5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu976,36 Kč/1kg
1 952,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU

Další informace o reklamě
Collagen Builder 500g slaný karamel2 399,58 Kč/1l
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop

Další informace o reklamě
Jahodová Proteinová Směs - 5000g210 431,65 Kč/1kg
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
OstroVit | Izolát syrovátkové bílkoviny Vanilia1 450,71 Kč/1l
1 204,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FIT1EU

Sýrovátkový Protein Koncentrát 80 s příchutí kávy, 700g
787 300,03 Kč/1kg
551,11 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Ostrovit 100% Whey Protein - vanilková příchuť (700 g) BI9078
3 646,90 Kč/1l
729,38 Kč
Prodejce: FIT1EU

Ostrovit vegansk protein BI9224
3 030,00 Kč/1l
606,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Activlab Whey Protein 500 g, jahodová příchuť, WPC 90 (syrovátkový protein), vysoký obsah proteinu, proteinový koktejl, podpora růstu svalů
314,68 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

ActivLab Vanilková Proteínová Směs 2000g
230 077,63 Kč/1kg
1 793,20 Kč
-1 289,33 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Ostrovit 100% syrovátkový protein BI9169
3 646,90 Kč/1l
729,38 Kč
Prodejce: FIT1EU

Protein Classic750g čokoláda
1 865,33 Kč/1l
1 399,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Svalový Protein s příchutí Vanilka 700g.
494 189,20 Kč/1kg
365,70 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Beef Protein - 1816 g, vanilka-skořice
1 467 279,93 Kč/1l
1 467,28 Kč
Prodejce: VISO

GymBeam –rýžový protein – VanaVita, 500 g, bez příchuti
1 250,66 Kč/1kg
625,33 Kč
Prodejce: LAVONIO

100 % Whey Protein Professional - 500 g, slaný karamel
1 583,30 Kč/1l
791,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

100 % Whey Protein - 2000 g, vanilka
2 403,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Proteinový pudink - příchuť karamel (7 porcí)
387,14 Kč/1l
542,00 Kč
Prodejce: KetoDiet

Protein Classic PlusNatural, 750g
1 598,76 Kč/1l
1 199,07 Kč
Prodejce: taleoo

Whey Protein 80 (908 g) - 908 g, jahoda
1 108,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
SOYA PRO je vysokoproteinový doplněk stravy na bázi sójového proteinového izolátu (SPI). Každá porce výrobku obsahuje více než 81 % hodnotných bílkovin a zanedbatelné množství tuků a sacharidů. Výrobek neobsahuje žádný cukr a jeho dokonale vytříbená chuť jistě osloví každého bez ohledu na jeho stravovací etiku. Výrobek je vhodný pro vegany a vegetariány, protože je založen výhradně na rostlinných bílkovinách.
SOYA PRO obsahuje SOYA PROTEIN ISOLATE (SPI), který se vyznačuje maximální koncentrací bílkovin a téměř úplným vyloučením sacharidů a tuků. Nejnovější výsledky výzkumu, založené na četných metaanalýzách, stále více vyvracejí mýtus, že sójová bílkovina není vhodná pro budování svalové hmoty. Nyní vědci prokazují, že sójová bílkovina přispívá k budování síly a svalové hmoty ve stejné míře jako syrovátková bílkovina. To je důležité zejména pro sportovce, kteří ze zdravotních nebo výživových důvodů nepreferují mléčné bílkoviny nebo živočišné produkty.
DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:
Doporučenou porci 30 g (1,5 odměrky) rozpusťte ve vodě nebo oblíbeném rostlinném nápoji (např. mandlovém, ovesném).
Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
Doplněk stravy nelze používat jako náhradu pestré stravy.
Obsahuje sladidla.
Obsahuje zdroj fenylalaninu.
Obsahuje kofein; Nedoporučuje se pro děti a těhotné ženy.
Neužívejte společně s jinými produkty obsahujícími kofein nebo jiné složky s podobnými účinky.
Může obsahovat deriváty: obilovin obsahujících lepek, mléka.
Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu a mimo dosah malých dětí.
NUTRIČNÍ HODNOTA: VHODNÉ PRO DĚTI OD 3 DO 6 LET:
Výživová hodnota | porce 30 g | 100 g
Energetická hodnota | 445,5 kJ / 105 kcal | 1485 kJ / 350 kcal
Tuk | 0,6 g | 2 g
z toho nasycené | 0,15 g | 0,5 g
Sacharidy | 0,6 g | 2 g
z toho cukr | 0 g | 0 g
Bílkoviny | 24,3 g | 81 g
Sůl | 1,2 g | 3,8 g
Kofein2 | 9 mg | 30 mg
SLOŽENÍ:
Sójový proteinový izolát (96 % 2,3,4,5,6, 93 % 1), kakao (5 % 1, 2,8 % 2), aromata3, kávový extrakt 1 % 4, koncentrovaná jahodová šťáva v prášku 1 % 3, sušené banánové pyré 0,5 % 5, aromata 1,2,4,5,6, regulátor kyselosti - kyselina citronová3, sladidla: Acesulfam K a aspartam; barviva: červená řepa3, amoniakový karamel4,5; sůl 1,2,4,5.
1 příchuť čokoláda-ořech, 2 příchuť čokoláda, 3 příchuť jahoda, 4 příchuť káva, 5 příchuť banán-ořech, 6 příchuť vanilka
BALENÍ:
Doypack 500g
Balení obsahuje odměrku.
NEJLEPŠÍ PŘED:
Na spodní straně etikety je uvedeno datum a číslo šarže.
SKLADOVÁNÍ: DÁVKOVÁNÍ JE UVEDENO NA OBALU:
Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu a mimo dosah malých dětí.
SPOLEČNOST:
UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.
- Barva
- Hnědá
- Výrobce
- Activlab
- Hmotnost
- 500 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Káva
- Objem
- 500 ml
- Seznam přísad
- Sójový proteinový izolát (96 % 2,3,4,5,6, 93 % 1), kakao (5 % 1, 2,8 % 2), aromata3, kávový extrakt 1 % 4, koncentrovaná jahodová šťáva v prášku 1 % 3, sušené banánové pyré 0,5 % 5, aromata 1,2,4,5,6, regulátor kyselosti - kyselina citronová3, sladidla: Acesulfam K a aspartam; barviva: červená řepa3, amoniakový karamel4,5; sůl 1,2,4,5. 1 příchuť čokoláda-ořech, 2 příchuť čokoláda, 3 příchuť jahoda, 4 příchuť káva, 5 příchuť banán-ořech, 6 příchuť vanilka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V grafice
- Doporučená spotřeba
- Doporučenou dávku 30 g (1,5 odměrky) rozpusťte ve vodě nebo ve vašem oblíbeném rostlinném nápoji (např. mandlovém, ovesném).
- Potravinářský podnik
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Prodejní název
- Activlab Soya Pro
- Kód EAN
- 5907368800912
- Číslo produktu
- ACTIV/1679
- Skladování a použití
- Skladujte při pokojové teplotě, na suchém místě, v uzavřeném obalu, mimo dosah malých dětí.
- Barva
- Hnědá
- Výrobce
- Activlab
- Hmotnost
- 500 g
- Počet kusů
- 1
- Příchuť
- Káva
- Objem
- 500 ml
- Seznam přísad
- Sójový proteinový izolát (96 % 2,3,4,5,6, 93 % 1), kakao (5 % 1, 2,8 % 2), aromata3, kávový extrakt 1 % 4, koncentrovaná jahodová šťáva v prášku 1 % 3, sušené banánové pyré 0,5 % 5, aromata 1,2,4,5,6, regulátor kyselosti - kyselina citronová3, sladidla: Acesulfam K a aspartam; barviva: červená řepa3, amoniakový karamel4,5; sůl 1,2,4,5. 1 příchuť čokoláda-ořech, 2 příchuť čokoláda, 3 příchuť jahoda, 4 příchuť káva, 5 příchuť banán-ořech, 6 příchuť vanilka
- Deklarovaná nutriční hodnota
- V grafice
- Doporučená spotřeba
- Doporučenou dávku 30 g (1,5 odměrky) rozpusťte ve vodě nebo ve vašem oblíbeném rostlinném nápoji (např. mandlovém, ovesném).
- Potravinářský podnik
- UNIPRO Sp. z o.o. Targowisko 553, 32-015 Kłaj
- Prodejní název
- Activlab Soya Pro
- Kód EAN
- 5907368800912
- Číslo produktu
- ACTIV/1679
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Maso Bílkovin s Banánem 1200g - Vysoce Kvalitní Bílkoviny s Osvěžující Chutí Banánu
186 173,92 Kč/1kg
235,51 Kč
Prodejce: RealPharm

Nutriční směs s Vysokým Obsahem Bílkovin, Jahoda - 2000g.
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

100 % přírodní rýžové sacharidy - 1000g
190,00 Kč/1l
190,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Probuďte se s Bílkovinou a Kávou - Silné Kafe Energize 700g
629 728,59 Kč/1kg
440,81 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab Creavita 300 g kreatin monohydrát taurin vitamín B - citronová limetka
1 416,20 Kč/1kg
424,86 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Rice Carbs Banan, 1000g
190,00 Kč/1l
190,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab Kreatin Monohydrát 500g Kreatin-Monohydrat - Kaugummi
816,61 Kč/1l
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Super Černý rybíz - Výživový doplněk s Kreatinovým práškem, 500 g
830,22 Kč/1l
498,13 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Jahodový sypký doplněk stravy, 1200g
252 755,01 Kč/1kg
314,68 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Soya Pro 500g, sójový proteinový izolát - banán s ořechy Activlab
503,24 Kč/1l
251,62 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Svalový Proteinový Koktejl - Vysoko Kvalitní Bílkovinový Doplněk S Cokoládovou Chutí, 700g
457 142,87 Kč/1kg
320,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Gainer ActivLab Naturální Vanilkový Protein 1200g
160 000,00 Kč/1kg
200,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Maso Banánové Bílkoviny, 2000g - Kvalitní zdroj bílkovin z banánů
251,94 Kč/1l
503,87 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Creavita Pre-workout s kreatin monohydrátem, taurinem a vitaminem B - Mohito
1,36 Kč/1l
409,27 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Ostrovit bcaa + glutamin BI9139
2 424,75 Kč/1l
484,95 Kč
Prodejce: FIT1EU

Best Body Mammut Whey Protein, 1000 g sáček
1 886,59 Kč/1l
1 886,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kvalitní vanilková rýže, 1000 g
190,00 Kč/1kg
190,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Výživový doplněk - Komplex aminokyselin ve formě 300 tablet
1 149 764,71 Kč/1kg
390,92 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

CarboMax Energy Power dynamic Pomarańcza, 1000g
144,98 Kč/1l
144,98 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

BCAA X-tra Instant Lemon, 300g - Dlouhodobá platnost!
706 533,30 Kč/1kg
211,96 Kč
Prodejce: RealPharm

Activlab Mega Protein 700g, syrovátkový protein, kreatin, taurin - jahodová čokoláda
454,23 Kč/1kg
317,96 Kč
Prodejce: RealPharm

Kreatinový prášek Maximální síla, 500g
1 020,00 Kč/1l
510,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Nutrex Anabol Hardcore 60 kapslí / Testosterónové stimulanty / Výživový doplněk s obsahem diosgeninu
14 891,93 Kč/1kg
1 310,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Crea Shot 2.0 před tréninkem s kreatinem a beta-alaninem příchuť pomeranč Activlab
680,00 Kč/1kg
511,62 Kč
-171,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
340,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Activlab Hot Sport Drink 1000 g, citronová příchuť, izotonický nápoj v prášku, elektrolyty, vitamíny, L-karnitin, více než 80 porcí
0,19 Kč/1l
185,09 Kč
Prodejce: medpak_shop

Powerstar SOY 90+ | 1 kg izolátu sójového proteinu | Geneticky nemodifikovaný a bez GMO | Veganský proteinový prášek pro nárůst svalové hmoty | Čokoláda
1 922,81 Kč/1l
1 922,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Ovesné vločky s mléčnou čokoládou, 1000g
190,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Maso Protein Sůl Karamel, 700g
629,73 Kč/1kg
440,81 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Černý Vlk - Prémiová Míchané Ovocné Směsi, 300g
1 050 833,28 Kč/1kg
315,25 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Izotonický Nápoj se Třešňovou Příchutí 630g
250 424,65 Kč/1kg
182,81 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 12. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Rule1 | Source7 Protein | 7 Premium Protein Matrix Pistácie
2 410,16 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 327,18 Kč/1l

Weider Premium Whey Protein 2300 g vanilková zmrzlina / Syrovátkové whey proteiny / Lahodný syrovátkový protein prémiové kvality obohacený o L-glutamin a vitamin B6



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
3 919,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 704,08 Kč/1l

Protein Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový koncentrát 4kg čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg Banán



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg karamelový



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Syrovátkový proteinový koncentrát WPC Syrovátkový proteinový koncentrát 4kg malina



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
3 726,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
866,74 Kč/1kg

Kevin Levrone | Gold Iso Whey | Izolát syrovátkové bílkoviny Snickers
3 185,79 Kč
Prodejce: FIT1EU
1 592,90 Kč/1l

Kevin Levrone Anabolic Mass - 7 kg - sáček Snickers



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
2 792,86 Kč
Prodejce: FIT1EU
398,98 Kč/1kg

zoe Protein Bar, 20 x 50 g - Choco Apricot Cake
1 458,94 Kč
Prodejce: PolleoSport

Activlab Whey Premium 2000g WANILIA WPC CONCENTRATE PROTEIN PROTEIN NUTRITION



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 191,89 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
595,95 Kč/1kg

Mass Up Wanilia, 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
215,48 Kč/1l

Jahodová Proteinová Směs - 5000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 077,41 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
210 431,65 Kč/1kg

Activlab 100% Syrová Wey Premium, 2000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 118,91 Kč
-118,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 000,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
500,00 Kč/1kg

Activlab Mass Up 5000g Sacharidy Kreatin Taurin - Čokoláda



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 134,50 Kč
-284,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
850,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Polleo Sport 31% Protein Bar, 24 x 35 g - Čokoláda
878,29 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 045,58 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Tiramisu
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

OstroVit 100% syrovátkový protein - 2000 g plechovka Jahodový krém
1 952,71 Kč
Prodejce: FIT1EU
976,36 Kč/1kg

Immortal Nutrition Protein 2000 g prášek WPC 66 porcí – jahoda – směsný protein



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(7)Počet hodnocení: 7
999,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
500,00 Kč/1l

zoe Whey Protein, 454 g - Belgian Choco Fantasy
731,67 Kč
Prodejce: PolleoSport
1 611,61 Kč/1l

Collagen Builder 500g slaný karamel
1 199,79 Kč
Prodejce: medpak_shop
2 399,58 Kč/1l