2,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Darbo malinová marmeláda extra scezená ovocná pomazánka 450g364,80 Kč/1kg
164,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Džem HRBPL Kiwi Zadziwi 280 g200,00 Kč/1kg
56,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
Švestkový džem Darbo33,56 Kč/1l
167,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Schwartau Extra malinová rybízová pomazánka veganská 340g343,06 Kč/1kg
116,64 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kiwi džem extra, 340 g
472,50 Kč/1l
160,65 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Malinový džem extra, 340 g
537,35 Kč/1l
182,70 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Konfitüre Extra - Himbeere 225g | ANNES FEINSTE
410,09 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Extra džem - borůvkový 225g
462,31 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Extra džem - jahodový 225g
462,31 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Konfitüre Extra - Aprikose 225g | ANNES FEINSTE
410,09 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Jahodový džem extra
195,35 Kč/1kg
488,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Extra džem - Zázvor 225g
462,31 Kč/1l
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Grashoff borůvkový džem Extra ovocná pomazánka 250g
535,40 Kč/1kg
133,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jahodová marmeláda Łowicz 240 g
180,30 Kč/1kg
77,53 Kč
Prodejce: Katomix

Hruškový džem extra s citronem, 350 g (120g ovoce na 100g džemu)
0,62 Kč/1kg
215,25 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Nízkoslazený meruňkový džem Łowicz 280 g
127,20 Kč/1kg
58,51 Kč
Prodejce: Katomix

Meruňková marmeláda extra, 340 g
367,65 Kč/1l
125,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Ovocná pomazánka - červený rybíz 200g
414,45 Kč/1kg
128,48 Kč
-45,59 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
82,89 Kč
Prodejce: taleoo

Džem z citronu a zázvoru 360g
361,39 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo

Marmeláda - pomerančová 225g
452,26 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Džem extra z Granátového Jablka
Tento džem se vyrábí z nejlepších italských granátových jablek.
Bohatá na kousky ovoce.
Tip na servírování:
Ideální na mazání nebo přípravu koláčů a dortů.
Složení: granátové jablko, cukr, pektin.
ovoce: 60g na 100g
Celkový obsah cukrů: 46 g na 100 g
Bez konzervantů a barviv.
Vhodné pro děti, vegany i vegetariány.
- Skladování a použití
- Skladování: skladujte na chladném a suchém místě, po otevření výrobku uchovávejte v chladničce
- Objem
- 0.34 l
- Seznam přísad
- granátové jablko, cukr, pektin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g Energetická hodnota 838.7 Kj / 200.4 Kcal Tuky 0.7 g z toho nasycené mastné kyseliny < 0.1 g Sacharidy 50.2 g z toho cukry 46.3 g Vláknina 2.5 g Bílkoviny 1.0 g Sůl < 0.1 g
- Hmotnost
- 340000 g
- Potravinářský podnik
- Apicoltura Rossi - Via D. Lazzaretti, 3/5 58100 Grosseto (GR) - Itálie
- Prodejní název
- Džem extra z Granátového Jablka, 340 g
- Výrobce
- Apicoltura Rossi Novaro
- Kód EAN
- 8012532041392
- Skladování a použití
- Skladování: skladujte na chladném a suchém místě, po otevření výrobku uchovávejte v chladničce
- Objem
- 0.34 l
- Seznam přísad
- granátové jablko, cukr, pektin.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové údaje na 100 g Energetická hodnota 838.7 Kj / 200.4 Kcal Tuky 0.7 g z toho nasycené mastné kyseliny < 0.1 g Sacharidy 50.2 g z toho cukry 46.3 g Vláknina 2.5 g Bílkoviny 1.0 g Sůl < 0.1 g
- Hmotnost
- 340000 g
- Potravinářský podnik
- Apicoltura Rossi - Via D. Lazzaretti, 3/5 58100 Grosseto (GR) - Itálie
- Prodejní název
- Džem extra z Granátového Jablka, 340 g
- Výrobce
- Apicoltura Rossi Novaro
- Kód EAN
- 8012532041392
K tomu se hodí také

Kiwi džem extra, 340 g
472,50 Kč/1l
160,65 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Kaštanový džem, 340 g
0,47 Kč/1kg
160,65 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Mangový džem extra, 340 g
0,44 Kč/1kg
150,15 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Fíkový džem extra, 340g
441,62 Kč/1l
150,15 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Pomerančová marmeláda, 340 g
398,38 Kč/1l
135,45 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Marmeláda z hořkých pomerančů, 340 g
0,43 Kč/1kg
145,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Citrónová marmeláda, 340 g
0,44 Kč/1kg
150,15 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Ananasový džem extra, 340 g
470,59 Kč/1l
160,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Kdoulový džem extra, 340 g
455,88 Kč/1l
155,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Hruškový džem extra s citronem, 350 g (120g ovoce na 100g džemu)
0,62 Kč/1kg
215,25 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Fíkový džem extra s mandlemi, 350 g (120g ovoce na 100g džemu)
0,62 Kč/1kg
215,25 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Kokosový krém, 190 g
710,53 Kč/1l
135,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Lískový krém 45 %, 190 g
815,79 Kč/1kg
155,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Med z levandulových květů, 250 g (Miele di Lavanda)
1 100,00 Kč/1l
275,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Italský jahodový med (Miele di Corbezzolo), 250 g
1 596,00 Kč/1l
399,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Italský med z pampeliškových květů, 250 g (Miele di Tarassaco)
835,80 Kč/1l
208,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Italský med z mandarinkových květů, 250 g (Miele di Mandarino)
861,00 Kč/1l
215,25 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

De Cecco QSX0024, Rigatoni, Krátké těstoviny, 500 g, 12 min, 14 min, 351 kcal
99,26 Kč/1kg
49,63 Kč
Prodejce: foodperium

Fujifilm 16386016, 20 kusů
14 144,26 Kč/1m
677,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Italský květový med, 400 g (Miele Toscano di Millefiori)
497,50 Kč/1l
199,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Akátový med se šafránem, 120 g
2 133,33 Kč/1kg
256,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Italský med z pomerančových květů, 500 g (Miele di Arancio)
711,90 Kč/1kg
355,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Nízkoslazený ananasový džem Łowicz 280 g
127,20 Kč/1kg
58,51 Kč
Prodejce: Katomix

Italský med z vřesových květů, 250 g (Miele di Erica)
861,00 Kč/1l
215,25 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Italský jahodový med (Miele di Corbezzolo), 500 g
1 449,00 Kč/1l
724,50 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Celá sušená jikra z mořského cejna (Bottarga di Muggine), cca 125 g
4 600,00 Kč/1l
575,00 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
0% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
0%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%100% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
100%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Džem z granátového jablka
Džem bohužel nemá takovou chuť, jakou jsem očekávala. Chutná málo jako granátové jablko, ale hodně jako cukr.
Ohodnoceno dne 11. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.pl.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Dawtona maracuja pulp bez pecek 860 g
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
640,37 Kč/1kg

Ovocný džem jahodovo-jablečný pro děti 200 g
405,89 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 844,95 Kč/1kg

Višňový džem Menz a Gasser extra porcovaný 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
573,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
229,39 Kč/1kg

Menz a Gasser džem extra porcovaný švestkový džem 2500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
533,93 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,57 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Černý rybíz ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(19)Počet hodnocení: 19
418,61 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 101,61 Kč/1kg

Den Gamle Fabrik Borůvková ovocná pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
489,00 Kč
-250,90 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
238,10 Kč
Prodejce: AllYouNeed
626,58 Kč/1kg

Den gamle Fabrik Pomarančová pomazánka 380 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(9)Počet hodnocení: 9
244,47 Kč
-30,47 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,00 Kč
Prodejce: AllYouNeed
563,16 Kč/1kg

Marmeláda z červené cibule Stokes s balzamikovým octem a sirupem z červené řepy 265g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
197,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
744,83 Kč/1kg

Valenzi Divoké brusinky Auslese ovocná sladkost ve sklenici 400g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
78,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
197,00 Kč/1kg

d’arbo 268957001 d’arbo Erdbeere Konfitüre, 450,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
154,35 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
37,04 Kč/1kg

Bonne Maman broskve Francouzský džem ze zralého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
109,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
296,22 Kč/1kg

Bonne Maman meruňkový džem z čerstvého ovoce 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
115,60 Kč
-6,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
109,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
295,59 Kč/1kg

Mackays Lemon Curd - Zitronencreme 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
108,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
318,79 Kč/1l

Bonne Maman Tradiční třešňová pomazánka 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
133,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
361,73 Kč/1kg

Bonne Maman Quitten-Gelee 370g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
107,41 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,82 Kč/1kg

Grashoff physalis jam Extra kolumbijské plody physalis 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1l

Grashoff Cranberry Jam Extra ovocná sladká ovocná pomazánka 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
139,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
556,76 Kč/1kg

Grashoff Rakytníkový džem Extra ovocný sladký 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Grashoff Amarena višňový džem extra s příchutí hořkých mandlí 250g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
129,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
517,96 Kč/1l

Darbo ovocná pomazánka sladký pomeranč



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(9)Počet hodnocení: 9
415,45 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
2 077,25 Kč/1l