BRIT CARE Hypoalergenní hubnutí Králík 3kg

538,12 Kč

505,76 Kč-32,36Kč

168,59 Kč / 1kg

plus 79,00 Kč poštovné

Doprava k vám domů a na výdejní místa

pá 2. – po 5. října
Podobné produkty
Obrázek produktu pro CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
247,77 Kč/1kg
2 973,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
160,45 Kč/1kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergenní suché krmivo pro psy 14 kg
ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergenní suché krmivo pro psy 14 kg
232,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
3 261,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Brit 8595602559169, Dospělý jedinec, Králík, Rýže, 12 kg
Brit 8595602559169, Dospělý jedinec, Králík, Rýže, 12 kg
124,50 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 493,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro BRIT CARE Hypoalergenní Junior Large Breed Lamb 3kg
BRIT CARE Hypoalergenní Junior Large Breed Lamb 3kg
191,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
575,36 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro BRIT CARE Hypoalergenní jehněčí pro dospělé velké plemeno 3 kg
BRIT CARE Hypoalergenní jehněčí pro dospělé velké plemeno 3 kg
176,79 Kč/1kg
530,36 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro BRIT CARE Hypoalergenní Puppy Lamb 3kg
BRIT CARE Hypoalergenní Puppy Lamb 3kg
174,97 Kč/1kg
524,92 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Propesko PES 3 kg WELLNESS
Propesko PES 3 kg WELLNESS
76,43 Kč/1kg
229,29 Kč
Prodejce: LAVONIO
Obrázek produktu pro BRIT Care Dog Sustainable Puppy 12 kg
BRIT Care Dog Sustainable Puppy 12 kg
123,20 Kč/1l
1 478,45 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Iams Dog Adult Weight Control Chicken 3kg
Iams Dog Adult Weight Control Chicken 3kg
105,52 Kč/1kg
320,15 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Monge Monoprotein pro psy – krůtí 2,5 kg
Monge Monoprotein pro psy – krůtí 2,5 kg
433,83 Kč
Prodejce: Barazzoni-Shop
Obrázek produktu pro Králík sušený barf
Králík sušený barf
665,00 Kč
Prodejce: Bibifood
Obrázek produktu pro Forza10 Gastroenteric 10kg - Vet Diet
Forza10 Gastroenteric 10kg - Vet Diet
200,00 Kč/1kg
2 000,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ekodog
Obrázek produktu pro Wiejska Zagroda Kachna s hruškou 9kg
Wiejska Zagroda Kachna s hruškou 9kg
173,09 Kč/1kg
1 557,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Brit 8595602530748 dogs dry food 2.5 kg Adult Chicken
Brit 8595602530748 dogs dry food 2.5 kg Adult Chicken
153,62 Kč/1l
384,04 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Akinu VITALITY Jehněčí granule krmivo pro psy hypoalergenní 3 kg
Akinu VITALITY Jehněčí granule krmivo pro psy hypoalergenní 3 kg
197,00 Kč/1kg
591,00 Kč
Prodejce: Akinu
Obrázek produktu pro Suchá potrava pro dospělé psy - BRIT Care Grain-free Adult Salmon - 3 kg
Suchá potrava pro dospělé psy - BRIT Care Grain-free Adult Salmon - 3 kg
185,68 Kč/1l
557,03 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Granule pro psy kachna, borůvky a špenát 9 kg
Granule pro psy kachna, borůvky a špenát 9 kg
1 776,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro ACANA RANCHLANDS DOG 11,4 kg
ACANA RANCHLANDS DOG 11,4 kg
279,82 Kč/1kg
3 273,85 Kč
Prodejce: velmontask

Více o produktu

Popis produktu a údaje o produktu

BRIT CARE Hypoallergenic Weight Loss Rabbit 3kg

Brit Care Hypoallergenic Weight Loss je kompletní suché krmivo pro dospělé psy všech plemen, kteří bojují s máte nadváhu nebo máte problémy s udržením zdravé hmotnosti. Je vhodný i pro psy trpící alergiemi nebo potravinovou intolerancí. Krmivo bylo vytvořeno na bázi jednoho zdroje bílkovin, kterým je chutné, lehce stravitelné a výjimečně jemné králičí maso. Hypoalergenní složení Brit Care Hypoallergenic eliminuje riziko nežádoucí reakce na potraviny. Nízký obsah tuku v kombinaci s dietním králičím masem umožňuje udržet si správnou váhu.

Jídlo podporuje trávicí systém, podporuje činnost střev a jater, pomáhá při spalování tuků a urychluje metabolismus. Navíc pečuje o dobrý stav srsti a kůže díky obsahu mastných kyselin. Obsah chondro chráničů podporuje kosti a klouby. Karma má také uklidňující účinek a pečuje o močový systém a ledviny. Pozitivně působí také na práci srdce a zraku.

Je ideální volbou pro citlivé psy s problémy s váhou a váhou. Dietní krmivo pro psy Brit Care poskytuje zdravou a výživnou stravu s vysoce kvalitními přísadami.

Složení produktu:

  • Sušený králík (36 %)
  • Rýže (35 %)
  • Sušená jablečná dužina (12 %)
  • Lignocelulóza ( 10 %)
  • Kuřecí tuk
  • Přírodní příchuť
  • Pivovarské kvasnice
  • Lososový olej (1 %)
  • Semena a slupky psyllia (0,5 %)
  • Hrachová mouka
  • Glukosamin (300 mg/kg)
  • Fruktooligosacharidy (230 mg/kg)
  • Chondroitin sulfát (230 mg/kg)
  • Mannanoligosacharidy (180 mg/kg)
  • Yucca Mojave (180 mg/kg)
  • Semena ostropestřce (110 mg/kg)
  • β-glukany (60 mg/kg)
  • Sušená mateřídouška (60 mg/kg)
  • Sušený rakytník ( 60 mg/kg)
  • Probiotika Lactobacillus helveticus HA - 122 inaktivovaný (15x109 buněk/kg)

Analytické složky:

  • hrubý protein 27 %
  • obsah tuku 9,0 %
  • vlhkost 10 %
  • hrubý popel 5,5 %
  • hrubá vláknina 9,5 %
  • vápník 1,2 %
  • fosfor 0,8 %
  • sodík 0,3 %
  • omega-3 0,3 %
  • omega-6 1,5 %

Doplňky stravy na 1 kg:

  • vitamin A 23000 IU
  • vitamin D3 1700 IU
  • vitamin E 550 mg
  • vitamin C 350 mg
  • taurin 1500 mg
  • cholinchlorid 1800 mg
  • L-karnitin 300 mg
  • vitamín B1 3 mg
  • vitamín B2 11 mg
  • biotin 4 mg
  • kyselina listová 1,4 mg
  • vitamín B6 3 mg
  • D-pantothenát vápenatý 30 mg
  • niacinamid 38 mg
  • vitamín B12 0,12 mg
  • jód 0,9 mg
  • organický zinek 100 mg
  • organický mangan 45 mg
  • organická měď 20 mg
  • organické železo 88 mg
  • selen organický 0,18 mg

Dávkování Brit Care

  • Doporučené denní dávky v tabulce rozdělené na 2-3 stejné porce a podávané v průběhu dne.
  • Jídlo lze podávat suché nebo zvlhčené vlažným vody.
  • Pokud krmíte Brit Care poprvé, smíchejte s obvyklým jídlem a postupně zvyšujte dávku Brit Care během 7 dnů.
  • Denní množství se může lišit v závislosti na na prostředí, aktivitu a věk vašeho psa.
  • Měli byste svému psovi zajistit neustálý přístup k misce s čerstvou vodou.
  • Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah přímého slunečním světlem, po otevření znovu zavřete.


Brit Care Dog Hypoallergenic Weight Loss. Hypoalergenní receptura Králík a rýže pro dospělé psy všech plemen s problémy s nadváhou. Kompletní krmivo pro psy.

  • Vhodné pro všechny psy, zejména pro psy s rizikem rozvinutí potravinové alergie či intolerance
  • Citlivé trávení
  • Zdravá játra
  • Podpora imunity
  • Limitovaný počet surovin
  • Nealergenní proteiny
  • Monoprotein

Složení: dehydrovaný králík (36 %), rýže (35 %), sušená jablečná dužina (12 %), lignocelulóza (10 %), kuřecí tuk, přírodní aroma, pivovarské kvasnice, lososový olej (1 %), semena a slupky psyllia (0,5 %), hrachová mouka, glukosamin (300 mg/kg), frukto-oligosacharidy (230 mg/kg), chondroitin sulfát (230 mg/kg), mannan-oligosacharidy (180 mg/kg), juka schidigera (180 mg/kg), semena ostropestřce mariánského (110 mg/kg), ß-glukany (60 mg/kg), sušený srdečník (60 mg/kg), sušený rakytník řešetlákový (60 mg/kg), probiotika Lactobacillus helveticus HA – 122 inaktivováno (15x109 buněk/kg).

Analytické složky: hrubý protein 27,0 %, hrubý tuk 9,0 %, vlhkost 10,0 %, hrubý popel 5,5 %, hrubá vláknina 9,5 %, vápník 1,2 %, fosfor 0,8 %, sodík 0,3 %, omega-3 mastné kyseliny 0,3 %, omega-6 mastné kyseliny 1,5 %, EPA (20:5 n-3) 0,02 %, DHA (22:6 n-3) 0,05 %.

Nutriční doplňkové látky v 1 kg: vitamín A (3a672a) 23000 IU, vitamín D3 (3a671) 1700 IU, vitamín E (3a700) 550 mg, vitamín C (3a312) 350 mg, taurin (3a370) 1500 mg, cholinchlorid (3a890) 1800 mg, L-karnitin (3a910) 300 mg, vitamín B1 (3a821) 3 mg, vitamín B2 (3a825i) 11 mg, biotin (3a880) 4 mg, kyselina listová (3a316) 1,4 mg, vitamín B6 (3a831) 3 mg, D-pantothenan vápenatý (3a841) 30 mg, niacinamid (3a315) 38 mg, vitamín B12 0,12 mg, jód (3b201) 0,9 mg, organický zinek (3b606) 100 mg, organický mangan (3b504) 45 mg, organická měď (3b406) 20 mg, organické železo (3b106) 88 mg, organický selen (3b810) 0,18 mg. Obsahuje antioxidanty schválené EU: tokoferolové extrakty z rostlinných olejů (1b306(i)), askorbyl palmitát (1b304) a výtažek z rozmarýnu.

Metabolizovatelná energie: 3110 kcal/kg.

Krmný návod: Doporučený denní příjem krmiva uvedený v krmné tabulce rozdělte během dne na 2-3 stejné porce. Podávejte suché nebo zvlhčené vlažnou vodou. Pokud podáváte Brit Care poprvé, smíchejte jej s předešlým krmivem a v průběhu 7 dní postupně zvyšujte dávku krmiva Brit Care. Denní dávka se může lišit v závislosti na prostředí, aktivitě a věku vašeho psa. Zajistěte, aby měl váš pes vždy dostatek čerstvé pitné vody.

Skladujte na suchém a chladném místě, chraňte před přímým slunečním světlem a po otevření opět zavřete.

Datum minimální trvanlivosti na obale.



Granule pre psy Brit Care Dog Hypoallergenic Hubnutí 3 kg
Hmotnost
3000 g
Objem
3 l
Obsah vlhkosti
10%
Druh krmiva
Suché krmivo
Doplňkové látky
Uvedeno v popisu výrobku.
Počet kusů
1
Kód EAN
8595602559176
Výrobce
Schvalovací číslo
1234

Hmotnost
3000 g
Objem
3 l
Obsah vlhkosti
10%
Druh krmiva
Suché krmivo
Doplňkové látky
Uvedeno v popisu výrobku.
Počet kusů
1
Kód EAN
8595602559176
Výrobce
Schvalovací číslo
1234
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Brit 8595602559169, Dospělý jedinec, Králík, Rýže, 12 kg
Brit 8595602559169, Dospělý jedinec, Králík, Rýže, 12 kg
124,50 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 493,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro BRIT CARE Hypoalergenní jehněčí pro dospělé velké plemeno 3 kg
BRIT CARE Hypoalergenní jehněčí pro dospělé velké plemeno 3 kg
176,79 Kč/1kg
530,36 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro BRIT CARE Hypoalergenní Puppy Lamb 3kg
BRIT CARE Hypoalergenní Puppy Lamb 3kg
174,97 Kč/1kg
524,92 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro BRIT CARE Hypoalergenní Junior Large Breed Lamb 3kg
BRIT CARE Hypoalergenní Junior Large Breed Lamb 3kg
191,79 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
575,36 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Brit 8595602558957, Štěně, Jehněcí, Rýže, 12 kg
Brit 8595602558957, Štěně, Jehněcí, Rýže, 12 kg
128,83 Kč/1kg
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 4
1 545,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
heimtexland ® Plyšová deka SUPER SOFT flanelová deka XL pohovka deka hod uni typ 380 antracitově šedá 200 x 150 cm
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 103
389,28 Kč
Prodejce: Heimtexland
Obrázek produktu pro Brit Care Mini Light & Sterilised, Malý (5-10 kilogramů), Králík, Losos, 7 kg
Brit Care Mini Light & Sterilised, Malý (5-10 kilogramů), Králík, Losos, 7 kg
155,81 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
1 090,64 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro trendteam Šatní skříň Zrcadlo bílý melamin 74 x 191 x 34 cm
trendteam Šatní skříň Zrcadlo bílý melamin 74 x 191 x 34 cm
4,1Průměrné hodnocení: 4,1 z 5Počet hodnocení: 37
9 711,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Brit Care Mini Grain Free Puppy Lamb, Štěně, Extra malý (<4 kg), Jehněcí, 2 kg
Brit Care Mini Grain Free Puppy Lamb, Štěně, Extra malý (<4 kg), Jehněcí, 2 kg
180,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
361,32 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Tommee Tippee Butelka dekorowana panda, 260 ml
Tommee Tippee Butelka dekorowana panda, 260 ml
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
583,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Obrázek produktu pro nutri+ Vegan Natures Protein Powder | Chocolate | 500 g | bez cukru a sladidel | ze sóji, hrachu a rýže | veganský
nutri+ Vegan Natures Protein Powder | Chocolate | 500 g | bez cukru a sladidel | ze sóji, hrachu a rýže | veganský
3 401,00 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 700,50 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Brit Care Mini Light & Sterilised, Malý (5-10 kilogramů), Králík, Losos, 2 kg
Brit Care Mini Light & Sterilised, Malý (5-10 kilogramů), Králík, Losos, 2 kg
180,66 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 7
361,32 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro TULANO Cover 40 | Zábrana na postel 200 cm Zábrana na dětskou postýlku | Skládací | Vhodné pro matraci o výšce 10-28 cm | 18 nastavitelných výšek Boční kapsa
TULANO Cover 40 | Zábrana na postel 200 cm Zábrana na dětskou postýlku | Skládací | Vhodné pro matraci o výšce 10-28 cm | 18 nastavitelných výšek Boční kapsa
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 2
1 079,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: getbigger
Obrázek produktu pro REAVET Wurm-Kraut Liquid 100 ml – pro psy a kočky, s pravým pelyňkem (Artemisia Absinthium) v receptuře na rostlinné bázi, vhodný pro všechna domácí zvířata
REAVET Wurm-Kraut Liquid 100 ml – pro psy a kočky, s pravým pelyňkem (Artemisia Absinthium) v receptuře na rostlinné bázi, vhodný pro všechna domácí zvířata
16 881,40 Kč/1l
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 43
1 688,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro INF Miniturbínová tryska pro Dyson V7, V8, V10, V11, V15
INF Miniturbínová tryska pro Dyson V7, V8, V10, V11, V15
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 15
1 472,00 Kč
35% poukaz
Doprava zdarma
Prodejce: INFshop
Obrázek produktu pro Smoby 105039005, 3 rok/roky, Chlapec/děvče, 430 mm, 805 g, Růžová
Smoby 105039005, 3 rok/roky, Chlapec/děvče, 430 mm, 805 g, Růžová
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 12
681,00 Kč
Prodejce: Humbi
Obrázek produktu pro Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Bílá, 6 zásuvka/zásuvek, Dřevotřískové desky, Jednobarevný, Moderní, Dřevotřískové desky
Topeshop M6 140 BIEL 2X3, Bílá, 6 zásuvka/zásuvek, Dřevotřískové desky, Jednobarevný, Moderní, Dřevotřískové desky
4,2Průměrné hodnocení: 4,2 z 5Počet hodnocení: 103
3 582,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WellStoreJTS
Obrázek produktu pro COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
COMPO 11151 COMPO SANA Kvalitní zemina pro květináče, 50 litrů
24,01 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 101
506,84 Kč
Prodejce: bauschnell
Obrázek produktu pro Redkey R10 robotický vysavač, 4L odsávací stanice, 4000Pa sací výkon, robotický vysavač s mopovací funkcí, 150 min robotický vysavač, LDS navigace
Redkey R10 robotický vysavač, 4L odsávací stanice, 4000Pa sací výkon, robotický vysavač s mopovací funkcí, 150 min robotický vysavač, LDS navigace
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 95
3 837,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MC-Smart-Store
Obrázek produktu pro Whisiskey - Karafa na whisky - Dárky pro muže - Kompletní sada na whisky - Globe - 900ML - 4 kamenů na whisky, 2 sklenic na whisky a nálevky
Whisiskey - Karafa na whisky - Dárky pro muže - Kompletní sada na whisky - Globe - 900ML - 4 kamenů na whisky, 2 sklenic na whisky a nálevky
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 151
2 266,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
Matrace 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrace 7zónová taštičková pružinová matrace H3/H4
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 1468
2 649,99 Kč
Prodejce: hatservice
Obrázek produktu pro BRITA Glass+1 Maxtra Pro PP filter jug grey
BRITA Glass+1 Maxtra Pro PP filter jug grey
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 5
1 533,42 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Koupelnová skříňka pod umyvadlo Möbelpartner Cosmo antracit 56,9 x 54,6 x 33 cm
Koupelnová skříňka pod umyvadlo Möbelpartner Cosmo antracit 56,9 x 54,6 x 33 cm
3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 066,89 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: everybuy_at
Obrázek produktu pro Rainbow High 120193EU, Módní panenka, Ženy, 4 rok/roky, Chlapec/děvče, 280 mm, Vícebarevný
Rainbow High 120193EU, Módní panenka, Ženy, 4 rok/roky, Chlapec/děvče, 280 mm, Vícebarevný
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 35
3 986,00 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies
Obrázek produktu pro Flieks čalouněná postel 140x200cm s funkcí nabíjení (USB&Typ-c), postel pro mladé Manželská postel s úložným prostorem a LED diodou, hydraulická skříňová pružinová postel, povlečení, šedá barva
Flieks čalouněná postel 140x200cm s funkcí nabíjení (USB&Typ-c), postel pro mladé Manželská postel s úložným prostorem a LED diodou, hydraulická skříňová pružinová postel, povlečení, šedá barva
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 139
7 826,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Fliekshop
Obrázek produktu pro BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - suchá krmiva pro psy - 3 kg
BRIT Care Hypoallergenic Adult Small Breed Lamb&Rice - suchá krmiva pro psy - 3 kg
472,37 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Tommee Tippee 42357391
Tommee Tippee 42357391
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 430,24 Kč
-137,21 Kč
1 293,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Guess GUACA2LSTLWH Pouzdro na AirPods bl / bl silikonov trojhelnkov logo
Guess GUACA2LSTLWH Pouzdro na AirPods bl / bl silikonov trojhelnkov logo
4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5Počet hodnocení: 3
565,97 Kč
-171,77 Kč
394,20 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Obrázek produktu pro Organické spirulinové pelety - 600 tablet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá řasa spirulina z kontrolovaného pěstování - Vegan - TRUE NATURE®
Organické spirulinové pelety - 600 tablet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá řasa spirulina z kontrolovaného pěstování - Vegan - TRUE NATURE®
4 060,87 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 34
1 266,30 Kč
-48,04 Kč
1 218,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Kinderkraft GRANDE PLUS - kočárek - od narození do 22 kg - systém CLICK & FOLD - tlumicí kolečka - nastavitelná opěrka zad - černý
Kinderkraft GRANDE PLUS - kočárek - od narození do 22 kg - systém CLICK & FOLD - tlumicí kolečka - nastavitelná opěrka zad - černý
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 5
4 675,88 Kč
Prodejce: evomag

Zatím bez hodnocení zákazníků

Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.

Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
Wolfsblut Wide Plain - Pferdefleisch und Süßkartoffel - Adult - jede Rasse - Pferd - Süßkartoffeln - 12,5 kg - Gluten-frei
2 774,97 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
222,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
Wolfsblut VetLine Gastrointestinal, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, Sladké brambory, 12 kg
2 604,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
217,05 Kč/1kg
Obrázek produktu pro CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
CARNILOVE 508822, Štěně, Losos, Turecko, 12 kg
2 973,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
247,77 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Wolfsblut VetLine Weight Management, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Turecko, 12 kg
Wolfsblut VetLine Weight Management, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Turecko, 12 kg
2 458,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
204,88 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
Vet Expert Intestinal Elimination 12kg Veterinární suché krmivo s krůtím masem pro psy s poruchami trávení
3 164,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
3 164,47 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
Brit Care Hypoallergenic Senior Lamb & Rice 12 kg
2 481,95 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
Eukanuba 8710255172149, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, 12 kg
1 925,41 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
160,45 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
Josera 200080, Dospělý jedinec, Kuřecí maso, 12,5 kg, Bezlepkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 031,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
162,50 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera 15kg JosiDog Master Mix
Josera 15kg JosiDog Master Mix
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 604,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
106,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
Royal Canin Veterinary VHN Dog Anallergenic 8 kg suché krmivo pro psy s potravinovými intolerancemi
2 375,22 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
296,90 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
Raw Paleo Ultra Turkey Medium & Large Puppy 10kg suché monoproteinové krmivo s krůtou pro štěňata
2 361,12 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
236,11 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
Josera JosiDog Active, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Drůbež, 15 kg
2 015,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
134,35 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
Natures Protection Superior Care White Dogs Grain Free Adult Small Lamb - dry dog??food - 10
2 152,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
215,30 Kč/1l
Obrázek produktu pro POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
POKUSA Premium Selection Hovězí se lososem pro dospělé psy - suchá krmiva pro psy - 12 kg
2 044,65 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
Josera Bavaro 18kg Solid 20/8
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 7
1 405,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg
Alpha Spirit 8436586310295, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Na ryby, 12 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 774,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
147,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový
Alpha Spirit 8436586310301, Dospělý jedinec, Jakékoli plemeno, Kachna, 12 kg, Bezlepkový
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
1 775,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
148,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy
Pedigree Professional Nutrition Junior s drůbeží a zeleninou 12 kg suchého krmiva pro štěňata a mladé psy
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 352,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop
Obrázek produktu pro ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergenní suché krmivo pro psy 14 kg
ROYAL CANIN Veterinary Hypoalergenní suché krmivo pro psy 14 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 6
3 261,85 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
232,99 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Royal Canin VD Dog Dry Gastro Intestinal 15 kg
Royal Canin VD Dog Dry Gastro Intestinal 15 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 677,59 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
178,51 Kč/1kg