4,0



Na základě 2 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Royal Canin Canin Mini Adult317,75 Kč/1kg
1 271,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Pochoutka sušené králičí plátky 500 g
484,00 Kč/1l
242,00 Kč
Prodejce: Eoshop

Eukanuba Dog Adult Medium 3kg
173,67 Kč/1l
521,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE

Forza10 Gastroenteric 4 kg – veterinární dieta
250,00 Kč/1kg
1 000,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ekodog

ROYAL CANIN Hypoalergické pamlsky pro psy - 230 g
398,96 Kč
Prodejce: Dragtek-com

PURINA ProZdrowe NIOSKA 2kg
64,00 Kč/1kg
139,99 Kč
-11,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
128,00 Kč
Prodejce: Tanie-Karmy

Krůtí hudry - vařené psí jídlo, gramáž: 900 g
266,67 Kč/1kg
240,00 Kč
Prodejce: Bibifood

Pochoutka Dog mini hvězdičky kalciové 500 g
305,56 Kč/1l
152,78 Kč
Prodejce: VISO

Bezlepkové krmivo pro diabetiky – vepřové, proso a hrách, 400 g
397,50 Kč/1l
159,00 Kč
Prodejce: vegaonline

G&G Gourmet předkrm s hovězím masem 100g
141,40 Kč/1l
14,14 Kč
Prodejce: Katomix

Monge 800947001179, Dospělý, divočák, 12 kg
410,42 Kč/1kg
4 924,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

PETMEX Králičí uši, sušenky pro psy - 1 kg
646,98 Kč
Prodejce: velmontask

Royal Canin Gastrointestinal, Štěně, Maso, 195 g
1 686,51 Kč/1kg
328,87 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: superbrandshop

Advance Veterinary Diet Dog Urinary Urinewegen
2 844,19 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Farmina Pet Food 8010276025401, Dospělý jedinec, 12,5 g
459 759,19 Kč/1kg
5 746,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

APPLAWS DOG DRY ADULT GROßE RASSEN HUHN 2KG
1 079,90 Kč/1kg
1 079,90 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ELFEZONE

Krmivo EUKANUBA Veterinary Diets Intestinal 5kg
192,20 Kč/1kg
961,00 Kč
Prodejce: STREFA

Royal Canin Yorkshire Terrier Junior - 500 g
445,04 Kč/1kg
222,52 Kč
Prodejce: VISO

EUKANUBA Puppy s jehněčím a rýží 12kg Suché krmivo pro štěňata velkých plemen
105,08 Kč/1kg
1 276,35 Kč
Prodejce: VISO

Eukanuba Dog Breed N. Yorkshire Terrier 2kg
183,07 Kč/1l
383,52 Kč
-17,38 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
366,14 Kč
Prodejce: VISO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Pochoutka pro psy
Složení,: kachní, maso 60,5%, glicerol 5%, sůl 0,5%, &scaron,krob 5%, rybí, maso 20%, rý,žová, mouka 5%, p&scaron,eničná, mouka 4%
Analý,za: protein 30%, tuk 3,5%, popel 3,5%, vlá,knina 2,5%, vlhkost 20%
Uschová,vejte v ,suchu a chladu
Hilton Soft Duck Strips with Fish 0,5 kg - sušené maso pro střední psy
- Hmotnost
- 520 g
- Objem
- 0.5 l
- Obsah vlhkosti
- 20%
- Druh krmiva
- Jednosložkové krmivo
- Doplňkové látky
- žádné
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5902205065615
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- N/A
- Hmotnost
- 520 g
- Objem
- 0.5 l
- Obsah vlhkosti
- 20%
- Druh krmiva
- Jednosložkové krmivo
- Doplňkové látky
- žádné
- Počet kusů
- 1
- Kód EAN
- 5902205065615
- Výrobce
- Schvalovací číslo
- N/A
K tomu se hodí také

Absorpční hygienická vložka - 100 ks. + tašky
208,20 Kč
Prodejce: SLEVIR

Pamlsky pro psy - Mersjo sendvič s kuřecím masem a treskou, doplněk zdravé výživy, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
182,00 Kč/1kg
91,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Mersjo kachní kabanosy s pečenou rýží 2x500 g – pamlsky pro psy, psí snacky, žvýkací pamlsky, odměny, přírodní maso
418,96 Kč/1kg
662,40 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
418,96 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

HILTON Rýžové tyčinky s kuřecím masem - pochoutka pro psy - 500 g
264,51 Kč
Prodejce: Dragtek-com

HILTON Kuřecí závitky z přírodní kůže - Odměna pro psy - 500g
492,30 Kč
Prodejce: Dragtek-com

Dokas Kaustange mit Hühnerbrustfilet 200g
2 826,50 Kč/1kg
565,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Akinu MASÍČKA Kostička s kuřecím masem pamlsek pro psy 300 g
586,67 Kč/1l
176,00 Kč
Prodejce: Akinu

Bomann MA 451 CB, Elektrický, 1,5 cm, Stříbrná, Hliník, 19 cm, 150 W
1 783,55 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Whiskas 8410136026294, Dospělý jedinec, Hovězí, Kuřecí maso, Losos, Tuňák, 85 g
171,77 Kč/1kg
584,01 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Dokas Dog Hühnerbrust Kaurolle 250 g
1 305,04 Kč/1kg
326,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Dokas Entenbrust in Stückchen 200 g
2 745,50 Kč/1kg
549,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Dokas Entenbrust in Streifen 900g
1 351,42 Kč/1kg
1 216,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MrPackage

Pampers 81688059, Vlhčené dětské ubrousky, Dermatologicky testováno, Hypoalergenní, Neutrální pH, Neparfémované
125,38 Kč/1kg
865,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Dokas 100gx3 Kaninchen-Innereien
2 940,00 Kč/1kg
294,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EW_Trade

Pochoutka Měkká kuřecí prsa 100g
148,44 Kč
Prodejce: VISO

Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 75 g
36,00 Kč
Prodejce: Akinu

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
3 964,45 Kč/1kg
436,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Nugátová tyčinka Lindt Noble s čerstvě praženými lískovými oříšky 50g
1 398,00 Kč/1kg
69,90 Kč
Prodejce: Lindt

Dokas psí pamlsek – kuřecí prsa v proužcích
1 411,48 Kč/1kg
705,74 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

SodaStream Terra, Černá, 133 mm, 195 mm, 428 mm, 195 mm, 282 mm
2 597,60 Kč
Prodejce: onoplus

Doka's kuřecí prsa v proužcích 900 g
1 148,71 Kč/1kg
1 033,84 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Mersjo hovězí kabanosky s játry 2x500 g – pamlsky pro psy, psí snacky, žvýkací pamlsky, odměny pro psy, přírodní maso, hovězí maso
445,49 Kč/1kg
688,93 Kč
-243,44 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
445,49 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: SuperMerchant

TRESKO® 4200 W plynový ohřívač červený včetně regulátoru tlaku plynu plynová hadice + kryt | plynový ohřívač plynový ohřívač keramický se 3 úrovněmi | infračervený plynový ohřívač sálavý ohřívač pro plynové lahve na butan nebo propan do 15 kg
2 429,39 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: DWD-Company

Pamlsky pro psy - Mersjo měkké kuřecí proužky, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
294,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

RINTI 4000158925725, Junior, Kuřecí maso, 400 g, Bez sóji
202,54 Kč/1kg
162,03 Kč
Prodejce: VISO

Herní židle Ergonomická - bederním polštářem + opěrka hlavy - Výškově nastavitelná - černá a bílá
2 253,99 Kč
-54,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 199,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Urbanico-Stav

HILTON Soft Chicken Ring - pochoutka pro psy - 500g
668,62 Kč/1kg
347,68 Kč
Prodejce: VISO

Krakus Polská šunka s želé - autentická chuť z Polska, 455 g
377,25 Kč/1kg
171,65 Kč
Prodejce: Katomix

Mersjo jemné kachní prsní filety 2x500 g – pamlsky pro psy bez obilovin, žvýkací pamlsky, pamlsky na výcvik, pamlsky pro psy, přírodní maso
742,00 Kč/1kg
742,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků









Hodnocení zákazníků
50% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
50%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%50% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
50%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 21. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Royal Canin Labrador Retriever Sterilised, Dospělý jedinec, Labradorský retrívr, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, Rýže, 12 kg
2 911,26 Kč
Prodejce: superbrandshop
242,61 Kč/1kg

Probiotické pamlsky pro psy na trávení a střevní mikroflóru, prebiotika, vláknina, bez chemie - ProbioticChew



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
489,00 Kč
Prodejce: Netscroll

Royal Canin Maxi Adult 5+, Dospělý jedinec, Velký (26 až 44 kg), Drůbež, Rýže, 15 kg
2 422,47 Kč
Prodejce: SuperMerchant
161,50 Kč/1kg

Royal Canin Maxi Puppy, Štěně, Velký (26 až 44 kg), Rýže, Zeleninová, 15 kg
2 360,62 Kč
Prodejce: SuperMerchant
157,37 Kč/1kg

Royal Canin Canin Mini Adult



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 271,01 Kč
Prodejce: superbrandshop
317,75 Kč/1kg

Bosch My Friend Kroketten 20kg



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 041,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant
52,10 Kč/1kg

Krmivo EUKANUBA Senior Large rich in fresh chicken 15kg
1 265,64 Kč
Prodejce: SuperMerchant
83,42 Kč/1kg

GAME DOG Muscle Booster - doplňky pro psy - 400 g
970,99 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Royal Canin SHN Mini Adult 12+ 1,5 kg, suché krmivo pro starší psy malých plemen, vhodné pro psy od 12 let



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
782,94 Kč
Prodejce: superbrandshop
521,96 Kč/1kg

Royal Canin Mini Ageing 12+, Dospělý jedinec, Malý (5-10 kilogramů), Extra malý (<4 kg), 3,5 kg
803,10 Kč
Prodejce: SuperMerchant
229,46 Kč/1kg