Energy Drink 1kg berry (ovoce)
436,63 Kč
plus 250,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Polleo Sport Maltodextrin, 2000 g243,85 Kč/1kg
487,70 Kč
Prodejce: PolleoSport

Další informace o reklamě
TTCarp proteinový koncentrát 1kg705,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Izotonický Nápoj se Třešňovou Příchutí 630g250 424,65 Kč/1kg
182,81 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Další informace o reklamě
Polleo Dextrose, 500 g146,14 Kč
Prodejce: PolleoSport

Buttermilch Energy Drink Pulver 10 kg
328,27 Kč/1l
3 282,66 Kč
Prodejce: Crownseller

Isostar High Energy Bar Cranberry 40 g
1 023,25 Kč/1kg
40,93 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

GymBeam ReHydrate 1000 ml, višeň
832,68 Kč/1l
832,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Elektrolyty - jahoda
1 663,33 Kč/1kg
499,00 Kč
Prodejce: MIKROGEN

GymBeam XBEAM Energy Caps, 60 caps
12 749,05 Kč/1kg
1 070,92 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Open Food 5901330056536, 0,08 g, 0,2 g
2 726,07 Kč/1l
831,45 Kč
Prodejce: NutraBestBG

GymBeam Marine Collg zelené jablko 241 g
3 838,80 Kč/1kg
925,15 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Glucomannan v prášku 250 g
3 196,92 Kč/1kg
799,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Enervit Sport Drink, citron, 10 x 16 g
308,00 Kč
Prodejce: Mandarin

GymBeam Citrulin 120 kapslí
5 453,00 Kč/1l
654,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Himbeere Joghurt Energy Drink Pulver 10 kg
328,27 Kč/1l
3 282,66 Kč
Prodejce: Crownseller

Flexain - 1000 ml, ananas
524,94 Kč/1l
524,94 Kč
Prodejce: VISO

GymBeam Maracuja Stricken 90 kapslí
5 468,94 Kč/1kg
568,77 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam Phosphatidylserine, 120 kapsl
6 264,33 Kč/1l
751,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

GymBeam | FueGain Strawberry
734,67 Kč/1kg
2 001,98 Kč
-165,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 836,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Colnatur Osteodense Vanilla 255g
1 130,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Dragondo_Europe
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
ENERGY DRINK
 ,
Superoktanové palivo s ,vysokým obsahem energie, aditivem důležitých minerálů (Na, K) v alkalizujících citrátových formách (stabilizace pH), určené pro aktivní a profesionální sportovce. Produkt je vhodný jak pro energie, důležitých iontů a plnohodnotnou hydrataci během výkonu, tak pro tzv. ,sacharidovou superkompenzaci ,před výkonem.
 ,
Co je Energy drink?
- ULTIMATIVNÍ ENERGY DRINK S MINERÁLY bez obsahu umělých sladidel a barviv
- Isotonický nápoj (do 10 % sacharidů v doporučeném ředění)
- Vynikající využitelnost + lehká a osvěžující chuť
- Prověřeno na nejtěžších světových závodech s ,více než 10ti letou tradicí
- Optimalizovaná forma nezávisle testovaných a prověřených sacharidů s ,unikátními vlastnostmi, formulovaná pro elitní a aktivní sportovce
- Optimalizovaný poměr 2:1 = základ tvoří speciální forma maltodextrinu s ,obsahem čistých glukopolymerů standardizované délky řetězce a ,fruktóza v ,optimalizovaném poměru 2:1, ,více informací zde
- Až o 50 % více energie = poměr 2:1 je nezávisle vědecky testován (Německo, Velká Británie) a ve srovnání se standardními energetickými nápoji, kde výrobci doporučují maximální konzumaci 60 g sacharidů v ,časové periodě jedné hodiny, umožňuje Energy Drink konzumaci až 90 g sacharidů, což je o 50 % více energie!
- Stručný výsledek testů = až o 25 % delší ujetá vzdálenost při stejném výkonu, 15 % nárůst síly a dynamiky, 5 min a 45 vteřin rychlejší čas při testu na 40 mil, ,více informací zde
- Důležité minerály jsou v ,citrátových formách (stabilizace pH)
- Vhodné pro vegany i vegetariány
 ,
Zaměření produktu
- Zdroj efektivní energie během fyzického výkonu - zdroj okamžitě využitelné energie a elektrolytů.
- Sacharidová superkompenzace, zvýšení energetických zásob organizmu před výkonem - zdroj lehce využitelné energie, jedna dávka odpovídá dvěma plným porcím vařených těstovin.
- Není nutné se přejídat, dodržujte klasický dietní režim, potřebnou a efektivní svalovou energii ve formě glykogenu vám dodá Energy Drink
 ,
Optimalizovaný poměr 2:1 (glukózové polymery : fruktóza) = to nejlepší pro fyzicky aktivní jedince
 ,
Vynikající stravitelnosti a využitelnosti je dosaženo optimalizovaným poměrem jednotlivých složek tak, jak je to pro fyzicky zatěžovaný organizmus přirozené. , Poměr glukózových polymerů (maltodextrin) a fruktózy je optimalizován na , 2:1, což odpovídá nejen nejnovějším vědeckým poznatkům, ale i přirozenému systému transportu jednoduchých cukrů přes stěnu tenkého střeva a jejich odbourávání během výkonu.
 ,
Pro vstřebávání cukrů v tenkém střevě existují dva základní oddělené transportní systémy, pro glukózu je to transportní systém GLU2, který dokáže vstřebat až 60 g glukózy za hodinu, pro fruktózu (ovocný cukr) je to transportní systém GLU5, který dokáže vstřebat až 30 g fruktózy za hodinu. Glukóza a fruktóza jsou tedy základní dva přirozené zdroje energie pro fyzicky aktivní organizmus. Právě z tohoto důvodu je optimalizován poměr dvou hlavních složek na 2:1 = 60 g glukózy : 30 g fruktózy. , Energy Drink tak umožňuje konzumaci až 90 g sacharidů během jedné hodiny.
 ,
V případě dávkování Energy Drink 2-3 dny před výkonem (sacharidová superkompenzace) tak slouží obsažená glukóza k obnově zásob svalového glykogenu a fruktóza k obnově rezervního glykogenu v játrech (až 1/3 zásob). Játra slouží jako rezervní zásobárna energie/glykogenu pro jednotlivé svaly. V případě dávkování Energy Drink během výkonu slouží glukóza i fruktóza , jako externí zdroj energie přímo pro pracující svaly. Energie je uvolňována prostřednictvím tzv. glykolýzy, kdy je glukóza štěpena přes fruktózu (nebo fruktóza přímo) až na pyruvát za vzniku buněčné energie ATP.
 ,
Energy Drink tak umožňuje přijmout oproti standardním mass-marketingovým produktům dostupným na trhu , až o 50 % více energie. Důvodem je fakt, že tyto běžné produkty obsahují obvykle jako základ pouze glukózu a její polymery, což umožňuje vstřebat pouze 60 g za hodinu a dochází tak zahlcení organizmu. Případně obsahují jako hlavní složku sacharózu, která obsahuje glukózu a fruktózu v neoptimálním poměru 1:1, což není vzhledem k výše uvedeným faktům systému vstřebávání ideální.
 ,
UPOZORNĚNÍ: Výše zmíněné principy platí pouze pro sportovce a fyzicky aktivní jedince, pro které jsou glukóza a ovocný cukr (fruktóza) přirozeným zdrojem energie, bez nežádoucích vedlejších účinků.
 ,
Citrátové formy minerálů = pH+
 ,
Energy Drink obsahuje sodík a draslík vázaný chelátovou vazbou ve formě citrátu. Kromě toho, že je forma citrátu vhodným transportérem obou minerálů, podílí se také na stabilizaci pH. Je známo, že překyselení organizmu způsobené vysokou zátěží (kyselina mléčná), je jedním z faktorů snižujících výkonnost a následnou regeneraci.
 ,
Ocenění
 ,
" Hodnocení: 92% – ,NEJLEPŠÍ V TESTU 220 Triathlon, January 2014  , | |
"Energy Source vyšel z testu jako jeden z nejvíce oblíbených drinků. Má sladkou, ale ne agresivní chuť, a lze jej pohodlně konzumovat během jízdy nebo závodu." BEST FOR ENDURANCE Cycling Plus, Léto 2013 | |
Nejlepší produkt v kategorii Best Performance 2014 Functional Sports Nutrition | |
Nejlepší produkt v kategorii Best Performance 2011 Functional Sports Nutrition | |
 ,  , “Užívání EnergySource během závodů potvrdilo, že funguje dobře a naši testující si také pochvalovali, jak lehce se konzumuje." Triathlon Plus, Červenec 2013  , | |
“Tohle je opavdu velice dobrý produkt - je perfektní pro rychlou hydrataci a doplnění energie. Dobře chutná a také se dobře míchá. Nejsou žádné zápory." Cycling Active, Červenec 2012  , | |
 ,
Balení: ,1 kg
 ,
Dávkování: ,Jedna dávka = 47 g (2 x 23,5 g odměrka, nebo 1 x jednorázový sáček)
 ,
1/ Během výkonu: ,Dávku 47 g rozpusťte v 500 ml vody, protřepejte. Popíjejte během výkonu, v přibližném množství 250 ml během každých 20 minut (maximálně konzumujte 1-2 dávky během jedné hodiny). V případě vysoké teploty prostředí, nebo při vysokých ztrátách tekutin (nadměrné pocení), doplňte každou dávku Energy Drink (500ml) o jednu tabletu ,ZERO Neutral.
 ,
2/ Před výkonem (zejména u krátkodobých, dynamických disciplín): ,Dávku 47 g rozpusťte v 500 ml vody, protřepejte. Začněte popíjet cca 60 - 90 minut před zahájením výkonu. V případě potřeby vyšší stimulace lze produkt doplnit o ,Isogel X´treme ,s obsahem kofeinu, který dávkujte cca 10-15 minut před zahájením výkonu.
 ,
2/ Sacharidová superkompenzace před velkými závody: ,Sacharidová superkompenzace se obvykle provádí před velkými závody. Jedná se o výživový postup, který navýší zásoby sacharidů ve vašem těle až o 30 %. Představíme vám jednoduchou a účinnou metodu, jak sacharidovou kompenzaci provést bez dlouhých příprav nebo radikálních změn ve stravě. Postupujte podle tohoto třístupňového plánu, abyste naplnili vaše sacharidové rezervy na maximum.
 ,
ČTYŘI AŽ PĚT DNÍ PŘED ZÁVODEM: Čtyři až pět dní před závodem snižte při trénování počet běhaných kilometrů, popř. dané aerobní zatížení.
 ,
DVA DNY PŘED ZÁVODEM: ,Dva dny před závodem navyšte příjem sacharidů o 10 g na kilogram vaší hmotnosti. Pro běžce o hmotnosti 70 kg odpovídá příjem 700 g na den. Pokud je to pro vás příliš, snažte se alespoň co nejvíce přiblížit k ,této dávce.Většina sportovců nedokáže dosáhnout požadovaného příjmu, protože potraviny bohaté na sacharidy jsou obvykle velmi syté a objemné. Abyste toho dosáhli, pomalu každé dvě až tři hodiny popíjejte 500 ml ,HIGH5 Energy Drink a posvačte dvě nebo tři tyčinky ,EnergyBar. Toto zajistí dávku přibližně 350 g sacharidů, vaše normální strava by pak měla zajistit zbytek požadovaného navýšení.
 ,
DEN ZÁVODU: ,V ,den závodu dodržujte zásady, které se dočtete v ,našich ,výživových plánech. Tyto plány byly sepsány proto, aby vám pomohly běžet rychleji, abyste se v ,cíli cítili silní a dokončovali závody s úsměvem na tváři. Pracujeme usilovně na tom, abychom zajistili, že ze sebe dostanete to nejlepší.
 ,
Pozn. při rozpuštění ve vodě se charakteristikou jedná o isotonický nápoj (osmolalita).
 ,
Podrobné informace pro jednotlivé sportovní disciplíny, naleznete v našich ,výživových plánech.
 ,
Upozornění: ,Může obsahovat stopy mléka. Skladujte v suchu, chladu, mimo dosah dětí. Dodržujte doporučené dávkování! Není náhrada stravy.
 ,
 ,
Výživové údaje příchuť ovoce:
 ,
 , |  ,100 g |  ,47 g* |
 ,Energetická hodnota |  ,1581 ,kJ/ 372 ,kcal |  ,743 ,kJ/ 175 ,kcal |
 ,Tuky |  ,0 g |  ,0 g |
 , ,Z toho nasycené mastné kyseliny |  ,0 g |  ,0 g |
 ,Sacharidy |  ,93 ,g |  ,44 g |
 , ,Z toho cukry |  ,40 ,g |  ,19 ,g |
 ,Bílkoviny |  ,0 g |  ,0 g |
 ,Sůl |  ,1,3 g |  ,0,61 g |
 , ,Z toho sodík |  ,510 mg |  ,240 mg |
*47 g odpovídá jedné dávce. Balení obsahuje 21 ,dávek.
 ,
Složení: ,maltodextrin, ,fruktóza ,32 %, aromata, kyseliny (kyselina citrónová, ,kyselina jablečná), regulátor kyselosti (citronan sodný, ,citronan draselný), ,chlorid sodný.
 ,
 ,
Energetický nápoj v prášku.
- Výrobce
- High5
- Hmotnost
- 1000 g
- Počet kusů
- 1
- Seznam přísad
- Maltodextrin, fruktóza, minerální látky (citrát sodný, citrát draselný, chlorid sodný), přírodní aromata (lesní plody), okyselující látka: kyselina citronová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové látky na porci (47g) na 100g Energie 690kJ / 163kcal 1470kJ / 347kcal Tuky 0,0g 0,0g z toho nasycené mastné kyseliny 0,0g 0,0g Sacharidy 40g 86g z toho cukr 16g 34g Bílkoviny 0,0g 0,0g Sůl 0,24g 0,51g Sodík 240mg 510mg Draslík 50mg 106mg Chlorid 84mg 180mg
- Doporučená spotřeba
- rozpusťte 1 dávku (cca 47 g prášku) v 500 ml vody. Pijte každých 45-60 minut během tréninku nebo soutěže.
- Potravinářský podnik
- Sea View Way, Brighton, BN2 6NT, VK
- Prodejní název
- energetický nápoj high5
- Kód EAN
- 5027492002430
- Výrobce
- High5
- Hmotnost
- 1000 g
- Počet kusů
- 1
- Seznam přísad
- Maltodextrin, fruktóza, minerální látky (citrát sodný, citrát draselný, chlorid sodný), přírodní aromata (lesní plody), okyselující látka: kyselina citronová.
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Výživové látky na porci (47g) na 100g Energie 690kJ / 163kcal 1470kJ / 347kcal Tuky 0,0g 0,0g z toho nasycené mastné kyseliny 0,0g 0,0g Sacharidy 40g 86g z toho cukr 16g 34g Bílkoviny 0,0g 0,0g Sůl 0,24g 0,51g Sodík 240mg 510mg Draslík 50mg 106mg Chlorid 84mg 180mg
- Doporučená spotřeba
- rozpusťte 1 dávku (cca 47 g prášku) v 500 ml vody. Pijte každých 45-60 minut během tréninku nebo soutěže.
- Potravinářský podnik
- Sea View Way, Brighton, BN2 6NT, VK
- Prodejní název
- energetický nápoj high5
- Kód EAN
- 5027492002430
K tomu se hodí také

Gamechanger | Beta Ecdysteron | AlphaBear | Zvýšení síly | 60 kapslí
101 583,33 Kč/1l
1 219,00 Kč
Prodejce: beLIVELY

Swiss Point of Care Mission Cholesterolmetr 3 v 1 - Luxe Starterspack (CHOL - HDL - TRIG + LDL-Ratio) - 1 sada
4 450,43 Kč
-451,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 999,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Eurocare

Swedish Collagen Deluxe Liquid - hydrolyzovan mosk kolagen s kyselinou hyaluronovou, vitamny a minerly, 500 ml
1 748,78 Kč/1l
874,39 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Kevin Levrone Scatterbrain 270g
533,41 Kč
Prodejce: VISO

OK! Fat Burn Coffee 150g
389,66 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Triple Blend extra silný, 700 g
1 825,47 Kč/1l
1 277,83 Kč
Prodejce: VISO

(3 ks) WP Energy Sniff prášek 2 g – rychlý povzbuzující prostředek s kofeinem a taurinem – bez tabáku a veganský – energetický kick pro párty, hraní her a sport
725,00 Kč
Prodejce: GrowExpert

Open Food 3175681268111, 500 ml, 148 kcal, 35 g, 0,433 g, 28 g, 1,083 g
1 390,36 Kč/1l
695,18 Kč
Prodejce: VISO

Nápoj Isostar Hydrateamp; Perform 1500g - citron
468,21 Kč/1kg
702,32 Kč
Prodejce: VISO

RETA3 3x G-Formula – doplněk stravy s guarana, jablečným octem, inulinem, L-glutaminem, L-leucinem, zinkem a chromem
84 444,00 Kč/1l
1 266,66 Kč
Prodejce: WR-Products

Nutrex Anabol Hardcore 60 kapslí / Testosterónové stimulanty / Výživový doplněk s obsahem diosgeninu
14 923,75 Kč/1kg
1 313,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

BODYLAB L-citrulin malát - 500g
2 993,56 Kč/1kg
1 496,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Skull Labs ANGEL DUST 270g Orange Mango
2 535,07 Kč/1l
684,47 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Createston Classic+ - 3090g : Třešeň I Prášek + Kapsle I Po tréninku I Vše v jednom kompletní zásoba I Protein (syrovátkový izolát I Hydrolyzát syrovátky I Kolagen) I Aminokyseliny I Kreatin I Sacharidy I Rostlinné extrakty (Tribulus Terrestris I Pískavice řecké seno ) I Nabírání svalové hmoty I Zvyšování hmotnosti
1 087,52 Kč/1l
3 360,44 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Aktivační nápoj s pomerančovou chutí - Izotonický elektrolyticky nápoj s přídavkem vitamínů a minerálů pro hydrataci a regeneraci, 31,5g
24,40 Kč/1l
15,37 Kč
Prodejce: MANADA

Magický patron Kolumbijská energie Pinch
367,46 Kč
Prodejce: Pentagon-Sports-Fahrrad-BMX

Activlab Hot Sport Drink 1000 g, třešeň, izotonický nápoj v prášku, elektrolyty, vitamíny, L-karnitin, více než 80 porcí
182,25 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

Hydro Pump HydroMax®
2 083,33 Kč/1kg
625,00 Kč
Prodejce: MIKROGEN

Dexter Jackson Signature Series | Black Series | Post Cycle Performance - PCT Formula
11 401,50 Kč/1l
684,09 Kč
Prodejce: FIT1EU

BioTechUSA 179554, Energetický nápoj, Připraven k pití, Tekutina, 1 kusů, Citrón, 25 ml
490,46 Kč/1l
245,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Hořčík chelát bisglycinát 180 kapslí
681,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Cvetita Herbal Leuzea Max tablety
19 791,00 Kč/1l
1 187,46 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG

Protein ProActive Protein 80 RASPBERRY Raspberry 700g
303,23 Kč/1kg
212,26 Kč
Prodejce: RealPharm

MyProtein MyVitamins Zinc and Magnesium 270 kapsl / ZMA / Esenciln minerly zinek a hok obohacen o vitamin B6 a m
3 433,70 Kč/1l
927,10 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Isostar Actifood High Energy Gel Exotic 90 g
149,94 Kč
-42,66 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
107,28 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Mutant Madness 270 g orange rush / Předtréninkové stimulanty / Extrémní předtréninovka pro intenzivní trénink
1 650,11 Kč/1l
445,53 Kč
Prodejce: shaman-vitamine

SiS GO Electrolyte 1600 g pomeranč / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty
455,84 Kč/1l
1 128,00 Kč
-398,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,35 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

VemoHerb Bulgarian Tribulus, 90 cps
2 477,60 Kč/1l
867,16 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Maraton Forte - 180 kapslí (3 x 60 kapslí) - 3 balení
20 148,15 Kč/1kg
2 176,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VitaminTrade

Herbata ziołowa ISOACTIVE o smaku trawy cytrynowej 31,5 g
9,39 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
Zatím bez hodnocení zákazníků
Pro tento produkt zatím neexistují žádná hodnocení.
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

YES Diätní proteinový nápoj s ovocem lesního druhu I 100% přírodní složení I 100% zdravé



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 890,00 Kč
-39,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 850,63 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 084,38 Kč/1l

Science in Sport GO Hydro šumivé tablety s příchutí ananasu, 160 kusů
1 253,55 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

PULS Pre Workout Shot Black Orange 12 x 60 ml – s 200 mg kofeinu, beta-alaninem, argininem AKG a vitamíny skupiny B
585,95 Kč
Prodejce: eBrandsGlobal
9 765,83 Kč/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82g) Jahoda & Limetka - Energie & Výdrž - Energetické nápoje
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
989,60 Kč/1l

SIS Beta Fuel 80 Powder (15x82 g) Orange – Energie a výdrž – Energetické nápoje
1 217,21 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
989,60 Kč/1l

chytrý veganský protein 180 kusů bez alergií



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
1 168,21 Kč
Prodejce: WR-Products
6 213,88 Kč/1kg

SiS GO Electrolyte 1600 g černý rybíz / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
778,38 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
486,49 Kč/1l

SiS GO Electrolyte 1600 g pomeranč / Sportovní nápoje / Osvěžující sportovní nápoj obohacený o elektrolyty



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 128,00 Kč
-398,65 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
729,35 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
455,84 Kč/1l

YES Diätní proteinový nápoj Exotic I 100% přírodní složky I 100% zdravý produkt I 600 g.



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 925,59 Kč
Prodejce: AllYouNeed
3 209,32 Kč/1l

Polleo Immunity+ NAC 1000, 60 kapslí
609,68 Kč
Prodejce: PolleoSport
8 503,21 Kč/1kg

Nattokináza 100 mg 20 000 FU/g | 365 kapslí | LUTO Supplements



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
485,42 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements
539,36 Kč/1l

Polleo Sport Maltodextrin, 2000 g
487,70 Kč
Prodejce: PolleoSport
243,85 Kč/1kg

Energy Drink 1kg berry (ovoce)
436,63 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

OstroVit | Vitargo | Fastest Body Fuel Mango
995,77 Kč
Prodejce: FIT1EU
497,89 Kč/1l

SiS GO Elektrolytový sacharidový nápoj 500g
461,02 Kč
Prodejce: LUTO-Supplements

Collagen Coffee 125g



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(9)Počet hodnocení: 9
437,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim
3 496,00 Kč/1kg

Detox Coffee 125g



3,5Průměrné hodnocení: 3,5 z 5(4)Počet hodnocení: 4
437,00 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Kvalitní vanilková rýže, 1000 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
190,00 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store
190,00 Kč/1kg

Activlab Hot Sport Drink 1000 g, třešeň, izotonický nápoj v prášku, elektrolyty, vitamíny, L-karnitin, více než 80 porcí
182,25 Kč
Prodejce: Activlab_Official_Store

TTCarp proteinový koncentrát 1kg
705,73 Kč
Prodejce: SuperMerchant