4,9



Na základě 14 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g478,50 Kč/1kg
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g178,25 Kč/1kg
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Piratos veggie lékořice bez umělých barviv 175g
257,71 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 125062, Tvrdé gumové bonbóny, 175 g, Lékořice, Černá, 1343 kJ, 317 kcal
2 079,83 Kč/1kg
363,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Otevřené potraviny 4001686101186, 1,5 kg, D, 317 kcal, 0,48 g
540,74 Kč
Prodejce: somnia24

HARIBO 10043737 HARIBO Super Gurken Fruchtgummi 150 St.
357,39 Kč/1kg
482,48 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo 952931 Ovocné žvýkačky 175g
2 007,26 Kč/1kg
351,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

HARIBO 10047195 STAFETTEN Lékořice 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Cukrovinky Haribo 160g
259,20 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Venco - Limburger Kätzchen lékořice - 1kg
393,93 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

20x Katjes 6848477008 Katjes Katjes-Kinder Lakritz 210,0 g
186,57 Kč/1kg
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686721049, C, 358 kcal, 55 g, 2,2 g, 1,4 g, 4,3 g
242,50 Kč/1kg
24,25 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicové bonbony Haribo 100 g v různých příchutích
316,50 Kč/1kg
31,65 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo Liquorice Parade XXL Party Box barevná směs 750g
468,51 Kč/1kg
351,38 Kč
Prodejce: somnia24
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Haribo Katinchen jemná lékořice se sladkým nádechem zelenina 175g
Haribo Katinchen jsou měkké lékořice ve tvaru koťátek. Lékořice má jemnou chuť a přitom je tak pikantní, jak má šťáva z kořene lékořice být. Sladký nádech podporuje slanou část svačinky a tvoří harmonickou kombinaci. Kočičky jsou velké přibližně 2,5 cm a mají měkkou konzistenci, takže se skvěle hodí k mlsání.
HARIBO GmbH & Co KG Hans-Riegel-Straße 1 53129 Bonn (D)
Odpovědný provozovatel potravinářského podniku (EU)
Haribo GmbH & Co. KG
D- 53105 Bonn
Název potraviny
Lékořice
Seznam složek
Složení: Glukózový sirup; cukr; škrob; hnědý cukrový sirup; extrakt z lékořice (3 %); aroma; jedlá sůl; slunečnicový olej; okyselující látka: kyselina citronová; potahová látka: včelí vosk bílý a žlutý. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
Zvláštní pokyny pro skladování
Chraňte před teplem a vlhkostí.
Průměrné výživové hodnoty na 100 g (nepřipravené)
Kalorická hodnota v kJ 1510,00
Kalorická hodnota v kcal 356,00
Tuk v g < 0,50
Tuk, z toho nasycené mastné kyseliny v g < 0,10
Sacharidy v g 88,00
Sacharidy, z toho cukry v g 48,00
Bílkoviny v g < 0,50
Sůl v g 0,580
Třída přídatných látek
Kyselina; glazovací látka
Může obsahovat stopy ... obsahuje
Obiloviny obsahující lepek a výrobky z nich; mléko a výrobky z něj (včetně laktózy); pšenici a výrobky z ní
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; škrob; hnědý cukrový sirup; extrakt z lékořice (3 %); aroma; jedlá sůl; slunečnicový olej; okyselující látka: kyselina citronová; poleva: včelí vosk bílý a žlutý. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 356,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 510,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 88,00 Sacharidy, z toho cukr: 48,00 Bílkoviny: 0,50 Sůl: 0,58
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 175 g
- Potravinářský podnik
- Haribo GmbH & Co.KG
- Prodejní název
- Lékořice
- Výrobce
- Číslo produktu
- 10051122
- Kód EAN
- 4001686331811
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- Glukózový sirup; cukr; škrob; hnědý cukrový sirup; extrakt z lékořice (3 %); aroma; jedlá sůl; slunečnicový olej; okyselující látka: kyselina citronová; poleva: včelí vosk bílý a žlutý. Může obsahovat stopy MLÉKA, PŠENICE.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Kalorická hodnota: 356,00 kilokalorií (kcal) Kalorická hodnota: 1 510,00 kilojoulů (kJ) Tuky: 0,50 Tuky, z toho nasycené mastné kyseliny: 0,10 Sacharidy: 88,00 Sacharidy, z toho cukr: 48,00 Bílkoviny: 0,50 Sůl: 0,58
- Alergeny
- Žádné
- Hmotnost
- 175 g
- Potravinářský podnik
- Haribo GmbH & Co.KG
- Prodejní název
- Lékořice
- Výrobce
- Číslo produktu
- 10051122
- Kód EAN
- 4001686331811
K tomu se hodí také

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g
347,77 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

20x Katjes 6848477008 Katjes Katjes-Kinder Lakritz 210,0 g
186,57 Kč/1kg
39,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Lékořicová směs s lékořicovými bonbóny a dražé 175g
295,14 Kč/1kg
51,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Piratos veggie lékořice bez umělých barviv 175g
257,71 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g
388,73 Kč/1kg
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

10x HARIBO 10051120 Salino Lakritz 175,0 g
217,54 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo 139610008 Lékořicové výrobky - Cukrářské tyčinky, 150 kusů
469,98 Kč
Prodejce: somnia24

Haribo tmavý kornout veggie mix lékořice částečná ovocná žvýkačka 175g
321,49 Kč/1kg
56,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Haribo Bunte Tüte ovocná žvýkačka s příchutí koly 175g
258,29 Kč/1kg
45,20 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Ovocná směs žvýkaček bez cukru s 5 ovocnými příchutěmi 175g
573,66 Kč/1kg
100,39 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047195 STAFETTEN Lékořice 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Werther’s® Original 330625 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 70,0 g
507,71 Kč/1kg
35,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10047183 HARIBO Bärchen-Pärchen Fruchtgummi 160,0 g
341,06 Kč/1kg
54,57 Kč
Prodejce: LAVONIO

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g
177,42 Kč/1kg
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Red Band lékořice sůl diamanty slazené slané lékořicové pastilky 1180g
182,85 Kč/1kg
219,42 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron ovocná žvýkačka sour in poker game ovocná žvýkačka bez cukru 1000g
360,09 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Open Food 4001686327814, Palmový olej, 25 g, 160 g, A, e14xx, e330, e901, 1446 kJ
237,94 Kč/1kg
38,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na květákové bramborové ragú s petrželkou 51g
597,65 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nescafe Gold originální instantní káva Arabica pražená káva 200g
2 840,65 Kč/1kg
568,13 Kč
Prodejce: somnia24

Knorr Fix na sekanou kořenící směs s přírodními přísadami 70g
312,86 Kč/1kg
21,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lékořicové bonbony Haribo 100 g v různých příchutích
316,50 Kč/1kg
31,65 Kč
Prodejce: LAVONIO

Haribo 1264671001 Ovocné žvýkačky kyselé medvědí jazýčky - 150 kusů plechovka
620,33 Kč/1kg
837,45 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

De Bron ovocné žvýkačky dvojité třešně bez cukru sladké ovocné měkké 1000g
308,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Trolli 270164 Trolli All in One Mix Fruchtgummi 50x 20,0 g
359,05 Kč/1kg
359,05 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi Fix farmářský hrnec s mletým masem pikantní a kořeněný 39g
783,33 Kč/1kg
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originální fíkový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
959,83 Kč/1l
230,36 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

De Bron lékořice Kruisdrop s mentolovými kousky lékořice bez cukru 1000g
416,33 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

HARIBO 10003705 HARIBO Cherry-Cola Fruit Gum 150 ks.
451,09 Kč
Prodejce: somnia24

STORCK 232172 Schoko Toffees Schokobonbons 325,0 g
434,52 Kč/1kg
141,22 Kč
Prodejce: VISO

Ahoj-Brause 189502 Ahoj-Brause Ahoj BRAUSE-PULVER Brause 100 St./580,0 g
1 090,86 Kč/1kg
632,70 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
93% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
93%7% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
7%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 13. května 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Na svačinu
Velmi dobrá kvalita, ne příliš tvrdé, dobře se žvýkají i se zubní protézou
Ohodnoceno dne 9. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Špičková kvalita
Jsem velmi spokojený.
Ohodnoceno dne 3. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Vynikající
Vždy lahodné
Ohodnoceno dne 11. listopadu 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
5 ⭐️
Všechno bylo skvělé
Ohodnoceno dne 26. března 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 17. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 31. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 5. září 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Lékořicoví medvídci bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
516,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
516,65 Kč/1kg

Haribo Salino 150 lahodných lékořicových pastilek 1200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
255,74 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
213,12 Kč/1kg

Lékořicová cukrovinka ovocná varianta v kombinaci s lékořicí 1000g



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
235,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
235,95 Kč/1kg

Red Band lékořicová směs aromatická a ovocná 450g



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(8)Počet hodnocení: 8
79,84 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
177,42 Kč/1kg

Kuličky Red Band Salmiak s intenzivní pikantní chutí 175g



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(8)Počet hodnocení: 8
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
347,77 Kč/1kg

Bubs lebka ovocná žvýkačka s malinovou příchutí a lékořicí 4000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
858,40 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
214,60 Kč/1kg

De Bron lékořice srdíčka silná lékořice s amoniakem bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
388,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,73 Kč/1kg

Lékořice Medvědi bez cukru jemně kořeněná lékořice bez cukru 300g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
388,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
388,90 Kč/1kg

Lékořicové pastilky bez cukru tuhé slané lékořice bez cukru 300g



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Haribo Sali Kritz lékořicové dražé různé měkké 160g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(14)Počet hodnocení: 14
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
281,88 Kč/1kg

Sallos X Tra Cherry lékořicové bonbony s tekutou třešňovou náplní 150g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(11)Počet hodnocení: 11
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Fisherman's Friend Salmiak bez cukru 24 x 25g balení (extra čerstvé mentolové pastilky)



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 100,44 Kč
Prodejce: AllYouNeed
1 834,07 Kč/1kg

Sallos X Presso tvrdé karamely s lékořicovou příchutí a náplní 135g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
217,33 Kč/1kg

Red Band Skippers Pipes Klasické lékořicové dýmky 20 kusů 340g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
171,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
504,47 Kč/1kg

Keltská lékořice bez cukru Extra silná slaná lékořice bez cukru 300g
143,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
478,50 Kč/1kg

Villosa Sallos Originální tvrdé karamely s příchutí lékořice 150g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
36,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
244,13 Kč/1kg

Lékořice stars silná lékořice se slanou polevou zeleninová 1000g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
199,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
181,43 Kč/1kg

Sallos Black Soft Sweet Salty Měkká lékořice s pěnovým cukrem 200g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
35,65 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
178,25 Kč/1kg

Dvojitá slaná lékořice oválná extra silná měkká slaná lékořice 175g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
64,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
365,83 Kč/1kg