Osvěžovač vzduchu AROMA CAR FANCY SHAPES POLYMER HEX Mukhalat
89,18 Kč
89,18 Kč / 1kg
plus 219,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kouzelný pěnový čistič - SPRAYSOFF2 490,00 Kč/1l
249,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Další informace o reklamě
Uszczelniacz Wysokotemperaturowy Kominkowy 280Ml 1500C1 199,97 Kč/1l
371,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Sika Blackseal-Bt Bitumiczny Uszczelniacz Dekarski 300Ml1 326,63 Kč/1l
397,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Uszczelniacz Dekarski Czarny 280Ml1 042,82 Kč/1l
291,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Meguiar's G181302, Osvěžovač ve spreji, 1 kusů
418,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY

Aroma car SUPREMEAnti-Tobacco, 39,5 mm, 22,5 mm, 29 mm
11 620,00 Kč/1l
92,96 Kč
Prodejce: Amracing

vůně do auta Areon Leather Collection
571,05 Kč
-171,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
399,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Osvěžovač klimatizace Carlson 150ml
860,00 Kč/1l
129,00 Kč
Prodejce: Filsonstore

Areon Černý Autoparfém, 50ml -> Osvěžovač Vzduchu s Vůní Černého Lesa, 50ml
7 336,20 Kč/1l
366,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Brait, Relaxing Lavender Odświeżacz Powietrza Spray, 300ml
1 579,97 Kč/1l
473,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Silikonový olej 200ml
385,00 Kč/1l
77,00 Kč
Prodejce: Filsonstore

Parfm do auta AREON PERFUME NEW Gold 50 ml
5 400,00 Kč/1l
270,00 Kč
Prodejce: MISURA

Přípravek na odstranění olejových a mastných skvrn 400ml
312,50 Kč/1l
125,00 Kč
Prodejce: Filsonstore

Ambi Pur, Odświeżacz powietrza do łazienki Bavlna Flower, 7,5 ml
14 252,00 Kč/1l
106,89 Kč
Prodejce: LAVONIO

Univerzální čistič 400ml
322,50 Kč/1l
129,00 Kč
Prodejce: Filsonstore

Vůně do auta "Fruit", oranžová, LITTLE JOE 7640186840415
99,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Odstraňovač skvrn Performance 300ml
845,87 Kč/1l
253,76 Kč
Prodejce: KOKA

ArmorAll ORACLE RedBull F1 - Žlutá formule závěsná
88,00 Kč
Prodejce: pronepo

Klima-Power čistič klimatizace Ocean Fresh100ml
4 160,50 Kč/1l
416,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

California Scents - Spinner Vent Stick Tropical Colada
680,00 Kč/1l
68,00 Kč
Prodejce: pronepo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Hex je polymerový osvěžovač vzduchu určený pro řidiče, kteří oceňují minimalismus a moderní design. Umístěný na mřížce ventilace poskytuje svěžest až po dobu 40 dnů. Originální vůně založená na francouzských parfémech. TECHNOLOGIE: Polymer - bezpečný materiál obsahující vůni, která se uvolňuje během procesu odpařování. NÁVOD K POUŽITÍ: VŮNĚ SE ROZPRAŠUJE PO CELÉM TĚLE, V PŘÍPADĚ POTŘEBY SE MŮŽE ROZPRAŠOVAČ POUŽÍT I NA JINÉ ÚČELY. Můžete ji použít jedním ze 2 způsobů. Připevněte k výrobku plastový kroužek a použijte jej jako vonnou klíčenku nebo jej pomocí úchytu nainstalujte na větrací otvor automobilu.
- Výrobce
- MTM INDUSTRIES
- Hmotnost
- 1000 g
- Kód EAN
- 5902846835783
- Číslo produktu
- AMI-A83578
- Výrobce
- MTM INDUSTRIES
- Hmotnost
- 1000 g
- Kód EAN
- 5902846835783
- Číslo produktu
- AMI-A83578
Pozor
P502 Informujte se u výrobce nebo dodavatele o regeneraci nebo recyklaci.
P101 Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102 Uchovávejte mimo dosah dětí.
P302 + P352 PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody/...
Odstraňte obsah/obal ...
Bezpečnostní pokyny
Věty o nebezpečnosti
EUH 210 Na vyžádání je k dispozici bezpečnostní list.
H317 Může vyvolat alergickou kožní reakci.K tomu se hodí také

Osvěžovač vzduchu CAR HEX bubble gum
124,00 Kč/1kg
124,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Osvěžovač vzduchu CAR HEX cherry
124,00 Kč/1kg
124,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Osvěžovač vzduchu CAR HEX silver
124,00 Kč/1kg
124,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Osvěžovač vzduchu CAR HEX black
89,18 Kč/1kg
89,18 Kč
Prodejce: Amracing

Osvěžovač vzduchu CAR HEX fresh linen
6 200,00 Kč/1kg
127,59 Kč
-3,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
124,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Osvěžovač vzduchu CAR HEX new car
496,00 Kč/1kg
124,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

MTM INDUSTRIES Osvěžovač vzduchu AROMA CAR SUPREME DUO NEW CAR
7 400,00 Kč/1l
118,40 Kč
Prodejce: Amracing
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Kouzelný pěnový čistič - SPRAYSOFF



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
249,00 Kč
Prodejce: Mormark
2 490,00 Kč/1l

Klima-Power čistič klimatizace Ocean Fresh100ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(21)Počet hodnocení: 21
416,05 Kč
Prodejce: everybuy_at
4 160,50 Kč/1l

Brait, Relaxing Lavender Odświeżacz Powietrza Spray, 300ml
473,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
1 579,97 Kč/1l

Odstraňovač skvrn Performance 300ml
253,76 Kč
Prodejce: KOKA
845,87 Kč/1l