5,0



Na základě 1 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Značkovací Prášek 180 G Modrý490,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

STIX 12 kusů žluté mazací křídy, křídy na pneumatiky, fixy na pneumatiky
372,00 Kč
Prodejce: felgeo

SOPPEC Značkovací křída žlutá - 421102
547,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Track Marker Orange Marking Paint, Soppec 500 ml
338,04 Kč/1l
169,02 Kč
Prodejce: MCProfi

S-Mark White Marking Paint, Soppec 500 ml
403,60 Kč/1kg
189,69 Kč
Prodejce: MCProfi

Pelikan® 701102 Vosková značkovací křída 772/12 - žlutá
46 248,33 Kč/1kg
554,98 Kč
Prodejce: somnia24

Značkovací barva ve spreji Ambro-Sol 360° MARKER PAINT 500 ml
1 000,56 Kč/1l
500,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FERRAMENTADATEO

12 Kus Lesnická křída PRO 12x120mm, červená - Popisovač 590/40
222,00 Kč/1kg
22,20 Kč
Prodejce: Profizentrum

5x STANGER 115100 Křída ve spreji bílá 150,0 ml
1 930,93 Kč/1kg
289,64 Kč
Prodejce: somnia24

STAEDTLER® 236-1 Univerzální křída Lumocolor perm žlutá
12 996,67 Kč/1kg
389,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

GEKO Křída značkovací 115 g červená G29040
417,39 Kč/1kg
48,00 Kč
Prodejce: HobyNaradi

Značkovací barva ve spreji Ambro-Sol 360° MARKER PAINT 500 ml
500,28 Kč/1kg
500,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FERRAMENTADATEO

Značkovací křída červená 115 g Polax
212,47 Kč/1kg
31,87 Kč
Prodejce: Polax_Euro_Group

Sada značkovacích kříd Markal 12 kusů, barva písma: B 12 kusů
1 067,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Modrá značkovací křída
486,63 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Den Braven Den Braven - Značkovací sprej, aerosolový sprej, 500 ml, žlutý - reflexní
191,18 Kč
Prodejce: MCProfi

Pica-Dry-Marker Graphit Pica | 4260056150371
1 820,00 Kč/1kg
273,00 Kč
Prodejce: NaradiPraha

Cimco Tieflochmarker blau 212184 (212184)
647,95 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Voděodolná křída na pneumatiky, žlutá, 12 x 110 mm – sada 10 ks
19 534,15 Kč/1m²
80,09 Kč
Prodejce: ProTechShop

12x STIX křída na pneumatiky Tuková křída bílá pro značení pneumatik Značkovací křída
248,00 Kč
Prodejce: felgeo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Označení SISA žlutou křídou
Mazací křída Sisa a křída na pneumatiky
Křídy SISA se používají k označování výrobků a obalů, jako jsou pneumatiky, sudy, kovy, kontejnery, ráfky, asfalt, dřevo, ocel, kámen, plech, plast, lakované povrchy, sklo, papír atd. ve výrobě, dílnách, skladech a expedici.
Velmi stabilní, píše i na mokré pneumatiky.
Velmi užitečný prvek jakékoliv vulkanizace, např. křída na značení pneumatik. Vždy účinná při opravách pneumatik, značení průrazů a identifikaci pneumatik.
- Verze
- Žlutá
- Obsah balení
- 1x Sisa mastná pastelka žlutá
- Kód EAN
- 5907747633773
- Výrobce
- RAIDEX
- Verze
- Žlutá
- Obsah balení
- 1x Sisa mastná pastelka žlutá
- Kód EAN
- 5907747633773
- Výrobce
- RAIDEX
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

1x bílá mastná pastelka SISA, křída na pneumatiky, fix na pneumatiky
29,00 Kč
Prodejce: felgeo

1x STIX mastná křída žlutá, křída na pneumatiky, fix na pneumatiky
25,00 Kč
Prodejce: felgeo

12x SISA mastná křída žlutá, křída na pneumatiky, popisovač pneumatik
474,00 Kč
Prodejce: felgeo

Hloubkoměr hloubky dezénu pneumatik Digitální LCD displej Auto Motocykl Truck 0-25.4mm Retoo
250,99 Kč
Prodejce: Retoo

Hammerite barva na ochranu kovů, barva na ochranu proti korozi, lesklá stříbrná 250 ml
1 032,00 Kč/1kg
258,00 Kč
Prodejce: Surtep

Plynový gril Louisiana Grills 22009, BBQ, kompaktní grilovací vozík, se 3 hořáky a poklopem
5 237,00 Kč
Prodejce: Kokiska

12x SISA mastná křída bílá, křída na pneumatiky, popisovač pneumatik
474,00 Kč
Prodejce: felgeo

12x SISA tlustá křída modrá, křída na pneumatiky, fix na pneumatiky
474,00 Kč
Prodejce: felgeo

STIX 12 kusů žluté mazací křídy, křídy na pneumatiky, fixy na pneumatiky
372,00 Kč
Prodejce: felgeo

Hydraulický manévrovací zvedák LEHMANN | nosnost 2500 kg | včetně 2 gumových podložek | výměna pneumatik pro domácnost a dílnu | 80 - 360 mm
999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Staedtler Lumocolor 236, 1 kusů, Žlutá, Šestihranný, 12 mm, 12 mm, 113 mm
126,46 Kč
Prodejce: M_plus_L

Makita DTW190Z elektrický klíč 1/2" 2300 ot./min 190 N⋅m černý, modrý 18 V
2 026,61 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

STIX mastná křída, křída na pneumatiky, značkovač pneumatik, 1 balení (12 kusů)
373,00 Kč
Prodejce: felgeo

Úhlová bruska MAKITA DGA452Z 115 mm 18 V černá, modrá
2 330,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

nabbi Plastový balkonový květináč DRL500PW 49,2 cm - antracit
199,24 Kč
Prodejce: VISO

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Černá
248,69 Kč/1m
248,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: IK-Handelsgruppe

MAKITA Úhlová bruska AKU s regulací 125mm Li-ion LXT 18V, DGA511Z (bez AKU)
3 874,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Scheppach bezolejový kompresor HC 30 OX
4 089,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Zahradní solární světlo LED bílé, sada 24 kusů
825,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Sada pánví 12 kusů nádobí z nerezové oceli Indukce Sada hrnců na vaření Skleněná poklice Sada pánví průměr 16 18 20 21,8 24 cm stříbrná Retoo
784,99 Kč
Prodejce: Retoo

Stihl 07815163004 Bioplus 5 litrů mazivo na řetězy
1 040,51 Kč
Prodejce: PolisElectro

durex 3306540 durex Kondome Love Mix, 40 St.
910,46 Kč
Prodejce: somnia24

Kompresorový chladicí box AREBOS 43L | až -20°C | 12/24V a 230V s APP
4 370,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Makita 197422-4, Baterie, Lithium-ion (Li-ion), 6 Ah, 18 V, Makita, Černá
2 300,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Hagebau

125mm úhlová bruska na baterie s 2 bateriemi + nabíječka
1 594,13 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Magictop

Rohová sedací souprava s funkcí spaní a podnožkou PASTI XXL ve tvaru U, pohovka, rohová pohovka do obývacího pokoje, světle šedá
31 552,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ComfortinoFurniture

STIHL Picco Micro Mini 3 Řetěz 30 cm 3/8" P 1,1 mm 44 TG ( 36100000044 )
467,91 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Bleispitz Signierkreide (12 Stk., Gelb, hexagonal, 120 x 12 mm) 0150
987,77 Kč/1kg
256,82 Kč
Prodejce: doenges1903

2x Samsung Galaxy Nabíjecí kabel USB typu C Datový kabel Rychlonabíječka pro S9 S10 A50 White
149,99 Kč/1m
179,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Mobileking

Originální síťový adaptér Samsung rychlonabíječka + nabíjecí kabel USB C EP-TA200 Fast Charger datový kabel síťová nabíječka nabíjecí adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
450,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mobileking
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 11. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

arcus Sportplatzkreide 25 kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
412,54 Kč
Prodejce: bauschnell
16,50 Kč/1kg

Yato YT-69931, 12 kusů
486,79 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 562,05 Kč/1kg

Stanley 1-47-917, Modrá, 1 kg



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
389,26 Kč
Prodejce: SuperMerchant
194,63 Kč/1kg

STALCO Modrá stavební křída PERFECT
462,29 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Pica značkovací křída ECO, 11x110 mm červená 12 kusů
437,94 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Fixační tužky na látku, 2 kusy, bílé, plastové, pro dočasné značení při šití
1 215,74 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
60 787,00 Kč/1kg

Fixovací pera pro hluboké otvory, 16 kusů, 4 barvy, extra dlouhá špička 20 mm, voděodolná
1 242,32 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion

Značkovací vlajky, červené, 100 kusů, rozměry 38 x 10 x 13 cm, materiál: PVC, ocelová tyč
1 583,68 Kč
Prodejce: Luxus-Kollektion
1 955,16 Kč/1kg

Stanley 9-47-822, Černá



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant
145,94 Kč/1kg

Křída na vyznačování čar 225 g, červená, Stanley | 3253561478048



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
291,88 Kč
Prodejce: SuperMerchant

NEO TOOLS Značkovací křída - vysoká viditelnost, pro přesné značení na různých površích Značkovací barvy Značkovací křída Stavební křída Červená/modrá
243,19 Kč
Prodejce: SuperMerchant
2 114,70 Kč/1kg

STALCO PERFECT červená stavební křída
281,09 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Tuban TU3546
172,00 Kč
Prodejce: MATFEL
929,73 Kč/1kg

Zednická šňůra Hardex 1,3 mmx100 m
96,66 Kč
Prodejce: MasterBau

Značkovací Prášek 180 G Modrý
490,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Křída lesnická na dřevo 8420/G černá
162,00 Kč
Prodejce: Papirnictvi-Prokopuv-dum