5,0



Na základě 2 hodnocení
Už jen 2 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Yildriz – Sambal – omáčka Original – 535 ml1 033,96 Kč/1kg
553,17 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Yildriz Turecká česneková pálivá omáčka 265g – Pikantní, pálivá česneková omáčka1 742,11 Kč/1kg
461,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Další informace o reklamě
Kikkoman - Sójová omáčka na sushi a sashimi - 250 ml615,00 Kč/1l
153,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Marináda Tandoori, 310 g357,98 Kč/1kg
111,69 Kč
Prodejce: CasteloStore

bibigo Omáčka Bulgogi – pikantní 500 g
532,02 Kč/1kg
266,01 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Seitan Tomatensauce all`Amatriciana 330ml
236,21 Kč/1l
77,95 Kč
Prodejce: taleoo

Sos Kikkoman Teriyaki 250 ml
641,36 Kč/1l
160,34 Kč
Prodejce: LAVONIO

Kikkoman Teriyaki marináda a omáčka 975ml
1 633,05 Kč/1l
1 592,22 Kč
Prodejce: Store-Germany

Megachef sójová omáčka bez lepku 500 ml | bez glutamátu | sójová omáčka
380,00 Kč/1l
190,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Rajčatová omáčka Toskánsko 525 ml | RAPUNZEL
152,57 Kč/1l
80,10 Kč
Prodejce: taleoo

Sriracha Sauce 130ml
493,54 Kč/1l
64,16 Kč
Prodejce: taleoo

Shoyu 145ml
498,90 Kč/1l
72,34 Kč
Prodejce: taleoo

Tomatensauce - Kurkuma 340ml
244,62 Kč/1l
83,17 Kč
Prodejce: taleoo

Kalábrijská chilli omáčka, 190 g
878,68 Kč/1l
166,95 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Yamasa Teriyaki omáčka 300ml
911,90 Kč/1l
273,57 Kč
Prodejce: Katomix

Teriyaki - Woksauce 240ml
777,88 Kč/1l
186,69 Kč
Prodejce: taleoo

Kikkoman Teriyaki Glaze Sauce 975ml
590,29 Kč/1l
575,53 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Pálivá chilli omáčka (sriracha) 712 g
221,13 Kč/1kg
175,00 Kč
-9,15 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
165,85 Kč
Prodejce: LAVONIO

Inproba – Ketjap Manis (sladká sójová omáčka) – 1 l
207,38 Kč/1kg
207,38 Kč
Prodejce: Pantry_Intl
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Veganská verze boloňské omáčky s červenými čočkami! Je to ideální doplněk nebo alternativa k verzi se sójou. Boloňská omáčka je vyráběna v Itálii ze sluncem zralých rajčat, čerstvě sklizených a zpracovaných, jemných červených čočky a aromatických bylinek. Má nádhernou, ovocnou, středomořskou chuť a skvěle se hodí k těstovinám, chilli, rýži, zeleninovým pokrmům a do lasagní. Jednoduše ji krátce ohřejte a vychutnejte si ji. Rajčata obsažená v této rajčatové omáčce pocházejí ze 100 % z Itálie. Společnost Rapunzel podporuje šlechtění a ochranu osiv odolných vůči podmínkám pěstování, například i pro odrůdu rajčat 'Mauro Rosso'.
- Objem
- 0.325 l
- Seznam přísad
- Rajčata*(62,00 %), červená čočka*(15,00 %), cibule*(6,00 %), mrkev*(4,00 %), slunečnicový olej*, koncentrát jablečné šťávy*, mořská sůl, sušená rajčata*, petržel*, bazalka*, česnek*, extra panenský olivový olej*, oregano*, rozmarýn*, tymián**z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 382 kJ / 92 kcalTuky: 4,80 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,90 gSacharidy: 8,90 gz toho cukr: 5,00 gVláknina: 1,8 gBílkoviny: 2,40 gSůl: 1,260 g
- Hmotnost
- 340 g
- Potravinářský podnik
- RAPUNZEL
- Prodejní název
- Saucen
- Výrobce
- RAPUNZEL
- Číslo produktu
- 128596
- Kód EAN
- 4006040029441
- Objem
- 0.325 l
- Seznam přísad
- Rajčata*(62,00 %), červená čočka*(15,00 %), cibule*(6,00 %), mrkev*(4,00 %), slunečnicový olej*, koncentrát jablečné šťávy*, mořská sůl, sušená rajčata*, petržel*, bazalka*, česnek*, extra panenský olivový olej*, oregano*, rozmarýn*, tymián**z certifikované ekologické produkce
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové hodnoty vztažené na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 382 kJ / 92 kcalTuky: 4,80 gz toho nasycené mastné kyseliny: 0,90 gSacharidy: 8,90 gz toho cukr: 5,00 gVláknina: 1,8 gBílkoviny: 2,40 gSůl: 1,260 g
- Hmotnost
- 340 g
- Potravinářský podnik
- RAPUNZEL
- Prodejní název
- Saucen
- Výrobce
- RAPUNZEL
- Číslo produktu
- 128596
- Kód EAN
- 4006040029441
K tomu se hodí také

Minestrone s rýží 400g
204,65 Kč/1kg
81,86 Kč
Prodejce: taleoo

Omáčka Bolognese s mletým masem, 400 g | ÖKOLAND
292,00 Kč/1kg
116,80 Kč
Prodejce: taleoo

Schar Chleb Biały Pokrojony Maestro Classic bezglutenowy 300 g Opakowanie 12 Sztuk
584,67 Kč/1kg
175,40 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Tomatensauce - Ratatouille 340g
83,17 Kč
Prodejce: taleoo

Rapunzel 362046, Boloňská, 330 g, Německo, 86 kcal, 3,3 g, 5,6 g
259,12 Kč/1l
85,51 Kč
Prodejce: taleoo

Žvýkačkové kuličky ve vzhledu melounu s šerbetovým práškem 1000g
240,54 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sójová omáčka Wan Kwai tmavá s intenzivně pikantní chutí 250ml
350,88 Kč/1l
87,72 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Steviola® Tabs 300 kusů | nízkokalorické | praktické na cesty | veganské | šetrné k zubům | náhrada cukru
6 224,44 Kč/1kg
112,04 Kč
Prodejce: BioCare

LOBO Curry pasta žlutá 50 g | Žlutá curry pasta | Curry pasta Yellow
6 302,00 Kč/1kg
315,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Bread 'n Toast - bílý 400g
308,07 Kč/1kg
192,80 Kč
-69,57 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
123,23 Kč
Prodejce: taleoo

Tamari - silné 145 ml
755,03 Kč/1l
109,48 Kč
Prodejce: taleoo

Listy mořské řasy Yaki Nori pražené sušené na sushi Takaokaya 25g
7 129,20 Kč/1kg
178,23 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kořenící pasta Asian Home Gourmet pro asijské sečuánské smažení 50g
1 217,20 Kč/1kg
60,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kolagen Pure Glow 100% čistý kolagen v prášku 500 g
1 558,50 Kč/1kg
779,25 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Homann pálivá pepřová omáčka s příchutí chilli a chutney 400ml
147,65 Kč/1l
59,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

THAI PRIDE Pad Thai omáčka 295ml | smažené nudle Thajská speciální omáčka | jemná
291,53 Kč/1l
86,00 Kč
Prodejce: YUMZA

Rýžový ocet Wan Kwai z nejjemnější rýže s vůní jasmínu 200 ml
470,40 Kč/1l
94,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kikkoman Ponzu sójová omáčka s citronovou příchutí z Japonska 1000ml
331,25 Kč/1kg
364,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládová tyčinka – Preclík a mléko, 33 g | NATURATA
1 468 181,81 Kč/1kg
48,45 Kč
Prodejce: taleoo

Mestemacher slunečnicový celozrnný chléb 13 plátků v plechovce 500g
162,16 Kč/1kg
81,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílá vanilka - veganská 80g
944,75 Kč/1kg
75,58 Kč
Prodejce: BioCare

Shibanuma Tamari sójová omáčka tradiční japonské balení 1000ml
163,38 Kč/1l
163,38 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Windmill Sambal Oelek Chilipaste scharfe Chili Würzpaste 750g
137,09 Kč/1kg
145,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Sada 5 omáček na sýr, 200 g
1 617,00 Kč/1l
323,40 Kč
Prodejce: ItalianGourmetShop

Rybí omáčka 700ml - Chobotnice
171,31 Kč/1l
119,92 Kč
Prodejce: Pantry_Intl

Asian Home Gourmet kořenící pasta pro indické máslové kuře 50g
1 221,20 Kč/1kg
61,06 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Niederegger Vegan Caramel Crunch čokoláda s kousky karamelu 100g
1 150,30 Kč/1kg
115,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

RUF 216839003 RUF Vanille Puddingpulver 1,0 kg, 1 St.
273,77 Kč/1kg
273,77 Kč
Prodejce: somnia24
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 16. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 4. května 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

NONGSHIM - Instantní nudle Chapagetti - 20 X 140 GR - Multipack



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(28)Počet hodnocení: 28
494,76 Kč
Prodejce: Heartforcards
176,70 Kč/1kg

Pfanni knedlíky půl na půl typické chuti snadno tvarovatelné 5000g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 458,99 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
291,80 Kč/1kg

Pfanni krokety sypká směs ideální pro lis na krokety 2500g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 003,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
401,52 Kč/1kg

Studené jarní pyré Pfanni
1 000,75 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
333,58 Kč/1kg

Mondamin zahušťovač tmavých omáček ideální pro masové pokrmy 250g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
55,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
222,12 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky v sáčku na vaření 40 kusů 1 balení



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
807,07 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
620,82 Kč/1kg

Maggi delikatesní omáčka na pečeně tmavá omáčka na maso 277g balení po 6 kusech



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
760,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
460,87 Kč/1kg

Haldiram Boondi přírodní 200 g
72,51 Kč
Prodejce: CasteloStore
362,55 Kč/1kg

Nissin Soba Peking Duck, Instantní nudlová polévka, 87 g, Maso, Zeleninová, 5 min, 213 kcal, 891 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(8)Počet hodnocení: 8
56,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
652,41 Kč/1kg

Nissin DEMAE RAMEN Ramen Sesame, Instantní nudle ramen, 100 g, Sezam, 3 min, 86 kcal, 360 kJ



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
321,82 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS
3 218,20 Kč/1kg

Mildessa Genießer červené zelí s kousky jablek v sáčku 400g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
74,44 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
186,10 Kč/1kg

Knorr Fix na sekanou kořenící směs s přírodními přísadami 70g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
21,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
312,86 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl 6 kusů v sáčku 200g



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
68,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
341,30 Kč/1kg

Knorr Delkatess čirý vývar 16 litrů naše osvědčená klasika 329g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
123,27 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
374,68 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Spaghetti Bolognese Fertigpackung 62g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,30 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
905,00 Kč/1kg

Maggi 5minutové terinové špagety v ovocné rajčatové omáčce 60g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
903,17 Kč/1kg

Maggi 5 Minuten Terrine Nudeln in Tomate Mozzarella Sauce 55g



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(7)Počet hodnocení: 7
54,46 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
990,18 Kč/1kg

Pfanni bramborové knedlíky půl na půl 6 kusů v sáčku 200g balení po 5 kusech



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(15)Počet hodnocení: 15
342,26 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
342,26 Kč/1kg

Maggi omáčka na řízky ideální pro každý řízek 2er za 2x 250ml



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
49,11 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
818,50 Kč/1kg

Maggi Fix pro vrstvené zelí s mletým masem a uzenou slaninou 31g



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
30,55 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
985,48 Kč/1kg