4,8



Na základě 10 hodnocení
Hmotnost:
- 200 gZobrazit dostupné možnosti
Počet kusů:
10Podobné produkty

Další informace o reklamě
Dr. Oetker Pistácie, sekané,10 balení (10 x 25 g sáček)940,60 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení956,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Dr. Oetker hořká čokoládová poleva 150g s 55 % kakaa, balení 6 ks1 008,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Další informace o reklamě
Hengstenberg Paprikové rajčatové pyré Pikantní v tubě 100g balení po 15 ks998,80 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pickerd plnotučná mléčná poleva, balení po 5 kusech (5 x 150 g)
336,57 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker křehké lískové oříšky, balení po 5 kusech (5 x 100 g)
358,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Mandeln gehackt, 5er Pack (5 x 100 g)
517,71 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bezlepkové kostky chleba Leimer
841,09 Kč/1kg
147,19 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Obento Pittige Panko Broodkruimels 200 g – alternativa pikantní strouhanky pro smažení a pečení
417,30 Kč/1kg
89,67 Kč
-6,21 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
83,46 Kč
Prodejce: LAVONIO

Knorr Professional kořenící pasta Zázvor
604,03 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení
744,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Schoko Streusel 50g
970,40 Kč/1kg
48,52 Kč
Prodejce: taleoo

Pekařský škrob Küchle
41,95 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Emix Kakaová posypka 1 kg
212,57 Kč/1kg
276,61 Kč
-61,91 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
214,70 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Dr. Oetker Cukier Wanilinowy 16 g
34,12 Kč/1kg
33,55 Kč
-74%Zákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
8,53 Kč
Prodejce: Katomix

Kakaová poleva Pickerd ve formě na bábovku 150g balení po 5 kusech
388,49 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nakládání bazalky Knorr
694,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Rexim čokoládová drobenka 200 g
1 925,55 Kč/1kg
453,09 Kč
-67,98 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
385,11 Kč
Prodejce: AllYouNeed

Kluth směsné ovoce sířené
134,09 Kč
-8,24 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
125,85 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Dr. Oetker Gustin jemná kukuřičná mouka, balení po 6 kusech (6 x 400 g)
476,00 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech
Strouhanka na obalování a smažení pokrmů v horkém tuku nebo oleji.
Leimer KG potravinářský závodKotzinger Str. 16D-83278 Traunstein- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, droždí, sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1490 kj Energie kcal 352 kcal Tuky 1,3g z toho nasycené mastné kyseliny 0,6g Sacharidy 70,2g z toho cukr 4g Bílkoviny 12,7g Sůl 1,5g
- Potravinářský podnik
- Leimer KG NahrungsmittelwerkKotzinger Str. 16 D-83278 Traunstein
- Prodejní název
- Strouhanka
- Výrobce
- Leimer
- Počet kusů
- 10
- Číslo produktu
- 32407-2
- Kód EAN
- 4251753778029
- Skladování a použití
- Chladné a suché
- Seznam přísad
- PŠENIČNÁ mouka, droždí, sůl
- Deklarovaná nutriční hodnota
- Energie kj 1490 kj Energie kcal 352 kcal Tuky 1,3g z toho nasycené mastné kyseliny 0,6g Sacharidy 70,2g z toho cukr 4g Bílkoviny 12,7g Sůl 1,5g
- Potravinářský podnik
- Leimer KG NahrungsmittelwerkKotzinger Str. 16 D-83278 Traunstein
- Prodejní název
- Strouhanka
- Výrobce
- Leimer
- Počet kusů
- 10
- Číslo produktu
- 32407-2
- Kód EAN
- 4251753778029
K tomu se hodí také

Leimer Mark knedlíky pithy silný praktické balení 100g
298,60 Kč/1kg
29,86 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Krupicové knedlíčky Leimer oblíbená polévková příloha na 8 porcí 100g
637,70 Kč/1kg
63,77 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimerova strouhanka 400g
73,35 Kč/1kg
29,34 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Gebrüder Leimer kostky chleba na knedlíky pro šest kusů 250g
199,56 Kč/1kg
49,89 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

LEIMER 3714995000 LEIMER Panko Paniermehl 1,0 kg, 1 St.
427,04 Kč/1kg
427,04 Kč
Prodejce: somnia24

Leimer krutony bez příchutě
281,12 Kč/1kg
140,56 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer Panat směs strouhanky s jemným kořením a vejcem 2500g
108,93 Kč/1kg
272,32 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer fish panat hotová směs strouhanky s pikantní příchutí 200g
155,20 Kč/1kg
31,04 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Menzi Eierstich je klasická polévková příloha Hotové jídlo 125g
60,13 Kč/1kg
45,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná mouka Aurora typ 550 extra silná se sluneční hvězdou 1000g
68,14 Kč/1kg
68,14 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Samlip Panko Breadcrumbs křupavá strouhanka jako v Jižní Koreji 1000g
177,81 Kč/1kg
177,81 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Azienda Agricola Bonat - Parmigiano Reggiano PDO - Gran Riserva - 4 Jahre gereift - 1 Kg
1 498,99 Kč/1kg
1 498,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: YESEATIS

Melitta 7215 Gastro Topping – smetana do kávy 28,0 g, 1,0 kg
461,43 Kč/1kg
461,43 Kč
Prodejce: somnia24

YO SYRUP ovocný sirup malina 700mlJednorázové
201,54 Kč/1l
141,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Játrová paštika z Pfalzska – sklenice 160 g | ÖKOLAND
576,69 Kč/1kg
92,27 Kč
Prodejce: taleoo

Panko strouhanka 1 kg bez konzervantů a soli
157,63 Kč/1kg
231,66 Kč
-69,30 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
162,36 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Valenzi knedlíčky z dřeně domácí kvalita připravené k vaření 100g balení 10 ks
257,73 Kč/1kg
257,73 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bílé srdíčka hvězdičky preclíky perníkové s mléčnou čokoládou 500g
196,74 Kč/1kg
98,37 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Fix na paprikový krém kuřecí krémový s cibulí 31g
923,64 Kč/1kg
30,48 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládové bonbony Callebaut 823, mléčná čokoláda, 400 g
213,20 Kč/1kg
319,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: CoffeeFriend

Kabanosy Exclusive z wieprzowiny 105 g
3 964,45 Kč/1kg
436,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

IndoMie Mi Goreng Instant Noodles (10x 80g) - Stir Fry Instant Brat-Noodle (instantní nudle)
235,00 Kč/1kg
21,15 Kč
Prodejce: LAVONIO

Lindt Creation čokoláda s kousky pistácií a mandlí 148g
919,05 Kč/1kg
136,02 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Maggi Penne Tomate Mozzarella Nudel Eintopf in cremiger Sauce 810g
145,80 Kč/1kg
118,10 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Nízkosacharidový chléb - silný 200g
798,65 Kč/1kg
159,73 Kč
Prodejce: taleoo

Maggi Fix Spaghetti Bolognese Kořenící směs lahodná, chutná, klasická 36 g
847,22 Kč/1kg
30,50 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Bens Original omáčka kantonská sójová pikantní s lahodnou příchutí 400g
206,12 Kč/1kg
82,45 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
1 070,60 Kč/1kg
535,30 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: VaVaDo

Omáčka Homann Paprika, pikantní, krémová a s výraznou chutí, 400 ml
147,87 Kč/1l
59,15 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

SodaStream 1524207490, Sirup pro výrobník sody, Šedá, Červená, Kola, 440 ml, 9 l, 1 kusůJednorázové
344,43 Kč/1l
151,55 Kč
Prodejce: esiteo
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
80% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
80%20% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
20%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 15. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Leimer FISCH PANAT
FISCH Panta je rychlá a chutná výborně
Ohodnoceno dne 18. února 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
1.
Velmi dobrá kvalita !Velmi dobrá chuť !!!
Ohodnoceno dne 19. května 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Velmi dobré
Super produkt, super cena. Rychlé dodání.
Ohodnoceno dne 31. října 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Obalování ryb
Velmi dobrá rybí směs, bohužel dostupná pouze online!
Ohodnoceno dne 25. července 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 3. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 7. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.fr.
Ověřený nákup
Ohodnoceno dne 20. prosince 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Sušené okvětní lístky chrpy růžové 50g Jedlé květiny
214,83 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg

Knorr Aromat universal
4 784,52 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

100 kusů jedlých dortových dekorací, různé velikosti, oplatkový papír, barevné dortové dekorace s krabičkou na svatbu, narozeniny, promoci



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(2)Počet hodnocení: 2
503,00 Kč
Prodejce: CANDeal
1 676,67 Kč/1kg

Food Colours Velvet Spray Suede 100 ml BABY BLUE



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
437,94 Kč
Prodejce: SuperMerchant
4 379,40 Kč/1l

Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 14 x 200g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
849,08 Kč
Prodejce: Lemke
303,24 Kč/1kg

HORTENSIA oplatka bílá 18ks květina na zdobení dortů a zákusků
425,21 Kč
Prodejce: SuperMerchant

Lemke marcipánová pasta Simply Pure 1 kg - jemný berlínský syrový marcipán bez alkoholu - 54% obsah mandlí - marcipánová syrová pasta na pečení



4,0Průměrné hodnocení: 4,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
388,49 Kč
Prodejce: Lemke
388,49 Kč/1kg

Lemke-Feines Berlin Marcipán; Slaný karamel 200g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(6)Počet hodnocení: 6
60,36 Kč
Prodejce: Lemke
301,80 Kč/1kg

Sušené okvětní lístky chrpy 50 g Jedlé květiny
245,52 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 910,40 Kč/1kg

Modelovací hmota tmavě zelená 250 g



4,3Průměrné hodnocení: 4,3 z 5(3)Počet hodnocení: 3
335,81 Kč
Prodejce: SuperMerchant
1,34 Kč/1l

Sušené květy chrpy červené 50g Jedlé květy
214,83 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
4 296,60 Kč/1kg

Opłatek na tort ŚWINKA PEPPA postacie wz3



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Prodejce: SuperMerchant

POKEMON POKEMON postavičky vzor dortové oplatky1



1,0Průměrné hodnocení: 1,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
304,25 Kč
Prodejce: SuperMerchant

CHEF tekutý kachní vývar, koncentrát do polévek a omáček 1000ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
809,90 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
809,90 Kč/1l

Sušené okvětní lístky chrpy bílé 50g Jedlé květiny
184,14 Kč
Prodejce: WINOSZARNIA
3 682,80 Kč/1kg

RUF tmavý oříškový nugát 125g x 8 balení
956,08 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Leimer strouhanka k vázání a zjemnění strouhanky 5000g balení po 2 kusech



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(10)Počet hodnocení: 10
768,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Jürgen Langbein Gourmet Humrová pasta do polévek a omáček 500g 3 balení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
744,17 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

CHEF Vegan Beef Taste Liquid Concentrate Beef Flavour 1000ml
773,53 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies
773,53 Kč/1l

Květ granátového jablka 10g LOVE NATURE
71,00 Kč
Prodejce: BRAT_PL
3 086,96 Kč/1kg