Hmotnost:

190 g

Sklenice s dětskou výživou HOLLE: Brambory, dýně a cukety, 190 g

28,97 Kč

152,47 Kč / 1kg

plus 320,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

čt 1. – po 5. října
Podobné produkty
MARCHEW - ZIEMNIAK - WOŁOWINA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE OD 5 MIESIĄCA DEMETER BIO 190 g (SŁOIK) - HOLLE
Glas – Dětská výživa Demeter: Mrkev, brambory a hovězí maso, 190 g | HOLLE BABYFOOD
178,11 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sklenička – Brambory Demeter s hráškem a cuketou, 190 g | HOLLE BABYFOOD
Sklenička – Brambory Demeter s hráškem a cuketou, 190 g | HOLLE BABYFOOD
146,79 Kč/1kg
27,89 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sklenice - Demeter hruška čistá 125g
Sklenice - Demeter hruška čistá 125g
192,88 Kč/1kg
24,11 Kč
Prodejce: taleoo
WARZYWA Z KURCZAKIEM I KASZĄ KUSKUS OD 8 MIESIĄCA DEMETER BIO 220 g (SŁOIK) - HOLLE
Holle 147704, 220 g, Kuskus
187,00 Kč/1kg
41,14 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Glas - Rýžové rizoto s zeleninou Demeter, 220g | HOLLE BABYFOOD
Glas - Rýžové rizoto s zeleninou Demeter, 220g | HOLLE BABYFOOD
1 133,09 Kč/1kg
249,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Holle Zeleninov salt 190 g
Holle Zeleninov salt 190 g
1 269,26 Kč/1kg
241,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Glas - Demeter Veggie Curry 190g
Glas - Demeter Veggie Curry 190g
178,47 Kč/1kg
33,91 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Holle Organic Crunchy Snack rýže-čočka, preclíky, Kroužky, 25 g, rýže 80 %, čočka 20 %, 1542 kJ, 364 kcal
Holle Organic Crunchy Snack rýže-čočka, preclíky, Kroužky, 25 g, rýže 80 %, čočka 20 %, 1542 kJ, 364 kcal
1 061,60 Kč/1kg
26,54 Kč
Prodejce: taleoo
MUS JABŁKOWA MRÓWKA (JABŁKO - BANAN - GRUSZKA) BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA OD 6 MIESIĄCA DEMETER BIO 100 g - HOLLE
Holle 150704, Jablko, Banánový, Hruška, 100 g, Dávkovač, 6 měsíc/ů, Itálie, 237 kJ
265,70 Kč/1kg
41,18 Kč
-35%
26,57 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Hipp tube feed normocaloric 12x500ml kuře, mrkev a dýně
Hipp tube feed normocaloric 12x500ml kuře, mrkev a dýně
380,43 Kč/1l
2 282,59 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro HiPP Jabłka Banany Biszkopty EKO dla Dzieci po 6 miesiącu 190 g
HiPP Jabłka Banany Biszkopty EKO dla Dzieci po 6 miesiącu 190 g
193 999,99 Kč/1kg
96,73 Kč
-39%
58,20 Kč
Prodejce: Megasam24PL
Obrázek produktu pro HOLLEOrganic Veggie Bunny pyré mrkev, batáty a hrášek, 100 g (6m+)
HOLLEOrganic Veggie Bunny pyré mrkev, batáty a hrášek, 100 g (6m+)
30,31 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Čočková zelenina s telecím masem 220g
Čočková zelenina s telecím masem 220g
354,32 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
MUS GRUSZKOWY KUCYK (GRUSZKA - BRZOSKWINIA - MALINA - ORKISZ) BEZ DODATKU CUKRÓW OD 8 MIESIĄCA DEMETER BIO 100 g - HOLLE
Pytlíčky – Ovocná směs s hruškou, broskví a malinami, s obsahem pšence, 100 g | HOLLE BABYFOOD
304,30 Kč/1kg
30,43 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Olvarit Bloemkool dětská kaše 125g - květáková kaše bohatá na živiny od 4 měsíců
Olvarit Bloemkool dětská kaše 125g - květáková kaše bohatá na živiny od 4 měsíců
486,40 Kč/1kg
60,80 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
MUS BRZOSKWINIOWA PANDA (BRZOSKWINIA - BANAN - MORELA - ORKISZ) BEZ DODATKU CUKRÓW OD 8 MIESIĄCA DEMETER BIO 100 g - HOLLE
Pouchy - Panda Peach Broskev & Meruňka & Banán 100g
304,30 Kč/1kg
30,43 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro sušenky pro kojence - špalda, 150g | HOLLE BABYFOOD
sušenky pro kojence - špalda, 150g | HOLLE BABYFOOD
534,00 Kč/1kg
80,10 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Good Gout BIO Batáty s vepřovým masem (190 g)
Good Gout BIO Batáty s vepřovým masem (190 g)
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
396,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro Celozrnná kaše - třízrnná 250g
Celozrnná kaše - třízrnná 250g
309 719,99 Kč/1kg
77,43 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Vymačkaný džem - jablko, mango a broskev 100g
Vymačkaný džem - jablko, mango a broskev 100g
360,80 Kč/1kg
36,08 Kč
Prodejce: taleoo

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

FOLDING



dýně** 28 %, voda, cuketa** 22,5 %, brambory** 21 %, rýžová krupice*. (* z ho zemědělství, ** z biodynamického zemědělství) POPIS Oběd z dýně, cukety a brambor.
Příkrm pro kojence a malé děti od 6 měsíců. Bez přidaných cukrů. Obsahuje přirozeně se vyskytující cukry.


Bez lepku. PŘÍPRAVA Zahřejte, přidejte 1 lžičku oleje a promíchejte. Před podáváním se ujistěte, že má výrobek správnou teplotu. Nepoužívejte kovové lžičky.






VÝŽIVOVÉ HODNOTY ve 100 g Energetická hodnota: 136 kJ/32 kcal Tuky: 0,1 g včetně nasycených mastných kyselin: 0 g Sacharidy: 6,1 g včetně cukrů:





sůl: 0,05 g Sodík: 0,02 g DOPORUČENÉ SKLADOVACÍ PODMÍNKY Skladujte na suchém místě, mimo dosah tepla. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů.



Zeleninový příkrm pro zvláštní výživu dětí od ukončeného 6. měsíce.dětská přesnídávka z cukety, dýně a brambor v kvalitě Demeter. Neobsahuje lepek ani přidanou sůl.

Složení: Dýně** 28 %, voda, cuketa** 22,5 %, brambory** 21 %, rýžová krupice**. ** Připraveno zdynamického zemědělství v Demeter kvalitě.

Výživové údaje na 100 g: Energie 136/32 kJ/kcal; tuky 0,1 g; z toho nasycené mastné kyseliny 0 g; sacharidy 6,1 g, z toho cukry 1,8 g; bílkoviny 1,1 g; sůl 0,05 g, sodík 0,02 g.

Skladování: Skladujte na chladném a suchém místě. Neohřátou část skladujte po otevření v ledničce a spotřebujte do 2 dnů.

Výrobce/distributor: Holle Baby Food AG / Babys. r. o.



Sklenička s dýní, cuketou a bramborami, ideální pro seznámení dítěte s novými druhy zeleniny. Navíc je skvělá pro přípravu slaných pokrmů. Zeleninová kaše je jemně rozmixovaná a pro výrobu těchto skleniček se používají pouze ty nejkvalitnějšía Demeter suroviny, pocházející z pečlivě kontrolovaného pěstování.
Potravinářský podnik
HOLLE BABYFOOD
Hmotnost
190 g
Číslo produktu
169504
Seznam přísad
Dýně** 28 %, voda, cuketa** 22,5 %, brambory** 21 %, rýžová krupice*.*z ekologického zemědělství, **Demeter (z biodynamického zemědělství)
Výrobce
HOLLE BABYFOOD
Prodejní název
Sklenice s dětskou výživou HOLLE: Brambory, dýně a cukety, 190 g
Doporučený věk
od 6 měsíců
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 136 kJ / 32 kcalTuky: 0,1z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 gSacharidy: 6,1z toho cukry: 1,8 gBílkoviny: 1,1 gSůl: 0,05 gStanovení výživových hodnot podle: Výpočet
Skladování a použití
Skladujte na suchém místě, mimo dosah tepla. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů.
Kód EAN
7640230491457

Potravinářský podnik
HOLLE BABYFOOD
Hmotnost
190 g
Číslo produktu
169504
Seznam přísad
Dýně** 28 %, voda, cuketa** 22,5 %, brambory** 21 %, rýžová krupice*.*z ekologického zemědělství, **Demeter (z biodynamického zemědělství)
Výrobce
HOLLE BABYFOOD
Prodejní název
Sklenice s dětskou výživou HOLLE: Brambory, dýně a cukety, 190 g
Doporučený věk
od 6 měsíců
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 136 kJ / 32 kcalTuky: 0,1z toho nasycené mastné kyseliny: 0,0 gSacharidy: 6,1z toho cukry: 1,8 gBílkoviny: 1,1 gSůl: 0,05 gStanovení výživových hodnot podle: Výpočet
Skladování a použití
Skladujte na suchém místě, mimo dosah tepla. Po otevření skladujte v chladničce a spotřebujte do 2 dnů.
Kód EAN
7640230491457
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Sklenička – Brambory Demeter s hráškem a cuketou, 190 g | HOLLE BABYFOOD
Sklenička – Brambory Demeter s hráškem a cuketou, 190 g | HOLLE BABYFOOD
146,79 Kč/1kg
27,89 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Glas – Jablečný příchuť bez přidaného cukru, 125 g | HOLLE BABYFOOD
Glas – Jablečný příchuť bez přidaného cukru, 125 g | HOLLE BABYFOOD
192,80 Kč/1kg
24,10 Kč
Prodejce: taleoo
PASTERNAK BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWY OD 5 MIESIĄCA DEMETER BIO 125 g (SŁOIK) - HOLLE
Holle 144201, 125 g, Pastinák
192,80 Kč/1kg
24,10 Kč
Prodejce: taleoo
MARCHEW BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA OD 5 MIESIĄCA DEMETER BIO 125 g (SŁOIK) - HOLLE
Glas – Mrkev Demeter, 125 g | HOLLE BABYFOOD
200,16 Kč/1kg
25,02 Kč
Prodejce: taleoo
MARCHEW - ZIEMNIAK - WOŁOWINA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE OD 5 MIESIĄCA DEMETER BIO 190 g (SŁOIK) - HOLLE
Glas – Dětská výživa Demeter: Mrkev, brambory a hovězí maso, 190 g | HOLLE BABYFOOD
178,11 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Glas –kuřecí maso 125 g | HOLLE BABYFOOD
Glas –kuřecí maso 125 g | HOLLE BABYFOOD
348,64 Kč/1kg
43,58 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Sklenice - Demeter hruška čistá 125g
Sklenice - Demeter hruška čistá 125g
192,88 Kč/1kg
24,11 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Glas – Hovězí maso Demeter, 125 g | HOLLE BABYFOOD
Glas – Hovězí maso Demeter, 125 g | HOLLE BABYFOOD
387,60 Kč/1kg
48,45 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Holle 7640230492928, 190 g, Dýně, Bezlepkový
Holle 7640230492928, 190 g, Dýně, Bezlepkový
146,79 Kč/1kg
27,89 Kč
Prodejce: taleoo
WARZYWA Z KURCZAKIEM I KASZĄ KUSKUS OD 8 MIESIĄCA DEMETER BIO 220 g (SŁOIK) - HOLLE
Holle 147704, 220 g, Kuskus
187,00 Kč/1kg
41,14 Kč
Prodejce: taleoo
MARCHEW - ZIEMNIAK BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE OD 5 MIESIĄCA DEMETER BIO 190 g (SŁOIK) - HOLLE
Holle 7640230492294, 190 g, Mrkev, Brambor, Bezlepkový
165,32 Kč/1kg
31,41 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Glas –dýňová kaše s kuřecím masem, 190 g | HOLLE BABYFOOD
Glas –dýňová kaše s kuřecím masem, 190 g | HOLLE BABYFOOD
178,11 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Glas - Demeter Veggie Curry 190g
Glas - Demeter Veggie Curry 190g
178,47 Kč/1kg
33,91 Kč
Prodejce: taleoo
JABŁKO - ŚLIWKA BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWE OD 6 MIESIĄCA DEMETER BIO 190 g (SŁOIK) - HOLLE
Holle 7640230492904, 190 g, Jablko, Švestka, Bezlepkový, 1 kusů
165,32 Kč/1kg
31,41 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Holle Zeleninov salt 190 g
Holle Zeleninov salt 190 g
1 269,26 Kč/1kg
241,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
MUS JABŁKOWA MRÓWKA (JABŁKO - BANAN - GRUSZKA) BEZ DODATKU CUKRÓW BEZGLUTENOWA OD 6 MIESIĄCA DEMETER BIO 100 g - HOLLE
Holle 150704, Jablko, Banánový, Hruška, 100 g, Dávkovač, 6 měsíc/ů, Itálie, 237 kJ
265,70 Kč/1kg
41,18 Kč
-35%
26,57 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Glas - Demeter Boloňské špagety 220g
Glas - Demeter Boloňské špagety 220g
198,09 Kč/1kg
43,58 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Dvojitá elektrická odsávačka mateřského mléka Odsávačka mateřského mléka s volným průtokem pro kojení 2 režimy a 9 nastavitelných úrovní Ochrana proti zpětnému toku s nízkou hlučností Napájení přes USB s 2 lahvičkami na mléko o objemu 150 ml
Dvojitá elektrická odsávačka mateřského mléka Odsávačka mateřského mléka s volným průtokem pro kojení 2 režimy a 9 nastavitelných úrovní Ochrana proti zpětnému toku s nízkou hlučností Napájení přes USB s 2 lahvičkami na mléko o objemu 150 ml
3,3Průměrné hodnocení: 3,3 z 5Počet hodnocení: 7
978,99 Kč
2% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: elezone
Obrázek produktu pro PRITOM K7, dětská tabletová PC s 7palcovým displejem, operačním systémem Android 13, 32 GB interní pamětí, čtyřjádrovým procesorem, Wi-Fi, určená pro děti, barva: tmavě modrá
PRITOM K7, dětská tabletová PC s 7palcovým displejem, operačním systémem Android 13, 32 GB interní pamětí, čtyřjádrovým procesorem, Wi-Fi, určená pro děti, barva: tmavě modrá
3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5Počet hodnocení: 660
1 379,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech
Obrázek produktu pro Pouchy - Hruška, banán a kiwi 100g
Pouchy - Hruška, banán a kiwi 100g
265,70 Kč/1kg
41,18 Kč
-35%
26,57 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro TolleTour 200cm skládací zábrana postele, 180 stupňů otočná ochrana postele pro batolata, výškově nastavitelná, vzdušná síťovina, pro dětskou postýlku, šedá barva
TolleTour 200cm skládací zábrana postele, 180 stupňů otočná ochrana postele pro batolata, výškově nastavitelná, vzdušná síťovina, pro dětskou postýlku, šedá barva
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 119,72 Kč
-28,00 Kč
1 091,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Obrázek produktu pro Dětské povlečení Disney Medvídek Pú a Ijáček, rozměry 100 x 135 cm
Dětské povlečení Disney Medvídek Pú a Ijáček, rozměry 100 x 135 cm
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
625,82 Kč
Prodejce: somnia24
Obrázek produktu pro Lionelo skládací ohrádka pro děti WILLOW od 0-48 měsíců, 120 cm x 180 cm x 68 cm, ohrádka pro děti s prodyšnou síťovinou - béžová
Lionelo skládací ohrádka pro děti WILLOW od 0-48 měsíců, 120 cm x 180 cm x 68 cm, ohrádka pro děti s prodyšnou síťovinou - béžová
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 10
1 999,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lionelo
Obrázek produktu pro Vodní hračka Baby Water Mat Nafukovací vodní hrací podložka XXL Sensory Water Play Mat Růstová aktivita Nástroj Tummy Time Retoo
Vodní hračka Baby Water Mat Nafukovací vodní hrací podložka XXL Sensory Water Play Mat Růstová aktivita Nástroj Tummy Time Retoo
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 82
232,62 Kč
-135,93 Kč
96,69 Kč
Prodejce: Retoo
Obrázek produktu pro Kočárek Daliya® RAPIDY (tmavě šedá-zlatá)
Kočárek Daliya® RAPIDY (tmavě šedá-zlatá)
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 444
3 648,42 Kč
Prodejce: mdmw-shop24
Obrázek produktu pro startovní mléko – 1, vyrobené z kozího mléka, 400 g | HOLLE BABYFOOD
startovní mléko – 1, vyrobené z kozího mléka, 400 g | HOLLE BABYFOOD
926,70 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
370,68 Kč
Prodejce: apohealth
Obrázek produktu pro HOLLEOrganic Veggie Bunny pyré mrkev, batáty a hrášek, 100 g (6m+)
HOLLEOrganic Veggie Bunny pyré mrkev, batáty a hrášek, 100 g (6m+)
30,31 Kč
Prodejce: taleoo
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10.5 Zoll,Android 16, 64GB ROM, 1280 x 800 pixel, 6000mAh Akku, 5MP Kamera, 5G WiFi, Bluetooth,Gemini AI Tablet
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 715
2 399,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BVODEShop
Obrázek produktu pro Glas - Rýžové rizoto s zeleninou Demeter, 220g | HOLLE BABYFOOD
Glas - Rýžové rizoto s zeleninou Demeter, 220g | HOLLE BABYFOOD
1 133,09 Kč/1kg
249,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Glas – Ovesná kaše s břízou Demeter, 220g | HOLLE BABYFOOD
Glas – Ovesná kaše s břízou Demeter, 220g | HOLLE BABYFOOD
153,82 Kč/1kg
33,84 Kč
Prodejce: taleoo

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Paluszki Ezerki, ovesné sušenky s příchutí zlatého papriky, 70g
Paluszki Ezerki, ovesné sušenky s příchutí zlatého papriky, 70g
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Glas - Demeter špagety Bolognese 220g | HOLLE BABYFOOD
Glas - Demeter špagety Bolognese 220g | HOLLE BABYFOOD
372,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 694,45 Kč/1kg