5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Novantaceppi Primitivo Puglia IGT 750ml273,45 Kč/1l
205,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Rotwild Dornfelder sladké kořeněné červené víno Rheinhessen 750ml135,15 Kč/1l
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Monte Rosso sladké 9,5 % 750ml125,25 Kč/1l
93,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Al Cioccolata Rosso Scavi & Ray Rotwein mit Schokolade trocken 750ml249,92 Kč/1l
187,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Doppio Passo Primitivo Puglia červené
336,57 Kč/1l
252,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Mederano de Freixenet sladký 250ml
84,71 Kč/1l
63,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Württemberg WZG Samtrot Sladké a ovocné jakostní víno sladké 750ml
253,80 Kč/1l
190,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Katlenburger Hot Vibe Růžový ovocný punč jahoda láhev 750ml
130,25 Kč/1l
97,69 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

J.P. Chenet - Cabernet-Syrah červené víno Piccolo červené víno z Francie 250ml
205,64 Kč/1l
51,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lambrusco Grasparossa Lineavini 750ml
219,69 Kč/1l
179,26 Kč
-14,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
164,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Terrazas Cabernet Sauvignon
624,17 Kč/1l
468,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nederburg Merlot 750ml
279,21 Kč/1l
209,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lauffen.Katzenb.Samtrot QbA 750 ml
245,72 Kč/1l
184,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rasgon Reserva Tempranillo 750ml
301,33 Kč/1l
226,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Volxheimer Dornfelder suchý 750ml
210,47 Kč/1l
168,74 Kč
-10,89 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
157,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Osborne Solaz Tempranillo
288,08 Kč/1l
72,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

B&G Merlot Reserve 750ml
373,91 Kč/1l
280,43 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

33 °C. Odrůdy: Pinot Meunier, Dornfelder, Mostbirne.
383,97 Kč/1l
287,98 Kč
Prodejce: artbook-service

Storz Hohenhaslacher Stromberg Trollinger suchý 750ml
234,08 Kč/1l
175,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kerschbaum Blaufränkisch 2018, 0,75l
1 481,63 Kč/1l
555,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ovatics
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Katlenburger Erdbeerwein 8,5 % - Ovocné víno / Jahodové víno - Výrobce: KATLENBURGER Kellerei GmbH&Co.KG, Osteroder Straße 12, 37191 Katlenburg-Lindau 1er Pack
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.75 l
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitanyŽádné
- Hmotnost
- 1210 g
- Obsah alkoholu
- 8.5 % vol.
- Potravinářský podnik
- KATLENBURGER Kellerei GmbH&Co.KGOsteroder Straße 12, 37191 Katlenburg-Lindau
- Prodejní název
- Ovocné víno / Jahodové víno
- Výrobce
- KATLENBURGER Kellerei GmbH & Co. KG
- Země původu
- Německo
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 11966
- Kód EAN
- 4001486770209
- Skladování a použití
- Skladujte na chladném a suchém místě.
- Objem
- 0.75 l
- Alergeny
- Oxid siřičitý a siřičitanyŽádné
- Hmotnost
- 1210 g
- Obsah alkoholu
- 8.5 % vol.
- Potravinářský podnik
- KATLENBURGER Kellerei GmbH&Co.KGOsteroder Straße 12, 37191 Katlenburg-Lindau
- Prodejní název
- Ovocné víno / Jahodové víno
- Výrobce
- KATLENBURGER Kellerei GmbH & Co. KG
- Země původu
- Německo
- Počet kusů
- 1
- Číslo produktu
- 11966
- Kód EAN
- 4001486770209
K tomu se hodí také

Katlenburg borůvkové víno 8,5 %
174,59 Kč/1l
130,94 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Katlenburger Kirschwein 8,5 %
182,03 Kč/1l
136,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Katlenburger Schw. Johannisbeere
173,95 Kč/1l
130,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Green Cell GR03, Dobíjecí baterie, AAA, Nikl-metal hydridová (NiMH), 1,2 V, 4 kusů, 950 mAh
220,24 Kč
Prodejce: VISO

Choya Silver Japonské švestkové víno Japonské ovoce ume sladké 500ml
303,10 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi bramborová polévka s masovými kuličkami a brambory 4200 g
154,21 Kč/1kg
647,68 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Elektrické mlýnky na sůl a pepř Russell Hobbs Classics 23460-56, Keramický mechanismus, LED, Nerezová ocel
616,49 Kč
Prodejce: FANEO

Erasco Vestfálský čočkový guláš rafinovaný s octem 800g
150,64 Kč/1kg
120,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dreistern Bihunsuppe Indonesia Skleněná nudlová polévka s kuřecím masem 390 ml
133,05 Kč/1l
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Meditrade® 1283XL Meditrade® unisex Einmalhandschuhe Nitril® NextGen® blau Größe XL 100 St.
328,47 Kč
Prodejce: somnia24

Frischli krémový pudink vanilkový 85g
122,67 Kč/1kg
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi 5 Minute Terrine Hrnec s brokolicovými nudlemi Zeleninový hrnec s nudlemi 51g
1 091,40 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501511, Baterie na jedno použití, AAA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusů, 1250 mAh
700,49 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi 5minutová terina Hrnec na guláš po maďarsku 57g
955,44 Kč/1kg
54,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Frischli krémový pudink panna cotta 85g
122,67 Kč/1kg
11,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Eckes Edelkirsch nefalšovaný ovocný likér višně 500ml
510,02 Kč/1l
255,01 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

JOGURT S JAHODAMI A SENOVÝM MLÉKEM, BEZLEPKOVÝ,150 g (SKLENICE) – STERZING-VIPITENO
1,36 Kč/1kg
383,33 Kč
-179,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
204,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DealOn

Rotwild Dornfelder sladké kořeněné červené víno Rheinhessen 750ml
135,15 Kč/1l
101,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Schnitzer 4587, 320 g, 160 g, 2 kusů, 233 kcal, 975 kJ
154 339,99 Kč/1kg
154,34 Kč
Prodejce: taleoo

Dreistern Bihunsuppe Indonesia Skleněná nudlová polévka s kuřecím masem 780 ml
121,55 Kč/1l
94,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Erasco Erbsen mit Würstchen Dosen-Eintopf 850 ml
268,97 Kč/1kg
305,28 Kč
Prodejce: somnia24

memo Küchenrolle Recycling Strong & Dry H2171 3lg. 102Bl. 2Rl.
129,06 Kč
Prodejce: taleoo

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Baterie na jedno použití, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusů, 2600 mAh
459,02 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi 5 minutové nudle s terinou ve smetanové omáčce se špenátem 50g
3 836,50 Kč/1kg
230,19 Kč
Prodejce: Store-Germany

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Mebus 52826, Zeď, Kulatý, Černá, Šedá, Bílá, Plast, Baterie, AA
725,97 Kč
Prodejce: somnia24

Aroma difuzér ve stylu svíčky, 120 ml, zvlhčovač vzduchu, teplé bílé noční světlo, tichý difuzér esenciálních olejů, chladná mlha, zvlhčovač vzduchu na stůl, do domácnosti, kanceláře, ložnice, auta
420,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: elezone

Weihenstephan 11342 Weihenstephan Milch 3,5 % 12x 1,0 l
69,18 Kč/1l
830,16 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 1. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Casillero del Diablo Merlot Reserva suché Chile | 13,5 % obj. | 0,75 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
499,00 Kč
Prodejce: Kpictiah
665,33 Kč/1l

Tenuta di Pèppoli Chianti Classico DOCG Italienischer Rotwein 750ml
716,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
955,27 Kč/1l

Ànima a AN/2 Baleáry suché 2018 Španělsko | 13,5 % obj. | 0,75 l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
893,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 191,12 Kč/1l

Freixenet Mederano Tinto Cuvee červené ze Španělska 750ml 6 balení
808,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
179,59 Kč/1l

Casillero Del Diablo Carmenere Reserva trocken Rubinrot 750ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
264,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
352,09 Kč/1l

Frescobaldi Nipozzano Riserva Rosso trockener Rotwein fruchtig 750ml
550,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
733,92 Kč/1l

Alejandro Fernandez Pesquera Crianza suché silné chuti 750ml
779,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
1 039,20 Kč/1l

Villa Antinori Chianti Rosso Italien Toscana IGT trocken 750ml
610,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
814,28 Kč/1l

Freixenet Mia Tinto Ovocné červené víno s plnými ústy ze Španělska 750ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
134,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
179,48 Kč/1l

Freixenet Mederano Tinto sweet cuvée červené ze Španělska 750ml



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
134,61 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
179,48 Kč/1l

Barolo DOCG Ricossa aus Barolo Italien Rotwein trocken 750ml
653,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
871,31 Kč/1l

Affentaler červené víno originál opice láhev 750ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(13)Počet hodnocení: 13
246,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
328,49 Kč/1l

Affent.Edit.Spätb.Rotwein QW feinherb 750ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(13)Počet hodnocení: 13
225,51 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
300,68 Kč/1l

Miguel Torres Sangre de Toro zrající v sudech z amerického dubu 750ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(9)Počet hodnocení: 9
194,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
258,67 Kč/1l

Baron Philippe de Rothschild Mouton Cadet Bordeaux Rotwein 750 ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
351,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
468,36 Kč/1l

Banda Azul Crianza Rioja červené víno suché ovocné květinové 750ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
225,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
301,19 Kč/1l

Luna Argenta oamaro Primitivo s vanilkou a tmavými bobulemi 750ml



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(8)Počet hodnocení: 8
225,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
300,04 Kč/1l

El Coto Crianza Rioja suché a ovocné červené víno 750ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
251,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
335,27 Kč/1l

Heuchelberg dnes se jmenuji QUEEN Rotwein 375ml



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(5)Počet hodnocení: 5
259,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
693,12 Kč/1l

Achaia Clauss Mavrodaphne z Patrasu sladké červené víno 750 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
330,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
440,36 Kč/1l