Kakaový prášek - silně odmaštěné volně ložené balení 1kg

543,61 Kč

543,61 Kč / 1kg

plus 320,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro NorteSur Criollo kakao 500 g
NorteSur Criollo kakao 500 g
844,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech
Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
2 109,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
215,56 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 1kg Brat.pl
Kakaový prášek 1kg Brat.pl
223,00 Kč/1kg
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
223,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Nesquik Kakao Rozpuszczalne 300 g
Nesquik Kakao Rozpuszczalne 300 g
617 699,97 Kč/1kg
185,31 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kakao Nesquik do mleka 600 g
Kakao Nesquik do mleka 600 g
426,10 Kč/1kg
259,92 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 250g | AGAVA
Kakaový prášek 250g | AGAVA
520,40 Kč/1kg
130,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kakao - s vysokým obsahem tuku 125g
Kakao - s vysokým obsahem tuku 125g
604,88 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
75,61 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Kakaový prášek na pití 300g
Kakaový prášek na pití 300g
607,47 Kč/1kg
182,24 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Wedel Kakao tmavé 180 g
Wedel Kakao tmavé 180 g
724,48 Kč/1kg
152,14 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Kakao Kakaopulver schwach entölt 10 kg
Kakao Kakaopulver schwach entölt 10 kg
1 124,85 Kč/1l
11 248,53 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Kakao Dallmayr 18069070 pro prodejní automaty 1kg
Kakao Dallmayr 18069070 pro prodejní automaty 1kg
352,57 Kč/1kg
352,57 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Bananen Kakao 200g
Bananen Kakao 200g
1 566,70 Kč/1l
313,34 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Nesquik nápojový prášek s vanilkovou příchutí sáček 350g
Nesquik nápojový prášek s vanilkovou příchutí sáček 350g
305,31 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
106,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Nesquik Getränkepulver Original 350g
Nesquik Getränkepulver Original 350g
776,51 Kč/1kg
271,78 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Sahne Kakao 200g
Sahne Kakao 200g
1 568,40 Kč/1l
313,68 Kč
Prodejce: Crownseller
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
284,15 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro ovomaltine®  ovomaltine® Extra Schoko Trinkschokolade 450,0 g
ovomaltine® ovomaltine® Extra Schoko Trinkschokolade 450,0 g
843,49 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
379,57 Kč
Prodejce: somnia24

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Potřebujete kakao na kila? Pak je pro vás toto velkoobjemové balení tou správnou volbou! Vysoce odtučněný kakaový prášek má nízký obsah kakaového másla a neobsahuje žádné přídatné látky. Jeho výrazná, pikantní chuť je ideální pro přípravu dortů a čokoládových dezertů. Ať skvělé pečení může začít!

Pokyny pro manipulaci a skladování
Skladujte na suchém místě mimo dosah tepla.

Seznam přísad
Kakaový prášek z certifikované ekologické produkce.
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 1429 kJ / 341 kcal Tuky: 12,0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 7,1 g Sacharidy: 19,6 g z toho cukry: 0,0 g Vláknina: 28,9 g Bílkoviny: 24,8 g Sůl: 0,8 g
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
SONNENTOR
Prodejní název
Kakaový prášek - silně odmaštěné volně ložené balení 1kg
Výrobce
Kód EAN
9004145901445

Seznam přísad
Kakaový prášek z certifikované ekologické produkce.
Deklarovaná nutriční hodnota
Nutriční hodnoty na 100 g: Energie: 1429 kJ / 341 kcal Tuky: 12,0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 7,1 g Sacharidy: 19,6 g z toho cukry: 0,0 g Vláknina: 28,9 g Bílkoviny: 24,8 g Sůl: 0,8 g
Hmotnost
1000 g
Potravinářský podnik
SONNENTOR
Prodejní název
Kakaový prášek - silně odmaštěné volně ložené balení 1kg
Výrobce
Kód EAN
9004145901445
K tomu se hodí také

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech
Bensdorp kakaový nápoj v prášku 250g balení po 10 kusech
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
2 109,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro CAKAOPULVER, ROH, ENTFEUCHT,400 g -PLANET
CAKAOPULVER, ROH, ENTFEUCHT,400 g -PLANET
1 083,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
2 708,87 Kč/1kg
Obrázek produktu pro NorteSur Criollo kakao 500 g
NorteSur Criollo kakao 500 g
844,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LaProve
Obrázek produktu pro NATURAL kakaový prášek 500 g, nealkalizovaný
NATURAL kakaový prášek 500 g, nealkalizovaný
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 362,76 Kč/1kg
Obrázek produktu pro NATURAL kakaový prášek 200 g, nealkalizovaný
NATURAL kakaový prášek 200 g, nealkalizovaný
584,01 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
2 920,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
ORGANIC KAKAO POWDER 200 g - DIETNÍ POTRAVINY
608,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
3 044,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Good Night Cacao125g (Relaxační nápoj)
Good Night Cacao125g (Relaxační nápoj)
288,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
Cacao Powder250g (Kakaový prášek)
379,00 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 500g Brat.pl
Kakaový prášek 500g Brat.pl
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
241,99 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
483,98 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Kakaový prášek 1kg Brat.pl
Kakaový prášek 1kg Brat.pl
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 12
223,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
223,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
Nature's Finest Malie Kakaový nápoj s vápníkem, 250 g
215,56 Kč
5% od 2 ks
Prodejce: Nutrisslim
Obrázek produktu pro Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
Blendea Relax & De-Stress Kakao 120 g
279,00 Kč
Prodejce: Blendea
1 641,18 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
Bensdorp Cocoa Kakaový prášek Čokoláda k pití Nápojový prášek 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 14
210,96 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
843,84 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Sarotti jemná čokoláda na pití, čokoládový požitek z pití 250g
Sarotti jemná čokoláda na pití, čokoládový požitek z pití 250g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
121,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro neutral  Trinkschokolade 125,0 g
neutral Trinkschokolade 125,0 g
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 13
96,58 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
772,64 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pitná ČokoládaKakao Min 42%
Pitná ČokoládaKakao Min 42%
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 052,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Čokoláda Na Pití S Kardamomem 100G
Čokoláda Na Pití S Kardamomem 100G
202,61 Kč
Prodejce: PHRoyal
4 052,20 Kč/1l
Obrázek produktu pro Karob 1kg Brat.pl
Karob 1kg Brat.pl
128,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Karob 500g Brat.pl
Karob 500g Brat.pl
79,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
Nestlé Nesquik náplň do sáčku 400g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 3
113,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
284,15 Kč/1kg