5,0



Na základě 1 hodnocení
Už jen 3 ks za tuto cenu
Podobné produkty

Další informace o reklamě
Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml890,00 Kč/1l
445,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Profiparfemy_cz

Další informace o reklamě
OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém3 991,95 Kč/1kg
594,80 Kč
Prodejce: apohealth

Další informace o reklamě
Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace1 789,95 Kč/1l
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Další informace o reklamě
Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml34 973,20 Kč/1l
5 245,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders

Bioderma - Pigmentbio Cenný krém na tělo pro citlivé oblasti s rozjasňujícím účinkem 75 ml
625,15 Kč/1kg
625,15 Kč
Prodejce: apohealth

Pr.Francoise Prestige Jemný glycerin 500ml
2 071,50 Kč/1l
1 035,75 Kč
Prodejce: somnia24

Palmer's Cocoa Butter Formula, Máslo, Léčivé, Změkčující, Suchá pokožka, Velmi suchá pokožka, 100 g, Kakaové máslo, Dávkovač
1 398 199,93 Kč/1kg
209,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Bielenda Maseczka do twarzy z prebiotykami 50 ml
2 312,60 Kč/1kg
231,26 Kč
Prodejce: Megasam24PL

Clochee Serum silnie nawilżające, 30ml
40 005,00 Kč/1l
1 200,15 Kč
Prodejce: MANADA

ENDOCARE HYALUBOOST Altersbarriere Gel Cream 50 ml
24 608,40 Kč/1l
1 230,42 Kč
Prodejce: somnia24

NIVEA Peujc krm na obliej vyivujc 200ml
1 720,15 Kč/1l
344,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Herbamedicus Glukosaminový krém zklidňující a vyživující 250 ml
622,60 Kč/1l
155,65 Kč
Prodejce: apohealth

Holika Holika Ujędrniająco-łagodzący krem, 50ml
5 891 900,15 Kč/1kg
589,19 Kč
Prodejce: NutraBestBG

Dermasence Adtop 40% Urea Oleogel 100 ml
5 167,30 Kč/1l
516,73 Kč
Prodejce: apohealth

CONCENTRÉ Sä ure hyaluronique 30 ml
32 640,33 Kč/1l
979,21 Kč
Prodejce: somnia24

Ziaja 40+ Krem nawilżający przeciwzmarszczkowy, 50 ml
2 011 500,05 Kč/1kg
201,15 Kč
Prodejce: VISO

The Ordinary Retinol 1% ve skvalanu
18 300,00 Kč/1l
549,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Kpictiah

Acmed Azelaic Acid 20% Krem przeciwtrądzikowy, 75 ml
569 559,97 Kč/1l
569,56 Kč
Prodejce: AbisZ-Markt

Ziajka Maść pośladkowa przeciw odparzeniom od urodzenia, 50 ml
104,46 Kč
Prodejce: MANADA
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Tělový krém Biovène Glow Lotion Anti-Aging Luminiser 200 ml je kvalitní přípravek určený pro náročné lidi, kteří dbají o svůj vzhled a hledají tu nejlepší kosmetiku pro zdůraznění své krásy. Pokud patříte mezi ně, jsou pro vás 100 % originální výrobky Biovène jako stvořené.
- Art:
- Kosmetika
- Tělový krém
- Vlastnosti:
- Proti stárnutí
- Luminiser
- Bez parabenů
- Složení:
- Složení: vitamín C
- Sorban draselný
- Prunus amygdalus dulcis olej
- Benzoan sodný
- Tokoferylacetát
- Voda (Aqua)
- Kyselina askorbová
- Bht
- Ceteareth-12
- Ceteareth-20
- Cetylpalmitát
- Kyselina citronová
- Eugenol
- Glyceryl stearát
- Linalool
- Extrakt z plodů banánu (Musa sapientum)
- Niacinamid
- Fenoxyethanol
- Benzylalkohol
- Glycerin
- Cetearylalkohol
- Máslo Butyrospermum parkii
- Výtažek z plodů vanilky planifolia
- Parfém
- Vlastnosti: Vůně, která je součástí parfému, se skládá z několika částí:
- Netestováno na zvířatech
- Přírodní složky
- Pohlaví: ženy
- Texturalizace: Lotion
- Obsahuje: Dávkovací zařízení
- Doporučené použití: Suchá pleť
- Objem: 200 ml
Biovene Vitamin C Glow Lotion, krémová péče na tělo rozjasňující věk, 200 ml
Biovene Rozświetlający krem do ciała, 200ml
VITAMIN C GLOW LOTION věkově rozjasňující tělový krém 200 ml
- Hmotnost
- 0.25 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Biovene Rozświetlający krem do ciała, 200ml
- Výrobce
- Biovenè
- Cílové skupiny
- ŽenyUnisexMuži
- Kód EAN
- 8436575095066
- Číslo produktu
- Glow Lotion
- Hmotnost
- 0.25 g
- Objem
- 200 ml
- Složení
- Biovene Rozświetlający krem do ciała, 200ml
- Výrobce
- Biovenè
- Cílové skupiny
- ŽenyUnisexMuži
- Kód EAN
- 8436575095066
- Číslo produktu
- Glow Lotion
Bezpečnostní pokyny
Stažené soubory a informace
K tomu se hodí také

Bioderma - Pigmentbio Cenný krém na tělo pro citlivé oblasti s rozjasňujícím účinkem 75 ml
625,15 Kč/1kg
625,15 Kč
Prodejce: apohealth

Držák na TV Univerzální držák na stěnu TV do 35 kg 13-42" palců
225,21 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Euroelectronics

Moisturizing tělový krém pro ženy 50 - CeraVe
210 569,99 Kč/1l
210,57 Kč
Prodejce: apohealth

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Otočník stromovitý, Orchidej, Mandarinka, Exotické ovoce
5 913,70 Kč/1l
591,37 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Adler AD 8051, Horní plnění, 3 kg, Modrá, Bílá
1 530,04 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: velmontask

imoshion SH00049961
782,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Ploonk

Kolínská voda Gotas Frescas 750ml
366,67 Kč/1l
336,28 Kč
-61,28 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
275,00 Kč
Prodejce: ADI_Global_Store

Darsonval vysokofrekvenční obličeje hůlku stroj 4 Tipy Mikroproudové terapie proti stárnutí kůže utahování jemné linky odstranění oblič GESS SuperNova
1 669,77 Kč/1kg
1 436,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: GESS

XMaster akumulátorová příklepová vrtačka 3 v 1, akumulátorový šroubovák 21 V, sada akumulátorových vrtaček, příklepová vrtačka, s bateriemi 2x 2000 Ah
606,68 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

Vlasový olej AMLA, 2 x 200 ml
133 279,99 Kč/1kg
133,28 Kč
Prodejce: CasteloStore

Stojanový mixér s nádobou LEHMANN Stolní mixér Smoofit Blender Smoothie Mixér 1000ml 1200W Přenosné lahve
680,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

Vysoušeč vlasů Fén 800W Vysoušeč vlasů se stylingovými tryskami a difuzérem Styling Rychlosti větru Úrovně teploty Režim studeného vzduchu Retoo
335,99 Kč
Prodejce: Retoo

Apple 20W USB-C napájecí adaptér – nabíječka
322,06 Kč
Prodejce: NamdarStore

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mýdlo s kokosovým olejem a tea tree olejem - Kojic Acid Soap
3 898,22 Kč/1kg
526,26 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro

Kurkumové mýdlo Holy Lama v palmovém listu – sada 2 ks – 100 g
1 034,99 Kč/1kg
1 099,99 Kč
-65,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 034,99 Kč
Doprava zdarma
NejprodávanějšíProdejce: Glemo

Přístroj Darsonval pro vysokofrekvenční péči o obličej, masážní přístroj na odstranění akné s elektrodou, kosmetické zařízení pro péči o pleť s ultrazvukovou funkcí – značka Retoo
479,99 Kč
Prodejce: Retoo

Mýdlo Asantee Papája a med, 125 g.
2 421,52 Kč/1l
302,69 Kč
Prodejce: SIAM_MARKETPLACE

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace
1 789,95 Kč/1l
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite

Collagen Skin Care 120g (Kolagen – vrásky, elasticita)
3 909,67 Kč/1kg
469,16 Kč
Prodejce: Nutrisslim

Kojie San Skin zesvětlující mýdlo s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)
7 255,69 Kč/1kg
471,62 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Amzteam-pro

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% Serum 30 ml
22 335,33 Kč/1l
670,06 Kč
Prodejce: somnia24

Hisense 55A6N, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, DLED, Smart TV, Wi-Fi, Černá
13 972,99 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: FlatPrime

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titanová
36 899,62 Kč
Doprava zdarma
Třída energetické účinnosti produktu je D.
Prodejce: LVS-Handel

Židle do jídelny Albatros se sametovým potahem sada 6 židlí MODENA, šedá - stylový vintage design, elegantní čalouněná židle k jídelnímu stolu - židle do kuchyně nebo jídelny s vysokou nosností
4 075,99 Kč
-480,99 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
3 595,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Albatros-Shop

Bärenmarke Leichte Die Leichte 4
135,06 Kč/1kg
45,92 Kč
Prodejce: Mega-Einkaufsparadies

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nedoplnitelná lahvička, Tekutý parfém, Kardamom, Skořicová, Zázvor, 1 kusů
7 125,00 Kč/1l
712,50 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DUBAISTORE

Palmer's Cocoa Butter Formula, Máslo, Léčivé, Změkčující, Suchá pokožka, Velmi suchá pokožka, 100 g, Kakaové máslo, Dávkovač
1 398 199,93 Kč/1kg
209,73 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth

Intensive Care tělové mléko Cocoa Radiant 400 - Vaseline
1 295,62 Kč/1l
518,25 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový, Suchý, Bezsáčkové, 1,5 l, Pěna, HEPA
2 766,09 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Schnaeppchen-Schuppen

Palmer's Cocoa Butter Formula Cocoa Butter Skin Therapy Oil with Vitamin E, Olej, Vyhlazující, Suchá pokožka, Univerzální pleť, 150 ml, 1 kusů
2 643,73 Kč/1l
418,29 Kč
-21,73 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
396,56 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MadiHealth
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků




Hodnocení zákazníků
100% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
100%0% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
0%0% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
0%0% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
0%0% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
0%Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 5. července 2024 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Cetaphil | Hydratační krém - 48 g - bez vůně - intenzivní hydratace - citlivá pleť
714,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
14 895,62 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 500 ml, balení po 5 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
3 081,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 162,00 Kč/1l

Steplex Forte krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,8Průměrné hodnocení: 4,8 z 5(8)Počet hodnocení: 8
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 103,33 Kč/1l

Topicrem Ultra Hydratant Body Milk 500 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
445,00 Kč
Prodejce: Profiparfemy_cz
890,00 Kč/1l

MARY KAY TimeWise Ultimate Miracle Facial Care Set pro smíšenou/mastnou pleť bez očního krému
3 736,22 Kč
Prodejce: lithuaniashop
13 018,19 Kč/1kg

OPTOLIND Intensivcreme, 50 ml Krémový krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
594,80 Kč
Prodejce: apohealth
3 991,95 Kč/1kg

Vaseline | Cocoa Radiant 200ml - tělové mléko, tělové mléko s kakaovým máslem, intenzivní hydratace



4,6Průměrné hodnocení: 4,6 z 5(9)Počet hodnocení: 9
357,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 789,95 Kč/1l

Celerit bělící krém na pigmentové skvrny, 25 ml krém



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
344,00 Kč
Prodejce: apohealth
9 052,63 Kč/1kg

Krém Seno+ pro zpevnění a zvětšení objemu 200 ml - Zpevňující krém pro zvýšení objemu, s obsahem kolagenu a bambuckého másla, hydratuje a redukuje strie
692,82 Kč
Prodejce: BasketGuru
3 464,10 Kč/1l

Vaseline | Hydratační mast - 368 g - Kakaové máslo - Hojivé želé - Péče o pleť
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
706,49 Kč/1l

Hydratační krém Pond's pro suchou pleť 111 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
259,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
23 635,45 Kč/1l

Suchá pleť Hydratační krém na obličej Pond's 184 g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
324,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
1 766,25 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 300 ml, balení po 3 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 869,00 Kč
-38,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 831,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
4 359,52 Kč/1kg

Sisley Sisley, Ujędrniający krem do ciała, 150ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
5 245,98 Kč
Prodejce: PerfumTraders
34 973,20 Kč/1l

Hondrofrost Forte Krém - 200 ml, balení po 2 ks



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(13)Počet hodnocení: 13
1 399,00 Kč
-28,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
1 371,00 Kč
Prodejce: IncHealth-Inter
6 855,00 Kč/1l

Farmona Olejový krém na masáž těla a poprsí 500 ml
266,99 Kč
Prodejce: Lemonbite
533,98 Kč/1l

Mustela Hydra Bébé, 300 ml, Hypoalergenní, Dermatologicky testováno, 1 kusů



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(1)Počet hodnocení: 1
342,93 Kč
Prodejce: MAGUHAAR
1 143,10 Kč/1l

Estee Lauder DayWear Matte antioxidační pleťový krém Oil-Control Anti-Oxidant Moisture Gel Crème 50 ml



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 168,40 Kč
Prodejce: Parfumart
11 684,00 Kč/1kg

MARY KAY Hydratační hydratační krém pro normální suchou pleť 85g



5,0Průměrné hodnocení: 5,0 z 5(3)Počet hodnocení: 3
674,52 Kč
Prodejce: lithuaniashop
7 935,53 Kč/1kg