5,0



Na základě 3 hodnocení
Tvrdý olej
699,67 Kč
2 798,68 Kč / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Zbývající čas na objednání:
9h 51m 57s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
weber.tec 946 Injektionscreme 10 l1 220,43 Kč/1l
12 204,28 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
PCI Pecilastic Entkopplungsgewebe 50 m284,92 Kč/1m
14 246,23 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
Sopro RAM3 Renovierungsmörtel Ausgleichsmörtel 25kg1 215,89 Kč
Prodejce: bauschnell

Další informace o reklamě
PCI Saniment 2 in 1 Sanierputz 25kg54,49 Kč/1kg
1 362,20 Kč
Prodejce: bauschnell

MontážníPolyuretanPěna Ceresit Ts61
135,70 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Dewepro 00057871
8,46 Kč/1m
422,88 Kč
Prodejce: MasterBau

Polyuretanové Uzávěrné Černé 600 Ml
388,33 Kč/1kg
291,25 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Dewepro 314860
43,88 Kč/1kg
877,57 Kč
Prodejce: bauschnell

PAREXLANKO Super + Adjuvans – 0,5 l – 02596
1 031,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Kutlu 10442250
392 894,98 Kč/1kg
1 571,58 Kč
Prodejce: Kutlu24

Kutlu 10631950
1 604 179,99 Kč/1kg
4 812,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kutlu24

Univerzální páska 50/10
6 488,40 Kč/1kg
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Fugenspachtel 20cm
2 433,15 Kč/1m
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

uszczelka termostatu ..
23 750,00 Kč/1kg
95,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

ProfiPlus Montageschaum 1KPolyuretanSchaum 500 ml
8 302,18 Kč/1l
4 151,09 Kč
Prodejce: bauschnell

Tmel černý 70-24571-20
2 262,50 Kč/1l
181,00 Kč
Prodejce: GAFA_AUTO

DEKAseal 8936
3 032,05 Kč/1m
1 005,65 Kč
-71,78 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
933,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Sada Pístů 23331B
3 684,75 Kč
Prodejce: TTW-Offroad

Sikagard 6220 S - 500ml
644,85 Kč/1kg
212,80 Kč
Prodejce: SABTRADE

Feda slínkový olej čirý 1l
586,00 Kč/1l
586,00 Kč
Prodejce: DomoDomo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Naturační olej pro dřevo od společnosti Hermann Sachse je vhodný pro všechny dřevěné povrchy v interiéru, které jsou vystaveny vysoké zátěži.
Je to olej s vysokou schopností pronikání, který se hluboko vsakuje do dřeva.
Kuchyňské pracovní desky, pracovní desky v dílnách, všechny druhy dřevěných podlah a schodů a další dřevěné výrobky lze ošetřit tímto olejem, čímž se povrch stane velmi odolným vůči vodě.
Tento olej je vhodný pro všechny listnaté a jehličnaté dřeviny, masivní dřevo i dýhy.
Obsah: 250 ml
Olej Hermann Sachse je mírně hustší a proniká obzvláště hluboko do dřevní struktury.
Ochrana olejem je v dřevu, nikoli na něm.
Cítíte strukturu dřeva, žádná vrstva laku nebrání tomu, aby se projevila příjemná vlastnost dřeva.
Povrch je jemný, a přesto bezpečný, intenzivní a trvanlivý, den co den chráněný před vlhkostí, oděrem a nečistotami.
Tento olej je ideální pro:
Vyroben z lněného fermeže a kvalitního vlašského oleje. (Sušicí složky)
Sušicí složky: Bez kobaltu a barya, bez rozpouštědel.
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 0.25 l
- Kód EAN
- 4262420360003
- Číslo produktu
- 23.240
- Výrobce
- Manufaktur Martinshof
- Hmotnost
- 300 g
- Objem
- 0.25 l
- Kód EAN
- 4262420360003
- Číslo produktu
- 23.240
- Výrobce
- Manufaktur Martinshof
K tomu se hodí také

Sada na stavbu budky pro ptáky (velká), barva: červená (jako ocas bobra)
1 701,81 Kč
-493,32 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 208,49 Kč
Prodejce: ManufakturMartinshof

Bezdrátová sluchátka Bluetooth 5.0 TWS Bluetooth 5.0 Přenosná nabíjecí sluchátka Přenosné pouzdro Stereo sluchátka s mikrofonem pro Android iPhone Samsung White Retoo
312,75 Kč
Prodejce: TanningParadise

Bosch GOF 130, Černá, Modrá, 28000 ot/min, 11000 ot/min, 5,5 cm, 97 dB, 86 dB
3 500,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Amazon Echo Dot (5. Gen), Amazon Alexa, Kulovitý, Bílá, Německý, Angličtina, Španělština, Francouzština, Italština, Android, Fire OS, 4,4 cm
1 408,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Breros_

Litý hliníkový tagine tagine Ø32cm indukční silikonové rukojeti hrnec na vaření v páře červený
1 217,55 Kč
Prodejce: IM-Trading_GmbH

Prémiový umělý vánoční stromek 180 cm - s dřevěným stojanem, jedle Nordmann, umělá jedle, realistický, husté větve s LED diodami
2 990,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH

LG OLED65C58LA.AEU, 165,1 cm (65"), 3840 x 2160 px, OLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
39 999,00 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je F.
Prodejce: Gastromark

Makita E-10899 Sada nářadí 76 ks.
2 189,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Stolní kotoučová pila Bosch GTS 254 Professional 1800 Watt 254 mm ( 0601B45000 )
8 417,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PolisElectro

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Bílá, Přímý, Přímý
364,37 Kč/1m
364,37 Kč
Prodejce: OrigineProd

JBL Wave 200TWS, Bezdrátový, 20 - 20000 Hz, Hovory/hudba, 48 g, Sluchátka s mikrofonem, Černá
871,00 Kč
Prodejce: Alky

Scheppach pokosová pila s potahem a laserem HM 216 (+2. kotouč)
3 331,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Elektrochram

PARKSIDE PERFORMANCE® bruska s náhodným oběhem "PPEXS 750 B2", s přepínatelným přímým pohonem kotouče
1 559,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kaufland

Frézovací stůl Frézovací stůl 55693 Stolní frézka Pracovní stůl TOP MILLER Frézovací stůl
2 744,55 Kč
Prodejce: Tiptopmaker

AREBOS solární sprcha 20 L zahradní sprcha bazénová sprcha venkovní sprcha kempinková sprcha sprcha
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

EASYmaxx sada solárního generátoru 4500mAh
1 216,70 Kč
Prodejce: DS_e-Sales_GmbH

DeWALT DT70734T-QZ, 29 kusů, T10, T15, T20, T25, T30
789,05 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IMET

Zahradní domek 21057, kovová kůlna, na nářadí, s pultovou střechou, 161 x 86 x 181/164 cm
3 783,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Brusné kotouče 125 mm, suchý zip, na kov a dřevo, zrnitost P100, bez otvoru, pro excentrické brusky, 50 kusů
39,00 Kč
Prodejce: Dekorline

Dubajská čokoláda ELIT - 90g
1 325,11 Kč/1kg
119,26 Kč
Prodejce: Unicat-Candy

Apple iPhone 14, 15,5 cm (6.1"), 2532 x 1170 px, 128 GB, 12 MP, iOS 17, Černá
Zrepasovaný
11 390,19 Kč
Prodejce: NESATEC

Makita DHP482Z, Vrtačka s pistolovým držadlem, Rychloupínací, Černá, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
2 229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Plynový gril Louisiana Grills 22009, BBQ, kompaktní grilovací vozík, se 3 hořáky a poklopem
5 237,00 Kč
Prodejce: Kokiska

Zündapp Z802 E Bike 28" trekingov kolo p nsk 155 - 185 cm elektrick kolo s 21 prevody
22 731,00 Kč
-4 712,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
18 019,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IWOGROUP
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 4. února 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Nábytek jako nový
Skvělý článek, snadná práce, doporučuji kdykoli
Ohodnoceno dne 10. dubna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
olej
Super
Ohodnoceno dne 11. srpna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

ARDEX P 51 Haft- und Grundierdispersion 20 kg Eimer
6 182,01 Kč
Prodejce: bauschnell
309,10 Kč/1kg

PCI Pavifix 1 K Extra Pflasterfugenmörtel 25kg Grau



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
49 432,57 Kč
Prodejce: bauschnell
1 977,30 Kč/1kg

KNAUF Aufbrennsperre gelb 15kg
48 780,91 Kč
Prodejce: bauschnell
3 252,06 Kč/1kg

PCI Nanocret FC Betonspachtel 25 kg Sack



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
28 570,34 Kč
Prodejce: bauschnell
1 142,81 Kč/1kg

SADA 12 x 550 ml Schomburg Aquafin I380 – horizontální izolace suchých stěn ve sklepě



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
14 861,47 Kč
Prodejce: MasterBau
2 251,74 Kč/1l

Sada SCHOMBURG AQUAFIN-i380 12×550 ml + injekční pistole
14 982,30 Kč
Prodejce: MasterBau
27 240,54 Kč/1l

PCI Pecimor 2K Bitumen Dickbeschichtung 30 Liter



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 878,31 Kč
Prodejce: bauschnell
62,61 Kč/1l

SCHOMBURG AQUAFIN-1K Minerální tmelová hmota pro hydroizolaci stěn a podlah 25 kg, šedá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 159,92 Kč
Prodejce: MasterBau
1 159 919,94 Kč/1l

Baumit Nivelliermasse Nivello Quattro 25kg
13 675,83 Kč
Prodejce: bauschnell
547,03 Kč/1kg

weber.tec 946 Injektionscreme 10 l



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
12 204,28 Kč
Prodejce: bauschnell
1 220,43 Kč/1l

Remmers BIT 2K Bitumendickbeschichtung 30l Rissüberbrückend Bitumenabdichtung
1 683,10 Kč
Prodejce: bauschnell
56,10 Kč/1l

SCHOMBURG Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci, 5 l, bílá



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
9 641,83 Kč
Prodejce: MasterBau
1 928,37 Kč/1l

Sopro AEB 640 Abdichtungsbahn 1x30m Entkopplungsbahn 30m²
9 830,67 Kč
Prodejce: bauschnell
327,69 Kč/1m

weber.tec 915 SG 30L Deitermann 1K 2K Bitumen



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
2 023,67 Kč
Prodejce: bauschnell
67,46 Kč/1l

Sada 6x SCHOMBURG Aquafin I380 6x550ML + stříkačka Těsnění sklepů Horizontální bariéra
7 853,62 Kč
Prodejce: MasterBau
2 379,88 Kč/1l

SADA 6 x 550 ml Schomburg Aquafin i380 injekční krém pro horizontální izolaci



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
7 370,32 Kč
Prodejce: MasterBau
2 233,43 Kč/1l

Odizolační rohož DURAL DURABASE CI++ (šířka 100 cm), žlutá, 30 m²



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
6 085,00 Kč
Prodejce: Uniqstone
553,18 Kč/1kg

Remmers Dichtungsschlämme MB 1K Rapid 25kg
5 595,54 Kč
Prodejce: bauschnell
223,82 Kč/1kg

Sikaflex-402 Connection Hochleistungsdichtstoff 290 ml Betongrau - dauerhafte Haftung und Flexibilität
4 748,17 Kč
Prodejce: bauschnell
16 373,00 Kč/1l

weber.sys 891 Hohlstellenverguss 5L - einkomponentige Injektionsflüssigkeit zum Rissverguss und Verfüllen von Hohlstellen



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(30)Počet hodnocení: 30
4 046,25 Kč
Prodejce: bauschnell
809,25 Kč/1l