Le Veneziane Penne Rigate Mais 250 g bezlepkové kukuřičné těstoviny

68,66 Kč

58,36 Kč-15%

208,43 Kč / 1kg

plus 108,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů

pá 2. – po 5. října
Zbývající čas na objednání:
10h 05m 35s
Podobné produkty
Obrázek produktu pro Delverde 8000270013085, Penne, 500 g, 11 min, 347 kcal, 1467 kJ, 2,2 g
Delverde 8000270013085, Penne, 500 g, 11 min, 347 kcal, 1467 kJ, 2,2 g
92,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 8
46,31 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Czaniecki 5 vaječných těstovin 250 G
Czaniecki 5 vaječných těstovin 250 G
607,96 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
151,99 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Těstoviny Czaniecki 5 vaječných závitků 500g CZANIECKI
Těstoviny Czaniecki 5 vaječných závitků 500g CZANIECKI
126,95 Kč/1kg
65,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
Obrázek produktu pro Saitaku 21213, Instantní nudle shirataki, 200 g
Saitaku 21213, Instantní nudle shirataki, 200 g
294,93 Kč/1kg
79,63 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Rummo Mezzi Rigatoni bezlepkové těstoviny 400 g
Rummo Mezzi Rigatoni bezlepkové těstoviny 400 g
64 960,00 Kč/1kg
64,96 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Rummo Linguine Gluten Free bezlepkové těstoviny 400 g
Rummo Linguine Gluten Free bezlepkové těstoviny 400 g
63 960,00 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,96 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne Makłowicz I Synowie 400 g
Těstoviny Penne Makłowicz I Synowie 400 g
1 090,02 Kč/1kg
436,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro La Molisana Fusilli bezlepkové těstoviny 400 g
La Molisana Fusilli bezlepkové těstoviny 400 g
64 510,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,51 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro La Molisana Penne Rigate bezlepkové těstoviny 400 g
La Molisana Penne Rigate bezlepkové těstoviny 400 g
162,22 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
64,89 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro USUI Konjakové penne 5+1 | nízkokalorické těstoviny | 6 x 270 g
USUI Konjakové penne 5+1 | nízkokalorické těstoviny | 6 x 270 g
163,75 Kč/1kg
262,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro Celozrnné těstoviny Lubella 400 g
Celozrnné těstoviny Lubella 400 g
121,97 Kč/1kg
67,87 Kč
-28%
48,79 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Penne - celozrnná rýže 250g
Penne - celozrnná rýže 250g
461,12 Kč/1kg
115,28 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro USUI Konjakové penne 20+8
USUI Konjakové penne 20+8
152,63 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 160,00 Kč
Prodejce: LowCarb
Obrázek produktu pro Casarecce - Reis-Mais 250g
Casarecce - Reis-Mais 250g
291 799,99 Kč/1kg
72,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Těstoviny Lubella Gniazda Nitki 400 g
Těstoviny Lubella Gniazda Nitki 400 g
124,40 Kč/1kg
67,87 Kč
-26%
49,76 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Lubella 5 vaječných těstovin 400 G
Lubella 5 vaječných těstovin 400 G
146,37 Kč/1kg
58,55 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro CateringLine - Těstoviny semola croissanty 5kg
CateringLine - Těstoviny semola croissanty 5kg
113,78 Kč/1kg
568,90 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Těstoviny - croissanty semola 500g
Těstoviny - croissanty semola 500g
155,90 Kč/1kg
77,95 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Lubella Vaječné těstoviny s rýží 250 g
Lubella Vaječné těstoviny s rýží 250 g
156,12 Kč/1kg
39,03 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Celozrnné těstoviny Świderki Lubella 400 g
Celozrnné těstoviny Świderki Lubella 400 g
125,02 Kč/1kg
67,57 Kč
-25%
50,01 Kč
Prodejce: Katomix

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

Těstoviny Penne Rigate Mais 250g - Le Veneziane

Těstoviny Penne Rigate Mais od Le Veneziane jsou skvělou volbou pro všechny, kteří hledají alternativu k tradičním pšeničným výrobkům. S hmotností 250 g jsou ideální pro přípravu několika porcí chutného pokrmu. Těstoviny jsou vyrobeny z vysoce kvalitní kukuřičné mouky, takže jsou přirozeně bezlepkové a bezpečné pro lidi s celiakií i pro ty, kteří se lepku ve stravě z různých důvodů vyhýbají.

Těstoviny Penne Rigate Mais se vyznačují klasickým trubicovitým tvarem s drážkami, které dokonale zachytí omáčku, takže každý pokrm s těmito těstovinami je plný chuti a vůně. Díky své jemné struktuře a lehce nasládlé kukuřičné chuti jsou tyto těstoviny obzvláště chutné a lze je podávat s jednoduchými i složitějšími omáčkami.

Díky rychlé době přípravy jsou těstoviny Penne Rigate Mais od společnosti Le Veneziane ideální volbou pro zaneprázdněné lidi a milovníky zdravého vaření, kteří nechtějí trávit dlouhé hodiny v kuchyni. Tento výrobek je nejen pohodlný a rychlý na přípravu, ale je také bohatým zdrojem vlákniny a neobsahuje konzervační látky a umělé přísady.

Těstoviny Le Veneziane se vyrábějí v Itálii, což zaručuje jejich pravost a špičkovou kvalitu. Díky zcela přírodnímu složení a pečlivě vybraným surovinám jsou zdravou a výživnou součástí vašeho každodenního jídelníčku.

Penne Rigate Mais od Le Veneziane jsou skvělou volbou pro každého, kdo ocení zdravé stravování bez kompromisů v chuti. Skvěle se kombinuje s různými přílohami, od čerstvé zeleniny přes bohaté omáčky až po jemné oleje, což vám umožní experimentovat s recepty a vychutnat si dokonalé italské těstoviny v jakékoli podobě.

Složení: italská kukuřičná mouka, emulgátor: mono a diglyceridy rostlinných mastných kyselin. Bez barviv. čistá hmotnost: 250 g Výživové údaje na 100 g: energetická hodnota 1489 kj/ 351 kcal Tuk 1,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g Sacharidy 78 g, z toho cukry 0,5 g Bílkoviny 5,6 g Sůl 0,02 g Země původu: Itálie Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě, mimo dosah slunečního záření Datum spotřeby:

Bezvaječné bezlepkové kukuřičné těstoviny jsou zdrojem energie, vhodné pro celiaky a pro ty, kteří se stravují bezlepkovou dietou. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní kukuřičné mouky, splňují požadavky na bezlepkovou výživu. Těstoviny jsou lehce stravitelné, nelepí se a jsou delikátní chuti. Kukuřičné těstoviny jsou vhodné nejen pro celiatiky, ale výborně zachutnají každému.
Kukuřice je zdrojem hořčíku, draslíku, fosforu, vápníku, zinku a pektinů, které podporují trávicí procesy. Kromě toho obsahuje i vitamíny B1, B2, B3, B5, B6, B9, C, provitamin A (karoten) a vitamin E. Ze stopových prvků stojí za povšimnutí mangan, měď, nikl, molybden, jód, selen a nechybí ani železo a zinek. Kromě toho obsahuje i saponiny, flavony a allantoin.

Bezlepková.
Bezlaktózová.
Bez vajíček.


Návod k přípravě: těstoviny vložíme do vroucí osolené vody a za občasného míchání vaříme na mírném ohni cca. 9 - 10 min., Scedíme, můžeme přidat trochu oleje.


Složení: kukuřičná mouka, emulgátor: mono a diglyceridy mastných kyselin.


Nutriční hodnoty ve 100g výrobku:
Energie: 1505Kj / 355kcal
Bílkoviny: 6,45g
Sacharidy: 79,12g (z toho cukr: 0,6g)
Tuk: 0,95g (z toho nasycené mastné kyseliny: 0,14g)
Vlákniny: 2,0 g
Sůl: 0,03g


Skladování: Skladujte na chladném, tmavém a suchém místě.

Seznam přísad
kukuřičná mouka, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin rostlinného původu. Může obsahovat SÓJU. Bezlepkový výrobek, bez vajec.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1489 kJ / 351 kcal; tuky 1,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g; sacharidy 78 g, z toho cukry 0,5 g; vláknina 2,0 g; bílkoviny 5,6 g; sůl 0,02 g.
Hmotnost
280 g
Potravinářský podnik
Le Veneziane
Prodejní název
Le Veneziane Penne Rigate Mais 250 g bezlepkové kukuřičné těstoviny
Výrobce
Le Veneziane
Číslo produktu
932018
Kód EAN
8009915001227

Seznam přísad
kukuřičná mouka, emulgátor: mono- a diglyceridy mastných kyselin rostlinného původu. Může obsahovat SÓJU. Bezlepkový výrobek, bez vajec.
Deklarovaná nutriční hodnota
Výživové hodnoty na 100 g: energetická hodnota 1489 kJ / 351 kcal; tuky 1,4 g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,3 g; sacharidy 78 g, z toho cukry 0,5 g; vláknina 2,0 g; bílkoviny 5,6 g; sůl 0,02 g.
Hmotnost
280 g
Potravinářský podnik
Le Veneziane
Prodejní název
Le Veneziane Penne Rigate Mais 250 g bezlepkové kukuřičné těstoviny
Výrobce
Le Veneziane
Číslo produktu
932018
Kód EAN
8009915001227
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Rummo Spaghetti Gluten Free bezlepkové těstoviny 400 g
Rummo Spaghetti Gluten Free bezlepkové těstoviny 400 g
183,57 Kč/1kg
73,43 Kč
Prodejce: Katomix
Obrázek produktu pro Schär Pausa Ciok bezlepkový plněný piškotový řez (35g), 33081
Schär Pausa Ciok bezlepkový plněný piškotový řez (35g), 33081
372 609,98 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
372,61 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Obrázek produktu pro Rummo Mezzi Rigatoni bezlepkové těstoviny 400 g
Rummo Mezzi Rigatoni bezlepkové těstoviny 400 g
64 960,00 Kč/1kg
64,96 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Rummo Linguine Gluten Free bezlepkové těstoviny 400 g
Rummo Linguine Gluten Free bezlepkové těstoviny 400 g
63 960,00 Kč/1kg
2,0Průměrné hodnocení: 2,0 z 5Počet hodnocení: 1
63,96 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
Dr. Schär Petit al cioccolato, Sušenka, Čokoláda, 496 kcal, 2079 kJ, 4,9 g, 66 g
748,77 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
97,34 Kč
Prodejce: taleoo
Obrázek produktu pro Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g
Seitz bezlepkové špagety z kukuřičné mouky a mouky z hrášku 500g
142,28 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
71,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g
Seitz bezlepkové páskové nudle široké těstoviny bez vajec sáček 500g
141,62 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové ozdoby do polévky ABC z kukuřičné mouky 250g
Seitz bezlepkové ozdoby do polévky ABC z kukuřičné mouky 250g
144,52 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
36,13 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Dětská ohrádka Ohrádka 150 x 150 cm Centrum aktivit s protiskluzovou základnou, prodyšné síťované bezpečnostní hřiště, šedá barva
Dětská ohrádka Ohrádka 150 x 150 cm Centrum aktivit s protiskluzovou základnou, prodyšné síťované bezpečnostní hřiště, šedá barva
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 104
1 033,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Vánoční osvětlení 20 LED teplá bílá na stříbrném drátu, délka 95 cm
Vánoční osvětlení 20 LED teplá bílá na stříbrném drátu, délka 95 cm
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
100,00 Kč
Prodejce: Gardners
Obrázek produktu pro La Molisana Fusilli bezlepkové těstoviny 400 g
La Molisana Fusilli bezlepkové těstoviny 400 g
64 510,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
64,51 Kč
Prodejce: foodperium
Schwebetürenschrank mit Spiegel in Weiß/Weiß
Breite:	233 cm
Höhe: 218 cm	
Tiefe: 61 cm
Šatní skříň s posuvnými dveřmi Astra, 233 cm, bílá/bílá, se zrcadlem
3,4Průměrné hodnocení: 3,4 z 5Počet hodnocení: 29
11 579,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hitmoebel24
Obrázek produktu pro NABBI Plastový květináč DFC600T 58 cm - antracit
NABBI Plastový květináč DFC600T 58 cm - antracit
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 100
647,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics
Obrázek produktu pro Banquet Grande Red belly 5 l
Banquet Grande Red belly 5 l
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 6
1 388,16 Kč
-430,84 Kč
957,32 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Lamelový rošt 140x200
Lamelový rošt 140x200
3,7Průměrné hodnocení: 3,7 z 5Počet hodnocení: 57
752,00 Kč
Prodejce: TEXTILOMANIE
Obrázek produktu pro Šatní skříň Beautysofa GAJA, 240 cm, se zrcadlem – posuvné dveře, 3 dveře, skříň do ložnice, materiál: kašmír/kašmír, bez zásuvek
Šatní skříň Beautysofa GAJA, 240 cm, se zrcadlem – posuvné dveře, 3 dveře, skříň do ložnice, materiál: kašmír/kašmír, bez zásuvek
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 6
14 449,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SofaStyle
Obrázek produktu pro Barilla Tortiglioni Gluten Free italské bezlepkové těstoviny 400 g
Barilla Tortiglioni Gluten Free italské bezlepkové těstoviny 400 g
173,05 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
81,42 Kč
-14%
69,22 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro Víla světla Micro LED 195cm
Víla světla Micro LED 195cm
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 17
375,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage
Obrázek produktu pro Umělý buxus - koule 20 cm - zelená
Umělý buxus - koule 20 cm - zelená
2 433,33 Kč/1kg
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 20
146,00 Kč
Prodejce: Proki
Obrázek produktu pro Seitz bezlepkové spirály z kukuřičné mouky a hrachové mouky 500g
Seitz bezlepkové spirály z kukuřičné mouky a hrachové mouky 500g
141,62 Kč/1kg
70,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Merax Čalouněné křeslo s dekorativními polštáři a nohami z masivního dřeva, plyšové relaxační křeslo Teddy Lounger Single Lounger Sofa, béžová barva
Merax Čalouněné křeslo s dekorativními polštáři a nohami z masivního dřeva, plyšové relaxační křeslo Teddy Lounger Single Lounger Sofa, béžová barva
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
4 739,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MERAX
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Barilla Senza glutinové špagety 400g
Barilla Senza glutinové špagety 400g
154,51 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 4
69,53 Kč
Prodejce: foodperium
Obrázek produktu pro IZER Matrace ze studené pěny Wave stupeň tuhosti H3 70x190 11cm Ortopedická matrace 7zónový potah matrace se zipem
IZER Matrace ze studené pěny Wave stupeň tuhosti H3 70x190 11cm Ortopedická matrace 7zónový potah matrace se zipem
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 72
1 800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IZER
Obrázek produktu pro De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Obrázek produktu pro Artisan Soap Works Florentine Maiglöckchen Seife 100 g
Artisan Soap Works Florentine Maiglöckchen Seife 100 g
1 203,00 Kč/1kg
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 1
120,30 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt
Obrázek produktu pro sada 2 povlaků na polštáře ze 100% bavlny 40x80 cm antracitově šedá
sada 2 povlaků na polštáře ze 100% bavlny 40x80 cm antracitově šedá
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 23
776,60 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro BRUBAKER Cosmetics Koupelová a sprchová sada s vůní kokosu a jahod - 10dílná dárková sada ve vintage vaničce
BRUBAKER Cosmetics Koupelová a sprchová sada s vůní kokosu a jahod - 10dílná dárková sada ve vintage vaničce
707,54 Kč/1l
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 23
749,99 Kč
Prodejce: BRUBAKER
Obrázek produktu pro DECCART | 3D stropní kazety | Nástěnné panely | Lamely na desce | Stěnové akustické | Bílý rám | 100x50 cm | 0,5 m²
DECCART | 3D stropní kazety | Nástěnné panely | Lamely na desce | Stěnové akustické | Bílý rám | 100x50 cm | 0,5 m²
67,36 Kč/1m
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 61
67,36 Kč
Prodejce: Homeek
Lišácké nabídky
Obrázek produktu pro COSTWAY Vyvýšený záhon s mříží a závěsnou střechou, truhlík na květiny s mříží, truhlík na květiny pro popínavé rostliny a závěsné koše, pro zahradní nádvoří terasu, dřevěný květináč, Orange
COSTWAY Vyvýšený záhon s mříží a závěsnou střechou, truhlík na květiny s mříží, truhlík na květiny pro popínavé rostliny a závěsné koše, pro zahradní nádvoří terasu, dřevěný květináč, Orange
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 85
2 238,95 Kč
-618,41 Kč
1 620,54 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FDSGmbH

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro Výhodný balíček USUI 8+2  | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
Výhodný balíček USUI 8+2 | nízkokalorické konjakové těstoviny - špagety, rýže, penne, fettuccine a nudle | 10 x 270 g
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 20
464,00 Kč
Prodejce: LowCarb
171,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
1 338,67 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
382,48 Kč/1kg
Obrázek produktu pro USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
USUI konjakové penne v nálevu 15 + 5 | nízkokalorické těstoviny | 20 x 270 g
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
870,00 Kč
Prodejce: LowCarb
161,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
Těstoviny Penne s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
846,54 Kč
-19,09 Kč
827,45 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
551,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
GI Pasta Filini s nízkým glykemickým indexem pro diabetiky | Vysoký obsah bílkovin a vlákniny | Nízký obsah sacharidů a nízký glykemický index (38) | 4 přírodní složky
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
0,54 Kč/1kg
Obrázek produktu pro 270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF
270 g (200 g) FETTUCCINE GLUTEN-FREE (200 g) - KETO CHEF
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
424,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 573,41 Kč/1kg
MAKARON (KONJAC) UDON BEZGLUTENOWY 270 g (200 g) - DIET-FOOD
Těstoviny (KONJAC) BLANK UDON 270 g (200 g) - DIETNÍ POTRAVINY
535,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 982,67 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny Czan 250 g
Těstoviny Czan 250 g
420,34 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 681,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g
SamYang Buldak Carbonara Hot Chicken Flavour Instant Ramen 130g
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 23
200,00 Kč
Prodejce: Heartforcards
1 538,46 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
Schmid’s No.1 Švábské Schlemmer-Spätzle 3×500 g – Autentická tradiční kvalita
399,38 Kč
Prodejce: mk-tronic
266,25 Kč/1kg
MAKARON (KONJAC) SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIET-FOOD
SHIRATAKI SPAGHETTI 1 kg - DIETNÍ POTRAVINY
493,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
493,26 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pad Thai Selgros 90 g rychlé jídlo
Pad Thai Selgros 90 g rychlé jídlo
434,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
4 825,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
Těstoviny (proso)RAMEN bez lepku 280 g - DIÄT-FOOD
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,56 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 430,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
CESTOVINY (POHÁNKOVÉ) BEZLEPKOVÉRAMEN 280 g - DIÉTNE POTRAVINY
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
400,56 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 161,04 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
Rapunzel 217116, Špagety, Dlouhé těstoviny, 250 g, 357 kcal, 1512 kJ, 3 g
381,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
1 527,20 Kč/1kg
Obrázek produktu pro DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
DIET-FOOD Proso Bezlepkové nudle s prosem - Nízkosacharidové nudle - 250 g (1 balení)
340,57 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
1 362,28 Kč/1kg
Obrázek produktu pro ZBOŽÍ (kukuřice a rýže) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
ZBOŽÍ (kukuřice a rýže) BEZLEPKOVÉŠPAGETY 250 g - ALCE NERO
291,88 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 069,16 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
PROTEINOVÁ PASTA (ZELENÁ HRAŠKA) GIRLS 250 g - NOVELLE
319,34 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 277,36 Kč/1kg
Obrázek produktu pro PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
PASTA PRO DIABETIKY SWIDERS 250 g - NOVELLE
319,34 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: SuperMerchant
1 277,36 Kč/1kg