5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty
Nejprodávanější




4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(19)Počet hodnocení: 19




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5




4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)




4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(15)Počet hodnocení: 15
2% od 2 ks




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
2% od 2 ks






4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(6)Počet hodnocení: 6




3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1




3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7




5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2





4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7


Další informace o reklamě
Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Další informace o reklamě
USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g161,11 Kč/1kg
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Další informace o reklamě
KETO-PASTA (KONJAKNUDEL-SPGHETTI) BEZLEPKOVÝ ORGANICKÝ 270 g - LEPŠÍ NEŽ POTRAVINY (KETO CHEF)1 149,67 Kč/1kg
310,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Další informace o reklamě
USUI konjakové vlasové nudle v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

Bali Kitchen Gemüse-Nudeln
259,45 Kč/1kg
51,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

DIET-FOOD Rýžové konjakové nudle - instantní rýže s nízkým obsahem sacharidů - 270 g (balení po 1)
841,31 Kč/1kg
313,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Diamond - Skleněné nudle - 100g
212,90 Kč/1kg
21,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

USUI konjaková rýže v nálevu 8 + 2 | nízkokalorické konjakové těstoviny | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
1 267,84 Kč/1kg
316,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Barilla Lasagne, Lasagne, Plněné těstoviny, 500 g, 20 min, CE
450,44 Kč/1kg
225,22 Kč
Prodejce: somnia24

PASTA (KONJAC-NUDEL) BEZ LEPKU 370 g - DIETNÍ POTRAVINY
1 164,96 Kč/1kg
314,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Longlife Quick Cooking nudle Rychle připravené bez vajec 500 g
140,06 Kč/1kg
70,03 Kč
Prodejce: LAVONIO

PASTA (SPAGHETTI-KONJAC) BEZ LEPKU 370 g - DIETNÍ POTRAVINY
1 164,96 Kč/1kg
314,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Makaron ryżowy Farmer 3 mm 400 g bezglutenowy
134,70 Kč/1kg
56,49 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
53,88 Kč
Prodejce: Katomix

CHUNSI Soba nudle s pohankou 300g | Soba pohankové nudle
203,30 Kč/1kg
65,67 Kč
-7%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
60,99 Kč
Prodejce: LAVONIO

Ramen nudle – pohankové a s shiitake, 280 g | TERRASANA
585,68 Kč/1kg
163,99 Kč
Prodejce: taleoo

Těstoviny – Cizrnové, sójové, fettuccine, 250g | JUST TASTE
339,84 Kč/1kg
84,96 Kč
Prodejce: taleoo

Shirataki - Špagety z konjaku 294g
174,69 Kč/1kg
102,72 Kč
Prodejce: taleoo

Nudle Ita-San Udon 200g
193,62 Kč/1kg
43,92 Kč
-7%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
40,66 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
bez sacharidů, cukrů, tuku a soli,
nízkokalorické,
pomáhají udržet normální hladinu cholesterolu*,
podporují hubnutí**,
zdroj vlákniny,
vhodné pro celiaky, diabetiky, vegetariány i vegany.
Konjaková příloha Usui ve tvaru špaget vám může nejen na cestě za vysněnou postavou, ale také nastartovat lepší životní styl bez zbytečných kalorií navíc, bez sacharidů, lepku, cukrů, tuku a laktózy.
Obsahují vlákninu glukomannan, která přispívá ke snížení hmotnosti** a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi*. Díky svému složení jsou tyto přílohy ideální součástí redukčního jídelníčku a hodí se také pro jedince se speciálními výživovými potřebami, jako jsou vegani, vegetariáni, celiaci, diabetici nebo jedinci s intolerancí na laktózu. Konjakové přílohy v nálevu se nevaří, jsou připravené k okamžité konzumaci. Mají neutrální chuť a jsou výborným zdrojem vlákniny, která je velmi prospěšná pro zažívání.
* Konjacový glukomannan přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Příznivého účinku dosáhnete konzumací 4 g glukomannanu denně. Toto množství přijmete konzumací 150 g těchto konjacových těstovin.
** Konjacový glukomannan přispívá ke snížení hmotnosti. Příznivého účinku dosáhnete konzumací 3 g glukomannanu denně. Toto množství přijmete konzumací 120 g těchto konjacových těstovin.
- Skladování a použití
- Konjaková příloha je balena ve vodním nálevu, který vydává typické aroma. Nálev z konjakové přílohy vylijte a důkladně propláchněte vodou. Poté je připravena ke konzumaci. Konjakovou přílohu můžete vařit, restovat i péct. Skladování: uchovávejte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření skladujte v čisté vodě v chladničce a spotřebujte do 2 dnů. Nezmrazujte.
- Seznam přísad
- Voda 95,7 %, sušená hlíza z konjacu 4 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 25 kJ / 5 kcal Tuky: 0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 0 g z toho cukry: 0 g Vláknina: 2,7 g Bílkoviny: 0 g Sůl: 0 g
- Hmotnost
- 270 g
- Potravinářský podnik
- Low carb market s.r.o., Plzeňská 3352/156, Praha 150 00, Česká republika
- Prodejní název
- Usui konjakové špagety v nálevu 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
- Výrobce
- Low carb market
- Číslo produktu
- KON-VN-SPA-USUI
- Kód EAN
- 8594196635914
- Skladování a použití
- Konjaková příloha je balena ve vodním nálevu, který vydává typické aroma. Nálev z konjakové přílohy vylijte a důkladně propláchněte vodou. Poté je připravena ke konzumaci. Konjakovou přílohu můžete vařit, restovat i péct. Skladování: uchovávejte v suchu, chraňte před teplem. Po otevření skladujte v čisté vodě v chladničce a spotřebujte do 2 dnů. Nezmrazujte.
- Seznam přísad
- Voda 95,7 %, sušená hlíza z konjacu 4 %, regulátor kyselosti: kyselina citronová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energetická hodnota: 25 kJ / 5 kcal Tuky: 0 g z toho nasycené mastné kyseliny: 0 g Sacharidy: 0 g z toho cukry: 0 g Vláknina: 2,7 g Bílkoviny: 0 g Sůl: 0 g
- Hmotnost
- 270 g
- Potravinářský podnik
- Low carb market s.r.o., Plzeňská 3352/156, Praha 150 00, Česká republika
- Prodejní název
- Usui konjakové špagety v nálevu 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
- Výrobce
- Low carb market
- Číslo produktu
- KON-VN-SPA-USUI
- Kód EAN
- 8594196635914
K tomu se hodí také
![Obrázek produktu pro [ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Nudle City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" s nízkým obsahem sacharidů
218,20 Kč/1kg
45,58 Kč
-4%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
43,64 Kč
Prodejce: Katomix

USUI Konjakové penne v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI konjakové fettuccine v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Keto Těstoviny Konjak Konjac USUI bezlepkovékonjaková rýže v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI konjakové nudle se špenátem v nálevu | 270 g (9 kcal, 0 g sacharidů)
168,52 Kč/1kg
45,50 Kč
Prodejce: LowCarb

USUI konjakové vlasové nudle v nálevu | 270 g (5 kcal, 0 g sacharidů)
214,81 Kč/1kg
58,00 Kč
Prodejce: LowCarb

PASTA (KONJAC-NUDEL) BEZ LEPKU 370 g - DIETNÍ POTRAVINY
1 164,96 Kč/1kg
314,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

8" mini řetězová pila s baterií, 8000mAh 1200W bateriová pila, pro prořezávání, řemesla a kutilské projekty
1 959,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LUMIDRA

40 rolí třívrstvého toaletního papíru v balení 3 vrstvy, 40 rolí x 105 listů bílý
314,77 Kč
-114,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
199,78 Kč
Prodejce: BestGlobalBrand

JCMaster JCM-302W, frézka na nehty JCMASTER® Profi, frézka na nehty max. 35 000 otáček za minutu, elektrický pilník s nožním pedálem na gelové nehty, akrylové nehty, elektrická frézka na nehty pro domácí nehtové studio, včetně 6x bitů, dotykové ovládání, bílá barva
2 009,74 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MUSTBUY-SHOP

Diamond - Skleněné nudle - 100g
212,90 Kč/1kg
21,29 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

USUI konjakové fettuccine v nálevu 8 + 2 | nízkokalorické těstoviny | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

PRITOM M10 10,1" Android Tablet PC 64GB ROM Android 10 Quad-Core HD IPS displej WiFi
1 619,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PRITOMTech

Samsung Galaxy A16 , 17 cm (6.7"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá
4 767,35 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je B.
Prodejce: NetworkTechnologies

Ventilátor AERSON s podstavcem Vzduchový chladič Oscilační 50W černý
1 095,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

Náhradní dálkové ovládání DYON Smart New
334,16 Kč
Prodejce: alle_fernbedienungen

Kancelářské židle Montreal 28213, stolní židle, polstrovaná, s nastavitelným opěradlem, do 120 kg
2 409,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Goleto

Kinder 8000500283219, 290 g, 121 kcal, 1741 kJ, 416 kcal, 19,6 g, 9,6 g
268,42 Kč/1kg
102,00 Kč
Prodejce: SanmartiniStore

Majonéza Winiary 400 ml
240,15 Kč/1l
96,06 Kč
Prodejce: Katomix

PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
1 267,84 Kč/1kg
316,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

USUI konjakové vlasové nudle v nálevu 8+2 | nízkokalorické těstoviny | 10 x 270 g
171,85 Kč/1kg
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb

Vavrín trešnový Prunus laurocerasus Novita - Rostlina pro živý plot - Listy
2 126,83 Kč
Prodejce: OasisofLife

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Rummo Pennette rigate bez lepku 300 gramů
127 429,99 Kč/1kg
127,43 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
![Obrázek produktu pro [ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/5d6e9d1030816f4cbf0730030c6dc25d.webp)
[ 210 g ] Bamboo House Taro Mochi | Taro | Koláčky z lepkavé rýže s taro | Japonský styl
373,10 Kč/1kg
78,35 Kč
Prodejce: LAVONIO

DIET-FOOD Rýžové konjakové nudle - instantní rýže s nízkým obsahem sacharidů - 270 g (balení po 1)
841,31 Kč/1kg
313,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

TARO Barbecue Fish Snack 52g | Seafood Snack BBQ příchuť | pikantní rybí snack
1 831,35 Kč/1kg
102,87 Kč
-7,64 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
95,23 Kč
Prodejce: LAVONIO

Forever Wax Warmer Waxing Set Digital s 500 g voskových bobů 1 silikonový zásobník 2 láhve 30 dřevěných špachtlí, depilace voskem obličej tělo černá
2 655,76 Kč/1l
1 327,88 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VELMORA
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 7. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě
Nejprodávanější
Doprava zdarma

Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma


Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma2% od 2 ks
Doprava zdarma2% od 2 ks

Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(19)Počet hodnocení: 19
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg

Těstoviny GI Fusilli s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

USUI konjakové fettuccine v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(14)Počet hodnocení: 14
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg

Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
827,45 Kč
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg

270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(5)Počet hodnocení: 5
424,26 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 571,33 Kč/1kg

GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 141,28 Kč/1kg

Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg

Těstoviny Czan 250 g
419,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 679,16 Kč/1kg

SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg

Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg

Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
71,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
142,28 Kč/1kg

Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
141,62 Kč/1kg

Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg

Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 428,79 Kč/1kg

CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
400,06 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 159,59 Kč/1kg

DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg

PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg

PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
316,96 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1 267,84 Kč/1kg