Svařovací drát 1,0 mm 1 kg FLUX 40163

338,15 Kč

338,15 Kč / 1kg

Doprava zdarma

Doprava k vám domů a na výdejní místa

st 30. září – pá 2. října
Zbývající čas na objednání:
8h 07m 44s

Bezplatné vrácení zboží – 30 dní

Dostupná množstevní sleva:

Podobné produkty
Obrázek produktu pro Svařovací drát CuSi3 pro pájení 1,0 mm 5 kg D200 mm
Svařovací drát CuSi3 pro pájení 1,0 mm 5 kg D200 mm
954,24 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
5 346,63 Kč
-575,45 Kč
4 771,18 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant
Obrázek produktu pro Svařovací elektrody 2,5x350 mm 5 kg rutilové
Svařovací elektrody 2,5x350 mm 5 kg rutilové
56,92 Kč/1kg
284,58 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
Obrázek produktu pro Hliníkový svařovací drát MIG 1,0 mm AlMg5 0,5 kg cívka
Hliníkový svařovací drát MIG 1,0 mm AlMg5 0,5 kg cívka
359,12 Kč/1kg
179,56 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
Obrázek produktu pro Svařovací drát SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg cívka D100
Svařovací drát SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg cívka D100
101,64 Kč/1kg
101,64 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
Obrázek produktu pro POWERMAT Svařovací drát trubičkový, 0,9 mm, 1 kg PM-FLUX-0_9-1KG
POWERMAT Svařovací drát trubičkový, 0,9 mm, 1 kg PM-FLUX-0_9-1KG
183,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
220,00 Kč
Prodejce: Ekoflam
Obrázek produktu pro Bobbin de Flux core (duté vlákno) de 0.45Kg. 0.9mm.
Bobbin de Flux core (duté vlákno) de 0.45Kg. 0.9mm.
774,71 Kč/1kg
348,62 Kč
Prodejce: PolisElectro
Obrázek produktu pro Svařovací drát MIG 0,8 mm x 0,45 kg Satra
Svařovací drát MIG 0,8 mm x 0,45 kg Satra
540,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
243,20 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
Obrázek produktu pro VEVOR plněný drát 0,8 mm, svařovací drát MIG E308LFC-O, 0,9 kg bezplynový svařovací drát z nerezové oceli s nízkým rozstřikováním pro všechny svařovací polohy, samočinná ochrana pro venkovní použití, 1 ks.
VEVOR plněný drát 0,8 mm, svařovací drát MIG E308LFC-O, 0,9 kg bezplynový svařovací drát z nerezové oceli s nízkým rozstřikováním pro všechny svařovací polohy, samočinná ochrana pro venkovní použití, 1 ks.
11 377,56 Kč/1m
539,99 Kč
-28,00 Kč
511,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro Güde tavný svařovací drát 0,9 mm 900g pro svářečku bez ochranného plynu
Güde tavný svařovací drát 0,9 mm 900g pro svářečku bez ochranného plynu
2 300,00 Kč/1m
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
230,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY
Obrázek produktu pro Svařovací drát na cívce 0,8 mm 0,7 kg
Svařovací drát na cívce 0,8 mm 0,7 kg
30 400,00 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
243,20 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
Obrázek produktu pro Svařovací drát na cívce MIG 0,8 mm 1 kg
Svařovací drát na cívce MIG 0,8 mm 1 kg
389,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
389,27 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Luxtom
Obrázek produktu pro Svařovací drát, 0,8 mm, 5 kg, STAYER
Svařovací drát, 0,8 mm, 5 kg, STAYER
155,58 Kč/1kg
777,91 Kč
Prodejce: VISO
Obrázek produktu pro Svařovací drát 1mm 15kg 06147
Svařovací drát 1mm 15kg 06147
105,47 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
1 582,00 Kč
Prodejce: EFIGlobalStoreDE
Obrázek produktu pro Svařovací drát Automag 2 D 0,8 mm 15 kg
Svařovací drát Automag 2 D 0,8 mm 15 kg
117,31 Kč/1kg
1 804,18 Kč
Prodejce: doenges1903
Obrázek produktu pro Procraft FW81 tavný svařovací drát FLUX 0,8 mm 1,0 kg
Procraft FW81 tavný svařovací drát FLUX 0,8 mm 1,0 kg
1 495,65 Kč/1m
172,00 Kč
Prodejce: Teshop
Obrázek produktu pro drát svař. G 102 4,0/1000  (5kg)
drát svař. G 102 4,0/1000 (5kg)
288,00 Kč/1kg
1 440,00 Kč
Prodejce: MAT-Group
Obrázek produktu pro Telwin bezplynový tavný drát 0,9 mm 3 kg
Telwin bezplynový tavný drát 0,9 mm 3 kg
691,08 Kč/1kg
2 073,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia
Obrázek produktu pro Svařovací drát Tysweld Sg2 1.0/15Kg
Svařovací drát Tysweld Sg2 1.0/15Kg
100,99 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 3
1 514,86 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet
Obrázek produktu pro Svařovací drát sg2 tysweld 0,6/ 1kg
Svařovací drát sg2 tysweld 0,6/ 1kg
486,27 Kč/1kg
486,27 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Více o produktu

Svařovací drát 1,0 mm 1 kg FLUX 40163

Popis produktu a údaje o produktu

Svařovací drát trubičkový, 1.0mm/1kg GEKO

Svařovací drát trubičkový E71T-GS je vhodný pro svářečky MIG/MAG pro svařování bez ochranného plynu. Tento druh drátu je vhodný pro svařování tenkých plechů (obvykle do tloušťky 5 mm) a je často používán v domácích dílnách, opravárenských dílnách a lehkém průmyslu. Používá se při svařování, kde neexistují žádné požadavky na odolnost proti nárazu.

Tento svařovací drát je samostínící (self-shielded). To znamená, že obsahuje fluxové plnivo, které produkuje ochranný plynový obal při svařování. Tento obal zabraňuje oxidaci svarového spoje a poskytuje ochranu před vnějšími vlivy, jako je vzduch nebo vlhkost.

Určeno pro všechny svařovací pozice, jednovrstvé koutové a tupé svary, při automatickém a poloautomatickém svařování. Lze jej použít na hliníkované a pozinkované oceli o tloušťce 1,2 - 5,0 mm.

Specifikace:

  • vhodné pro svářečky MIG/MAG pro svařování trubičkovým drátem bez ochranného plynu
  • dosahuje vynikajících výsledků svařování s malým rozstřikem při svařování legované oceli
  • vhodné pro legované a nízkolegované oceli
  • spolehlivý svar: Flux, který je součástí obalu drátu, tvoří ochrannou atmosféru okolo svaru, což minimalizuje riziko oxidace a zlepšuje kvalitu a pevnost svarového spoje
  • nejčastěji se využívá pro svařování tenkých plechů, konstrukcí a různých kovových komponentů v oblastech jako je:
    • opravy a údržba domů a budov
    • výroba nábytku a ocelových konstrukcí
    • karosářské práce a opravy vozidel
    • výroba kovových obalů a kontejnerů
    • výroba zahradního náčiní a kovových konstrukcí pro venkovní použití

Parametry:

  • průměr drátu: 1.0 mm
  • typ drátu: samostínící
  • svařovací proud: 40 - 100 A
  • napětí oblouku: 12 - 16 V
  • rychlost posuvu: 3.0 - 7.0 m/min
  • průměr a šířka cívky: 100 mm / 45 mm
  • hmotnost: 1.0 kg


Svařovací drát pro všeobecné použití pro svařování bez použití plynové ochranné atmosféry pro svařování běžných a vysoce pevných uhlíkových ocelí nepřesahujících 510 MPa. Používá se ve výrobě, prefabrikaci, stavebnictví, výrobě nádrží, zemědělských strojů, automobilů atd.


Technické údaje:
Průměr drátu: 1,0 mm
Průměr cívky: 100 mm
Průměr upevňovacího otvoru cívky: 16 mm
Typ drátu: samostínicí

Průměr
0.001 m
Hmotnost
1 kg
Model
G74131
Obsah balení
Svařovací tyč
Kód EAN
5901477173738
Číslo produktu
G74131
Výrobce

Průměr
0.001 m
Hmotnost
1 kg
Model
G74131
Obsah balení
Svařovací tyč
Kód EAN
5901477173738
Číslo produktu
G74131
Výrobce
K tomu se hodí také
Obrázek produktu pro Svařovací drát 0,8mm 1kg FLUX 40162
Svařovací drát 0,8mm 1kg FLUX 40162
179,00 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
179,00 Kč
Prodejce: HobyNaradi
Obrázek produktu pro POWERMAT Svařovací drát trubičkový, 0,9 mm, 1 kg PM-FLUX-0_9-1KG
POWERMAT Svařovací drát trubičkový, 0,9 mm, 1 kg PM-FLUX-0_9-1KG
183,33 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
220,00 Kč
Prodejce: Ekoflam
Nejprodávanější
Obrázek produktu pro POWERMAT Svařovací drát trubičkový, 0,8 mm, 1 kg PM-FLUX-0_8-1KG
POWERMAT Svařovací drát trubičkový, 0,8 mm, 1 kg PM-FLUX-0_8-1KG
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
220,00 Kč
Prodejce: Ekoflam
Obrázek produktu pro Svařovací drát MIG 0,8 mm x 0,45 kg Satra
Svařovací drát MIG 0,8 mm x 0,45 kg Satra
540,44 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
243,20 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
Obrázek produktu pro Güde tavný svařovací drát 0,9 mm 900g pro svářečku bez ochranného plynu
Güde tavný svařovací drát 0,9 mm 900g pro svářečku bez ochranného plynu
2 300,00 Kč/1m
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
230,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY
Obrázek produktu pro Drát Svář.trubičk. 0,4Kg/0,9Mm 18791
Drát Svář.trubičk. 0,4Kg/0,9Mm 18791
522,50 Kč/1kg
4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5Počet hodnocení: 6
209,00 Kč
Prodejce: AP_AUTODILY
Obrázek produktu pro VEVOR plněný drát 0,8 mm, svařovací drát MIG E308LFC-O, 0,9 kg bezplynový svařovací drát z nerezové oceli s nízkým rozstřikováním pro všechny svařovací polohy, samočinná ochrana pro venkovní použití, 1 ks.
VEVOR plněný drát 0,8 mm, svařovací drát MIG E308LFC-O, 0,9 kg bezplynový svařovací drát z nerezové oceli s nízkým rozstřikováním pro všechny svařovací polohy, samočinná ochrana pro venkovní použití, 1 ks.
11 377,56 Kč/1m
539,99 Kč
-28,00 Kč
511,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro Svářečka XPOtool IGBT s digitálním displejem 120A, svářečka pro svařování MIG, MMA/ruční, svařování tavidlem/proudovým drátem TIG/TIG FCAW
Svářečka XPOtool IGBT s digitálním displejem 120A, svářečka pro svařování MIG, MMA/ruční, svařování tavidlem/proudovým drátem TIG/TIG FCAW
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
2 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Obrázek produktu pro Bobbin de Flux core (duté vlákno) de 0.45Kg. 0.9mm.
Bobbin de Flux core (duté vlákno) de 0.45Kg. 0.9mm.
774,71 Kč/1kg
348,62 Kč
Prodejce: PolisElectro
Obrázek produktu pro PARKSIDE® MMA plněný drát MIG WIG multifunkční svařovací přístroj PMSG 200
PARKSIDE® MMA plněný drát MIG WIG multifunkční svařovací přístroj PMSG 200
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
9 414,49 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: MB_Elektrohandel
Obrázek produktu pro VEVOR plněný drát 0,9 mm, svařovací drát MIG E71T-11, 0,45 kg, bezplynová cívka s nízkým rozstřikem pro všechny svařovací polohy, samočinná ochrana pro venkovní použití (2 cívky)
VEVOR plněný drát 0,9 mm, svařovací drát MIG E71T-11, 0,45 kg, bezplynová cívka s nízkým rozstřikem pro všechny svařovací polohy, samočinná ochrana pro venkovní použití (2 cívky)
1 044,42 Kč/1kg
469,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro Balkonová elektrárna 2000W Bifacial fotovoltaické sklo / sklo solární systém kompletní sada WIFI Smart mini PV systém 2000 wattů
Balkonová elektrárna 2000W Bifacial fotovoltaické sklo / sklo solární systém kompletní sada WIFI Smart mini PV systém 2000 wattů
4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5Počet hodnocení: 52
21 290,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: EveMotionGmbH
Obrázek produktu pro Kanwod KTOTC-1054 Kompletní sada nářadí s 1000 kusy | Sada nářadí na vozíku pro kutily a řemeslníky | do dílny i do domácnosti | včetně klíče, kladiva a dalšího nářadí
Kanwod KTOTC-1054 Kompletní sada nářadí s 1000 kusy | Sada nářadí na vozíku pro kutily a řemeslníky | do dílny i do domácnosti | včetně klíče, kladiva a dalšího nářadí
4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5Počet hodnocení: 210
1 800,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann
Obrázek produktu pro Výměník tepla spalin Výměník teplého vzduchu XL Chladič spalin 130mm černý Kouřovod Kamna Komínová roura Úspora energie Snadné čištění Jednoduchá instalace Kouřovod 5 trubek Tlumiče plechové
Výměník tepla spalin Výměník teplého vzduchu XL Chladič spalin 130mm černý Kouřovod Kamna Komínová roura Úspora energie Snadné čištění Jednoduchá instalace Kouřovod 5 trubek Tlumiče plechové
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
2 203,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Balkanenergy
Obrázek produktu pro Drát s tavným jádrem, 1,0 mm, MIG svařovací jádro, uhlíková ocel, samostínící, 1 kg, pro svařování bez plynu
Drát s tavným jádrem, 1,0 mm, MIG svařovací jádro, uhlíková ocel, samostínící, 1 kg, pro svařování bez plynu
595,00 Kč/1kg
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
595,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Zanjo24
Obrázek produktu pro Svařovací drát na cívce 0,8 mm 0,7 kg
Svařovací drát na cívce 0,8 mm 0,7 kg
30 400,00 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
243,20 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
Obrázek produktu pro Dílenský vozík AREBOS 7 zásuvek, uzamykatelný, protiskluzové podložky, modrý
Dílenský vozík AREBOS 7 zásuvek, uzamykatelný, protiskluzové podložky, modrý
4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5Počet hodnocení: 227
3 619,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS
Obrázek produktu pro VEVOR plněný drát 0,9 mm, svařovací drát MIG E71T-11, 0,45 kg Bezplynový svařovací drát s nízkou tvorbou rozstřiků pro všechny svařovací polohy, samočinná ochrana pro venkovní použití (3 role)
VEVOR plněný drát 0,9 mm, svařovací drát MIG E71T-11, 0,45 kg Bezplynový svařovací drát s nízkou tvorbou rozstřiků pro všechny svařovací polohy, samočinná ochrana pro venkovní použití (3 role)
3 348,32 Kč/1m
518,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro Vozík na sběr oleje otočný o 360°, zařízení na vypouštění oleje, zařízení na sběr oleje, sběrač oleje na odpadní olej, výškově nastavitelný
Vozík na sběr oleje otočný o 360°, zařízení na vypouštění oleje, zařízení na sběr oleje, sběrač oleje na odpadní olej, výškově nastavitelný
4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5Počet hodnocení: 4
2 568,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec
Obrázek produktu pro Svařovací drát na cívce MIG 0,8 mm 1 kg
Svařovací drát na cívce MIG 0,8 mm 1 kg
389,27 Kč/1kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
389,27 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Luxtom
Obrázek produktu pro Zařízení pro roznýtování řetězu GEKO
Zařízení pro roznýtování řetězu GEKO
1 689,94 Kč
-257,34 Kč
1 432,60 Kč
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Prodejce: Luxtom
Obrázek produktu pro VEVOR plněný drát 0,8 mm, svařovací drát MIG E71T-11, 0,9 kg bezplynová cívka drátu pro konstrukční ocel s nízkým tvorbou rozstřiků pro všechny svařovací polohy, samočinná ochrana pro venkovní použití, 1 ks.
VEVOR plněný drát 0,8 mm, svařovací drát MIG E71T-11, 0,9 kg bezplynová cívka drátu pro konstrukční ocel s nízkým tvorbou rozstřiků pro všechny svařovací polohy, samočinná ochrana pro venkovní použití, 1 ks.
4 449,90 Kč/1m
444,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázek produktu pro 1 role 0,4 kg tavného drátu 0,9 mm bez plynu svařovací drát trubičkový drát malá cívka
1 role 0,4 kg tavného drátu 0,9 mm bez plynu svařovací drát trubičkový drát malá cívka
1 228,80 Kč/1kg
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 3
491,52 Kč
Prodejce: Tiptopmaker
Obrázek produktu pro STAHLWERK Svarovací drát MIG MAG Prémiový svarovací drát E71T-GS Ø 0,8 mm S100/D100 1 kg
STAHLWERK Svarovací drát MIG MAG Prémiový svarovací drát E71T-GS Ø 0,8 mm S100/D100 1 kg
4 974,64 Kč/1m
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 22
547,21 Kč
Prodejce: Loechel_Industriebedarf
Obrázek produktu pro Einhell 4511489, Baterie, Lithium-ion (Li-ion), 4 Ah, 18 V, Einhell, Černá, Červená
Einhell 4511489, Baterie, Lithium-ion (Li-ion), 4 Ah, 18 V, Einhell, Černá, Červená
4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5Počet hodnocení: 195
1 784,48 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Hodnocení zákazníků

Na základě 4 hodnocení
Ohodnoceno dne 17. září 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 22. srpna 2026 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. prosince 2025 na
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 9. května 2025 na
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Obrázek produktu pro Hliníkový svařovací drát MIG 0,8 mm AlMg5 0,5 kg cívka
Hliníkový svařovací drát MIG 0,8 mm AlMg5 0,5 kg cívka
179,56 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
359,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací elektrody 3,2x350 mm 5 kg rutilové
Svařovací elektrody 3,2x350 mm 5 kg rutilové
264,25 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
52,85 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací elektrody 3,2x350 mm 2,5 kg rutilové
Svařovací elektrody 3,2x350 mm 2,5 kg rutilové
142,29 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
56,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací elektrody 2,5x350 mm 5 kg rutilové
Svařovací elektrody 2,5x350 mm 5 kg rutilové
284,58 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
56,92 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací elektrody 2,5x350 mm 2,5 kg rutilové
Svařovací elektrody 2,5x350 mm 2,5 kg rutilové
149,07 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
59,63 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Hliníkový svařovací drát MIG 1,0 mm AlMg5 0,5 kg cívka
Hliníkový svařovací drát MIG 1,0 mm AlMg5 0,5 kg cívka
179,56 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
359,12 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg cívka D100
Svařovací drát SG2 MIG/MAG 0,8 mm 1 kg cívka D100
101,64 Kč
Prodejce: EURO-KUTNO
101,64 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát 1,0 mm 1 kg FLUX 40163
Svařovací drát 1,0 mm 1 kg FLUX 40163
4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5Počet hodnocení: 4
338,15 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
338,15 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát Procraft SW1215 CO2 1,2/15kg
Svařovací drát Procraft SW1215 CO2 1,2/15kg
758,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Procraft
50,53 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát v ochranném plynu v roli 0,8 mm 5 kg drátu MIG/MAG
Svařovací drát v ochranném plynu v roli 0,8 mm 5 kg drátu MIG/MAG
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
608,38 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
121,68 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Rosfix Svařovací Drát PP, Černý – Délka 20 cm | Vysoká Kvalita, Teplota Tání 260 – 330 °C | Pro Automobilové, Průmyslové a Domácí Spotřebiče
Rosfix Svařovací Drát PP, Černý – Délka 20 cm | Vysoká Kvalita, Teplota Tání 260 – 330 °C | Pro Automobilové, Průmyslové a Domácí Spotřebiče
29,00 Kč
-3%
28,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
140,00 Kč/1m
Obrázek produktu pro Svařovací drát Procraft SW65
Svařovací drát Procraft SW65
425,00 Kč
Prodejce: Procraft
85,00 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát Procraft SW85
Svařovací drát Procraft SW85
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
325,00 Kč
Prodejce: Procraft
1 625,00 Kč/1m
Obrázek produktu pro Svařovací drát Procraft SW105 CO2 1/5kg
Svařovací drát Procraft SW105 CO2 1/5kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
318,00 Kč
Prodejce: Procraft
1 590,00 Kč/1m
Obrázek produktu pro Svařovací drát na cívce MIG 0,8 mm 1 kg
Svařovací drát na cívce MIG 0,8 mm 1 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
389,27 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
389,27 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Přenosné pouzdro na elektrody Asta 15525
Přenosné pouzdro na elektrody Asta 15525
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
389,27 Kč
Doprava zdarma2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
1 297,57 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát MIG 0,8 mm x 0,45 kg Satra
Svařovací drát MIG 0,8 mm x 0,45 kg Satra
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 2
243,20 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
540,44 Kč/1kg
Obrázek produktu pro Svařovací drát na cívce 0,8 mm 0,7 kg
Svařovací drát na cívce 0,8 mm 0,7 kg
5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5Počet hodnocení: 1
243,20 Kč
2% od 2 ks
Prodejce: Luxtom
30 400,00 Kč/1m
Obrázek produktu pro Rosfix U-FLEX – Plastový Svařovací Drát 100 g | Délka 42 cm, Pásek 8 mm | Teplotní Rozsah 550-650 °C, Černý | Vhodný pro PP, ABS
Rosfix U-FLEX – Plastový Svařovací Drát 100 g | Délka 42 cm, Pásek 8 mm | Teplotní Rozsah 550-650 °C, Černý | Vhodný pro PP, ABS
266,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
633,33 Kč/1m
Obrázek produktu pro Rosfix PUR Průhledný Plastový Svařovací Drát 100g – Vysoce Kvalitní Svařovací Prostředek | Průměr 3 mm, Bod Tání 260-300 °C
Rosfix PUR Průhledný Plastový Svařovací Drát 100g – Vysoce Kvalitní Svařovací Prostředek | Průměr 3 mm, Bod Tání 260-300 °C
258,00 Kč
Prodejce: ROSFIX
2 866,67 Kč/1kg