4,8



Na základě 28 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Knorr Bulion z Kury 10 g70,06 Kč/1l
420,34 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Maggi 5 minutová terina bramborová kaše se smaženou cibulkou krutony 59g973,57 Kč/1kg
54,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Maggi 5 minut terina s kuřecími nudlemi pikantní příchuť 41g1 321,71 Kč/1kg
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantní nudle ramen, 100 g, Sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ3 218,20 Kč/1kg
321,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Nong Shim instantní nudle Shin Ramyun pikantní (5 x 120 g)
626,27 Kč/1kg
375,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

SamYang Buldak Ramen Hot Chicken Cheese Flavor 5er Pack (5x 140g) Instant Nudeln
422,77 Kč/1kg
343,75 Kč
-47,81 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
295,94 Kč
Prodejce: AllYouNeed

IndoMie Mi Goreng Instant Noodles (10x 80g) - Stir Fry Instant Brat-Noodle (instantní nudle)
235,00 Kč/1kg
21,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g
453,46 Kč/1kg
317,42 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Zupa ramen o łagodnym smaku 120 g
333,42 Kč/1kg
41,84 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,01 Kč
Prodejce: Katomix

SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
350,00 Kč/1kg
49,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Korean Ramen Mix | Ochutnávkový box s 11 korejskými instantními nudlovými směsmi k vyzkoušení
341,40 Kč/1kg
785,22 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Samyang BULDAK Ramen Combo | Starter Box | 5 balení Hot Chicken Carbonara & 5 balení Hot Chicken Carbonara
470,11 Kč/1kg
658,16 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Nissin Soba Classic, Instantní nudlová polévka, 90 g, Soba, 5 min, 219 kcal, 916 kJ
632,22 Kč/1kg
56,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

NONGSHIM Shin Ramyun Toomba Stir Fry 137 g – krémově pikantní
418,47 Kč/1kg
57,33 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ottogi Instant nudle Jin Ramen Pikantní 120 g
267,67 Kč/1kg
64,76 Kč
-50%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
32,12 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Sáček instantní asijské nudlové polévky YumYum s kachní příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

MHD: 17.09.2026! Nudle Ottogi Ramen, příchuť kimchi, 120g
351,67 Kč/1kg
64,76 Kč
-34%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
42,20 Kč
Prodejce: Katomix

Nongshim Ramen Shin Ramyun Stir Fry – sladko-pikantní 131 g
711,98 Kč/1kg
93,27 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Samyang BULDAK Ramen Combo | Úvodní box | 5x Pack Hot Chicken & 5x Pack Käse
471,73 Kč/1kg
660,42 Kč
Prodejce: kennenlernbox
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Slavné nudle korejské značky NONGSHIM. Pro rychlá a snadná jídla nebo svačiny. V kelímku nebo sáčku pro snadnou manipulaci.
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz popis
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 2800 g
- Potravinářský podnik
- Nongshim
- Prodejní název
- Slavné nudle korejské značky NONGSHIM. Pro rychlá a snadná jídla nebo svačiny. V kelímku nebo sáčku pro snadnou manipulaci.
- Výrobce
- NONGSHIM
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 44-8INS-OJ4C
- Kód EAN
- 8801043952941
- Seznam přísad
- Viz popis
- Deklarovaná nutriční hodnota
- viz popis
- Alergeny
- Lepek
- Hmotnost
- 2800 g
- Potravinářský podnik
- Nongshim
- Prodejní název
- Slavné nudle korejské značky NONGSHIM. Pro rychlá a snadná jídla nebo svačiny. V kelímku nebo sáčku pro snadnou manipulaci.
- Výrobce
- NONGSHIM
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 44-8INS-OJ4C
- Kód EAN
- 8801043952941
K tomu se hodí také

Nong Shim instantní nudle Shin Ramyun pikantní (5 x 120 g)
626,27 Kč/1kg
375,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Samyang Extra Hot Chicken Ramen 140g – Hot instantní nudle s pikantní kuřecí příchutí
2 505,79 Kč/1kg
350,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Matamun Rice Stick - 600g - Tteokbokki - Halal - Rýžová tyčinka - Nudle jako - Jalda
192,95 Kč/1kg
127,35 Kč
Prodejce: Katomix

Zupa ramen o łagodnym smaku 120 g
333,42 Kč/1kg
41,84 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,01 Kč
Prodejce: Katomix

Samyang Buldak Hot Chicken Flavor Ramen (5 x140g) 700g
453,46 Kč/1kg
317,42 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

IndoMie Mi Goreng Instant Noodles (10x 80g) - Stir Fry Instant Brat-Noodle (instantní nudle)
235,00 Kč/1kg
21,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

Nongshim Nuguri Ramyeon 5-pack
589,58 Kč/1kg
73,77 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
70,75 Kč
Prodejce: Katomix

Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,97 Kč/1kg
313,75 Kč
-13,92 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,83 Kč
Prodejce: Katomix

Kuřecí instantní nudle Indomie 350g – Rychlé, lahodné kuřecí nudle
501,14 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

Vifon Pho Bo instantní rýžové nudle s příchutí hovězího masa 60 g
755,00 Kč/1kg
45,30 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Varta 4922121412, Baterie na jedno použití, Oxid zinečnatý a manganatý (Zn/MnO2), 9 V, 2 kusů, Vícebarevný, 48,5 mm
80,27 Kč
Prodejce: eu-bay_de

6 x 240 g Obento – miska s udonem na sladkokyselé
619,79 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
2 604,60 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

6 x 240 g Obento – miska s udonem se sezamovou teriyaki omáčkou
619,79 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Relaxdays 10020754, Obrázek, Hák na zavěšení, Polyester, Bamboo, Praní v pračce, 30 °C
14 697,50 Kč/1m
587,90 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Relaxdays

Blackview Přenosný monitor DCM8, 15,6 palců, duální displej, tloušťka 4,6 mm, hmotnost 1,2 kg, podpora reverzního nabíjení 100 W, kompatibilní s notebooky/PC/telefony/Mac/Switch/PS5
7 233,57 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BVODEShop

Soon Veggie Ramyun 112 g vegetariánská polévka – Nongshim
847,91 Kč/1kg
93,27 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Samyang Buldak Rosé Hot Chicken Flavor Ramen 140 g
567,29 Kč/1kg
79,42 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Cham Pong Ramyun 124g instantní polévka z mořských plodů - Nongshim
387,10 Kč/1kg
48,00 Kč
Prodejce: YUMZA
![Obrázek produktu pro [ 400 g ] BAMBOO TREE Vietnamské rýžové nudle / Bun Tuoi / Rýžové nudle Vermicelli](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/9ce4918a742caef65778423385a958fc.webp)
[ 400 g ] BAMBOO TREE Vietnamské rýžové nudle / Bun Tuoi / Rýžové nudle Vermicelli
371,87 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

6 x 240 g Obento Spicy Kung Pao Udon Bowl – vegetariánské těstovinové jídlo
619,79 Kč/1kg
148,75 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

SamYang Buldak Original Hot Chicken Flavour Instant Ramen 140g
350,00 Kč/1kg
49,00 Kč
Prodejce: YUMZA

SEMPIO Ssamjang Sójová omáčka 250g | Korejská sójová omáčka, veganská
440,68 Kč/1kg
110,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

Audio splitter kabel Adaptér Y Headset 3,5mm jack zásuvka > 2x zástrčka modrá
616,67 Kč/1m
185,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FatBat

Puluomis tříúrovňová stojací lampa stojací lampa stojací lampa, E27 interiérové osvětlení do ložnice obývacího pokoje dřevěná police černá 160cm
999,75 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Puluomis

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
2 186,53 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop

Sempio Papriková pasta pálivá kořenící pasta pro korejskou kuchyni 500g
218,10 Kč/1kg
114,20 Kč
-5,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,05 Kč
Prodejce: Katomix

YumYum Instantní asijská nudlová polévka s kuřecí příchutí 60g
423,50 Kč/1kg
25,41 Kč
Prodejce: LAVONIO

Digitální koupelnová váha GRUNDIG, černá
384,49 Kč
Prodejce: Dionizos
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
89% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
89%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%4% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
4%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 8. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělá chuť
Velmi dobrá zeleninová nudlová polévka z Koreje. Chutná velmi dobře
Ohodnoceno dne 22. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Mám rád nudle
Pokud máte rádi pikantní jídlo, vyplatí se vám.
Ohodnoceno dne 1. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nekomplikované zpracování - kdykoli znovu
Oblíbené nudle, když to musí být rychlé
Ohodnoceno dne 8. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 26. dubna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
176,70 Kč/1kg

Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 458,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,80 Kč/1kg

Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
222,12 Kč/1kg

Studené jarní pyré Pfanni
1 000,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
333,58 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,82 Kč/1kg

Haldiram Boondi přírodní 200 g
72,51 Kč
Prodejce: CasteloStore
362,55 Kč/1kg

Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,52 Kč/1kg

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,87 Kč/1kg

Mildessa Genießer červené zelí s kousky jablek v sáčku 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,10 Kč/1kg

Knorr Fix na sekanou kořenící směs s přírodními přísadami 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
21,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
312,86 Kč/1kg

Culinaria gnocchi pochoutka z Itálie připravená k podávání 1000g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
103,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
103,94 Kč/1kg

Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
637,70 Kč/1kg

Miracoli makarony rajčatová omáčka přírodní a lahodné těstoviny 360g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,56 Kč/1kg

Lacroix královské paštiky 4 kusy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
75,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
752,20 Kč/1kg

Leimer Mark knedlíky pithy silný praktické balení 100g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(12)Počet hodnocení: 12
29,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
298,60 Kč/1kg

Instantní nudlová polévka One Asia s kachní příchutí a pikantním kořením 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
19,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
224,00 Kč/1kg

proteinová svačinka čočka cizrna pikantní křupavá bohatá na bílkoviny 50g
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 362,80 Kč/1kg

Buldak Ramen, pikantní kuřecí karbonárová příchuť, 5 balení po 130g, krémová, pikantní, celkem 650g
307,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
455,50 Kč/1kg

Buldak Ramen, pikantní kuřecí polévka s nádechem sýra, 5 balení po 140 g. Sýrová příchuť, 700 g
306,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
419,81 Kč/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
56,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
654,02 Kč/1kg