5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G705,73 Kč/1kg
705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Wawel Karmelki Miętowe Orzeźwiające 1 kg608,37 Kč/1kg
632,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Wafle Krówkowe Polskie Smaki 270 G1 664,56 Kč/1kg
449,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Apetitki Wafel Polskie Smaki Kakaowe 270G1 664,56 Kč/1kg
449,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

STORCK 5851 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 750,0 g
412,08 Kč/1kg
309,06 Kč
Prodejce: somnia24

Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
155,76 Kč/1kg
66,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Karamelové bonbony Storck Whole Milk Chunks s mléčnou krémovou náplní (balení 315 g)
267,66 Kč/1kg
93,68 Kč
Prodejce: Katomix

Storck Werther's Original s krémovou náplní 1000 g
506,34 Kč/1kg
506,34 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Goplana Toffino Choco Toffi Čokoládové bonbóny 1 kg
204,96 Kč/1kg
253,88 Kč
-42,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
211,11 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Küfa Goldnüsse karamelové bonbony s čokoládovou náplní 1500g
285,09 Kč/1kg
427,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Küfa Goldnüsse karamelové bonbony s čokoládovou náplní 175g
404,11 Kč/1kg
70,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Butter Milk Karamelové bonbóny 1 kg
150,30 Kč/1kg
150,30 Kč
Prodejce: LAVONIO

Wafle kakaowo-mleczne Roshen 216 g
239,50 Kč/1kg
52,69 Kč
Prodejce: Katomix

Apetitki Śmietankowe Wafle Polskie Smaki 270 G
1 649,81 Kč/1kg
445,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

GELLWE želé s pomerančovou příchutí 72 g x 20 kusů
308,33 Kč/1kg
44,72 Kč
-50%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
22,20 Kč
Prodejce: Katomix

GELLWE želé s příchutí třešně 72 g x 20 kusů
94,64 Kč/1kg
23,66 Kč
Prodejce: Katomix

Böhme ovocné karamely kyselé 250g
201,32 Kč/1kg
50,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rogal z nadzieniem o smaku orzecha laskowego 60g
6 480,83 Kč/1kg
388,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Herbatniki Leibniz czekoladowe 190g
520,00 Kč/1kg
98,80 Kč
Prodejce: Katomix

Werther’s® Original 530711 Werther’s® Original Soft Caramel Bonbons 180 g
329,00 Kč/1kg
59,22 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Muh Muhs Krémové karamelky, originální krémové bonbony, jednotlivě zabalené, 1000g
Muh Muhs Krémové karamelky představují zážitek z krémové chuti a klasické karamelové příchuti. Každý jednotlivý bonbon zaujme svou jemnou konzistencí a plnou krémovou chutí, která se pomalu rozpouští na jazyku. Díky jednotlivému balení zůstávají bonbony vždy čerstvé a jsou ideální na cesty nebo k podávání.
Muh Muhs Krémové karamelky – detailně
Tyto originální krémové bonbony jsou vyráběny s pečlivostí a nabízejí obzvláště krémovou chuť. Jednotlivě zabalené karamelky v sáčku o hmotnosti 1000 g jsou ideální pro domácí zásoby, do kanceláří, na akce nebo do prodeje. Muh Muhs je synonymem pro kvalitu, kterou můžete ochutnat v každém bonbonu.
Pro koho jsou Muh Muhs Krémové karamelky vhodné?
Muh Muhs Krémové karamelky jsou ideální pro milovníky karamelu, rodiny, hosty a všechny, kteří si cení klasických bonbonů s krémovou příchutí. Ať už jako malý dárek, k nabídnutí nebo pro vlastní potěšení – tyto krémové karamelky se hodí ke každé příležitosti.
Nejlepší možnosti použití
Tyto originální krémové karamelky jsou vynikající na přikusování, do bonboniér nebo jako sladká přísada pro hosty. Díky jednotlivému balení jsou hygienické, mají dlouhou trvanlivost a jsou obzvláště praktické na cesty nebo pro větší skupiny.
Nyní si Muh Muhs Krémové karamelky zakupte
Zažijte klasickou karamelovou chuť v její nejkrémovější formě. Zakupte nyní a vychutnejte si jedinečnou chuť Muh Muhs Krémových karamelek.
PICO Food GmbHBietigheimer Str. 58
71732 Tamm (Německo)
Ručně krájená a ručně balená originální kultovní sladkost bez barviv a konzervantů! Skutečné pouze se žlutými a bílými tyčinkami!
Sladké vám udělá radost! Vždycky je dobré mít v šuplíku malou zásobu těchto tvůrců štěstí, abyste mohli občas obdarovat přátele, kolegy nebo hosty - a samozřejmě i sebe - malým pamlskem.
Čistá hmotnost jednoho balení: 1000 g
Výrobce / Vyrobeno pro:
PICO Food GmbH, Bietigheimer Straße 58, 71732 Tamm - Německo
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Zucker, MLÉKO, Glukosirup, SAHNE 4%, MÁSLO, Aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 385,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 628,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 5,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 3,7 g Sacharidy: 80 g, z toho cukr: 69 g Bílkoviny: 3,6 g Sůl: 0,12 g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- PICO Food GmbH
- Prodejní název
- Měkké karamely
- Výrobce
- PICO FOOD
- Číslo produktu
- 2013040
- Kód EAN
- 4004363020138
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Zucker, MLÉKO, Glukosirup, SAHNE 4%, MÁSLO, Aroma.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 385,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 628,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 5,6 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 3,7 g Sacharidy: 80 g, z toho cukr: 69 g Bílkoviny: 3,6 g Sůl: 0,12 g
- Hmotnost
- 1000 g
- Potravinářský podnik
- PICO Food GmbH
- Prodejní název
- Měkké karamely
- Výrobce
- PICO FOOD
- Číslo produktu
- 2013040
- Kód EAN
- 4004363020138
K tomu se hodí také

Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
155,76 Kč/1kg
66,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4004363620130, Palmový olej, 215 g, D, 385 kcal, 69 g, 5,6 g
231,58 Kč/1kg
49,79 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 5851 STORCK Vollmilch Brocken Bonbons 750,0 g
412,08 Kč/1kg
309,06 Kč
Prodejce: somnia24

Kuhbonbon KN0175, 175 g, 1675 kJ, 396 kcal, 78 g, 70 g, 7,6 g
365,66 Kč/1kg
63,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
347,04 Kč/1kg
347,04 Kč
Prodejce: somnia24

Parní čistič multifunkční 2000W Podlahový mop Čistič čalounění MalTec Ruční parní čistič s příslušenstvím Bílý
1 634,99 Kč
-345,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 289,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MALIS

Vodka Rushkinoff karamelový likér Jemná a hladká na jazyku 1000ml
375,00 Kč/1l
375,00 Kč
Prodejce: SpanischeBodega

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Philips 5000 series CX5535/11 Věžový ventilátor, Vertikální domácí ventilátor, Šedá, Podlaha, Plast, 46 dB, 2230 m³/h
5 478,86 Kč
Prodejce: Dragtek-com

STORCK Merci Petits, 1 kg, Mléčná čokoláda, 2391 kcal, 37,8 g, 21,4 g, 48,8 g
540,00 Kč/1kg
540,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

MARS 223316 Čokoládové oslavy Box 1,435 kg
745,13 Kč/1kg
1 069,26 Kč
Prodejce: somnia24

Toffifee Bílá čokoláda s lískovými oříšky, mléčným krémem a karamelem 125g
440,00 Kč/1kg
55,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Modulární pohovka VASAGLE, rohová pohovka s rozkládacím lůžkem vlevo, šířka 244 cm, vakuově balená, bez nutnosti montáže, bílá barva
9 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Milka Naps Mix plechovka Alpské mléko Lískový oříšek Jahoda Creme Cacao do kanceláře 1000g
1 009,91 Kč/1kg
1 009,91 Kč
Prodejce: somnia24

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Milka 1226695005 Čokoládové tyčinky NAPS - Alpské mléko
1 038,12 Kč/1kg
1 038,12 Kč
Prodejce: somnia24

Bomann WA 7175, Přední plnění, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
9 336,53 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: BRaUN_Elektro

Kiano Slim TV Travel Televizor 24" palců | LED HD TV | Nabíječka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Černá
2 599,00 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíTřída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: 7way

Vařič vajec Olvy na 1-6 vajec s funkcí omelety a pošírování - LCD časovač, automatické vypnutí, bez BPA, snadno se čistí, elektrický a kompaktní
599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Intex Pull-Out Sofa, Šedá, PVC, 2 sedadlo/sedadel, 200 kg, 2310 mm, 2030 mm
1 734,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

LUXTOM | Zvedák pro auta, 70-800 mm, nosnost 810 kg, zvedák pro auta, manévrovací zvedák, mobilní zvedák karoserie
8 055,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Luxtom

Gorenje NRS8182KX, Stojací, Americká dvířka, Šedá, Metalická, 2 dveře/dveří, LED, Uvnitř
19 921,77 Kč
-3 999,77 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
15 922,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Teshop

Galaretki Owocowe Crazy Bee 1 kg
151,55 Kč/1kg
151,55 Kč
Prodejce: LAVONIO

Čokoládové bonbóny Maitre Truffout z mléčné čokolády s náplní z cappuccino krému
1 085,99 Kč/1kg
1 085,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Samsung EE-UC10J, Adaptér USB, 3,17 g, Bílá
3 535,20 Kč/1m
353,52 Kč
Prodejce: Shopmobile

Merci Pralinka miláčci Classic 179002-00 185g
922,22 Kč/1kg
170,61 Kč
Prodejce: LAVONIO

Hollywoodská houpačka Zahradní houpačka 4místná 220 x 162 cm včetně 2 polštářů Houpací lavice s držákem nápojů Funkce polohování
6 297,00 Kč
-402,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5 895,00 Kč
Prodejce: Eoshop

DeLonghi ECAM 12.121.B
8 626,14 Kč
Prodejce: velmontask

CELEBRATIONS Čokoláda 845492 186g
673,92 Kč/1kg
125,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

STORCK 233179 STORCK Kaubonbons 490,0 g
162,31 Kč/1kg
79,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Muh Muhs krémové karamely
rychlé dodání - čerstvá kvalita - dobrá cena *****
Ohodnoceno dne 22. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
384,53 Kč
Prodejce: M_plus_L
769,06 Kč/1kg

Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,80 Kč
Prodejce: apohealth
944,59 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,75 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Rocket Balls šerbetové kuličky jablko s kyselým cukrem 200s 1440g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
400,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,89 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

VIVIL® 4740 VIVIL® Creme Life Erdbeere Bonbons 90,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(26)Počet hodnocení: 26
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
584,67 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
268,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 410,50 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
220,66 Kč/1kg

Sadex šerbetová srdíčka s příchutí divoké třešně a dextrózou 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
375,47 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,34 Kč/1kg