzivní regenerace
- hydratace vlasů
- veganské složení
- velikost 500 ml s dávkovačem
Hloubkově regenerační maska
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Masky na vlasy značky Kerasilk z kolekce Specialists byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 500 ml.
Kerasilk regenerační maska 500 ml
- Hmotnost
- 550 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Dipropylene Glycol, Polyquaternium-37, Panthenol, Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexylglycerin, Lauryl Glucoside, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Lactic Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Tocopherol, Lactobacillus Ferment, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal
- Výrobce
- Kód EAN
- 4021609850823
- Číslo produktu
- 50231
- Hmotnost
- 550 g
- Objem
- 500 ml
- Složení
- Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Dipropylene Glycol, Polyquaternium-37, Panthenol, Dicaprylyl Carbonate, Ethylhexylglycerin, Lauryl Glucoside, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Lactic Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Saccharomyces Cerevisiae Extract, Tocopherol, Lactobacillus Ferment, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance), Hexyl Cinnamal
- Výrobce
- Kód EAN
- 4021609850823
- Číslo produktu
- 50231
K tomu se hodí také

Kerasilk Essentials Repairing intenzivní regenerační šampon na vlasy 750 ml
1 867,16 Kč/1kg
1 400,37 Kč
Prodejce: somnia24

KERASILK Specialists Strenghtening Mask 500 ml
1 936,00 Kč/1l
968,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

KERASILK 4021609851127, Vlasové mléko, Ženy, Suché vlasy, Poškozené vlasy, 75 ml, Vyživující, Oprava, Posilující, Láhev
6 880,00 Kč/1l
516,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kerasilk Essentials Repairing veganský regenerační kondicionér 750 ml
2 428,24 Kč/1l
1 821,18 Kč
Prodejce: somnia24

Konopná palma čínská 130 - 160 cm Trachycarpus fortunei - mrazuvzdorná palma
1 372,28 Kč
-408,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
963,50 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

KERASILK 4021609850779, 200 ml, Ženy, Suché vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Oprava, Hydratující, Dávkovač
4 730,00 Kč/1l
946,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Kerasilk Essential Zkrocující šampon 750ml
1 858,67 Kč/1kg
1 394,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

KERASILK Specialists Smoothing Mask 500 ml
2 888,64 Kč/1l
1 444,32 Kč
Prodejce: VISO

KERASILK 4021609850700, 200 ml, Ženy, Jemné vlasy, Oslabené vlasy, Všechny barvy, Posilující, Dávkovač
3 350,00 Kč/1l
670,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

KERASILK 4021609850847, 200 ml, Ženy, Kudrnaté vlasy, Všechny barvy, Vyhlazující, Vyživující, Dávkovač
4 730,00 Kč/1l
946,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

KERASILK Essentials vyhlazující kondicionér 750 ml
2 712,00 Kč/1l
2 034,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Kerasilk regenerační maska 50ml
8 865,00 Kč/1l
443,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

KERASILK 4021609850151, 250 ml, Šampon, Ženy, Suché vlasy, Poškozené vlasy, Všechny barvy, Oprava, Vyživující, Hydratující, Vyhlazující, Změkčující
2 887,84 Kč/1l
721,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders

KERASILK 4021609850298, 250 ml, Šampon, Ženy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Tekutina
1 584,00 Kč/1l
396,00 Kč
Prodejce: BRASTYGroup

KERASILK 4021609851158, Vlasové mléko, Ženy, Kudrnaté vlasy, 75 ml, Vyhlazující, Změkčující, Proti kudrnacení, Láhev
9 466,67 Kč/1l
710,00 Kč
Prodejce: Anteros

Zpevňující maska Kerasilk 50 ml
6 332,14 Kč/1kg
443,25 Kč
Prodejce: PerfumTraders

KERASILK 4021609850229, 250 ml, Šampon, Ženy, Kudrnaté vlasy, Všechny barvy, Vyhlazující
2 887,84 Kč/1l
721,96 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Regenerační maska K18 Leave-In bez výplachu - Molekulární péče, 50ml
36 542,00 Kč/1l
1 827,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

celimax THE-A Retinal Shot zpevňující posilovač sítnice 15 ml - posilovač proti stárnutí
25 800,00 Kč/1l
387,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% Serum 30 ml
22 322,33 Kč/1l
669,67 Kč
Prodejce: somnia24

Zahradní stůl, barva antracit – rozměry cca 59 x 46 cm
779,97 Kč
Prodejce: Special-trends

Šampon Kerasilk Essential Colour Protecting 750ml
1 858,67 Kč/1kg
1 394,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Wella SP Luxe Oil Reconstructive Elixir 100 ml
3 060,00 Kč/1l
306,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Morfose Dwufazowa odżywka do każdego rodzaju włosów, 400ml
330 599,98 Kč/1kg
186,26 Kč
-20,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
165,30 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

LUMILED solární pohádková světla venkovní 30x LED 10,6 M solární pohádková světla venkovní světelná koule IP44 teplá bílá 3000K blikající velikonoční žárovky solární řetěz
2 145,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: TONMARKE

STRAIT-FLEX TUFF-TAPE rohová lišta pro sádrokartonové desky spojovací páska USA 30m
677,60 Kč
-127,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
550,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WallpaperTrader
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Péče o vlasy
Objem 0,2 l
Jsem spokojená, výrobky Kerasilk jsou dobré.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coccola, maska na vlasy pro kudrnaté vlasy s obsahem keratinu a kokosového oleje, proti krepatění, 200 ml
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Ochranná hydratační maska s avokádovým olejem, 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
542,38 Kč
-107,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 350,00 Kč/1l

Maska na vlasy pro dodání objemu, vhodná pro jemné a řídké vlasy, značka Numero Z, s výtažkem z acai, objem 1000 ml



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
435,00 Kč
Prodejce: EDANTI
870,00 Kč/1kg

Collistar After-Sun Intensive Restructuring, 150 ml, Ženy, Všechny vlasy, Hydratující, Vyživující, Oprava, Změkčující, Tuba, AQUA, ETHYLHEXYL PALMITATE, MYRISTYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, GLYCERIN, CETYL ALCOHOL,...
541,53 Kč
Prodejce: PerfumTraders
3 610,20 Kč/1l

Numèro Colour Protection 300ML
434,00 Kč
Prodejce: EDANTI
4 340,00 Kč/1l

Aliver vlasová maska s batanovým olejem - 60 g
300,00 Kč
Prodejce: Aliver
5 000,00 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(57)Počet hodnocení: 57
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Guerlain Orchidée Impériale The Mask, Liftingová maska, Ženy, Univerzální pleť, Proti vráskám, Pružnost, Zpevňující, Hydratační, Prosvětlující, Revitalizační, Krémová, Dávkovač
6 055,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
80 738,00 Kč/1l

Christophe Robin Regenerating Mask vyživující maska pro suché a poškozené vlasy 250 ml
1 423,40 Kč
Prodejce: Serica
5 693,60 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, 500 ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(10)Počet hodnocení: 10
664,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 329,86 Kč/1l

Macadamia Deep Repair Masque 470ml, 470 ml, Ženy, Barevné vlasy, Poškozené vlasy, Suché vlasy, Vyživující, Oprava, Makadamový olej, Dávkovač



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 800,67 Kč
Prodejce: VogueVista
3 831,21 Kč/1l

La Mer Intenzivní revitalizační maska



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
4 642,35 Kč
Prodejce: PerfumTraders
42 203,18 Kč/1kg

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Curl Expression Rich, 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
577,85 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 155,70 Kč/1kg

Hyaluronová maska Hyaluronic mask Limba - 500ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 063,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
2 127,98 Kč/1l

Arkemusa | Maska na vlasy Keratin - 500 ml - Intenzivní regenerace - Pro poškozené vlasy - Hloubková péče



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
107,61 Kč
Prodejce: HAIRSALE
215,22 Kč/1l

Arkemusa maska na vlasy ve spreji - 150 ml - Keratin - Regenerace - UV ochrana - Hydratace
223,72 Kč
Prodejce: HAIRSALE
1 491,47 Kč/1l

Sebastian Professional Penetraitt Masque 150ml



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
657,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 386,20 Kč/1l

L'Oréal Professionnel Serie Expert Blondifier Professional Mask 500 ml
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 357,86 Kč/1l

L'Oreal Professionnel Intenzivní Vlasový Balzám Absolut Repair 250 ml.
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 547,72 Kč/1l

Alfaparf Milano Semi Di Lino Reconstruction Reparative Mask vyživující maska pro poškozené vlasy 500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
559,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 119,86 Kč/1l