4,6



Na základě 13 hodnocení
Podobné produkty
![Obrázek produktu pro Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitaminem C, zinkem a biotinem - Prvotřídní kolagenový hydrolyzát - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektní rozpustnost - Přírodní materiál](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/a3aa2bfee9358d2a1b53018a707ff587.webp)
Další informace o reklamě
Glow25® Collagen Plus [450g] - s vitaminem C, zinkem a biotinem - Prvotřídní kolagenový hydrolyzát - Peptidy typu 1 a 3 - Perfektní rozpustnost - Přírodní materiál2 408,78 Kč/1l
1 083,95 Kč
Prodejce: WR-Products

Další informace o reklamě
OLEOFARM D-Vitum Forte 2000 IU K2 - 120 kapslí | Posiluje kosti a imunitní systém | Vitamin D pro dospělé4 554,55 Kč/1kg
501,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Další informace o reklamě
ArmoLipid, 60 tabletek12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Další informace o reklamě
Doplňky stravy Norsan Omega-3 Vegan (100 ml) 83233 732,00 Kč/1l
746,40 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze Vitamin D3 1 000 IU denní vysoká dávka - 200 tablet
5 816,80 Kč/1l
290,84 Kč
Prodejce: apohealth

Kurkuma + Piperin + Vitamin C vegan, 120 St KAP
4 967,94 Kč/1l
531,57 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze Omega 3 1000 mg rybího oleje ve vysoké dávce - 90 kapslí
3 790,35 Kč/1kg
655,73 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze vitamin D3 + K2 kapky, vysoká dávka, 50 ml roztoku
10 147,40 Kč/1l
507,37 Kč
Prodejce: apohealth

Neradin active kapsle speciálně pro potřeby mužů, 70 kapslí
24 231,85 Kč/1kg
1 308,52 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: apohealth

Dvojitá srdcová žehlička +C 30ks
592,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Vitamin D3/K2 – 2000 ME tablety – 240 tablet na 12 měsíců
5 815,46 Kč/1kg
1 395,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kräuterhaus Sanct Bernhard 4250382205548
7 690,00 Kč/1l
1 538,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: takemore

Organické spirulinové pelety - 600 tablet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá řasa spirulina z kontrolovaného pěstování - Vegan - TRUE NATURE®
4 060,87 Kč/1kg
1 266,30 Kč
-48,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 218,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vitamaze Magnesium³ Complex 350 mg - 180 tablet
1 985,64 Kč/1kg
510,31 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze Vitamin B-Complex, veganské tablety s vysokou dávkou, 180 tablet
14 175,28 Kč/1l
510,31 Kč
Prodejce: apohealth

Bisglycint hoenat Double Wood | 180 veganskch kapsl | 400 mg v kapsli | Glycint | Doplnk stravy | Kapsle hoku
5 192,00 Kč/1l
934,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vit4ever Vitamin D3 20 000 I.E. 500 µg + K2 200 µg 100 tablet
35 077,43 Kč/1kg
1 227,71 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vitastrong Kolagen s kyselinou hyaluronovou - 2000 mg - 180 tablet - koenzym Q10, biotin, vitamín C a D - podpora kůže, kloubů, vlasů a kostí
1 391,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

natural elements Bisglycinát hořčíku – chelátovaný hořčík – 180 kapslí – 300 mg hořčíku denně
8 576,67 Kč/1kg
1 337,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Organic Ashwagandha Capsules - 360 kapslí (650 mg) - 2 600 mg vysoká dávka - prémiové indické spací bobule - TRUE NATURE®
1 463,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Doplněk stravy. Vitaminy D3 a K2 v malých měkkých kapslích s lněným olejem. Etiketa doporučuje užívat jednu kapsli každých 5 dní.
Složení a obsah balení
- Jedna kapsle obsahuje 125 µg vitaminu D3 (5000 IU) a 100 µg vitaminu K2 ve formě menachinonu-7 (MK-7).
- 240 měkkých kapslí. Obal kapsle obsahuje želatinu.
- Množství jsou uvedena na jednu kapsli. Dodržujte interval 5 dní mezi jednotlivými dávkami.
Čistá hmotnost: 60 g.
v porci 1 kapsle
- Vitamin D3: 125 µg (5000 IU) (2500 % RHP)
- Vitamin K2: 100 µg (133 % RHP)
RHP = referenční hodnota příjmu pro dospělé. U složek bez procentuálního údaje nebyla RHP stanovena.
Doporučené užívání
Užívejte 1 kapsli každých 5 dní. Údaje 5000 IU vitaminu D3 a 100 µg K2 se vztahují k jedné kapsli, nikoli ke každodennímu užívání.
Složení
Lněný olej; zvlhčující látka: glycerol; obal kapsle: želatina; čištěná voda; menachinon-7 (vitamin K2); cholekalciferol (vitamin D3).
Upozornění a skladování
Nepřekračujte doporučenou dávku. Nepoužívejte při přecitlivělosti nebo alergii na některou ze složek. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu ani zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě 5–25 °C. Chraňte před světlem a vlhkostí. Při užívání léků proti srážení krve se před použitím poraďte s lékařem nebo lékárníkem.
- Skladování a použití
- Nepřekračujte doporučenou dávku. Nepoužívejte při přecitlivělosti nebo alergii na některou ze složek. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu ani zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě 5–25 °C. Chraňte před světlem a vlhkostí. Při užívání léků proti srážení krve se před použitím poraďte s lékařem nebo lékárníkem.
- Objem
- 1 ml
- Seznam přísad
- Lněný olej; zvlhčující látka: glycerol; obal kapsle: želatina; čištěná voda; menachinon-7 (vitamin K2); cholekalciferol (vitamin D3).
- Hmotnost
- 60 g
- Rozměry
- 65mm x 115mm x 65mm
- Potravinářský podnik
- Bio Medical Pharma Sp. z o. o. ul. Aleksandrowska 9, 95-070 Rąbień
- Prodejní název
- Doplněk stravy Vitamin D3 + K2
- Výrobce
- Biogo
- Označení množství
- v porci 1 kapsle Vitamin D3: 125 µg (5000 IU) (2500 % RHP) Vitamin K2: 100 µg (133 % RHP) RHP = referenční hodnota příjmu pro dospělé. U složek bez procentuálního údaje nebyla RHP stanovena.
- Počet kusů
- 240
- Doporučená spotřeba
- Užívejte 1 kapsli každých 5 dní. Údaje 5000 IU vitaminu D3 a 100 µg K2 se vztahují k jedné kapsli, nikoli ke každodennímu užívání.
- Číslo produktu
- D3K2DE
- Kód EAN
- 4262351870145
- Skladování a použití
- Nepřekračujte doporučenou dávku. Nepoužívejte při přecitlivělosti nebo alergii na některou ze složek. Není určeno dětem, těhotným a kojícím ženám. Doplněk stravy nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu ani zdravý životní styl. Uchovávejte mimo dosah malých dětí. Uchovávejte v suchu při teplotě 5–25 °C. Chraňte před světlem a vlhkostí. Při užívání léků proti srážení krve se před použitím poraďte s lékařem nebo lékárníkem.
- Objem
- 1 ml
- Seznam přísad
- Lněný olej; zvlhčující látka: glycerol; obal kapsle: želatina; čištěná voda; menachinon-7 (vitamin K2); cholekalciferol (vitamin D3).
- Hmotnost
- 60 g
- Rozměry
- 65mm x 115mm x 65mm
- Potravinářský podnik
- Bio Medical Pharma Sp. z o. o. ul. Aleksandrowska 9, 95-070 Rąbień
- Prodejní název
- Doplněk stravy Vitamin D3 + K2
- Výrobce
- Biogo
- Označení množství
- v porci 1 kapsle Vitamin D3: 125 µg (5000 IU) (2500 % RHP) Vitamin K2: 100 µg (133 % RHP) RHP = referenční hodnota příjmu pro dospělé. U složek bez procentuálního údaje nebyla RHP stanovena.
- Počet kusů
- 240
- Doporučená spotřeba
- Užívejte 1 kapsli každých 5 dní. Údaje 5000 IU vitaminu D3 a 100 µg K2 se vztahují k jedné kapsli, nikoli ke každodennímu užívání.
- Číslo produktu
- D3K2DE
- Kód EAN
- 4262351870145
Dodatečné informace
K tomu se hodí také

Vitamaze Omega 3 1000 mg rybího oleje ve vysoké dávce - 90 kapslí
3 790,35 Kč/1kg
655,73 Kč
Prodejce: apohealth

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Vitamaze Magnesium³ Complex 350 mg - 180 tablet
1 985,64 Kč/1kg
510,31 Kč
Prodejce: apohealth

Vitamaze Vitamin C 1000 mg vysoká dávka + zinek veganské tablety, 180 tablet
2 400,00 Kč/1l
626,40 Kč
Prodejce: apohealth

Organické spirulinové pelety - 600 tablet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá řasa spirulina z kontrolovaného pěstování - Vegan - TRUE NATURE®
4 060,87 Kč/1kg
1 266,30 Kč
-48,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 218,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vitamaze Vitamin B-Complex, veganské tablety s vysokou dávkou, 180 tablet
14 175,28 Kč/1l
510,31 Kč
Prodejce: apohealth

Kreatin (Creatine) Alkaline - 150 kapslí I s kyselým pufrem I budování svalů I budování hmoty I nárůst síly I vysoká biologická dostupnost
3 236,73 Kč/1l
712,08 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Organic Ashwagandha Capsules - 360 kapslí (650 mg) - 2 600 mg vysoká dávka - prémiové indické spací bobule - TRUE NATURE®
1 463,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Bisglycint hoenat Double Wood | 180 veganskch kapsl | 400 mg v kapsli | Glycint | Doplnk stravy | Kapsle hoku
5 192,00 Kč/1l
934,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Vitamaze Zinek vysoká dávka - 180 tablet
3 834,76 Kč/1l
483,18 Kč
Prodejce: apohealth

OLVITA Ostropestřecový olej lisovaný za studena 500 ml
540,00 Kč/1l
270,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL

Canon PG-545/CL-546, Standardní výtěžnost, Černá, Azurová, Purpurová, Žlutá, 2 kusů, Balení více kusů
2 251,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

GymBeam - Omega 3 120 neochucench kapsl
8 511,58 Kč/1l
1 021,39 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

TESA 05418-00004-02, Dveře, Bez rámečku, Pod dveře, Bílá, 0,95 m, 25 mm
1 153,09 Kč/1m
1 095,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Olej - Egyptský olej z černého kmínu 100ml
2 604,60 Kč/1l
260,46 Kč
Prodejce: taleoo

Optimum Nutrition Micronized Creatine Powder 317 g / Kreatin monohydrt / Vdecky oven nejist mikronizovan kreatin monohydrt
2 221,50 Kč/1kg
666,45 Kč
Prodejce: VISO

Čistá autentická pryskyřice Vitadote® Shilajit Mumijo z Altaje a Himalájí s více než 85 stopovými prvky, kyselinou fulvovou a kyselinou huminovou 30g
66 923,60 Kč/1l
1 673,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Vitadote

Liver Complex Milk Thistle+Artichoke+Cholin Capsules 120 kapslí
1 660 739,92 Kč/1l
1 660,74 Kč
Prodejce: Petersberg-Apotheke

ArmoLipid, 60 tabletek
12 328 428,24 Kč/1kg
862,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Serica

Feminol 2 - Kompletní Přípravek pro Těhotné ženy, 56 tablet + 56 kapslí
7 494,80 Kč/1l
749,48 Kč
Prodejce: The-Fast-Order

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

Citrát hořečnatý 360 mg Vegan Capsules 180 kapslí
3 453,69 Kč/1l
552,59 Kč
Prodejce: apohealth

Posilující olej na vlasy a pokožku hlavy Rosemary Mint (Scalp & Hair Strengthening Oil) 59 ml
7 796,95 Kč/1l
460,02 Kč
Prodejce: somnia24

SinoPlaSan Magnesium 8-fold complex | 180 kapslí | 400 mg elementárního hořčíku | 8 různých druhů hořčíku | veganské | bez lepku a laktózy
2 806,20 Kč/1kg
465,83 Kč
Prodejce: apohealth

Syrovátkový Bílkovinný Koncentrát s Čokoládovou Chutí, 500g
755,48 Kč/1kg
377,74 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Vitastrong Kolagen s kyselinou hyaluronovou - 2000 mg - 180 tablet - koenzym Q10, biotin, vitamín C a D - podpora kůže, kloubů, vlasů a kostí
1 391,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Vitamaze Vitamin D3 1 000 IU denní vysoká dávka - 200 tablet
5 816,80 Kč/1l
290,84 Kč
Prodejce: apohealth

Doplňky stravy Norsan Omega-3 Vegan (100 ml) 8323
3 732,00 Kč/1l
746,40 Kč
Prodejce: apohealth

Elektrická kuchyňská baterie s průtokovým ohřívačem, chytrý ohřívač, otočný o 360°, nerezová kuchyňská baterie s LED indikátorem teploty, elektrický
1 299,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je C.
Třída A+ až FProdejce: Homelody
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
85% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
85%8% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
8%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%8% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
8%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý produkt, rychlé dodání
Hmotnost 0,06 kgPočet kusů 240
Dobrý produkt, dodání bylo také rychlé.
Ohodnoceno dne 27. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.at.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
1A: rychlé dodání a dobrá cena
Hmotnost 0,06 kgPočet kusů 240
1A: rychlé dodání a dobrá cena
Ohodnoceno dne 12. června 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Jak je popsáno
Hmotnost 0,06 kgPočet kusů 240
Tento článek je přesně to, v co jsem doufal!
Ohodnoceno dne 13. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita
Hmotnost 0,06 kgPočet kusů 240
Dobrá kvalita a vysoké dávkování
Ohodnoceno dne 16. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.it.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,06 kgPočet kusů 240
Ohodnoceno dne 17. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,06 kgPočet kusů 240
Ohodnoceno dne 25. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,06 kgPočet kusů 240
Ohodnoceno dne 12. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Hmotnost 0,06 kgPočet kusů 240
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Elevit 1 tablety pro plodnost a těhotenství, 60 tablet



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
944,12 Kč
Prodejce: apohealth
8 582,91 Kč/1kg

Innovall SUD kapsle, 30 kapslí
1 196,58 Kč
Prodejce: apohealth
32 340,00 Kč/1kg

Pure Encapsulations Kolagen Plus 140 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 498,42 Kč
Prodejce: apohealth
7 417,92 Kč/1kg

BactoFlor 10/20 aktivní bakteriální kultury, 100 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 191,45 Kč
Prodejce: apohealth
14 529,88 Kč/1kg

Grether's Pastilles Blackcurrant bez cukru, 440 g Pastillen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
839,27 Kč
Prodejce: apohealth
1 509,48 Kč/1kg

SANPROBI IBS (probiotikum) 3 x 20 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
759,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
1 519,98 Kč/1l

Dietoll - 180 kapslí (3x 60 kapslí) - balení po 3 kusech



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(11)Počet hodnocení: 11
2 051,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
15 192,59 Kč/1kg

Carmol kapky pro zlepšení stavu při nevolnosti, 160 ml roztoku



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
476,34 Kč
Prodejce: apohealth
2 977,13 Kč/1l

Pure Encapsulations Magnesium Magnesiumglycinat kapsle, 180 ks.



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 484,73 Kč
Prodejce: apohealth
6 873,75 Kč/1l

Concentrix, 180 kapslí



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(11)Počet hodnocení: 11
1 574,67 Kč
Prodejce: apohealth
8 896,44 Kč/1kg

Innovall FD kapsle, 60 ks kapslí
984,93 Kč
Prodejce: apohealth
16 415,50 Kč/1kg

spermidineLIFE Original 365+, 60 kapslí



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 486,44 Kč
Prodejce: apohealth
7 432,20 Kč/1kg

Wobenzym imunitní tablety, 240 tablet



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(36)Počet hodnocení: 36
1 991,62 Kč
Prodejce: apohealth
9 220,46 Kč/1kg

ARMOLIPID Cholesterol Heart Clean Cholesterol 60 tablet x4



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(39)Počet hodnocení: 39
1 998,99 Kč
Prodejce: The-Fast-Order
19 989,90 Kč/1l

Viacutan plus vet, 40 kapslí
386,64 Kč
Prodejce: apohealth
7 435,38 Kč/1kg

Orthomol Hair Intense - mikroživiny pro krásné vlasy - s biotinem, mědí a zinkem, 90 denních dávek
2 014,59 Kč
Prodejce: apohealth
9 973,22 Kč/1kg

Doppelherz systém Kolagen 11 000 Curcuma + Zázvor roztok pro normální funkci chrupavek a podporu normálního stavu kostí, 30 lahviček na pití



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
982,00 Kč
Prodejce: apohealth
742,81 Kč/1kg

Dekristolvit D3 2000 I.U. tablety na podporu imunitního systému, 90 tablet



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
308,43 Kč
Prodejce: apohealth
5 819,43 Kč/1kg

Léčivá země - Imutox prášek 380g
262,97 Kč
Prodejce: apohealth
692,03 Kč/1kg