5,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Wawel Cukierki Kukułka 1 kg657,04 Kč/1kg
657,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Open Food 8006150000770, 100 g, 90 g, C, 3186 kJ, 183 kcal, 0,5 g2 918,80 Kč/1kg
291,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Beskidzkie Łakocie Choco Pałki 140 G3 122,57 Kč/1kg
437,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g155,76 Kč/1kg
66,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ušlechtilé lístky dřeva s lahodnou chutí 125g
318,16 Kč/1kg
39,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 5900353500729, D, 392 kcal, 80 g, 98 g
239,82 Kč/1kg
254,21 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 8006150000732, D, 183 kcal, 0,5 g, 1 g, 1 g, 86 g
4 240,00 Kč/1kg
424,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Open Food 4823077604553, D, 375 kcal, 66,67 g, 100 g
103,24 Kč/1kg
103,24 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 4037719065057, 170 g, D, 239 kcal, 0,5 g, 0,5 g, 0,1 g
979,09 Kč/1kg
171,34 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Open Food 4018874080987, 30 g, B, 299 kcal, 46 g, 0,5 g, 0,1 g
2 670,00 Kč/1kg
80,10 Kč
Prodejce: taleoo

Open Food 4009077026087, D, 382 kcal, 73 g, 1,9 g, 96 g, 0,76 g
1 879,47 Kč/1kg
140,96 Kč
Prodejce: apohealth

Open Food 4054451150063, 120 g, D, 381 kcal, 65 g, 0,1 g, 0,1 g
462,17 Kč/1kg
55,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4006040065623, D, 1692 kJ, 398 kcal, 99,5 g, 0,01 g, 99,5 g
60 620,00 Kč/1kg
60,62 Kč
Prodejce: taleoo

Open Food 4020400001113, D, 243 kcal, 0,2 g, 0,9 g, 0,9 g, 0,1 g
6 304,76 Kč/1kg
737,96 Kč
-208,36 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
529,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Open Food 1230000131384, 142 g, D, e414, 368 kcal, 91 g, 0,1 g
719,83 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Open Food 4002590703985, Vitamin C, D, 979 kJ, 235 kcal, 0,5 g, 96 g
1 609,11 Kč/1kg
75,71 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
72,41 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 4823077611940, 530 kcal, 0,012 g
715,39 Kč/1kg
110,17 Kč
Prodejce: LAVONIO

Open Food 7350000159288, 50 g, D, 140 kcal, 1,2 g, 4 g, 15 g
1 750,60 Kč/1kg
87,53 Kč
Prodejce: Katomix

Open Food 4009077024007, Palmový olej, 22 g, 150 g, D, 392 kcal, 70 g
1 032,20 Kč/1kg
154,83 Kč
Prodejce: apohealth

LutschPastillen – Zázvor a citron, 30g | ARIES
2 670,00 Kč/1kg
80,10 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Kaiser Medové anýzové fenyklové bonbony 90 g - Téma: Kapky proti kašli
- Seznam přísad
- Složení: cukr; glukózový sirup; med (15 %); hnědý cukr; anýzový olej; olej z badyánu; fenyklový olej; mátový olej; přírodní mentol; aromata; jablečný extrakt; vitamin C.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 361,00 kcal, 1 532,00 kJ; tuky: 0,00 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00 g; sacharidy: 92,00 g; z toho cukry: 68,00 g; bílkoviny: 0,00 g; sůl: 0,06 g; vitamín C: 130,00 mg;
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- Fr. Kaiser GmbH Bahnhofstraße 35 71332 Waiblingen Deutschland
- Prodejní název
- Bonbóny
- Výrobce
- Číslo produktu
- 1845
- Kód EAN
- 900015401845709000154018457
- Seznam přísad
- Složení: cukr; glukózový sirup; med (15 %); hnědý cukr; anýzový olej; olej z badyánu; fenyklový olej; mátový olej; přírodní mentol; aromata; jablečný extrakt; vitamin C.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie: 361,00 kcal, 1 532,00 kJ; tuky: 0,00 g; z toho nasycené mastné kyseliny: 0,00 g; sacharidy: 92,00 g; z toho cukry: 68,00 g; bílkoviny: 0,00 g; sůl: 0,06 g; vitamín C: 130,00 mg;
- Hmotnost
- 90 g
- Potravinářský podnik
- Fr. Kaiser GmbH Bahnhofstraße 35 71332 Waiblingen Deutschland
- Prodejní název
- Bonbóny
- Výrobce
- Číslo produktu
- 1845
- Kód EAN
- 900015401845709000154018457
K tomu se hodí také

Fisherman's Friend - Anýz - 24er
1 926,85 Kč/1kg
1 156,11 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

nimm2 letní hit ovocné bonbony příchuť meloun mango 300g
195,73 Kč/1kg
58,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

KOPIKO Cappuccino Kaffee Bonbons 120g | Kávové bonbony | Kaffeebonbons
732,50 Kč/1kg
102,55 Kč
Prodejce: SpiritsFlavour

Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 Monate - 1 Kg
1 141,50 Kč/1kg
1 141,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
832,86 Kč/1kg
34,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Japonské mátové bonbony Kaiser 90 g
580,22 Kč/1kg
52,22 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Barkleys Mini Mints Pastilky s příchutí skořice bez cukru 15g
2 732,00 Kč/1kg
40,98 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Roshen Bonbóny Coffee Like 1 kg
217,49 Kč/1kg
217,49 Kč
Prodejce: Katomix

Krabice MENTOS se 40 ruličkami - lékořice
799,49 Kč/1kg
1 199,23 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g
852,17 Kč/1kg
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Milka sušenky z celozrnné mouky s kousky čokolády 126 g
492,46 Kč/1kg
64,02 Kč
Prodejce: LAVONIO

Poznejte Buldak Box | BULDAK Ramen 14x MIX | Korean Hot Chicken Ramen 14x MIX podle chuti
536,39 Kč/1kg
804,58 Kč
Prodejce: kennenlernbox

Perle di Sole tvrdé bonbony s citronovou příchutí 200 g
721,35 Kč/1kg
144,27 Kč
Prodejce: SolarCosa

Fruittella - Letní ovoce - 20 rohlíků
710,11 Kč/1kg
639,10 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
345,43 Kč/1kg
345,43 Kč
Prodejce: somnia24

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g
630,83 Kč/1kg
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4011932228284, Palmový olej, l ascorbic acid,Vitamin C, 37 g, C, e330, Herb, Caramel Syrup, Flavouring, Sugar, Acid, Monosaccharide, E300, Disaccharide, Glucose Syrup,...
1 889,20 Kč/1kg
94,46 Kč
Prodejce: apohealth

Vivil Creme Life Brasilitos Espresso pastilky bez cukru 90g
584,67 Kč/1kg
52,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
341,29 Kč/1kg
1 023,86 Kč
Prodejce: somnia24

Ricola Original bez cukru 75 g – bylinkové sladkosti, přírodní chuť
1 770,13 Kč/1kg
132,76 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Open Food 3360100270107, 50 g, B, Fair Sugar, Egypt, Sugar, Green Aniseed, Disaccharide, Natural Star Anise Flavouring, Seed,..., 1690 kJ, 398 kcal, 97 g
2 080,40 Kč/1kg
104,02 Kč
Prodejce: taleoo

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g
236,90 Kč/1kg
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Céréal Hagelslag Puur 200g – čokoládové posypy s menším množstvím cukru, plné chuti
903,65 Kč/1kg
180,73 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Čokoládové oplatky Manner ve tvaru srdce s pomerančovou krémovou náplní 300g
559,33 Kč/1kg
167,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Barkleys Pastilky v plechovce Zázvor a pomeranč v kovové plechovce 50g
1 023,80 Kč/1kg
51,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Muh Muhs cream toffees originální krémové bonbony jednotlivě balené 1000g
220,66 Kč/1kg
220,66 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Vějíř Sweet Flash Super Candy s malými korálky Doplnitelný
4 818,00 Kč/1kg
24,09 Kč
Prodejce: Hopser-Funfood

Lindt Sensation Fruit Maliny&Brusinky 150g
1 132,67 Kč/1kg
169,90 Kč
Prodejce: Lindt

Gluténmentes Alaska Kakaós Ízű Krémmel Töltött Kukoricaostya 18G, 42387
13 899,45 Kč/1kg
250,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Frigeo Ahoj sherbet chunks 200ST
369,12 Kč/1kg
590,59 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 14. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
S radostí znovu
Objednávám si je velmi často, protože jsou to nejlepší bonbony do krku, které existují, a pomáhají při kašli a bolestech v krku lépe než jakékoli léky.
Ohodnoceno dne 15. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks



Doprava zdarma


Doprava zdarma



Dextro Energy Classic



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
139,25 Kč
Prodejce: apohealth
940,88 Kč/1kg

Wawel Michałki Bonbóny Wawel v čokoládě Classic 1000 G
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

Bílkovinné pyramidové křupky se sýrem a cibulovou příchutí, bez lepku 60 g - POPCROP
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
774,21 Kč/1kg

Milka Cake & Choc Sušenka z piškotového těsta 35 g
393,97 Kč
Prodejce: SuperMerchant
9 849,25 Kč/1kg

Sladké příběhy Rocks Candies 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
385,19 Kč
Prodejce: M_plus_L
770,38 Kč/1kg

Kávové bonbóny Amo 1 kg
325,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
325,99 Kč/1kg

Žlutá bez cukru s příchutí CITRON, bez másla 14 g - CELÁ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

ŽLUTÝ TRANSPARENTNÍ TRANSPARENT BEZ CUKRU S LESNÍM OVOCEM, BEZ MÁSLA 14 g - CELÝ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
266,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant
13 310,50 Kč/1kg

Cool Mini bonbóny mléčný krém jednotlivě balené v sáčku 3000g
760,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
253,63 Kč/1kg

Lindt Pralinky Hochfein s klasickou jemnou čokoládou Lindt 350g



4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5(5)Počet hodnocení: 5
810,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
2 315,31 Kč/1kg

Cool coffee mini bonbóny jednotlivě balené mini bonbóny 3000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
710,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
236,90 Kč/1kg

Šerbetové tyčinky Sadex Classic v balení 60 porcí v plechovce



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
487,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
350,99 Kč/1kg

Ahmad Tea- English Breakfast, 100 kusů á 2 gramové sáčky - čaj s příchutí zatavený ve fólii



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 539,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
7 699,95 Kč/1kg

Agilus mandle v cukru, bílé svatební mandle 750g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
473,12 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
630,83 Kč/1kg

Jedlý papírový karamel Mampfi 290g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
247,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
852,17 Kč/1kg

Pop Rocks Strawberry 7g
483,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
60 416,25 Kč/1kg

Woogie Bonbóny Sweet Mix 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
695,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
695,99 Kč/1kg

Rocket Balls šerbetové kuličky jablko s kyselým cukrem 200s 1440g



2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
400,16 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
277,89 Kč/1kg

Dextróza Lucky Hearts Srdíčka sladká srdíčka se vzkazem 300g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(13)Počet hodnocení: 13
88,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
293,40 Kč/1kg

Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
66,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
155,76 Kč/1kg