5,0



Na základě 6 hodnocení
Objem:
0.3 l- 0.2 l
- 0.3 l
Akinu MASÍČKA Kuřecí proužky pamlsek pro psy 300 g
176,00 Kč
586,67 Kč / 1l
plus 109,00 Kč poštovné
Doprava k vám domů a na výdejní místa
Zbývající čas na objednání:
25m 03s
Časovač zobrazuje, kolik času vám zbývá na objednání daného produktu, abyste ho obdrželi ve stanovené dodací lhůtě.
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Bult | Masové proužky pro psy – jehněčí maso – 6 × 300 g – bez obilovin – superpotravina145,30 Kč/1l
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store

Další informace o reklamě
PETMEX Vepřová lopatka - pochoutka pro psy - 10289,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Petmex hovězí snack pro psy 200 g995,19 Kč/1kg
208,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Další informace o reklamě
Petmex vepřový snack pro psy 200 g187,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SuperMerchant

Akinu Masíčka pamlsky pro psy kachní prsíčka 300 g
498,67 Kč/1l
176,00 Kč
-26,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,60 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu MASÍČKA Králičí pásky pamlsek pro psy 300 g
498,67 Kč/1l
176,00 Kč
-26,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,60 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu Masíčka pamlsky pro psy kuřecí chipsy 300 g
498,67 Kč/1l
176,00 Kč
-26,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,60 Kč
Prodejce: Akinu

Pamlsky pro psy - Mersjo měkká kuřecí prsa, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
294,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Pamlsky pro psy - Mersjo měkké kuřecí proužky, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
294,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Akinu MASÍČKA Kuřecí proužky pamlsek pro psy 2 x 300 g
317,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu MASÍČKA Kuřecí proužky pamlsek pro psy 8 x 75 g
324,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu MASÍČKA Kachní prsíčka pamlsek pro psy 2 x 300 g
317,00 Kč
-47,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,45 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 8 x 75 g
324,00 Kč
-48,60 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
275,40 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu MASÍČKA Kachní prsíčka pamlsek pro psy 8 x 75 g
324,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu MASÍČKA Kachní chipsy pamlsek pro psy 2 x 300 g
317,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu MASÍČKA Králičí pásky pamlsek pro psy 2 x 300 g
317,00 Kč
-47,55 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
269,45 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu Hovězí dršťky pamlsek pro psy 9 x 100 g
333,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu MLSKA Jorkiesky pamlsek pro psy 80 g
38,52 Kč
Prodejce: LAVONIO
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Váš parťák nedá dopustit na kuřecí masíčko? Pořiďte mu zásobu kuřecích proužků - skvěle voní i chutnají, jsou plné vitamínů, obsahují minimum tuku a navíc se skvěle porcují - jsou tedy bezva svačinkou i odměnou při tréninku. Akinu Masíčka kuřecí proužky: Zdravá a výživná pochoutka, kterou si váš parťák zamiluje Kuřecí maso obsahuje minimum tuků, je proto vhodné i pro pejsky na dietě. Díky šetrné technologii zpracování si uchovává přirozené výživové látky. Kuřecí proužky jsou pro pejsky přirozeně lákavé a díky snadnému porcování je můžete využít také jako skvělou motivaci při tréninku. Proč jsou Akinu Masíčka kuřecí proužky super? - chutná a voňavá masová dobrota - 96 % kuřecího masa - bohatý zdroj bílkovin - nízký obsah tuku - snadno stravitelné - vhodné ke žvýkání i porcování - výhodné XXL chovatelské balení - fresh zip Vhodné pro: všechny psy od 4 měsíců věku Velikost balení: 300 g Víte, že? Maso je přirozenou součástí psí výživy a při tréninku je tou největší motivací. Šetrná technologie zpracování Akinu Masíček uchovává přirozené výživné látky a vy tak máte jistotu, že svému miláčkovi dáváte jen to nejlepší.
Nákupem tohoto výrobku máte zaručeno, že kupujete výrobek přímo od výhradního distributora v Česku a zahraničí.
Nakupujte i další výrobky od značky AKINU a ušetříte za dopravu.
- Objem
- 0.3 l
- Obsah vlhkosti
- 28 %
- Prodejní název
- Akinu Masíčka pamlsky pro psy kuřecí proužky 300 g
- Složení krmiva
- maso a živočišné produkty (kuřecí maso 96,3 %), glycerol 3,5 %, minerální látky (chlorid sodný 0,1 %).
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- pes
- Doplňkové látky
- konzervanty (sorban draselný 0,1 %).
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- pamlsky
- Návod k použití
- Podávat jako odměnu.
- Kód EAN
- 8595184942236
- Výrobce
- AKINU CZ s.r.o.
- Schvalovací číslo
- CZ800567-01
- Objem
- 0.3 l
- Obsah vlhkosti
- 28 %
- Prodejní název
- Akinu Masíčka pamlsky pro psy kuřecí proužky 300 g
- Složení krmiva
- maso a živočišné produkty (kuřecí maso 96,3 %), glycerol 3,5 %, minerální látky (chlorid sodný 0,1 %).
- Druh krmiva
- Doplňkové krmivo
- Vhodné druhy zvířat
- pes
- Doplňkové látky
- konzervanty (sorban draselný 0,1 %).
- Počet kusů
- 1
- Obsah balení
- pamlsky
- Návod k použití
- Podávat jako odměnu.
- Kód EAN
- 8595184942236
- Výrobce
- AKINU CZ s.r.o.
- Schvalovací číslo
- CZ800567-01
Bezpečnostní pokyny
K tomu se hodí také

Akinu MASÍČKA Kachní chipsy pamlsek pro psy 300 g
498,67 Kč/1l
176,00 Kč
-26,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,60 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu MASÍČKA Jehněčí twister pamlsek pro psy 300 g
586,67 Kč/1l
176,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu Masíčka pamlsky pro psy kuřecí kostičky s karotkou 300 g
586,67 Kč/1l
176,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu Masíčka pamlsky pro psy kachní prsíčka 300 g
498,67 Kč/1l
176,00 Kč
-26,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,60 Kč
Prodejce: Akinu

Pamlsky pro psy - Mersjo měkké jehněčí proužky 200g
370,00 Kč/1kg
74,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Akinu MASÍČKA Kostička s kuřecím masem pamlsek pro psy 300 g
586,67 Kč/1l
176,00 Kč
Prodejce: Akinu

Pamlsky pro psy - Mersjo měkké kuřecí proužky, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
294,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Akinu MASÍČKA Kuřecí stripsy pamlsek pro psy 300 g
586,67 Kč/1l
176,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu MASÍČKA Králičí pásky pamlsek pro psy 300 g
498,67 Kč/1l
176,00 Kč
-26,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,60 Kč
Prodejce: Akinu

Pamlsky pro psy - Mersjo měkká kuřecí prsa, doplněk zdravé výživy, pamlsek, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
294,00 Kč/1kg
147,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Akinu MASÍČKA Kuřecí chipsy pamlsek pro psy 75 g
36,00 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu Masíčka pamlsky pro psy kuřecí chipsy 300 g
498,67 Kč/1l
176,00 Kč
-26,40 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
149,60 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu MASÍČKA Králičí ouška s kuřecím pamlsek pro psy 200 g
544,00 Kč/1l
128,00 Kč
-19,20 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
108,80 Kč
Prodejce: Akinu

Akinu Masíčka pamlsek pro psy hovězí stripsy 300 g
586,67 Kč/1l
176,00 Kč
Prodejce: Akinu

Pamlsky pro psy - Mersjo sendvič s kuřecím masem a treskou, doplněk zdravé výživy, přírodní měkké pamlsky ideální pro malá a velká zvířata 500g
182,00 Kč/1kg
91,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

Protiskluzová podložka pod misky pro zvířata, šedá
68,00 Kč
Prodejce: SHOPPINGROOM

TRESKO® Ohrádka pro štěňata 80 cm vysoká se střechou a kotvami do země | Výběh pro štěňata 8dílný | Ohrádka pro psy skládací s dvířky | Sestavení bez nářadí | Ohrádka pro psy odolná proti povětrnostním vlivům
1 947,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DWD-Company

WISFOR klec pro psy se 3 dvířky, přepravní box pro psy se stolkem, přepravní drátěná klec, boční stolek pro přepravku pro psy, D: 91,5x63,5x74,5 cm, bílý
5 500,89 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WISFOR

Lavice na boty VASAGLE s úložným prostorem, 3 otevřené přihrádky, délka 80 cm, hnědá barva
1 569,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SONGMICSHOME

Mandarinkový stromek 80–100 cm – Citrus reticulata – mandarinka (rostlina)
727,91 Kč
Prodejce: Blumen-Senf

Gorenje F39EPW4, 61 l, 3 kg/24h, N-T, 39 dB, E, Bílá
7 096,90 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: NetworkTechnologies

Dreame X50 Ultra Complete, Kombinovaný, Černá, Nerezová ocel, Bílá, Kulatý, Prachový sáček, Nabíjecí, Purification, 0,395 l
21 060,81 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 24. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Super cena i kvalita
Objem 0,3 l
Slušná cena i kvalita
Ohodnoceno dne 23. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 0,2 l
Ohodnoceno dne 7. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 0,3 l
Ohodnoceno dne 31. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 0,3 l
Ohodnoceno dne 24. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 0,3 l
Ohodnoceno dne 24. srpna 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Objem 0,3 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Petstyle Living Twisted Stick s kuřetem



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(14)Počet hodnocení: 14
680,79 Kč
Prodejce: Petstyleliving

Tuftuf | Mini churros – hovězí maso – 100 g – měkké kousky – pamlsek pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l

Psí pamlsky – psí pochoutky – 6x proužky s medvídky s příchutí hovězího masa – 70 g psích pamlsků TufTuf
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
393,00 Kč/1l

Tuftuf | Mini churros – 100 g – měkké psí sušenky – vepřové maso – krmivo pro psy
48,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
484,60 Kč/1l

Psí pamlsky – pamlsky pro výcvik psů – pamlsky pro trenéry s hovězím masem – 120 g pamlsků pro psy TufTuf
76,46 Kč
Prodejce: Bult-Store
637,17 Kč/1l

Krmivo pro psy – pamlsky pro psy – 6x gumové medvídky s příchutí drůbeže – 85 g pamlsků pro psy
27,51 Kč
Prodejce: Bult-Store
323,65 Kč/1l

Bult | Bult Bar – kozí maso – snack s vysokým obsahem bílkovin – zdravé pamlsky pro psy – 75 g
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bar psí pamlsek – 75 g – 30,1 % bílkovin – snadno stravitelná receptura – chobotnice
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bult Bar – krmivo pro psy – 75 g – 40 % bílkovin – 86 % obsahu masa – králičí pamlsek
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Bult Bar – pamlsek pro psy – 75 g – vysoký obsah bílkovin 40 % – 86 % obsahu masa – pamlsek z kachního masa
53,33 Kč
Prodejce: Bult-Store
711,07 Kč/1l

Bult | Tasty Strips Superfoods – králík – 300 g – 6 kusů – doplňkové krmivo – masová pochoutka
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Tasty Strips hovězí – 300 g – 6 kusů – se superpotravinami – zdravé pamlsky pro psy
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Tasty Strips Superfoods – kachna – 300 g – 6 kusů – zdravé pamlsky pro psy – doplňkové krmivo
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

Bult | Masové proužky pro psy – jehněčí maso – 6 × 300 g – bez obilovin – superpotravina
43,59 Kč
Prodejce: Bult-Store
145,30 Kč/1l

PEDIGREE Markies - pamlsky pro psy - 12,5 kg
1 676,98 Kč
Prodejce: SuperMerchant
134,16 Kč/1kg

MACED Psí pamlsek s kostí a parmskou šunkou 330g
772,37 Kč
Prodejce: SuperMerchant

PETMEX Byčí penis 15 cm - pamlsky pro psy - 10 ks
657,04 Kč
Prodejce: SuperMerchant
5 973,09 Kč/1kg

PETMEX Prášky z vepřového masa - pochoutka pro psy - 1 kg
608,35 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Pamlsky pro psy – měkké kuřecí proužky UniQ Pets 500 g
584,01 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Králičí uši s kožešinou 4DOGS - 10 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
535,32 Kč
Prodejce: SuperMerchant