4,2



Na základě 48 hodnocení
ACXIN Stojan na pilu Skládací kovový, pozinkovaný Rám na pilu Skládací rám na řezání dřeva Rám na pilu Stojan na pilu pro motorové pily, 82x80,5x79cm, max. zatížení 150kg
6%sleva
Poukaz je aktivovaný
Pouze do 30. září
Poukaz je aktivovanýPouze do 30. září
Slevu poskytuje BojiaHome
Slevu poskytuje BojiaHome
812,81 Kč
Doprava zdarma
Doprava k vám domů
Všechny ceny jsou včetně DPH /
Informace o bezpečnosti produktů:
Podobné produkty

Další informace o reklamě
SWANEW Kůň na pilu s držákem řetězové pily, ochranným krytem řetězu, měřicí tyčí, do 150 kg, skládací rám pily, kov, zlatý, 1 kus1 651,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Další informace o reklamě
Jopassy kůň na pilu s držákem na palivové dřevo Řetězové pily s držákem do 150 kg1 651,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Další informace o reklamě
Dřevěný pilový kůň VINGO Nosnost dřevěného pilového kůlu Pozinkovaný rám pily Skládací rám motorové pily Dřevěný pilový kůň pro motorové pily nebo pracovní kozlíky 150 kg1 595,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Další informace o reklamě
VINGO pilový kůň na palivové dřevo štípač kmenů 150KG řetězová pila na dřevo pilový kůň na kovový pilový kůň pracovní kůň1 595,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

TolleTour Sawhorse Řetězová pila Skládací kovový pilový kůň na dřevo 150KG Zubaté dřevěné pracovní koně
1 595,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi

Stojan na řezání dřeva GSB 600-680
784,00 Kč
Prodejce: trade-solution

Pila na dřevo EINHELL
718,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: iZelezarstvi

XPOtool pilový kůň, pozinkovaný, skládací, 81x82x80 cm, se 3 držáky a zuby, rám na řezání dřeva jako pomůcka pro řezání, do 100 kg
744,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Atika kůň na pilu kovový 150kg nosnost dohromady, 777326
1 034,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: omtools

XPOtool pilový kůň pozinkovaný skládací, 81x82x80 cm, se 4 držáky a zuby, rám na řezání dřeva jako pomůcka pro řezání, do 100 kg
954,99 Kč
-96,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
858,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: WilTec

Pilový kůň FUXTEC s držákem na motorovou pilu | stojan na řezání dřeva do 120 kg | délka dřeva až 1800 mm | FX-SH1
1 929,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

wolfcraft GmbH 5121000, Držák dříví, Kov, Dřevo, Černá, Šedá, Dřevo, 150 kg, 700 mm, 675 mm
4 372,20 Kč
Prodejce: NetworkTechnologies

dobar Stabilní pilový kůň z masivního dřeva, skládací pomůcka pro pilu, 64 x 64 x 94 cm, borovice
2 447,03 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

UISEBRT Pilový kůň Kovový skládací pilový kůň na řezání dřeva Palivový kůň s rukojetí pro řetězové pily se sekerou do 150 kg
889,69 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: BojiaHome

Bettizia pilařský kůň skládací, stříbrný 150 kg, kozlík na řezání dřeva jako pomůcka pro řezání, pozinkovaný skládací kozlík 3násobný
1 287,72 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Yuet-Chi
Více o produktu
Popis produktu a údaje o produktu
Mobilní stojan na pilu - Rozměry (D x Š x V): 82 x 80,5 x 79 cm, Materiál: pozinkovaný kov, Hmotnost: 6,5 KG, Max. Zatížení 150 kg.
Bezpečný a stabilní - Stojan má trojúhelníkovou konstrukci pro zajištění stability, i na nerovném terénu zajišťuje pevné držení dřeva a bezpečné postavení. Robustní stojan na pilu na dřevo vydrží zatížení až 150 kg a je vhodný pro většinu řezů dřeva.
Skládací stojan na pilu - Když stojan na pilu nepotřebujete, lze jej snadno složit pro uskladnění/přepravu. Ve složeném stavu nezabírá se svými rozměry 99x83x7 cm mnoho místa a lze jej snadno uložit do kufrů automobilů, úložných prostorů apod.
Víceúčelový dřevěný kůň na pilu - Tento pozinkovaný kůň na pilu je vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům a lze jej používat pro práci uvnitř i venku. Ostré pilové zuby drží dřevo pevně na místě a jsou vhodné pro motorové i ruční pily.
Rychlá montáž - Rám pily snadno smontuje jedna osoba, stačí postupovat podle pokynů v přiloženém montážním návodu. Přeprava a montáž jsou snadné díky robustním rukojetím. Ty také zajišťují optimální přenos síly při řezání dřeva.
ACXIN pilový kůň kovový pilový kůň na dřevo pilový kůň na řetězovou pilu pilový kůň na dřevo pilový kůň na řetězovou pilu
Extrémně robustní a stabilní pilový kůň je ideálním nástrojem pro řezání dřeva, ať už ruční nebo řetězovou pilou, a řezací stojan z robustní oceli je vhodný pro oba typy pil. Kovový pilový kůň usnadňuje řezání kmenů stromů, palivového dřeva nebo polen. V případě potřeby můžete nastavit úhel rámu řetězové pily a výšku pomocí nastavovacích šroubů. Rám je vyroben z pozinkované oceli, a je proto dobře chráněn proti korozi.
Technické údaje: Pila je vyrobena ze dřeva, které je odolné proti poškození:
- Celkové rozměry: cca 82 x 80,5 x 79 cm
- Materiál: kov
- Hmotnost: 6,5 kg
- Barva: šedá
Nejdůležitější vlastnosti výrobku:
- Ochrana proti korozi díky pozinkovanému povrchu
- Skládací
- Nastavitelný pro různé tloušťky kmene
- 4 držáky kmene se zuby
- Připojení pomocí šroubů a matic
- s podpěrnými / přidržovacími úchyty
- Hmotnost
- 6.5 kg
- Maximální nosnost
- 150 kg
- Barva
- Šedá
- Počet kusů
- 1
- Výškově nastavitelné
- Ano
- Kód EAN
- 7624186868170762418686817
- Výrobce
- ACXIN
- Hmotnost
- 6.5 kg
- Maximální nosnost
- 150 kg
- Barva
- Šedá
- Počet kusů
- 1
- Výškově nastavitelné
- Ano
- Kód EAN
- 7624186868170762418686817
- Výrobce
- ACXIN
K tomu se hodí také

XMaster mini řetězová pila 1000 W, se 2 akumulátory 2,0 Ah, 6palcovou vodicí lištou, akumulátorovou řetězovou pilou, zahradními
1 008,78 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: XMaster

Varta -56706B, Dobíjecí baterie, AA, Nikl-metal hydridová (NiMH), 1,2 V, 4 kusů, 2100 mAh
242,00 Kč
Prodejce: LED21

AREBOS solární sprcha 20 L zahradní sprcha bazénová sprcha venkovní sprcha kempinková sprcha sprcha
2 405,11 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

16MP 1080P venkovnšª kamera Detekce pole Infra?ervenš¢ kamera 2,0palcovy TFT barevny displej Dennšª no?nšª pou?itšª Kamera s no?nšªm vidš§nšªm IP66 Vodotš§snš¢ 12 jazyk? VolitelnšŠ
899,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: PrimePick

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
384,02 Kč/1l
1 920,08 Kč
Prodejce: VISO

TecTake 402226, 1 kusů
3 017,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Tectake

Mucola ochranný obal na zahradní nábytek krycí plachta na gauč pohovku stůl odolný proti povětrnostním vlivům černá - plážový koš 160x160x90
310,70 Kč/1m²
820,40 Kč
-25,00 KčZákonná referenční cena na Kaufland.cz (bez nákladů na dopravu)
795,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

Bezdrátová napařovací žehlička Lehmann se základní stanicí | nastavitelná teplota a množství páry | vertikální žehlení, ochrana proti odkapávání, ochrana proti vodnímu kameni | s nádržkou na vodu
600,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Lehmann

ProfiCook VK 1015, Sáčky pro vakuové balení, 50 kusů, 220 mm, 300 mm, 220 mm, 160 mm
399,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: ClatronicCZSK

akumulátorový vyžínač 12000 ot/min, akumulátorový křovinořez s 2x 5200mAh baterií, průměr sečení 26 cm, bezkartáčový přední motor, bezpečnostní ochrana, 3 typy nožů pro zahradu, dvůr
3 184,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: LUMIDRA

Regály AREBOS pro vysoké zatížení 180x90x40 cm | 875 kg | 5 polic z MDF | pozinkovaný zásuvný systém
970,55 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: AREBOS

Favorit Grill Holzkohle 15 kg Kohle aus Laubholz, Qualität-Grillkohle für Profis
132,79 Kč/1kg
1 991,80 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: MCT_MultiChannelTrade

Šnekový odšťavňovač, Odšťavňovač na ovoce, Odšťavňovač ovoce pro 100% přírodní ovocnou šťávu (45W, 400ml, napajení přes USB) Odšťavňovače - VITAPRESS
349,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mormark

Gorenje RBIU309EP1, 82 l, Pultové, E, 39 dB, N-ST, 2,6 kg/24h
10 075,00 Kč
Třída energetické účinnosti produktu je E.
Prodejce: HAI-END

Wolf Garten 3827045 Osivo pro robotickou sekačku RO-S 100 (3827045)
535,54 Kč/1kg
3 647,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: NovaMBSmart

Gymform® Leg Action Foot Massager Vibrace + Shiatsu masáž Masážní přístroj na nohy Masáž nohou včetně masážního plánu
4 111,28 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Arboremedia

Krmivo pro ptáky 25 kg, krmivo pro ptáky, podestýlka, krmivo pro volně žijící ptáky, směs pro volně žijící ptáky
34,30 Kč/1kg
857,57 Kč
Prodejce: boni-shop

Samsung Galaxy A15, 16,5 cm (6.5"), 4 GB, 128 GB, 50 MP, Android 14, Černá, Modrá
12 096,75 Kč
Prodejce: G-Electronics

Stínicí pásky pro dvojité pletivo, 70 m x 19 cm, šedé, ochrana proti větru s UV ochranou
606,61 Kč
Prodejce: CS-Trading

Einhell TE-SV 18 Li-Solo, Tyčový vysavač 2 v 1, Bezsáčkové, Černá, Červená, Suchý, Holá podlaha, Tvrdá podlaha, Schody, Baterie
2 725,32 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Mucola privacy screen strips double picket fence 10x rigid PVC privacy screen fence film fence strips fence screen windbreak - antracitový
1 445,40 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Mucola

ProfiCook 8910155, Role pro vakuové balení, Translusent, 2 kusů, 6 m, 28 cm, 28 cm
451,04 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Morelenet

Zahradní ochranná síť 8x8m (30g/m2) + 6 plastových kolíků - Garden Line
13,27 Kč/1m²
849,00 Kč
Prodejce: Velizo

Benzínová řetězová pila Husqvarna 120 Mark II 1,4 kW 38 cm³ 35 cm (967861903)
5 229,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: DINOTECH

Makita DUA200Z Akku-Hochentaster
7 138,17 Kč
Prodejce: conquestgmbh

5 v 1 auto Jump startér booster jumper kabel s 150PSI vzduchový kompresor Jump Starter 6000A 12000mAh
1 583,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: SWAREY-Official

Varta 06032, Baterie na jedno použití, CR2032, Lithium, 3 V, 5 kusů, 230 mAh
112,00 Kč
Prodejce: CORWELL

Benzínová sekačka FUXTEC FX-RM4180 – 80 cm³ | 41 cm | lehká, 18 kg | zadní výhoz | čtyřtaktní | výška sečení 25–55 mm | až 400 m²
3 559,00 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: FUXTEC

10M solární kabel prodlužovací kabel 6mm² červený + černý se solární zástrčkou MC4 snadná instalace solární kabel IP67 fotovoltaický kabel
121,60 Kč/1m
1 215,99 Kč
Doprava zdarma
Prodejce: Gliese

ROCKBROS multifunkční nářadí na jízdní kola 16 v 1 sadě opravářského nářadí
298,44 Kč
Prodejce: RockBros_Europe
Rozdělení hodnoceníSeznam hodnoceníObrázky produktů od zákazníků







































Hodnocení zákazníků
56% hodnocení je 5hvězdičkových. Zobrazit pouze 5hvězdičková hodnocení.
5
56%17% hodnocení je 4hvězdičkových. Zobrazit pouze 4hvězdičková hodnocení.
4
17%19% hodnocení je 3hvězdičkových. Zobrazit pouze 3hvězdičková hodnocení.
3
19%4% hodnocení je 2hvězdičkových. Zobrazit pouze 2hvězdičková hodnocení.
2
4%4% hodnocení je 1hvězdičkových. Zobrazit pouze 1hvězdičková hodnocení.
1
4%Obrázky od zákazníků
Řazení:
Řazení:Ohodnoceno dne 23. září 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrý poměr cena/výkon
Po sestavení produkt zpočátku nepůsobí příliš stabilně. Při používání však i na nerovném povrchu je mimořádně stabilní a lze jej doporučit, je velmi užitečný.
Ohodnoceno dne 4. listopadu 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sawhorse
Položka je velmi dobrá a opravdu se mi líbí. Navzdory návodu však montáž vyžadovala určitou manuální zručnost.
Ohodnoceno dne 21. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz. Toto hodnocení bylo napsáno po zakoupení produktu na Kaufland.cz.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobré
Je to předčasné,zboží je ještě zabalené,ale zítra jde do procesu užívání tak jsem zvědavý..jinak vše okáááá
Ohodnoceno dne 29. prosince 2023 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Sawhorse
Tento výrobek splňuje to, co slibuje: bezpečná a efektivní práce, rychlá montáž a poměrně dobrá cena. Ideální pro řezání kmenů stromů. Řezání dřeva je nyní zábavnější než dříve. Skvělý výrobek, který rád doporučuji
Ohodnoceno dne 21. června 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Pilový stojan
Velmi stabilní, za tu cenu rozhodně doporučuji.
Ohodnoceno dne 15. ledna 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Zdá se být velmi stabilní
Zatím nemohu soudit, protože ho mám teprve krátce.
Ohodnoceno dne 25. února 2026 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.sk.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Stojan na řezání dřeva
Řezací koza je dobrá, stabilita dobrá, spokojenost
Ohodnoceno dne 12. prosince 2025 na
Zakoupeno na
Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de. Toto hodnocení bylo napsáno a automaticky přeloženo po zakoupení produktu na Kaufland.de.
Ověřený nákup
Označit toto hodnocení jako „užitečné“.
Nahlásit toto hodnocení.Nahlásit
Dobrá kvalita
Rychlé dodání Cena velmi dobrá ve srovnání s konkurencí
Doporučujeme vám
Další informace o reklamě

Homcom HOMCOM pilový kůň sada 2 pracovních stolů skládací lavice protiskluzová ocel žlutá B40-026



4,4Průměrné hodnocení: 4,4 z 5(5)Počet hodnocení: 5
1 365,90 Kč
Prodejce: AOSOM-DE

Toughbuilt - skládací pracovní stůl Quickset TB-WB 700
4 614,98 Kč
Prodejce: PolisElectro

Workshopy 2Ks Silver
973,55 Kč
Prodejce: Luxtom

Mobilní Pneumohydraulický Lis Pro Čepy 75 T, Vozík
46 984,58 Kč
Prodejce: PolisElectro

Mobilní Hydraulický Lis Pro Čepy 75 T
37 912,07 Kč
Prodejce: PolisElectro

COSTWAY Sada dvou pracovních stojanů, skládací stojany s nastavitelnou výškou 63-88 cm, kovové podpěrné stojany s protiskluzovou podložkou a rukojetí, nosnost až 300 kg
1 408,99 Kč
Prodejce: FDSGmbH

COSTWAY 2místný pracovní kozlík výškově nastavitelný s rukojetí, skládací kozlík do 1180 kg, přenosný kozlík s protiskluzovou PVC deskou, černožlutý



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
2 952,99 Kč
Prodejce: FDSGmbH

COSTWAY 2místný pracovní kozlík výškově nastavitelný s rukojetí, skládací kozlík do 1180 kg, přenosný kozlík s protiskluzovou PVC deskou, černo-červený



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(6)Počet hodnocení: 6
2 928,99 Kč
Prodejce: FDSGmbH

Vyvažovací stojan na motocykly / vyvažovací zařízení # WU-2 černý
2 895,85 Kč
Prodejce: MOTEA-ONLINE

Amf šroubový zvedák těžký 200-300mm , 72637
16 083,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

AREBOS 2x kozlík 3 t | nastavitelná výška 299-442 mm, ocel



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(35)Počet hodnocení: 35
1 068,94 Kč
Prodejce: AREBOS

Šroubový zvedák AMF č. 6400 velikost 300 s plochou podpěrou - 72447
15 062,99 Kč
Prodejce: HAPPY_GIFTERS

AREBOS kozlík 3000 kg | Výškově nastavitelný, robustní, ocel/litina



4,9Průměrné hodnocení: 4,9 z 5(35)Počet hodnocení: 35
898,88 Kč
Prodejce: AREBOS

COSTWAY 2 skládací pilové koně s rukojetí, pracovní kozlíky do 500 kg, přenosné kovové pomůcky pro řezání



4,5Průměrné hodnocení: 4,5 z 5(2)Počet hodnocení: 2
1 920,99 Kč
Prodejce: FDSGmbH

GEKO Stavební podpěra nastavitelná, 2ks G10873
1 314,38 Kč
Prodejce: Luxtom

Relaxdays 10045868, 1 kusů



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(3)Počet hodnocení: 3
1 587,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays 10026076, 1 kusů



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 465,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays 10026077, 1 kusů



3,0Průměrné hodnocení: 3,0 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 709,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

Relaxdays 10026075, 1 kusů



3,8Průměrné hodnocení: 3,8 z 5(4)Počet hodnocení: 4
1 221,90 Kč
Prodejce: Relaxdays

UISEBRT Set of 4 Support Trestles Car Height Adjustable Support Trestle Caravan Stand Support Trestles Motorhome Parking Trestles Caravan Supports up to 1000 kg



4,7Průměrné hodnocení: 4,7 z 5(41)Počet hodnocení: 41
1 127,99 Kč
Prodejce: BojiaHome