4,8



Na základě 5 hodnocení
Olej do fritování Küchenchef, 10 litrů, polotekutý. Ideální pro fritování, stabilní vůči vysokým teplotám, bez zápachu. Složení: řepkový olej, palmový olej
3 583,47 Kč
358,35 Kč / 1l
plus 390,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Bezplatné vrácení zboží – 14 dní
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Noury řepkový olej PET láhev neutrální příchuť vegetarián vegan 10l108,42 Kč/1l
1 084,24 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop

Další informace o reklamě
EUROLEN řepkový olej lisovaný za studena 1 l – pro krátké smažení362,00 Kč/1l
362,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FonderhillSp

Další informace o reklamě
Les Grands Chais de France Brut Dargent L'Orangerie Spritz 750ml347,88 Kč/1l
260,91 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Wiberg arašídový olej lisovaný za studena z pražených arašídů 500ml1 150,36 Kč/1l
575,18 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
100,70 Kč/1l
109,33 Kč
-8,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Rapso čistý řepkový olej z kontrolovaného pěstování v Rakousku 750ml
682,48 Kč/1kg
170,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Byodo Bio Bratöl Raps 0,75l
296,85 Kč/1l
222,64 Kč
Prodejce: taleoo

Kujawski řepkový olej z prvního lisování 500 ml
130,20 Kč/1l
65,10 Kč
Prodejce: Katomix

Thomy Čistý řepkový olej přirozeně bohatý na omega 3 mastné kyseliny 750ml
158,73 Kč/1l
119,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Kujawski řepkový olej s citronem a bazalkou 250 ml
304,28 Kč/1l
76,07 Kč
Prodejce: Katomix

Řepkový olej lisovaný za studena 1000 ml Targroch
132,64 Kč/1l
138,93 Kč
-6,29 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
132,64 Kč
Prodejce: Katomix

Rapunzel 1002020, Řepkový olej, 500 ml, Skleněná lahev, Vaření, Německo, 900 kcal
716,86 Kč/1l
358,43 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kamelur

Olej rzepakowy Kujawski z pomidorami, czosnkiem i bazylią 250 ml
304,28 Kč/1l
76,07 Kč
Prodejce: Katomix

Olej - řepkový nativní 500ml
416,62 Kč/1l
208,31 Kč
Prodejce: taleoo

Kujawski řepkový olej s rozmarýnem, oreganem a bazalkou 250 ml
304,28 Kč/1l
76,07 Kč
Prodejce: Katomix

Řepkový olej s bazalkou 250ml - Kořenící olej Kořenící olej na pečení a smažení - Olej Kujawski
297,44 Kč/1l
74,36 Kč
Prodejce: Katomix

Řepkový olej extra jemný deodorizovaný - 5l kanystr
169,93 Kč/1l
849,64 Kč
Prodejce: taleoo

BioZentraleřepkový olej 500ml 3 balení
288,07 Kč/1l
432,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rapsona – AlbaölŘepkový olej s máslovou příchutí, 2l kanystr
359,89 Kč/1l
719,77 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop

Rapunzel Rapeseed Mild, Řepkový olej, 500 ml, Skleněná lahev, 900 kcal, 3700 kJ, 100 g
266,42 Kč/1l
133,21 Kč
Prodejce: taleoo
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Olej do fritování Küchenchef 10L, částečně tekutý FRIT
Ideální pro fritování – stabilní vůči teplu – bez zápachu
Tento produkt je směs rostlinných tuků v proměnlivých hmotnostních poměrech, určená pro použití v potravinářství.
Směs je rafinovaná a nerafinovaná.
Olej do fritování Küchenchef je čistý, částečně tekutý rostlinný tuk. Je zvláště vhodný pro fritování a smažení v oleji. Je obzvláště dobře tekutý, což usnadňuje jeho použití.
Vaše výhody:
Univerzální použití: Zvláště vhodný pro fritování a smažení různých potravin.
Stabilní vůči teplu: Rafinovaný a nerafinovaný rostlinný tuk, který odolává vysokým teplotám.
Bez zápachu: Čistý, částečně tekutý rostlinný tuk bez rušivých pachů během přípravy.
Praktické použití: Zvláště dobře tekutý, a proto snadno použitelný.
Balení: Plastový kbelík
Složení: Růžový olej, palmový olej
Výrobce: VFI GmbH, Vogelweiderstr. 71, 4600 Wels, Rakousko
Obsah balení: 1 x 10 l oleje do fritování Küchenchef v praktickém plastovém kbelíku
- Objem
- 10 l
- Seznam přísad
- Řepkový olej , palmový olej
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty na 100 ml Energie 3404 kJ\828 kcal Tuk 92 g z toho nasycené mastné kyseliny 19g Sacharidy 0g z toho cukr 0g Bílkoviny 0g Sůl 0g
- Potravinářský podnik
- VFI GmbH Vogelweiderstr. 71 , 4600 Wels,Österreich
- Výrobce
- VFI
- Obsah balení
- 1 x 10 litrů fritovacího tuku Küchenchef
- Kód EAN
- 9005200117436
- Objem
- 10 l
- Seznam přísad
- Řepkový olej , palmový olej
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Průměrné nutriční hodnoty na 100 ml Energie 3404 kJ\828 kcal Tuk 92 g z toho nasycené mastné kyseliny 19g Sacharidy 0g z toho cukr 0g Bílkoviny 0g Sůl 0g
- Potravinářský podnik
- VFI GmbH Vogelweiderstr. 71 , 4600 Wels,Österreich
- Výrobce
- VFI
- Obsah balení
- 1 x 10 litrů fritovacího tuku Küchenchef
- Kód EAN
- 9005200117436
K tomu se hodí také

PKM 50622, 297 m³/h, Odvádění/Recirkulovaní, C, A, G, 68 dB
2 658,20 Kč
-226,82 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
2 431,38 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: Stuebinger-Online

Roborock QV 35A Robotický vysavač s funkcí vytírání a zvedacím mopem, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus), Protizamotávací kartáč
14 328,14 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WohnWunder

Zelsius profesionální párek, 5 litrů, stříbrný, nerezový párek s ruční klikou
3 163,63 Kč
Prodejce: CS-Trading

Řepkový olej Küchenchef 100% čistý řepkový olej v 10litrové PET láhvi pro restaurace se studenými a teplými pokrmy
358,35 Kč/1l
3 583,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

AREBOS 20L chladicí box | chlazení a udržování tepla | 12/230V auto a zásuvka
1 433,35 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

COMHOMA rozkládací pohovka s funkcí spaní, potah futonová rozkládací pohovka, rozkládací pohovka, rohová pohovka, gauč pro hosty, 3místná pohovka, s nastavitelným látkovým opěradlem, šedá barva
4 749,99 Kč
-1 000,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 749,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GTPLAYER

Prémiový kachní sádlo 1 kg Fat Chef
275,20 Kč/1kg
312,84 Kč
-15,62 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
297,22 Kč
Prodejce: Katomix

Slunečnicový olej kuchař, 10L PET studená a teplá kuchyně občerstvení restaurace veganské
358,35 Kč/1l
3 583,47 Kč
Prodejce: Store-Germany

FCH 61 kláves E Keyboard,Elektronické piano, digitální klavírní set, stojan na klávesy, klávesová lavice a mikrofon
2 599,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dtboom

Braun FaceSpa Face 810, Bílá, 10 pinzeta/pinzety, Tváře, Brada, Čelo, 0,02 mm, Baterie, AA
1 793,59 Kč
Prodejce: somnia24

Maggi smetanová omáčka na pečeně ideální na řízky a plátky masa 228g
659,01 Kč/1kg
126,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Brühe plátky
447,60 Kč/1kg
44,76 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rajčatový kečup Hamker na hranolky, steaky a grilované maso 875ml
114,25 Kč/1l
99,97 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gorenje G200 DHNE72, Stojací, Přední plnění, Tepelné čerpadlo, Bílá, Otočné, Dotyk, Pravý
11 280,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: HAI-END

Royal Tiger Jasmin dlouhozrnná rýže 5kg
59,93 Kč/1kg
313,75 Kč
-14,09 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
299,66 Kč
Prodejce: Katomix

Fritovací olej F+ Supreme Long Life 1 x 7,5 litrová PET láhev
562,76 Kč/1l
4 220,70 Kč
Prodejce: Store-Germany

Pšeničná mouka typ 405
24,54 Kč/1kg
122,70 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

sada 10 bavlněných utěrek, 50x70 cm, modrá kostkovaná
1 443,49 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Sada dětského nábytku: stůl + 2 židle, barva bílá, Kesper
1 233,14 Kč
Prodejce: EDAXO_cz

Gorenje WPNEI84A1TS, Přední plnění, 8 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
23 621,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Prodejce: FlatPrime

E.FS Cl. fritovací olej 10l
150,36 Kč/1l
1 503,59 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Olivový olej, 1 litr |PLANETE
243,21 Kč/1l
243,21 Kč
Prodejce: taleoo

Bestron AF357B, 3,5 l, 1 kg, Samostarný, Černá, 2000 W, 220 - 240 V
1 458,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: everybuy_at

Olej rzepakowy Kujawski rafinowany 1 litr
100,70 Kč/1l
109,33 Kč
-8,63 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
100,70 Kč
Prodejce: Katomix

Rapso čistý řepkový olej z kontrolovaného pěstování v Rakousku 750ml
682,48 Kč/1kg
170,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Slunečnicový olej Bartek 1 litr na smažení
114,11 Kč/1l
114,11 Kč
Prodejce: Katomix

Byodo 471631, Olivový olej, 750 ml, Plastová láhev, 830 kcal, 3415 kJ, 92,3 g
590,36 Kč/1l
442,77 Kč
Prodejce: taleoo

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrů, otočný závěs dveří, bílá barva
11 388,60 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: Elektrochram

Tefal Uno FF203130, Fritéza, 1,8 l, 1 kg, 1,8 l, Kov, 150 °C
1 638,32 Kč
Prodejce: Landema

Sada trouby GORENJE "Steam Set", BOSX6737E06BG, s jedním teleskopickým výsuvem černá
16 827,75 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je A.
Třída A+++ až DProdejce: _Haushaltsparadies_
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků
























Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 2. března 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Olej
Lze pouze doporučit.
Ohodnoceno dne 4. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 27. října 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 8. ledna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 12. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Noury řepkový olej PET láhev neutrální příchuť vegetarián vegan 10l



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 084,24 Kč
Prodejce: Fuduu-Shop
108,42 Kč/1l

EUROLEN řepkový olej lisovaný za studena 1 l – pro krátké smažení
362,00 Kč
Prodejce: FonderhillSp
362,00 Kč/1l

Thomy Čistý řepkový olej přirozeně bohatý na omega 3 mastné kyseliny 750ml



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
119,05 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
158,73 Kč/1l

Rapso čistý řepkový olej z kontrolovaného pěstování v Rakousku 750ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
170,62 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
682,48 Kč/1kg