3,7



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
JR FARM Amarant v klasech ke křupání pro všechny papoušky 30g9 833,00 Kč/1kg
294,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Vitapol ZVP-2756, Semínka, 190 g, Parrot, Vitamín E, 190 g, Krabice271,98 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Vitapol VITALINE - Banánové křupky pro všechny papoušky 150g225,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Vejce pro papoušky bílá - 1 ks728,73 Kč/1kg
218,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Miska z řezaných kostí pro okrasné ptactvo Karlie 16,5 cm
155,99 Kč
-21,14 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,85 Kč
Prodejce: VISO

Přírodní jablečné větvičky pro papoušky – žvýkací pamlsek 100 g od Tivo
48,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Shihs - přírodně sušené pro papoušky 300g
533,30 Kč/1kg
159,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

OrnitoVit Canary vitamíny pro kanáry Dolfos 60g
4 959,30 Kč/1kg
495,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Tyčinky Versele-Laga Prestige kanár s červeným ovocem a mátou 60g 2ks
912,50 Kč/1kg
73,00 Kč
Prodejce: STREFA

JRFarm Schlemmer Nido 75 g
1 849,88 Kč/1kg
147,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Tyčinky Versele-Laga Prestige papoušek se zeleninou a pampeliškou 140g 2ks
762,43 Kč/1kg
138,00 Kč
Prodejce: STREFA

Vitaline zeleninový snack pro exotické papoušky 80g Vitapol
212,99 Kč
-139,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
73,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Koule Agros lojové 6ks
111,11 Kč/1kg
60,00 Kč
Prodejce: STREFA

Papouščí sušenky z quinoy od společnosti Wagner'S
859,95 Kč/1kg
171,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

JRFarm Budgerigar Amarant borůvka malina 2 ks.
799,92 Kč/1kg
103,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Křupavá červená řepa pro všechny papoušky 125g
48,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Krmivo Vitakraft Vital Menu drobný exot 500g
184,00 Kč/1kg
92,00 Kč
Prodejce: STREFA

Krmivo Versele-Laga Prestige velký papoušek 3kg
133,77 Kč/1kg
468,40 Kč
-60,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
408,00 Kč
Prodejce: STREFA

Krmivo Vitakraft Vital Menu andulka junior 500g
204,00 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: STREFA

Powerki Vitapol - mrazem sušená červená řepa pro papoušky a hlodavce 20G
1 333,17 Kč/1kg
79,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Sé,piová, kost s kovový,m držá,tkem pro andulky a korely. Ú,činná, pomůcka při obru&scaron,ová,ní, zobá,ku a cenný, zdroj vá,pní,ku pro ptá,ky.
- Složení,: minerá,lní, lá,tky, stopové, prvky.
- Analytické, složky: vá,pní,k 250 g / kg.Balení,: 24 ks
- Krmný, ná,vod: zavě&scaron,te do klece a nechte volně k dispozici.
Sépiová kost s kovovým držátkem pro andulky a korely.
Velikost: 12 x 5 x 1,5 cm. Doplňkové krmivo pro ptáky.
Účinná pomůcka při obrušování zobáku a cenný zdroj vápníku pro ptáky.
Krmný návod: zavěšte do klece a nechte volně k dispozici.
Složení: minerální látky, stopové prvky.
Jakostní znaky: vápník 250 g / kg.
- Velikost: 1 ks
- Váha: 0.0100
- Hmotnost
- 10 g
- Objem
- 0.1 l
- Obsah vlhkosti
- 10%
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Doplňkové látky
- minerální látky, stopové prvky.
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 008060582170508060582170580605821705
- Číslo produktu
- 82170
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- 1234
- Hmotnost
- 10 g
- Objem
- 0.1 l
- Obsah vlhkosti
- 10%
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Doplňkové látky
- minerální látky, stopové prvky.
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 008060582170508060582170580605821705
- Číslo produktu
- 82170
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- 1234
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

8v1 sada pro péči o domácí mazlíčky s vysavačem a brouskem na drápky – stříhací stroj na psy a kočky, kartáč na rozčesávání a tichý vysavač
687,60 Kč/1kg
1 719,00 Kč
Prodejce: Delgeo

Držák na sépiovou kost Nobby 1 ks
111,62 Kč
Prodejce: VISO

Klec pro ptáky 591471, ptačí klec s hračkami, s ptačími schody, 46 x 35,5 x 99 cm, černá
2 237,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Ovsové rekonstrukční zábalová maska pro vlasy, 1000ml
460,08 Kč/1l
460,08 Kč
Prodejce: MANADA

Sada hraček pro ptáky Hračka pro papoušky Houpací závěsný zvonek Budgerigar
536,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: StarCommerce

131 cm vysoká voliéra
2 525,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Pískové návleky na bidýlka pro ptáky Nobby 4 ks, 19 cm
123,59 Kč
Prodejce: VISO

Kost sépiová LIVING WORLD s držákem velká 1 ks
5 087,00 Kč/1kg
152,61 Kč
Prodejce: VISO

Relaxdays 10025133, 1 kusů
977,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Relaxdays

Velká klec pro andulky, kanáry a papoušky s venkovním posezením a příslušenstvím
2 965,71 Kč
-89,96 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 875,75 Kč
Prodejce: kk-shopping

SucceBuy 30palcová klec pro ptáky, velká kovová klec pro andulky, kakadu, malé papoušky, hrdličky, andulky a kanáry, klec pro domácí mazlíčky s pojízdným stojanem a tácem
836,99 Kč
-58,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
778,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SucceBuy-Official-Store-EU

Dřevěný rozkládací stolek konferenční stolek zásuvka Junata
2 730,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VCM24

Koupaliště – Splash Giant
1 896,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Cecotec Power Espresso 20, Espresso kávovar, 1,5 l, Mletá káva, 1350 W, Černá
2 502,66 Kč
-84,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 418,58 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Cecotec_Official_Store

Klec pro ptáky Flamingo Alor 2 černá
1 852,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Versele-Laga Sepia Mineral 12 cm, Pták, Hranatý, 1 kusů
334,95 Kč/1kg
241,00 Kč
-174,01 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
66,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Prestige Kolbenhirse - Gelb - 300 g
134,99 Kč/1kg
279,24 Kč
-144,25 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
134,99 Kč
Prodejce: ParrotPlanet_pl

Ergonomické matrace 160 × 200 pro klidný spánek – příjemná matrace z komfortní pěny
2 599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schlaftroll-Matratzen

Vysavač JONR ED12 na mokré/suché vysávání, nádržka 850 ml, 35 min, 6mm okrajový kartáč, samočištění, na tvrdé podlahy a zvířecí chlupy
4 874,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Hnízdo kanár - otevřené 10cm/5,5cm TRIXIE
56,00 Kč
Prodejce: STREFA

DINO Bikes - Dětské kolo 12" 124RLN - bílé
2 050,00 Kč
Prodejce: KUBISPORT

Hisense H20MOWP1, Pracovní deska, Samostatná mikrovlnná trouba, 20 l, 700 W, Knoflíky, Otočné, Bílá
3 845,30 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Mobilní chladič vzduchu s osvěžovačem vody | odpařovací chladič | ventilátor
2 292,96 Kč
Prodejce: Crownseller

Equip 245420, Domácí vrtulový ventilátor, Černá, Tabulka, Plast, Čína, USB
418,26 Kč
Prodejce: M_plus_L

Olvy vysavač na praní koberců 17 000 PA - Výkonný vysavač na mokré vysávání čalounění pro pohovku, auto a koberce včetně příslušenství a čisticího prostředku
1 499,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Olvy

Chytré hodinky Blackview R50 s úhlopříčkou 1,85", vodotěsné do 5 ATM, s funkcí telefonu, sportovní hodinky s více než 100 sportovními režimy, fitness hodinky, monitor srdečního tepu a spánku, pro Android a iOS
1 292,24 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: BVODEShop

Nike Batohy JR Academy Team, DA2571010
764,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Sportology

Dámská taška Plátěná taška přes rameno Dámská kabelka černá
605,34 Kč
Prodejce: Tasche51

TEFAL Optigrill Optigrill Black GC7058
4 324,70 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Dětské MTB kolo Canellini LINCY 24" - černá/fuchsiová
7 930,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Biciclette_Canellini
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%33% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
33%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Skvělé
Rádi se vrátíme
Ohodnoceno dne 27. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vápenec
Vápence se mi nelíbí, držák je příliš krátký
Ohodnoceno dne 22. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Krmítko pro ptáky Vogel s mušlí sepie a podstavou pro proso, vyrobené z mědi
1 376,43 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

JR FARM Amarant v klasech ke křupání pro všechny papoušky 30g
294,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 833,00 Kč/1kg

Vitapol ZVP-2756, Semínka, 190 g, Parrot, Vitamín E, 190 g, Krabice
271,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Vitapol ZVP-2753, Semínka, 190 g, Parrot, Vitamín D3, Vitamín E, 190 g, Krabice
271,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Vitapol VITALINE - Banánové křupky pro všechny papoušky 150g
225,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Vejce pro papoušky bílá - 1 ks
218,62 Kč
Prodejce: SuperMerchant
728,73 Kč/1kg

Vitapol - Ovocná pomazánka pro střední papoušky ve fólii - 2 ks -90g
199,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
6 666,33 Kč/1kg

Vitapol - ECONOMIC Smakers pro vlnkované papoušky 2p 90g
199,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Vitapol - Vápno pro ptáky s černým kmínem 2 kusy
173,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 349,75 Kč/1kg

JR FARM červený proso - 500 g
751,53 Kč
Prodejce: everybuy_at
60,12 Kč/1kg