4,4



Na základě 5 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
TTCarp konzervační prostředek 1000ml827,45 Kč/1kg
827,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp moučka z jater olihní 1kg803,10 Kč/1kg
803,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp Meal LT94 1 kg681,38 Kč/1kg
681,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp NHDC Lebergurke 200 ml3 041,75 Kč/1l
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

LK Baits Carp Food mix 3kg
83,75 Kč/1kg
251,26 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits CUC! 40g Příchuť: Uzená játra
3 642,25 Kč/1kg
145,69 Kč
Prodejce: Designo_Magia

FeederBait Burger Wafters 9 mm Halibut
3 280,00 Kč/1l
82,00 Kč
Prodejce: Rybina

MVDE Carp Groundbait Strawberry 1kg
163,26 Kč/1kg
163,26 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits Jeseter Special Pellets Cheese 1kg Průměr: 20mm
129,00 Kč/1kg
129,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Jeseter Special Boilies Cheese 18mm 1kg
259,42 Kč/1kg
259,42 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Jeseter Special Dip Cheese 200ml
855,00 Kč/1l
181,18 Kč
-10,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Balanc 200ml Příchuť Garlic Liver: Průměr 20mm
1 695,15 Kč/1l
339,03 Kč
Prodejce: VISO

TTCarp Pelety Játra 12 mm 1kg
608,35 Kč/1kg
608,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

LK Baits CUC! Nugget Carp 17 mm 1kg Příchuť: Bloodworm
185,01 Kč/1kg
185,01 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits peletky Fluoro Pellets Carp Secret 1kg Průměr: 2mm
184,23 Kč/1kg
184,23 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Cukk Kukuřice Bez Nálevu 220ml Scopex
624,00 Kč/1kg
78,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

CCe Pelety (Pro-Stim Liver)
566,05 Kč/1l
566,05 Kč
Prodejce: MisterShopping

MVDE Carp Groundbait Fishmeal 1 Kg
183,64 Kč/1kg
183,64 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits CUC! Nugget Balanc 10 mm 100ml Příchuť: Bloodworm
153,54 Kč
Prodejce: Designo_Magia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Velmi atraktivní chytací pelety s dírkou pro aktivní rybařinu. Pelety jsou lisované za studena speciální technologií a následně vakuově zadipované. Pelety použijte navléknutím na vlas nebo systémem gumičky popřípadě vrtáčku na vlasu.
Doba rozpadu 2-8 hodin v závislosti na teplotě vody, ataku ryb a průměru pelety.
Obsah balení: 60 g
- Výrobce
- LK-Köder
- Hmotnost
- 0.06 kg
- Kód EAN
- 8595602020874
- Výrobce
- LK-Köder
- Hmotnost
- 0.06 kg
- Kód EAN
- 8595602020874
K tomu se hodí také

LK Baits Nutrigo Feed-Ex Honey Corn 20mm 800g
360,06 Kč/1kg
288,05 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits pelety v dipu 12mm 60g Příchuť: Játra
2 642,50 Kč/1kg
158,55 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits Nutrigo Predator 45mm 500g
1 023,12 Kč/1kg
511,56 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits pelety v dipu 17mm 60g Příchuť: Česnek
2 642,50 Kč/1kg
158,55 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Wild Strawberry 20mm 100ml
1 452,08 Kč/1kg
174,25 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits pelety v dipu 12mm 60g Příchuť: Halibut
2 642,50 Kč/1kg
158,55 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits CUC! Speciál Carp 90g Příchuť: Patentka
1 793,44 Kč/1kg
161,41 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Bloodworm 30mm 400ml
224,32 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits boilies Lukas Krasa Boilies World Record Carp Corn 1kg Průměr: 18mm
549,21 Kč/1kg
549,21 Kč
Prodejce: VISO

Boilie 20mm 10kg Mulberry Magic
98,26 Kč/1kg
982,55 Kč
Prodejce: RavenIntl

LK Baits boilies v dipu DUO X-Tra Fresh Wild Strawberry/Carp Secret Průměr: 14mm
145,69 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits CUC! Nugget Carp 17 mm 1kg Příchuť: Spice Shrimp
187,64 Kč/1kg
187,64 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 20mm 100ml
119,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Jeseter Special Boilies Cheese 18mm 1kg
259,42 Kč/1kg
259,42 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits boilies Fish Activ Plus 1kg Příchuť: Wild Strawberry
350,88 Kč/1kg
350,88 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Cheese Objem 400 ml - Velikost 30mm
224,32 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Feed-Ex Honey Rape 20mm 800g
360,06 Kč/1kg
288,05 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits Jeseter Special Boilies Beluga Halibut 18mm 1kg
242,68 Kč/1kg
242,68 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits boilie v dipu Fresh Boilie TopRestart Purple Plum Průměr: 18mm
516,00 Kč/1l
129,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Boilie 20mm 10kg Scopex
115,00 Kč/1kg
1 150,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

LK Baits Nutrigo Extra Cheese Objem 250 ml - Velikost 24mm
1 513,00 Kč/1kg
226,95 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Fluoro Boilies 18mm 250ml Příchuť: Mussel
150,40 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits pelety v dipu 12mm 60g Příchuť: Česnek
2 642,50 Kč/1kg
158,55 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits boilies Fish Activ Plus 200ml Příchuť: World Record Corn
145,69 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Balanc 200ml Příchuť Nutric Acid: Průměr 20mm
1 350,50 Kč/1l
270,10 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits Pop Up pelety v dipu Amur Special 17mm 40g
3 642,25 Kč/1kg
145,69 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits boilie v dipu Fresh Boilie Restart Mussel 250ml Průměr: 14mm
551,24 Kč/1l
137,81 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits pelety v dipu 12mm 60g Příchuť: Med
2 642,50 Kč/1kg
158,55 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits Nutrigo Balanc 200ml Příchuť Nutric Acid: Průměr 24mm
1 350,50 Kč/1l
270,10 Kč
Prodejce: VISO
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%20% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
20%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 19. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 19. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coppens Halibut Base Pellet - 19kg - 20mm - Pelety pro ryby - Kaprové krmivo / krmivo pro sumce
1 550,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
81,58 Kč/1kg

TTCarp Casein Mesh 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
876,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
876,14 Kč/1kg

TTCarp konzervační prostředek 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
827,45 Kč/1kg

TTCarp moučka z jater olihní 1kg
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant
803,10 Kč/1kg

TTCarp jaterní moučka 1 kg
778,76 Kč
Prodejce: SuperMerchant
778,76 Kč/1kg

TTCarp Liquid CSL Tiger Nut 1000ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
754,42 Kč/1l

TTCarp Liquid CSL Natural 1000ml
754,42 Kč
Prodejce: SuperMerchant
754,42 Kč/1kg

TTCarp Meal LT94 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
681,38 Kč/1kg

TTCarp Betain 500g
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 411,46 Kč/1kg

TTCarp moučka z červených krabů, hrubá, 1kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

TTCarp CLO Special 1,0 kg
681,38 Kč
Prodejce: SuperMerchant
681,38 Kč/1kg

TTCarp mouka z tygřích ořechů 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
632,70 Kč
Prodejce: SuperMerchant
632,70 Kč/1kg

TTCarp lososová moučka 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1kg

TTCarp Grieß 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

TTCarp NHDC Lebergurke 200 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,75 Kč/1l

TTCarp konopná mouka 1 kg
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1kg

TTCarp NHDC Sladká kukuřičná okurka 200 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,75 Kč/1l

TTCarp kukuřice připravená k jídlu 600g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,35 Kč/1kg

TTCarp plnotučná sójová mouka 1 kg
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
584,01 Kč/1kg

TTCarp CSL Meal 1 kg
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg