5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
TTCarp konzervační prostředek 1000ml728,00 Kč/1kg
728,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp Betain 500g1 363,80 Kč/1kg
681,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
TTCarp NHDC Lebergurke 200 ml1 824,55 Kč/1l
364,91 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

LK Baits Nutrigo Predator Pop-up 30mm 400ml
627,75 Kč/1l
251,10 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Mango 20mm 100ml
119,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra - Plankton - 100 ml
2 380,00 Kč/1kg
119,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 20mm 100ml
119,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Spice Shrimp 24mm 250ml
228,12 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Feed-Ex Honey Rape 20mm 800g
354,74 Kč/1kg
283,79 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits Jeseter Special Boilies Cheese 18mm 1kg
259,42 Kč/1kg
259,42 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Balanc Boilies 20mm 250ml Příchuť: Nutric Acid/Pineapple
1 575,72 Kč/1l
393,93 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits boilie Paste Fluoro 250ml Příchuť: Compot N.H.D.C.
867,92 Kč/1l
216,98 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits tekutý extrakt Liquid Blodwoorm 250ml
1 458,04 Kč/1l
364,51 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits Jeseter Special Dip Cheese 200ml
855,00 Kč/1l
181,18 Kč
-10,18 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
171,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Fluoro Boilies 18mm 250ml Příchuť: Sweet Pineapple
613,32 Kč/1l
153,33 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Balanc 200ml Příchuť Particle Hemp Kelp: Průměr 24mm
251,99 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Jeseter Special Paste Beluga Halibut 200ml
919,20 Kč/1l
183,84 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits CUC! Nugget Carp 17 mm 1kg Příchuť: Bloodworm
188,34 Kč/1kg
188,34 Kč
Prodejce: Designo_Magia

MVDE Liquid Booster Strawberry 250ml
982,44 Kč/1l
245,61 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits Jeseter Special Booster Beluga Halibut 500ml
22,49 Kč/1kg
224,93 Kč
Prodejce: Designo_Magia
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
NUTRIGO EXTRA BLOODWORM - Totální novinka a nejúčinnější nástraha pro lov kaprů. Extra dávka esence z patentek aplikovaná dovnitř nástrahy je absolutní inovací na rybářském trhu a zároveň nejšťavnatější nástraha, která kdy pro lov kaprů byla vyvinuta. Uvolňující výluh z patentek vnáší do vody tolik přirozeného signálu, že se vyrovná několika kilogramům živých jedinců a láká ryby několikanásobně rychleji než dosud vyráběné nástrahy.
Nutrigo Extra propíchněte jehlou a klasicky navlékněte na vlas pod háček (doba účinku je až 24 hodin). Pro rychlejší uvolňování, krátkodobé vycházky nebo zimní rybaření, můžete nástrahu propíchnout vícekrát (doba účinku je až 12 hodin). Celoroční použití!
Specifikace:
Nutrigo Extra propíchněte jehlou a klasicky navlékněte na vlas pod háček (doba účinku je až 24 hodin). Pro rychlejší uvolňování, krátkodobé vycházky nebo zimní rybaření, můžete nástrahu propíchnout vícekrát (doba účinku je až 12 hodin). Celoroční použití!
Specifikace:
- ruční výroba
- patentově chráněno
- uvedený průměr je orientační
- na povrchu nástrahy se může vyskytovat tekutina
- nástraha může měnit barvu
- Výrobce
- LK-Köder
- Kód EAN
- 8595602020546
- Výrobce
- LK-Köder
- Kód EAN
- 8595602020546
K tomu se hodí také

LK Baits Nutrigo Predator Pop-up 30mm 400ml
627,75 Kč/1l
251,10 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra - Plankton - 100 ml
2 380,00 Kč/1kg
119,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Mango 20mm 100ml
119,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Cheese Objem 250 ml - Velikost 24mm
1 538,47 Kč/1kg
230,77 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Wild Strawberry 20mm 100ml
1 452,08 Kč/1kg
174,25 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits Nutrigo Feed-Ex Honey Corn 20mm 800g
354,74 Kč/1kg
283,79 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Compot N.H.D.C. 20mm 100ml
119,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Spice Shrimp 24mm 250ml
228,12 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Bloodworm 30mm 400ml
228,12 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Extra Cheese Objem 400 ml - Velikost 30mm
228,12 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits CUC! Nugget Balanc 17 mm 150ml Příchuť: Bloodworm
156,50 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Balanc 200ml Příchuť Particle Hemp Kelp: Průměr 20mm
1 259,95 Kč/1l
251,99 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Pop Up pelety v dipu Amur Special 17mm 40g
3 714,00 Kč/1kg
148,56 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Einhell TC-PG 10/E5, 4 l, Benzín, 1000 W, 63,5 cm³, Synchronní motor, 3000 ot/min
5 725,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

LK Baits pelety v dipu 17mm 60g Příchuť: Česnek
2 642,50 Kč/1kg
158,55 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits Nutrigo Extra Peper 20mm 100ml
1 742,50 Kč/1kg
174,25 Kč
Prodejce: VISO

LK Baits Jeseter Special Boilies Cheese 18mm 1kg
259,42 Kč/1kg
259,42 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Feed-Ex Garlic Liver 20mm 800g
373,75 Kč/1l
299,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Carp Zoom kukuřice XXL Corn Mammoth Maize 220ml Příchuť: Vanilka
1 008,00 Kč/1kg
126,00 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits Nutrigo Predator 45mm 500g
1 023,12 Kč/1kg
511,56 Kč
Prodejce: VISO

GPS rybářská loď s návnadou, loď s návnadou, 180 polohovacích bodů, 800 vzdálenost dálkového ovládání, zatížení 6,6 libry, inteligentní plavba, automatický návrat, 20000 mAh
8 895,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: anlund

LK Baits Nutrigo Feed-Ex Honey Rape 20mm 800g
354,74 Kč/1kg
283,79 Kč
Prodejce: VISO

12000mAh GPS rybářský člun s návnadou se 3 nádobami na návnadu Bezdrátový člun s návnadou s funkcí automatického návratu
3 779,02 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: funnyshopping

Boilie 20mm 10kg Mulberry Magic
98,26 Kč/1kg
982,55 Kč
Prodejce: RavenIntl

LK Baits Nutrigo Extra Plankton 30mm 400ml
569,67 Kč/1l
227,87 Kč
Prodejce: Designo_Magia

LK Baits CUC! 40g Příchuť: Medvědí česnek
3 714,00 Kč/1kg
148,56 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Boilie 20mm 10kg Killer Krill
115,00 Kč/1kg
1 150,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

LK Baits Jeseter Special Boilies Beluga Halibut 18mm 1kg
246,69 Kč/1kg
246,69 Kč
Prodejce: Designo_Magia

Boilie 20mm 10kg Scopex
115,00 Kč/1kg
1 150,00 Kč
Prodejce: RavenIntl

LK Baits CUC! Speciál Carp 90g Příchuť: Patentka
1 827,44 Kč/1kg
164,47 Kč
Prodejce: Designo_Magia
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Coppens Halibut Base Pellet - 19kg - 20mm - Pelety pro ryby - Kaprové krmivo / krmivo pro sumce
1 550,00 Kč
Prodejce: RavenIntl
81,58 Kč/1kg

TTCarp Casein Mesh 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
876,14 Kč
Prodejce: SuperMerchant
876,14 Kč/1kg

TTCarp konzervační prostředek 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
728,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
728,00 Kč/1kg

TTCarp moučka z červených krabů, hrubá, 1kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant
705,73 Kč/1kg

TTCarp Betain 500g
681,90 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 363,80 Kč/1kg

TTCarp lososová moučka 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1kg

TTCarp konopná mouka 1 kg
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
608,35 Kč/1kg

TTCarp NHDC Sladká kukuřičná okurka 200 ml
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant
3 041,75 Kč/1l

TTCarp Meal LT94 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
559,00 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,00 Kč/1kg

TTCarp kukuřice připravená k jídlu 600g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant
973,35 Kč/1kg

TTCarp CSL Meal 1 kg
559,66 Kč
Prodejce: SuperMerchant
559,66 Kč/1kg

TTCarp Sušený hemoglobin 0,5 kg
229,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
459,98 Kč/1kg

TTCarp moučka z jater olihní 1kg
487,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
487,99 Kč/1kg

TTCarp kukuřičná mouka 1kg
510,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
510,98 Kč/1kg

TTCarp jaterní moučka 1 kg
462,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
462,99 Kč/1kg

TTCarp Liquid CSL Tiger Nut 1000ml
446,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
446,99 Kč/1l

TTCarp Liquid CSL Natural 1000ml
446,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
446,99 Kč/1kg

TTCarp CLO Special 1,0 kg
437,94 Kč
Prodejce: SuperMerchant
437,94 Kč/1kg

TTCarp NHDC Lebergurke 200 ml
364,91 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 824,55 Kč/1l

TTCarp mouka z tygřích ořechů 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
312,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
312,99 Kč/1kg