5,0



Na základě 3 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bumble and bumble Sumoclay 45 ml30 782,89 Kč/1l
1 385,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Další informace o reklamě
Loreal Super Dust 3x7g1 161,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Schwarzkopf Paste Osis+ Texture Mess Up16 087,50 Kč/1l
1 608,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Layrite Superhold Pomade pomáda na vlasy pro extra silnou fixaci 120 g13 042,92 Kč/1kg
1 565,15 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Schwarzkopf Professional Osis+ Texture Mighty Matte Strong Matte Cream 100 ml
2 840,00 Kč/1l
284,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Silný krémový vosk OSiS Flexwax (Strong Cream Wax) 85 ml
3 482,35 Kč/1l
296,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Tigi Bed Head Hair Stick vosk na vlasy 73 g
5,38 Kč/1l
403,69 Kč
Prodejce: somnia24

Got2B - Vosk - Muddlehead - 100 ml - 1 kus
6 080,30 Kč/1l
608,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

lepidlo na vosky got2b Spiking Wax (75 ml)
6 784,13 Kč/1l
508,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Před voskováním Wella Eimi (75 ml)
7 216,00 Kč/1l
541,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Vosk na vlasy (Hair Wax) 80 ml
9 249,88 Kč/1l
783,25 Kč
-43,26 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
739,99 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Wella EIMI Grip Cream 75 ml
4 534,53 Kč/1l
340,09 Kč
Prodejce: MANADA

Framesi For-Me 431 Water Me Wax 80ml
3 987,50 Kč/1l
319,00 Kč
Prodejce: Friseurtotal

NISHMAN pomáda na vlasy 01 STYLING WAX GUMGUM 150ml
1 020,00 Kč/1l
153,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Wella EIMI Grip Cream 75 ml
2 473,33 Kč/1l
279,58 Kč
-94,08 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
185,50 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Morgan's Pomade Styling Pomade
1 002,86 Kč/1kg
351,00 Kč
Prodejce: barberkosmetik

Krémový gel na vlasy BarberTime 150ml
5 485,33 Kč/1l
822,80 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Krémová pomáda na vlasy Brews (Cream Pomade) 100 ml
4 400,00 Kč/1l
440,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

LABEL.M Weightless Souffle, 120 ml
9 646,67 Kč/1l
1 157,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Goldwell StyleSign Texture Mattifying Paste 100 ml
4 134,80 Kč/1l
413,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Matující guma a zároveň strukturující a tvarovací pasta přináší jedinečný stylingový a matující efekt. S velmi příjemnou a čerstvou parfemací je vhodná pro zákazníky z řad mužů i žen.
Aktivní látky:
- pigmenty a vosk z karnaubové palmy - umožní dosáhnout neuvěřitelných matných a voskových variant.
Účinky:
- neuvěřitelně ultra matný vzhled,
- suchý strukturující efekt,
- umožňuje dosáhnout rozcuchaných a ležérních stylů,
- dlouhotrvající efekt,
- stupeň kontroly 2 - středně silná.
Jak používat
Prsty naneste malé množství přípravku do suchých vlasů. Upravte, vytvářejte a strukturujte tak, jak si přejete.
SchwarzkopfOsis Mess up | Matte Styling Paste 100ml
Vezměte prosím na vědomí, že právě probíhá re-styling.
Výrobky budou zasílány náhodně.Schwarzkopf Osis Mess up je dokonalý matující přípravek pro dokončení účesu. Pro optimální aplikaci můžete pastu vmasírovat do vlasů, upravovat je všemi směry nebo je uhlazovat - můžete s ní dělat, co chcete! Jedná se o kompaktní pastu pro závěrečný styling. Poskytuje přirozenou fixaci. Výrobek se snadno vymývá. Obsahuje výtažek ze sabalové palmy. Dodává vlasům konečný tvar. Ideální pro krátké až středně dlouhé vlasy.Přečtěte si hodnocení zákaznic Schwarzkopf Osis Mess Up Paste:"Přípravek velmi pěkně matuje vlasy, má velmi příjemnou citrusovou vůni a příjemnou texturu, netáhne tolik jako všechny gumičky. Vlasy nejsou ztuhlé, prostě se dají upravit! Extra produkt!" "Používala jsem pastu Rougmann, ale přestala se vyrábět a já hledala náhradu. Prodavačka mi doporučila právě tuto gumu a s výsledkem jsem velmi spokojená."Obsah: 100 ml
Návod k použití: Vložte do košíku a nechte ho ztuhnout:
Použití: Naneste malé množství pasty na vlhké vlasy rukama, poté vlasy upravte a vytvarujte
Složení: Slouží k úpravě vlasů:
Složení: Aqua (voda, Eau), glycerin, Rhus Verniciflua Peel Cera (Rhus Verniciflua Peel Wax), Glyceryl Stearate SE, Cera Carnauba (Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Cire de Carnauba), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil (Ricinový olej), kyselina stearová, kyselina palmitová, sorbitol, Parfum (vůně), Fenoxyethanol, benzylalkohol, hydrogenovaný ricinový olej, 1,2-hexandiol, kaprylový glykol, linalool, ethylhexylglycerin, karamel, dehydroxanthanová guma, dřevěné uhlí v prášku, limonen, citral, tropolon, kyselina benzoová, alfa-isomethyl-ionon, methylbenzoát, ethylbenzoátOSiS+ Mess Up je dokonalý stylingový přípravek pro krátké uvolněné účesy. Jedná se o opakovaně tvarovatelnou matnou pastu, která nabízí střední fixaci, suchou texturu a hladký pohyb.
- Střední fixace
- Přemodelovatelný
- Suchá, rozptýlená textura a matný povrch
- Poskytuje vlasům přilnavost a hladký pohyb
- Snadno se nanáší a vymývá
[Použití]
Před nanesením na suché vlasy rozetřete malé množství matné pasty mezi dlaněmi. Styl.
Složení
Aqua (voda, Eau), glycerin, Rhus Verniciflua Peel Cera (Rhus Verniciflua Peel Wax), Glyceryl Stearate SE, Cera Carnauba (Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Cire de Carnauba), Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Stearic Acid, Palmitic Acid, Sorbitol, Parfum (Fragrance), Fenoxyethanol, benzylalkohol, hydrogenovaný ricinový olej, 1,2-hexandiol, kaprylový glykol, linalool, ethylhexylglycerin, karamel, dehydroxanthanová guma, dřevěné uhlí v prášku, limonen, citral, tropolon, kyselina benzoová, alfa-isomethyl-ionon, methylbenzoát, ethylbenzoát
Hledáte dokonalý produkt pro úpravu krátkých vlasů a ležérní účesy? Tato matná, opakovaně použitelná pasta poskytuje suchou texturu, střední fixaci a flexibilní pohyb. Obsahuje karnaubský vosk, glycerin a vosk z bobulí. /
Použití: /Rozetřetemalémnožství pasty v dlaních a naneste na suché vlasy před úpravou. /
{Vytvořte si nenucený, strukturovaný vzhled s matnou stylingovou pastou Schwarzkopf OSiS+ Mess Up, která dodá vlasům texturu a definici, aniž by je zatížila. Je ideální pro vytváření rozcuchaných, ležérních účesů s přirozeným finišem}
Vlasová kosmetika v naší nabídce nese jména těch nejslavnějších kadeřnických značek. Tvarující pasty, krémy a hlíny na vlasy značky Schwarzkopf Professional z kolekce Osis+ byly vytvořeny pro všechny typy vlasů speciálně pro ženy. Tento kadeřnický zázrak má objem 100 ml.
Osis Mess Up Matte Paste #2 Medium Control 2873088 NĚMECKO box @ 1 ks x 100 ml
Modelovací guma Schwarzkopf Professional Osis+ je vhodná pro všechny typy vlasů a pro dámy. Obsah 100 ml.
Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up matující pasta, 100 ml
Černá OSIS+ Mess Up Matte Paste 100ml
Schwarzkopf OSiS Mess Up Hair Cream (100 ml) je ideální pro všechny, kteří mají rádi pružný a matný vzhled. Tato matná pasta nabízí silnou fixaci, ale zůstává dostatečně pružná, abyste mohli měnit účes během dne. Je ideální pro vytváření univerzálních, nekomplikovaných účesů, které vypadají přirozeně. Složení se snadno tvaruje a je ideální pro každodenní použití.
- Rozměry
- 100 ml
- Hmotnost
- 131 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up matující pasta, 100 ml
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4045787999839
- Číslo produktu
- 3070008
- Rozměry
- 100 ml
- Hmotnost
- 131 g
- Objem
- 100 ml
- Složení
- Schwarzkopf Professional Osis+ Mess Up matující pasta, 100 ml
- Výrobce
- Obsah balení
- balíček
- Kód EAN
- 4045787999839
- Číslo produktu
- 3070008
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml
1,82 Kč/1kg
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf Paste Osis+ Texture Mess Up
16 087,50 Kč/1l
1 608,75 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Schwarzkopf Professional Osis+ Upload wypełniający krem do włosów, 200ml
1 009 999,95 Kč/1kg
303,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vláknitá lesklá strukturující guma Thrill 100 ml
2 700,00 Kč/1l
270,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Schwarzkopf Professional Osis+ Volume Up spray zwiększający objętość włosów, 300ml
1 176,00 Kč/1l
294,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Vláknitá lesklá strukturující guma Thrill 100 ml
3 687,20 Kč/1l
368,72 Kč
Prodejce: VISO

Schwarzkopf Professional Osis+ Texture Mighty Matte Strong Matte Cream 100 ml
2 840,00 Kč/1l
284,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Silný krémový vosk OSiS Flexwax (Strong Cream Wax) 85 ml
3 482,35 Kč/1l
296,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Session Extra Strong Hold Hairspray 300 ml
906,67 Kč/1l
272,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Ultra silný strukturující krémový vosk Flexwax (Ultra Strong Cream Wax), 85 ml
12 491,88 Kč/1l
1 061,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Schwarzkopf Osis Thrill 2 x 100 ml sada texturního krému
2 204,65 Kč/1l
440,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Reuzel Fiber Pomade, Vosk na vlasy, 113 g, Pánské, Všechny vlasy, Plechová krabička, Tvarovací
1 550 750,04 Kč/1kg
310,15 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Schwarzkopf Professional Osis+ Hairbody spray nadający wypełnienie, 200ml
1 485,00 Kč/1l
297,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Dust It pudr 10 g
30 743,00 Kč/1kg
307,43 Kč
Prodejce: VISO

Schwarzkopf Professional Osis+ Flatliner spray termoochronny, 200ml
1 500,00 Kč/1l
300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Schwarzkopf Professional Osis+ Dust It matujący puder nadający objętość, 10g
14 000 000,35 Kč/1kg
280,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Red One Red Hair Wax 150ml – Vosk na vlasy Aqua Gel pro silnou fixaci, efekt mokrých vlasů, lesk, vhodné pro krátké vlasy, styl barber shop, pánská styling, produkty pro kadeřníky, pánský styling, dostupné v obchodech Temu a TikTok
1 380,87 Kč/1kg
207,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Special Blonde pro ženy 60 - 12/96 - Wella Professionals
3 197,17 Kč/1l
209,93 Kč
-18,10 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
191,83 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Goldwell - Light Dimensions Oxycur Platin 9+ Powder 500.0g
594,93 Kč/1kg
594,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Koleston Perfect barva na vlasy Me+ Rich Naturals pro ženy 60 - 10/16 - Wella Professionals
3 535,00 Kč/1l
212,10 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškozené vlasy, Neživé vlasy, Všechny barvy, Oprava, Posilující, Ošetření, Láhev
7 273,80 Kč/1l
727,38 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MFETradeShop

Tigi Bed Head Hair Stick vosk na vlasy 73 g
5,38 Kč/1l
403,69 Kč
Prodejce: somnia24

Schwarzkopf Professional - Session - Extremely strong hairspray 100ml
144,14 Kč/1kg
144,14 Kč
Prodejce: MANADA

Wella Gel Styling EIMI Texture Sculpt Force
1 228,92 Kč/1l
360,69 Kč
-53,46 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
307,23 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

3x RedOne Aqua Wax Vosk na vlasy 150ml Červený
754,27 Kč/1l
339,42 Kč
Prodejce: HyKos

Wella Professionals SP Luxe Oil Keratin Restore Mask maska pro poškozené vlasy 400 ml
2 044,25 Kč/1l
817,70 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Olaplex No.3 Hair Perfector, Prostředek na posílení vlasů, 100 ml, Ženy, Všechny vlasy, Obnovování, Láhev
6 789,30 Kč/1l
678,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Schwarzkopf SILHOUETTE Super Hold, Pěnové tužidlo na vlasy, Unisex, 500 ml, Normální vlasy, Fixační, Všechny barvy
440,64 Kč/1l
220,32 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Wella Professionals INVIGO Volume Boost Bodifying, 1000 ml, Šampon, Profesionální, Unisex, Jemné vlasy, Normální vlasy, Všechny barvy
1 990,60 Kč/1l
1 990,60 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků














Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vše nahoře
Vše nahoře
Ohodnoceno dne 20. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 10. května 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Uppercut Deluxe Deluxe Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Silná Fixace a Vysoký Lesk



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Bumble and bumble Sumoclay 45 ml
1 385,23 Kč
Prodejce: everybuy_at
30 782,89 Kč/1l

Uppercut Deluxe Matte Pomade 300 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 394,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 788,80 Kč/1kg

Loreal Super Dust 3x7g
1 161,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

NISHMAN 08 STYLING WAX pomáda na vlasy 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
79,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
532,80 Kč/1l

Nishman | Pomáda na vlasy 05 - 150 ml - Keratin - Pružná fixace - Lesklý povrch - Snadno se vymývá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
90,75 Kč
-15%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
76,27 Kč
Prodejce: HAIRSALE
508,47 Kč/1l

NISHMAN Stylingový vosk na vlasy, 150 ml - 06 Mystic Bílá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
93,56 Kč
Prodejce: HAIRSALE
623,73 Kč/1l

Bliss - Motion Cream - Matný krém na vlasy 113g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
3 507,37 Kč/1kg

Flagship - Blackship - Jíl z Mrtvého moře Xtreme Hair Clay Pomade - Jíl na vlasy 96g
702,10 Kč
-35,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
6 941,67 Kč/1l

Lockhart's FATTE CLAY pomáda na vlasy 105g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 468,15 Kč/1kg

Lockhart's - Anti-Gravity - Pomáda na vlasy na vodní bázi 96g
666,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 468,15 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Featherweight 70 g – Vláknitá Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Matte Pomade 100 g – Vodní Pomáda na Vlasy | Střední Fixace a Matný Vzhled



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
554,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 772,00 Kč/1kg

Lockhart's - Light Hold Pomade - Vosková pomáda na vlasy 96g
643,10 Kč
-32,70 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
610,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 260,74 Kč/1kg

Schwarzkopf Osis Mess Up Matte Paste 2x100ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
363,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1,82 Kč/1kg

American Crew Fiber modelující guma pro silnou fixaci 85 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
258,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 877,00 Kč/1l

Orientfashion, Tyčinka na Vlasy, Hladký Povrch, Styling Vlasů, Stylingový Vosk na Vlasy
231,99 Kč
Prodejce: NIKCORP
3 093,20 Kč/1l

Konkrétní vlasová hmota
532,99 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal

The Bluebeards Revenge Paste Péče o vlasy a styling Matt Paste
341,90 Kč
-11,50 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
330,40 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
1 321,60 Kč/1kg

Uppercut Deluxe Featherweight 30 g – Pasta na Vlasy | Silná Fixace a Matný Efekt



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(23)Počet hodnocení: 23
291,20 Kč
Prodejce: secocosmetics-com
2 912,00 Kč/1kg