4,0



Na základě 6 hodnocení
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml4 329 370,54 Kč/1kg
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml2 939,72 Kč/1l
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Další informace o reklamě
Moroccanoil Scalp Balancing Shampoo 250 ml3 941,00 Kč/1l
985,25 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Další informace o reklamě
Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Eleven Australia šampon Hydrate My Hair Moisture Shampoo
5 026,87 Kč/1l
1 508,06 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Eleven Australia Keep My Colour Blonde Shampoo šampon pro blond vlasy 300 ml
1 818,37 Kč/1l
545,51 Kč
Prodejce: Tersorte

Eleven Australia I Want Body Volume Shampoo Objemový šampon, 50 ml
632,88 Kč/1kg
214,00 Kč
-163,37 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
50,63 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Eleven Australia Miracle Hair Treatment Shampoo 300ml
2 003,55 Kč/1kg
557,75 Kč
-157,04 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
400,71 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon Eleven Keep My Curl, hydratační, 960 ml
949,02 Kč/1l
1 170,54 Kč
-259,48 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
911,06 Kč
Prodejce: Tersorte

It's a 10, Miracle, Hair Shampoo, For Moisturizing, 295.7 ml
1 014,07 Kč/1l
299,86 Kč
Prodejce: Denpoli-Venda

Eleven Australia Repair My Hair Nourishing Shampoo vyživující šampon pro velmi poškozené vlasy 300 ml
1 303,27 Kč/1l
545,51 Kč
-154,53 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
390,98 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash Enriched Moisture Shampoo 40 ml
12 484,00 Kč/1l
499,36 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sachajuan Moisturizing Shampoo 990 ml
1 293,94 Kč/1l
1 363,00 Kč
-82,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 281,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Alterna Caviar Multiplying Volume Shampoo 250 ml
2 172,00 Kč/1l
543,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash Moisture Shampoo 250 ml
3 848,92 Kč/1l
962,23 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Hydratační sprej na rozčesávání vlasů InnerJoi (Hydrate Detangler) 200 ml
1 974,35 Kč/1l
622,00 Kč
-227,13 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
394,87 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Šampon pro poškozené vlasy Caviar (Restructuring Bond Repair Shampoo), 976 ml
1 837,90 Kč/1l
1 793,79 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Sachajuan Scalp Shampoo 50 ml
3 920,00 Kč/1l
196,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Echosline Discipline, šampon, 1000 ml
2 334,60 Kč/1l
346,69 Kč
-113,23 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
233,46 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Kadus - Šampon Toneplex P.U.R.E - 1000 ml
1 113,00 Kč/1l
1 113,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Friseurtotal
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Šampon HYDRATE MY HAIR MOISTURE je hydratační šampon, který byl vyvinut pro extrémní klimatické podmínky, které poškozují a vysušují vlasy. Hydrolyzovaný sójový protein posiluje vlasy a intenzivně je vyživuje. Extrakt z okurky a hydrolyzovaná quinoa opravují a chrání poškozené vlasy a zajišťují zdravý vzhled. Ultimátní hydratační šampon pro každé klima.
Tipy pro styling:
V suchých měsících používejte šampon Hydrate, abyste chránili vlasy.
Vůně: Meloun
Použití:
Naneste na mokré vlasy, napěňte a opláchněte. V případě potřeby opakujte.
Pro zjištění kompletního seznamu složení produktu, napište krátkou zprávu našemu zákaznickému servisu. Vzhledem k tomu, že do receptur pravidelně přicházejí nové vědecké poznatky, mohou se složení mírně lišit v závislosti na šarži, což může vést k odpovídajícím změnám ve formulaci. Proto jsou rozhodující složení uvedená na produktu nebo na obalu.
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- n/a
- Výrobce
- Kód EAN
- 9346627002678
- Hmotnost
- 50 g
- Objem
- 50 ml
- Složení
- n/a
- Výrobce
- Kód EAN
- 9346627002678
K tomu se hodí také

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 1000 ml
1 254,00 Kč/1l
1 254,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Selsun šampon - péče o vlasy a pokožku hlavy, 120 ml
6 400,83 Kč/1l
768,10 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

3x česnekový šampon 500 ml Bioblas, bez zápachu, proti vypadávání vlasů ženy muži
296,49 Kč/1l
444,73 Kč
Prodejce: mk-tronic

Stieprox intenzivní šampon 100 ml
3 795,00 Kč/1l
379,50 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Kevin.Murphy Hydrate-Me Wash (1000 ml)
1 679,75 Kč/1l
1 679,75 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Šampon a kondicionér 2v1 Anti Dandruff DS (Dermatological Conditioning Shampoo) 400 ml
525 269,98 Kč/1kg
525,27 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Softto+ Black Hair Shampoo 350 ml – Krytí šedin za 10 minut, bez amoniaku
1 730,54 Kč/1l
605,69 Kč
Prodejce: mk-tronic

Isdin Nutradeica ampon na vlasy g.Schupp.u.fettiges 200 ml
582 349,97 Kč/1l
582,35 Kč
Prodejce: somnia24

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný
612,47 Kč/1l
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Aveda Shampure™ Nurturing Shampoo 1000 ml
737,00 Kč/1l
978,49 Kč
-241,49 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
737,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Volume šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 910,87 Kč/1l
1 910,87 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Schnaeppchen-Schuppen

Wella SP Repair Shampoo 1000 ml
674,35 Kč/1l
674,35 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

gfl COSMETICS 92302 gfl COSMETICS PRIJA Duschgel & Shampoo 380 ml
896,58 Kč/1l
340,70 Kč
Prodejce: somnia24

Šampon Redken Haircare Extreme
1 147,55 Kč/1l
1 147,55 Kč
Prodejce: somnia24

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření
979,93 Kč/1l
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR

Ducray Anaphase Anti-Hair Loss & Anchorage Shampoo 400 ml
1 734,55 Kč/1l
693,82 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Anti-Buildup Cleansing Jelly System čisticí šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy 1500 ml
1 084,60 Kč/1l
1 626,90 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

Garnier Botanic Szampon Zielona Herbata, 400 ml
246 395,36 Kč/1kg
105,95 Kč
Prodejce: MANADA

Bioxcin Forte, Šampon, Pánské, Všechny vlasy, Padání vlasů, Proti ztrátě vlasů, Výživa, Ochana, Posilující, Láhev, Karob, Heřmánek, Kopřiva
1 919,66 Kč/1kg
1 919,66 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

DS Laboratories - Revita High-Performance Hair Stimulating Shampoo 205ml
3 214,88 Kč/1l
803,72 Kč
Prodejce: VISO

Šampon Babaria Zwiebel 600ml
344,71 Kč/1l
241,30 Kč
Prodejce: CoverKingz

Sebastian Shampoo Sebastian Seb Man Care The Multi-Tasker - Mytí vlasů, vousů a těla
5 685,40 Kč/1l
284,27 Kč
Prodejce: PerfumTraders

REF Intense Hydrate Shampoo 1000 ml
1 782,00 Kč/1l
1 782,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Šampon pro slabé vlasy se sklonem k vypadávání Genesis (Anti Hair-fall Fortifying Shampoo), 250 ml
4 339,72 Kč/1l
1 084,93 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Šampon Andrelon Silver Care (250 ml)
14 110,20 Kč/1l
827,36 Kč
-121,85 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
705,51 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WAYS

Maria Nila True Soft Shampoo bezsulfátový šampon proti krepatění vlasů 1000 ml
1 395,48 Kč/1l
1 395,48 Kč
Prodejce: PerfumTraders

RAUSCH 11235, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Lámavé vlasy, Suché vlasy, Všechny barvy
1 712,65 Kč/1l
342,53 Kč
Prodejce: apohealth

Hydration šampon pro ženy 1000 - Moroccanoil
1 276,57 Kč/1l
2 011,00 Kč
-734,43 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 276,57 Kč
Prodejce: Tersorte

Montibello Ultra Repair Mask pro suché a poškozené vlasy, 200 ml
1 225,04 Kč/1kg
412,93 Kč
-106,67 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
306,26 Kč
Prodejce: Avanti_Shop

Hydratační šampon Hydrate – objem: 500 ml
2 046,58 Kč/1l
1 023,29 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NutraBestBG
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků





























Hodnocení zákazníků
67% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
67%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%17% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
17%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%17% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
17%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 28. ledna 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Blond šampon
Objem 0,96 l
Perfektní, měli byste nosit rukavice kvůli bezpečnosti
Ohodnoceno dne 16. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,96 l
Ohodnoceno dne 3. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,96 l
Ohodnoceno dne 15. března 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,96 l
Ohodnoceno dne 16. listopadu 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,96 l
Ohodnoceno dne 16. srpna 2022 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Objem 0,96 l
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Šampon a kondicionér s pumpičkou L'Oréal Professionnel: L'Oreal, Kérastase, Matrix
181,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
60,64 Kč/1l

Sulsen Proti-Lupinový Šampon-Pasta pro Vlasy, 75ml



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(11)Počet hodnocení: 11
207,00 Kč
Prodejce: EDANTI
2 760,00 Kč/1l

RAUSCH 11875, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Padání vlasů, Všechny barvy



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
470,62 Kč
Prodejce: apohealth
2 353,10 Kč/1l

Olaplex No.4 Bond Maintenance Shampoo 250ml + Olaplex No.5 Bond Maintenance Conditioner 250ml + Olaplex No.9 Bond Protector Nourishing Hair Serum 90ml
1 525,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
30 518,60 Kč/1kg

Arkemusa | Regenerační šampon s keratinem 500 ml - Hloubková regenerace - Pro poškozené vlasy - Intenzivní smáčení



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
156,92 Kč
Prodejce: HAIRSALE
313,84 Kč/1l

Matrix | Care Set Food for Soft - Šampon 1000ml + Kondicionér 1000ml - Intenzivně hydratační - Hedvábně jemný



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 224,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
612,47 Kč/1l

Arkemusa | Šampon Repair Plex 500 ml - regenerační - pro poškozené vlasy - intenzivní péče
191,66 Kč
Prodejce: HAIRSALE
383,32 Kč/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 329 370,54 Kč/1kg

BIFON Řešení pro vlasy



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
258,12 Kč
Prodejce: apohealth
2 581,20 Kč/1l

Loreal Pro Longer šampon 300ml NOVINKA + Loreal Pro Longer kondicionér 200ml NOVINKA + Loreal Pro Longer maska 250ml NOVINKA



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
1 203,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
4 013,10 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair Molecular, Hair Shampoo, Repairing, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 063,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 127,86 Kč/1kg

RAUSCH 11415, 200 ml, Šampon, Přírodní, Unisex, Všechny vlasy, Proti lupům
352,54 Kč
Prodejce: apohealth
1 762,70 Kč/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(50)Počet hodnocení: 50
895,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
597,29 Kč/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampon 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(7)Počet hodnocení: 7
923,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
615,95 Kč/1l

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampon, Unisex, Normální vlasy, Řídké vlasy, Všechny barvy, Posilující, Ošetření



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(17)Počet hodnocení: 17
979,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
979,93 Kč/1l

Lee Stafford Šampon Lee Stafford Bleach Blondes Purple Toning Shampoo 250ml
335,69 Kč
Prodejce: PerfumTraders
1 342,76 Kč/1l

Sada Natureza Cosmeticos Biotin - Šampon a kondicionér 2 x 500 ml
1 008,99 Kč
Prodejce: Keratinshop
1 008,99 Kč/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampon pro suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(7)Počet hodnocení: 7
636,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
636,93 Kč/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
734,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
2 939,72 Kč/1l

Hydratační šampon pro vlnité a kudrnaté vlasy Dualsenses Curls & Waves (Hydrating Shampoo), 1000 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(6)Počet hodnocení: 6
713,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
713,93 Kč/1l