Pokud se rádi staráte o každý detail ve své domácnosti a vlastníte nejnovější produkty, které vám usnadní život, kupte si Pěnový polyuretan Soudal Střecha červená 750 ml za nejlepší cenu.
Typ: Pěnový
Barva: červená
Characteristics:
Odolnost vůči povětrnostním vlivům
Izolátor
Objem: 750 ml
Vhodné pro:
Střecha
Všechny typy materiálů
Součástí balení: Kanyla
Materiál: Polyuretan
Soudal červená střešní pěna Canula 750ml. Nízkoexpanzní lepicí pěna pro rychlé lepení střešních tašek nebo střešních panelů na podklady, jako je beton, dlaždice, kov, dřevo, izolační desky nebo PVC. Odolná vůči mrazu, teplu a větru.
Střešní pěna červená kanyla 750ml soudal
262,60 Kč
350,13 Kč / 1l
plus 240,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
út 13. – čt 15. října
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty
Další informace o reklamě
Lepidlo Gorilla - Gorilla 5 Min dvoudílná epoxidová stříkačka 25 ml
9 560,00 Kč/1l
269,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-30,00 Kč
239,00 Kč
Prodejce: GorillaMarket
Další informace o reklamě
Dvousložkové lepidlo Gluefix na kov, dřevo a plast, sada 100 g
2 390,00 Kč/1l
289,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-50,00 Kč
239,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: OnetDigital
Další informace o reklamě
Fermit těsnicí tmel plastový Fermit bílý trvale plastový, hnětací, 500g plechovka
200,06 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
100,03 Kč
Prodejce: qpool24
PU pěna 750 ml Soudal Flexifoam
918,20 Kč/1l
713,35 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 119,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Sikaflex 221 černý - 300ml
623,83 Kč/1l
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
187,15 Kč
Prodejce: SABTRADE
Sikaflex 11 FC Purform černý - 300ml
1 076,67 Kč/1l
323,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Loctite 648, Gel, 0,5 ml, 1 kusů
345 799,98 Kč/1l
172,90 Kč
Prodejce: SABTRADE
Akrylový tmel Debbex na sádrokarton 280 ml
286,37 Kč/1kg
85,91 Kč
Prodejce: MCProfi
lepidlo montážní 300ml/315g MONTACKCEYS TRA
713,80 Kč/1l
214,14 Kč
Prodejce: LAVONIO
Sikaflex 515 - černý těsnicí tmel 300ml
913,33 Kč/1kg
274,00 Kč
Prodejce: SABTRADE
Aplikační pistole Debbex pro chemické kotvy
2 193,92 Kč/1l
833,69 Kč
Prodejce: MCProfi
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pokud se rádi staráte o každý detail ve své domácnosti a vlastníte nejnovější produkty, které vám usnadní život, kupte si Pěnový polyuretan Soudal Střecha červená 750 ml za nejlepší cenu.
Typ: Pěnový
Barva: červená
Characteristics:
Odolnost vůči povětrnostním vlivům
Izolátor
Objem: 750 ml
Vhodné pro:
Střecha
Všechny typy materiálů
Součástí balení: Kanyla
Materiál: Polyuretan
Soudal červená střešní pěna Canula 750ml. Nízkoexpanzní lepicí pěna pro rychlé lepení střešních tašek nebo střešních panelů na podklady, jako je beton, dlaždice, kov, dřevo, izolační desky nebo PVC. Odolná vůči mrazu, teplu a větru.
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(28)Počet hodnocení: 28
5 578,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_
Utěsnění Wasser Stop Šedá 750 Ml
772,80 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(4)Počet hodnocení: 4
579,60 Kč
Prodejce: Dragtek-com
REV 0020330112, Šedá, Bílá, 230 V, 16 A, 50 Hz, 3500 W, 1 kusů
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(74)Počet hodnocení: 74
606,96 Kč
Prodejce: _Haushaltsparadies_
Nejprodávanější
4D laser Nivelační 16 liniový zelený 360º otočný automatický křížový liniový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(1132)Počet hodnocení: 1132
1 369,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick
Nejprodávanější
Balkonová elektrárna 1000 W Dvouplášťový solární systém sklo/sklo Připraveno k zapojení WIFI Mini fotovoltaický systém Možnost rozšíření 800 W bez licence, černá barva
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(442)Počet hodnocení: 442
11 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH
Peletová kamna Anita 11,6 kW Sannover, bordó
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(78)Počet hodnocení: 78
20 731,46 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 690,00 Kč
Prodejce: HobyNaradi
profi 4D laser Level 16 Lines Green 360º automatický křížový laser (pracovní dosah: 25 m) s 1,5 m 3 výškově nastavitelným stativem
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(155)Počet hodnocení: 155
1 419,00 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-220,00 Kč
1 199,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick
MINIO go for it, pokojové dveře, interiérové dveře "SALWADOR IV", 90 cm, řemeslná dubová/černá barva
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(9)Počet hodnocení: 9
4 800,00 Kč
100Kč poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: Minio
SONNI Sprchový kout Posuvné dveře Dveře do niky Sprchové dveře 120 x 185cm Sprchové dveře Sklo ESG 5mm
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(40)Počet hodnocení: 40
7 366,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: sonni24
Kiano Slim TV Travel Televizor 24" palců | LED HD TV | Nabíječka do auta | HDMI USB | Dolby Audio | Trojitý tuner DVB-T2 | Černá
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5(362)Počet hodnocení: 362
2 599,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: 7way
tepro Toronto Click Gril Tepro 1164
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(301)Počet hodnocení: 301
4 929,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Makita UD2500, 4,5 cm, 67 l, Ostří, Černá, Azurová, 40 ot/min, 2500 W
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(18)Počet hodnocení: 18
7 903,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Vysokokapacitní dobíjecí náhradní baterie - snadná instalace, kompatibilní s vrtačkou, řetězovou pilou a tlakovou myčkou
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
668,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Patrová postel Merax 90x200 cm se schody a skluzavkou, dětská postel s ochranou proti vypadnutí, patrová postel s rošty a oknem, postel z masivu, postel pro mládež, bílá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(30)Počet hodnocení: 30
10 093,99 Kč
Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
-545,00 Kč
9 548,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX
Brandson Fan Heater 2000W, keramický ventilátor s dálkovým ovládáním, úsporný a tichý, ochrana proti přehřátí, automatické vypnutí, anti-tilt, 35° oscilace, bílá/černá
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(169)Počet hodnocení: 169
1 739,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ganz-Einfach
Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(50)Počet hodnocení: 50