4,5



Na základě 2 hodnocení
Příchuť:
- Lískový oříšek
Podobné produkty

Další informace o reklamě
TTCarp proteinový koncentrát 1kg705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Polleo Dextrose, 500 g146,51 Kč
Prodejce: PolleoSport

Další informace o reklamě
BioTech USA Ovesná tyčinka Oat & Fruits, 20 x 70 g tyčinka327,85 Kč/1kg
458,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Vegan Protein Bar, 50 g, čokoláda
1 146,60 Kč/1kg
57,33 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Vegan Protein Bar - 50 g, arašídové máslo
1 146,60 Kč/1kg
57,33 Kč
Prodejce: NutraBestBG

GymBeam – Extrakt z bílé vrbové kůry, 90 kapslí
6 462,05 Kč/1kg
504,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam FueGain 2500 g, vanilka
676,01 Kč/1kg
1 690,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Proteinová tyčinka "Protein Max", čokoláda, bezlepková, 45 g, BIOTECH USA 20019030200
51,00 Kč
-21%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Zero Syrup - 320 ml, javorový sirup
563,41 Kč/1l
180,29 Kč
Prodejce: VISO

Mutant Mass, Gainer Chocolate Fudge Brownie 2270 g 17908
4 107,10 Kč/1kg
821,42 Kč
Prodejce: VISO

Beef Protein - 1816 g, jahoda
1 861 489,91 Kč/1l
1 861,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

GymBeam | Taurinov prek
800,68 Kč/1kg
200,17 Kč
Prodejce: FIT1EU

GymBeam Glucuronolactone, 90 kapslí
6 280,44 Kč/1l
565,24 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Proteinathor WPC80 Syrovátkový Protein CFM | 80 % Bílkovin + Digezyme | Malina a bílá čokoláda | 2300 g
315,00 Kč/1l
1 890,00 Kč
Prodejce: Miraclo

Kevin Levrone | Levrone CLA 3000
3 315,44 Kč/1l
298,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Kevin Levrone | Black Line / Anabolic Mass Gainer Bílá čokoláda s kokosem
412,80 Kč/1kg
1 238,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Levrone | LevroBCAA 4:1:1
1 837,33 Kč/1l
551,20 Kč
Prodejce: FIT1EU

DYMATIZE Protein Bar Elite Layer Bar Peanut Butter & Caramel 18 x 60 g
1 095,16 Kč/1kg
1 182,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

GymBeam – Iron Complex, 240 kapslí
2 967,62 Kč/1kg
623,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam afrnov extrakt 60 kapsl
10 415,00 Kč/1l
624,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Joe's Core Bar od společnosti Weider, pojmenovaná po zakladateli společnosti, je lahodná proteinová tyčinka s nízkým obsahem cukru a vysokým obsahem bílkovin ve dvou příchutích: Bílá čokoláda s kokosem a lískooříškový nugát. Jedna tyčinka obsahuje přibližně 32 % bílkovin a pouze 1,7 g cukru.
Doporučená dávka:
Dle potřeby, 1-2 tyčinky denně. Ideální jako svačina mezi jídly, před a po tréninku.
Upozornění: Vhodná pro všechny, kteří si chtějí dát něco dobrého k jídlu:
Doplňky stravy nejsou náhradou vyvážené stravy. Je třeba dodržovat pestrou a vyváženou stravu a zdravý životní styl. Doporučený denní příjem nesmí být překročen. Doplňky stravy by měly být skladovány mimo dosah dětí.
Složení (na příkladu bílé čokolády s kokosem):
bílá čokoláda 27 % se sladidlem (sladidlo: maltitol; kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor: lecitiny; přírodní aroma), mléčná bílkovina, zvlhčující látka: glycerol; hydrolyzát kolagenu, objemové činidlo: (sójová bílkovina, tapiokový škrob, extrakt z ječného sladu (lepek), sůl), 3,7 % sušený strouhaný kokos, rozpustná kukuřičná vláknina, slunečnicový olej, 0,8 % kousky pražených mandlí, aroma, sladidlo: sukralóza.
Může obsahovat stopy lepku, arašídů a jiných ořechů.
Při nadměrné konzumaci může mít projímavý účinek.
Výživové údaje (na příkladu bílé čokolády s kokosem):
Porce: 1 tyčinka
Nutriční hodnoty / složky | na 100 g | na 45 g* |
Kalorická hodnota | 1633 kJ | 735 kJ |
392 kcal | 176 kcal | |
Tuk | 19 g | 8,4 g |
- z toho nasycené mastné kyseliny | 11 g | 4,8 g |
Sacharidy | 33 g | 15 g |
- z toho cukr | 3,1 g | 1,4 g |
- z toho polyhydrické alkoholy | 29 g | 13 g |
Vláknina | 5,9 g | 2,6 g |
Bílkoviny | 31 g | 14,0 g |
Sůl | 0,28 g | 0,12 g |
*porce = 1 tyčinka 45 g
- Výrobce
- Weider
- Hmotnost
- 540 g
- Počet kusů
- 1
- Objem
- 540 ml
- Seznam přísad
- Složení (např. Bílá čokoláda s kokosem): 27% bílá čokoláda se sladidlem (sladidlo: maltitol, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor: lecitiny, přírodní aroma), mléčná bílkovina, zvlhčující látka: glycerin, hydrolyzát kolagenu, kypřící látka: (sójová bílkovina, tapiokový škrob, extrakt z ječného sladu (lepek), sůl), 3,7 % sušený strouhaný kokos, rozpustná kukuřičná vláknina, slunečnicový olej, 0,8 % kousky pražených mandlí, aroma, sladidlo: sukralóza.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Viz popis
- Doporučená spotřeba
- 1 Rigel podle potřeby. Například jako odměna během tréninku nebo po něm.
- Potravinářský podnik
- Weider Germany GmbH
- Prodejní název
- Weider Joe's Core Bar - 12 tyčinek po 45 g bílé čokolády s kokosem
- Kód EAN
- 4044782916117
- Číslo produktu
- 11611
- Výrobce
- Weider
- Hmotnost
- 540 g
- Počet kusů
- 1
- Objem
- 540 ml
- Seznam přísad
- Složení (např. Bílá čokoláda s kokosem): 27% bílá čokoláda se sladidlem (sladidlo: maltitol, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, emulgátor: lecitiny, přírodní aroma), mléčná bílkovina, zvlhčující látka: glycerin, hydrolyzát kolagenu, kypřící látka: (sójová bílkovina, tapiokový škrob, extrakt z ječného sladu (lepek), sůl), 3,7 % sušený strouhaný kokos, rozpustná kukuřičná vláknina, slunečnicový olej, 0,8 % kousky pražených mandlí, aroma, sladidlo: sukralóza.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Viz popis
- Doporučená spotřeba
- 1 Rigel podle potřeby. Například jako odměna během tréninku nebo po něm.
- Potravinářský podnik
- Weider Germany GmbH
- Prodejní název
- Weider Joe's Core Bar - 12 tyčinek po 45 g bílé čokolády s kokosem
- Kód EAN
- 4044782916117
- Číslo produktu
- 11611
K tomu se hodí také

Gamechanger | Beta Ecdysteron | AlphaBear | Zvýšení síly | 60 kapslí
101 583,33 Kč/1l
1 219,00 Kč
Prodejce: beLIVELY

Swedish Collagen Deluxe Liquid - hydrolyzovan mosk kolagen s kyselinou hyaluronovou, vitamny a minerly, 500 ml
1 342,80 Kč/1l
690,79 Kč
-19,39 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
671,40 Kč
Prodejce: Katomix

Swiss Point of Care Mission Cholesterolmetr 3 v 1 - Luxe Starterspack (CHOL - HDL - TRIG + LDL-Ratio) - 1 sada
4 450,43 Kč
-451,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurocare

Kevin Levrone Scatterbrain 270g
533,41 Kč
Prodejce: VISO

Triple Blend extra silný, 700 g
1 825,47 Kč/1l
1 277,83 Kč
Prodejce: VISO

(6 ks) WP Energy Sniff prášek 2 g – rychlý povzbuzující prostředek s kofeinem a taurinem – bez tabáku a veganský – energetický kick pro párty, hraní her a sport
1 210,00 Kč
Prodejce: GrowExpert

OK! Fat Burn Coffee 150g
389,66 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Open Food 3175681268111, 500 ml, 148 kcal, 35 g, 0,433 g, 28 g, 1,083 g
1 390,36 Kč/1l
695,18 Kč
Prodejce: VISO

Nápoj Isostar Hydrateamp; Perform 1500g - citron
468,21 Kč/1kg
702,32 Kč
Prodejce: VISO

Hydro Pump HydroMax®
2 083,33 Kč/1kg
625,00 Kč
Prodejce: MIKROGEN

Skull Labs ANGEL DUST 270g Orange Mango
2 535,07 Kč/1l
684,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

RETA3 3x G-Formula – doplněk stravy s guarana, jablečným octem, inulinem, L-glutaminem, L-leucinem, zinkem a chromem
84 444,00 Kč/1l
1 266,66 Kč
Prodejce: WR-Products

Aktivační nápoj s pomerančovou chutí - Izotonický elektrolyticky nápoj s přídavkem vitamínů a minerálů pro hydrataci a regeneraci, 31,5g
24,40 Kč/1l
15,37 Kč
Prodejce: MANADA

Activlab Hot Sport Drink 1000 g, třešeň, izotonický nápoj v prášku, elektrolyty, vitamíny, L-karnitin, více než 80 porcí
182,25 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

BODYLAB L-citrulin malát - 500g
2 993,56 Kč/1kg
1 496,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

BioTechUSA 179554, Energetický nápoj, Připraven k pití, Tekutina, 1 kusů, Citrón, 25 ml
490,46 Kč/1l
245,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Createston Classic+ - 3090g : Třešeň I Prášek + Kapsle I Po tréninku I Vše v jednom kompletní zásoba I Protein (syrovátkový izolát I Hydrolyzát syrovátky I Kolagen) I Aminokyseliny I Kreatin I Sacharidy I Rostlinné extrakty (Tribulus Terrestris I Pískavice řecké seno ) I Nabírání svalové hmoty I Zvyšování hmotnosti
1 087,52 Kč/1l
3 360,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Magický patron Kolumbijská energie Pinch
367,46 Kč
Prodejce: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

Protein ProActive Protein 80 RASPBERRY Raspberry 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

Dexter Jackson Signature Series | Black Series | Post Cycle Performance - PCT Formula
11 432,50 Kč/1l
685,95 Kč
Prodejce: FIT1EU

Hořčík chelát bisglycinát 180 kapslí
681,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Activlab ISOACTIVE Isotonic, 31,5 g, příchuť třešně a pomeranče, isotonický prášek + extrakt z borůvek, elektrolyty
10,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Cvetita Herbal Leuzea Max tablety
19 791,00 Kč/1l
1 187,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

MyProtein MyVitamins Zinc and Magnesium 270 kapsl / ZMA / Esenciln minerly zinek a hok obohacen o vitamin B6 a m
3 433,70 Kč/1l
927,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Isostar Actifood High Energy Gel Exotic 90 g
149,94 Kč
-42,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
107,28 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Mutant Madness 270 g orange rush / Předtréninkové stimulanty / Extrémní předtréninovka pro intenzivní trénink
1 650,11 Kč/1l
445,53 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

SiS GO Electrolyte 1600 g pomeranč / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty
455,84 Kč/1l
1 128,00 Kč
-398,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,35 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

VemoHerb Bulgarian Tribulus, 90 cps
2 477,60 Kč/1l
867,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Maraton Forte - 180 kapslí (3 x 60 kapslí) - 3 balení
20 148,15 Kč/1kg
2 176,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%50% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
50%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super rychlý
Velmi spokojen, udržuje to, co slibuje
Ohodnoceno dne 27. dubna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82g) Jahoda & Limetka - Energie & Výdrž - Energetické nápoje
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
989,60 Kč/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82 g) Orange – Energie a výdrž – Energetické nápoje
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
989,60 Kč/1l

YES Diätní proteinový nápoj s ovocem lesního druhu I 100% přírodní složení I 100% zdravé



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 890,00 Kč
-39,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 850,63 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 084,38 Kč/1l

SIS Beta Fuel Energy Chews (20 x 60 g) citron – tyčinky – energetické tyčinky
1 185,26 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
987,72 Kč/1l

Science in Sport GO Hydro šumivé tablety s příchutí ananasu, 160 kusů
1 253,55 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

PULS Pre Workout Shot Black Orange 12 x 60 ml – s 200 mg kofeinu, beta-alaninem, argininem AKG a vitamíny skupiny B
585,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal
9 765,83 Kč/1l

SiS GO Electrolyte 1600 g černý rybíz / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
778,38 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
486,49 Kč/1l

SiS GO Electrolyte 1600 g pomeranč / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 128,00 Kč
-398,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,35 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
455,84 Kč/1l

chytrý veganský protein 180 kusů bez alergií



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 168,21 Kč
Prodejce: WR-Products
6 213,88 Kč/1kg

Polleo Immunity+ NAC 1000, 60 kapslí
611,23 Kč
Prodejce: PolleoSport
8 524,83 Kč/1kg

Nattokináza 100 mg 20 000 FU/g | 365 kapslí | LUTO Supplements



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
485,42 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
539,36 Kč/1l

TTCarp proteinový koncentrát 1kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Polleo Sport Maltodextrin, 2000 g
488,94 Kč
Prodejce: PolleoSport
244,47 Kč/1kg

OstroVit | Vitargo | Fastest Body Fuel Mango
995,77 Kč
Prodejce: FIT1EU
497,89 Kč/1l

Energy Drink 1kg berry (ovoce)
436,63 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

SIS GO Hydro Tablet (8x20 tablet) Jahoda & limetka – Energie & výdrž – Elektrolyty



3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
248,56 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
388,38 Kč/1l

Detox Coffee 125g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
437,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Kvalitní vanilková rýže, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
190,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
190,00 Kč/1kg

OK! Fat Burn Coffee 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
389,66 Kč
Prodejce: Nutrisslim

100 % přírodní rýžové sacharidy - 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
190,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
190,00 Kč/1l